כללי, קידום אתרים, קידום בגוגל

שולחים לגוגל בקשה להסרת קישורים? עדיף שתשלחו אותה בעברית

רוצים לבקש מגוגל להסיר קישורים שפוגעים באתר שלכם? עדיף שתעשו את זה בשפה שלכם. לאחרונה התעוררה בעיה אצל בלוגר איטלקי שבבעלותו אתר בשפה האיטלקית. הוא השתמש בממשק החדש של גוגל שמאפשר להגיש בקשה להסרת קישורים שמפנים לאתר ונתקל בתשובה קצת תמוהה. הודעה שנשלחה אליו מגוגל אמרה שמרבית התוכן של האתר כתוב בשפה שאינה מובנת ואינה נתמכת על ידי החברה. תשובה תמוהה מכיוון שגוגל בהחלט תומכת באיטלקית.

 
מאט קאטס הגיב באחד הפורומים שבהם דובר על הבעיה ואמר שמכיוון שהבקשה להסיר את הקישורים נשלחה באנגלית היא הועברה לצוות שדובר אנגלית ולא איטלקית ולכן התשובה המוזרה. לדבריו, על מנת שהבקשה תתקבל רצוי לשלוח אותה בשפה שבה נכתב האתר כדי שהצוות שמטפל בקישורים ידע להבין את התוכן של האתר.

 
מכיוון שמדובר באופציה חדשה יחסית, נראה שבגוגל עדיין לא מצאו דרך להתמודד איתה בצורה פשוטה יחסית ולהעביר את הבקשה בעצמם לצוות שדובר את השפה הנדרשת.

 
לסיכום, רצוי לשלוח לגוגל בקשות להסרת קישורים בשפה שבה נכתב האתר. אם מדובר באתר שרוב התוכן שלו הוא בעברית אז לבחור בשפה העברית, בחברה כבר ידעו להעביר את זה לצוות הנכון. במידה ושלחתם את הבקשה באנגלית, תוכלו לקוות שבגוגל יטפלו בה בכל זאת אך כלל לא בטוח שזה יקרה.

אודות אקטיביטק

מידע אודות הכותב קידום אתרים - באתר אקטיביטק חדשות קידום אתרים https://www.actvtec.co.il

אין תגובות עדיין.

הוסף את תגובתך

(חובה)