כללי, קידום אתרים, קידום בגוגל

היזהרו מגל של הודעות זדוניות בנושא קישורים

דיווחים בבלוגים שונים של מקדמי אתרים מעלים שאתרים רבים נפלו לאחרונה למזימה שכרוכה בדיווחים שקריים אודות לינקים, דיווחים שלא מגיעים מגוגל עצמה.

כידוע, בגוגל החלו בחודשים האחרונים לשלוח הודעות לבעלי אתרים ולהזהיר אותם מפני קישורים שמוגדרים כספאם ושפוגעים במיקומם של האתרים בתוצאות החיפוש. כמו כן פתחו בגוגל אפשרות לדווח ולהסיר באמצעות החברה את אותם קישורים. לאחרונה עולה מדיווחים רבים שבלי אתרים מקבלים הודעות אודות קישורים שמוגדרים כספאם ומסירים אותם, אותם בעלי אתרים פנו לגוגל בבקשה להסיר את הקישורים. בתשובה הם קיבלו הודעה שמדובר בקישורים תקינים ושהאתר לא קיבל עונש מגוגל. המשמעות היא שההודעות הגיעו ממקור אחר ומדובר בספאם ובהודעות זדוניות שמטרתן לפגוע במתחרים.

קישורים הפכו בחודשים האחרונים לבעיה מרכזית עבור מקדמי אתרים ובעלי אתרים מכיוון שגוגל החלו לשים דגש רב על איכות הקישורים ולהעניש אתרים שמקבלים קישורים ממקורות מפוקפקים. ככל הנראה ספאמרים רבים החלו לעלות על גל זה ולהשתמש בו כדי לפגוע במקדמי אתרים לגיטימיים. ראוי מעתה לנקוט משנה זהירות כשפותחים הודעות מסוג זה ולשים לב היטב למקור שלהן ולקישורים בהן מתמקדת ההודעה.

אודות אקטיביטק

מידע אודות הכותב קידום אתרים - באתר אקטיביטק חדשות קידום אתרים https://www.actvtec.co.il

אין תגובות עדיין.

הוסף את תגובתך

(חובה)