הערה חשובה!
לא מומלץ למי שתופס את עצמו כאדם ישר, הגון ובעל מוסר עסקי.  חובה לוותר על ערכים אלו לפני נקיטת כללי הזהב !
כל העקרונות המפורטים לקוחים מהמציאות העסקית ואינם פרי דמיונו של כותב הפוסט.

 1. כתבו אתר אינטרנט בנושא קידום אתרים (אין ממש חשיבות מה אתם כותבים, העיקר תדאגו לאופטימיזציה של הדפים). כתבו שטויות, תחזרו על עצמכם חמש פעמים על כל 100 מילים, חרטתו משפטים ללא תכלית ואל תתנו לעובדות לבלבל אתכם. האתר הוא רק לגוגל. כתבו טקסטים מקוריים. קחו מאמר בינוני בנושא קידום אתרים ושכתבו אותו או איספו חלקי תכנים מכל מיני אתרים וערבבו אותם . אם יש לכם אח בן 14 או 15 הוא גם יכול לעשות זאת עבורכם.
 2. קישורים. כידוע כדי להיות מדורג גבוה בביטוי תחרותי, יש צורך בהרבה קישורים ובקישורים טובים (מאתרי סמכות). לכן צרו קשר עם כל בעלי האתרים החזקים בארץ שאינם מקודמים באופן רשמי והציעו להם שרות  "יעוץ קידום אתרים" תמורה לקישור מהאתר שלהם לאתר שלכם בביטוי "קידום אתרים" כמובן. במידה והם נשמעים מספיק פריארים דרשו אפילו חמישה קישורים מהאתר שלהם עבור ייעוץ.
 3. העניקו להם ייעוץ שנשמע חכם אך שאינו תורם דבר לדוגמא: להוסיף nofollow  לחלק מהקישורים בתוף הדף. בתמורה דרשו כמובן את הקישורים המגיעים לכם עבור הייעוץ.אם הם מתעקשים לקבל קישור, תנו להם קישור בחזרה מתוך IFRAME.
 4. אם אין לכם לקוחות עדין, על-מנת שאתרכם יראה רציני הוסיפו את האתר לו נתתם לכאורה "יעוץ קידום אתרים" עבור הקישור לרשימת לקוחותיכם או לרשימת שותפים עסקיים. האמת אפשר גם וגם.
 5. צרו קשר עם האתרים שמקשרים למתחרים שלכם ובקשו מהם להסיר את הקישורים למתחרים. אם הם יסרבו, פשוט תסבירו להם שכנראה האתרים המקושרים לא יגלו זאת לכן הם רק ירוויחו מהורדת הקישור. אם הם יטענו שזה לא מוסרי להוריד קישור בלי להודיע כיוון שזה ממש כמו גנבה. שכנעו אותם שאתם כבר תודיעו (כמובן תשקרו).
 6. השתלטו על אתרים בתחום קידום אתרים והפכו אותם לחוות קישורים שלכם. איך בדיוק?הבטיחו לידים, הבטיחו לקוחות הבטיחו שקישור אחד מכם יקפיץ אותם ישר מהעמוד השביעי לעמוד הראשון.  (שיטה זו עובדת רק במקרים בהם איתרתם בעל אתר לא מתוחכם במיוחד ומסתבר שיש כאלו).
 7. אם גייסתם כבר לקוחות, השתמש באתרי הלקוחות כמנוף להשגת קישורים אליכם. חפשו אתר בעל 8 PR (יש כיום כ-30 אתרים כאלו בישראל). הציעו לו קידום או יעוץ והשתמשו בדפים הפנימיים של האתר (בדרך כלל 7 PR) כדפי  החלפת קישורים בשבילכם. גם מקדמי אתרים רציניים מתלהבים מ -7 PR.
 8. במידה ויצרתם קשר עם אתר והוא לא מעוניין לתת לכם קישור, הציעו להוסיף לאתרו מאמר מקורי פרי עטכם. הסבירו לו כי מאמר מקורי רק יכול לתרום לאתרו.  חרטתו מאמר על קידום אתרים. לא חשוב מה כתוב בו. אם יש לכם אח בן 10-11 העזרו גם בו, דאגו לאופטימיזציה של התוכן ופרסמו את המאמר.
 9. אתרו כל דף ב-1000 המקומות הראשונים בגוגל בביטוי קידום אתרים. צרו קשר עם בעל האתר בקשו ממנו קישור אליכם בביטוי "קידום אתרים" בתמורה ל"חיזוק הדף". "חיזוק הדף" יכול להתבטא במתן שלושה קישורים מדפים שוליים באתרים שוליים.
 10. חזרו על פעולות 2-9 עד לקבלת התוצאות הרצויות.

בהצלחה.

הבהרה

רק חברות מעטות מאוד נוקטות בשיטות אלו. הרוב המכריע של של החברות נוקטות בדרכים אתיות ומקובלות.

15 תגובות

 1. לא הבנתי על מה המאמר עוסק לשקר , לרמות , לבצע תחבולות , בוא תלמד אותנו לפרוץ כספות לקחת דמי חסות , לפתוח בתי קזינו , לסחור בסמים , ולהפעיל בתי זונות ובסוף תרשום לנו לא מומלץ לעשות זאת , למה אתה מפרסם בלוג כזה?

 2. גוגל מתקדמים כל הזמן ומוצאים דרכים לעלות על תחבולות כאלה ומאמרים שיקריים , בנוסף אנשים יכולים לדווח על אתר רמאי וגוגל יטפלו בו. לדעתי לא שווה להרוס דומיין בישביל להיות זמן קצר במיקום גבוה.

 3. אני מבין ומקווה שהפוסט הזה נכתב בציניות. במקרה הזה, נחמד נחמד
  לצערי במציאות יש הרבה מקדמי אתרים ובינהם חברות רציניות שאכן נוהגים בשיטות פסולות אלו ומרמים אך ורק את הלקוחות שלהם. זאת משום שבטווח הארוך גוגל מוצא פתרונות לכל התכמונים ופוסל אתרים אלו.

  יש רק דרך אחת לקדם אתר. וזאת בדרך הנכונה (כובע לבן)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *