האם כדאי להוסיף SSL גם לאתר שאין בו תשלום אונליין

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

האם כדאי להוסיף SSL גם לאתר שאין בו תשלום אונליין

הודעהעל ידי Samuelj » יום ה' 23 פברואר 2017 18:40

שלום,
כבר ידוע שאתרים שאוספים סיסמאות צריכים SSL, ז"א בעיקר אם יש בהם תשלום אחרת זה פוגע בדירוג.
היה באזז סביב הנושא שגם אתר שאין בו תשלום והרשמה, זה יכול להקפיץ אותו בדירוג, (קראתי את המאמרים של דניאל ואחרים בנושא) למרות זאת אני רואה שהפורומים האלו בלי האבטחה הזאת, וכאן זה פורומים של קידום אז לך תדע:)
אני מתלבט האם כדאי לי להשקיע או שזה מסוכן כי יכול לפגוע באינדוקס של אתר קיים. יש לי אתר שיש לו הרבה דפים מאונדקסים, אבל הוא לא מספיק מקודם, ולכן לא מרוויח אז זה לא יעזור לי המון דפים מאונדקסים שזרוקים בעמודים נידחים. אני מעדיף שיהיו מאונדקסים 5% ממה שיש עכשיו אבל הרוב בעמוד ראשון. אני עושה את הדברים הרגילים של תוכן וקישורים וכו', ההתלבטות היא האם להעביר אותו - מכיוון שלכל המתחרים כמעט אין SSL. אין לי בעיה שבהתחלה תהיה ירידה זמנית ואח"כ יקפוץ למעלה.
יש איפשהו מקרה דוגמא כזה?
אני מדבר על מקרה שבו אתר מידע, שאין בו תשלום ורשמית אין שום צורך ב SSL, ז"א אין אזהרות מגוגל, הוסיף את האבטחה הזאת, והעביר את האינדוקס של כל הדפים ל HTTPS וכתוצאה מכך עלה בדירוג?

אין לי בעיה עם התשלום, בהנחה שזה באמת יועיל לקידום אז זה מחזיר את עצמו פי כמה, אני רק מתלבט בגלל האינדוקס והחשש לתוצאה הפוכה בעקבות זאת, מה דעתכם?
תודה!
Samuelj
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: האם כדאי להוסיף SSL גם לאתר שאין בו תשלום אונליין

הודעהעל ידי kobidroxit » יום ב' 27 פברואר 2017 17:06

במידה ואתה עושה 301 בצורה תקינה אין שום סיבה שזה יפגע בך בקידום, וכמו שרובנו שמנו לב הביקוש על התקנות תעודות SSL רק הולך וגובר וגם הלוקחות מבינים שזה יעזור להם לייצג את עצמם נכון מול הלקוחות שלהם.

יש באתר שלנו מאמר שאולי מאוד יכול להועיל לך בנושא למה לשים תעודת SSL /TSL תקרא ובמידה ולא תבין אשמח לענות לך על עוד שאלות בנושא התקנת תעודות SSL או בכללי https://www.droxit.com/זהירות-האתר-לא-מאובטח
מקדם אתרים בחברת דרוקסיט - בניית אתרים חכמים וקלים לניהול
https://www.Droxit.com - בניית אתרי אינטרנט
kobidroxit
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל