האם ליצור 2 מפות אתר

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

האם ליצור 2 מפות אתר

הודעהעל ידי Samuelj » יום ג' 07 מרץ 2017 14:32

שלום,
יש לי אתרים בוורדפרס, ויש את התוסף YOAST שכמובן יוצר אוטומטית מפות אתר, עכשיו בדקתי במקרה בגוגל WMT קונסולה, וראיתי שמפת האתר שלי היא רק /sitemap_index.xml
ז"א לא קיים /sitemap.xml

ובכל מקרה, גם בתור מפה למנועי החיפוש לא נראה לי שזה מציג נכון את ההירארכיה של הדפים באתר, כי באמת אני רואה בדירוגים כל מיני דברים מוזרים, שדפים חשובים מדורגים למטה לעומת דפים משניים, וזה גם כשאני בודק ב site:xample.com
שזה אמנם לא אינדיקציה אופטימלית אבל בכל זאת זה גם מראה משהו, כן דף הבית מופיע ראשון, אבל אחריו זה בלאגאן שלם.. יש לי למשל דף ראשי ודפי משנה - שבקושי מקושרים מאיפשהו בתוך האתר, כי הם באמת לא מאוד חשובים, והם מופיעים לפעמים לפני הדף הראשי, וכל מיני פוסטים שלא טרחתי לבנות להם קישורים פנימיים אלא רק מהתפריט הראשי, מופיעים לפעמים מייד אחרי דף הבית :?
אם אני לוקח עוד תוסף שיצור מפת אתר, למשל https://wordpress.org/plugins/google-sitemap-generator/ במקום YOAST זה עדיף?

אני רוצה גם מפת אתר שתהיה נגישה למשתמשים, אז אשמח להמלצה איך לעשות את זה בצורה הכי טובה, גם לא אכפת לי לתקן ידנית את המפה שתיווצר אוטומטית, פשוט יש כל מיני כלים שעושים את זה ואני לא בטוח מה כדאי לבחור, שיזהה את ההירארכיה כמו שצריך, גם לא מפריע לי אם זה יהיה בתשלום כלשהו

תודה!
Samuelj
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: פיטנגו דיגיטל ו 33 אורחים