כללי, קידום אתרים, קידום בגוגל

מודעות של אתרי הימורים יחזרו לגוגל

גוגל חוזרת לפרסם אתרי הימורים

גוגל תאפשר מהיום למפרסמים ב AdSense לבחור האם הם מעוניינים להציג מודעות הקשורות לסוגים מסוימים של הימורים במקומות מסוימים בעולם. מדובר בהמשך של מגמה שהחלה בשנת 2008 במסגרתה גוגל מקלה את ההגבלות על פרסום של חברות הימורים. דובר מטעם החברה מסר כי: "בעקבות משובים שקיבלנו ממפרסמים ומבעלי אתרים החלטנו להרחיב את סוגי הפרסומות כך שיכללו נושאים הקשורים להימורים. בעלי האתרים המנויים ב AdSense יכולים להחליט האם הם מעוניינים במודעות מסוג זה, במידה ולא יבקשו אותן באופן מפורש, הן לא יופיעו. "

אתרי ההימורים שגוגל מאשרת הם רק אלו שמנוהלים על ידי המדינה (כגון הגרלת הלוטו), שמורות אינדיאניות, או רשויות מדינה במדינות השונות בארה"ב. עדיין חל איסור על חברות הימורים אינטרנטיות, ספרים ופרסומים אחרים הקשורים לעולם ההימורים. כמו כן לא יופיעו המודעות באתרים המיועדים לגולשים מתחת לגיל 18.

הזהירות שבה נוקטת גוגל היא תוצאה של הקנס הגבוה ששילמה החברה, יחד עם יאהו ומייקרוסופט, ב 2007 על כך שהסכימה לקבל פרסומות של חברות הימורים ברשת. עתה מנסה גוגל בצעדים מדודים לחזור ולפרסם חברות הימורים אך רק תחת הגבלות חמורות ופיקוח הדוק כדי למנוע הישנות של התביעות נגדה בסוגיה זו.

 

אודות אקטיביטק

מידע אודות הכותב קידום אתרים - באתר אקטיביטק חדשות קידום אתרים https://www.actvtec.co.il

תגיות: ,

אין תגובות עדיין.

הוסף את תגובתך

(חובה)