דחיקת / הסרת תוצאה שלילית

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

דחיקת / הסרת תוצאה שלילית

הודעהעל ידי e-sim » יום ה' 10 נובמבר 2016 13:52

היי.
אשמח להמלצות מאנשים פה שביצעו פעילות להסרת תוצאות שליליות,
אם אפשר מספר המלצות כלליות ונקודתיות לאיך לדחוק תוצאה שלילית. (לא מצפה כמובן שיעשו בשבילי את העבודה:)
ההרגשה שלי היא שרק פעילות יח"צ חזקה ברשת ביחס לאותה אישיות תעזור. (בסגנון אייל גולן ופרשת הקטינות)

קצת רקע
- מדובר בתוצאה שלילית על שם פרטי באתר חזק - גלובס. כתבה מ-2004!! עם הופעה של שם האישיות פעם אחת בטקסט.
- ביצעתי עד כה הרבה פעולות בעיקר במדיה חברתית בשילוב שימוש בתגיות רלוונטיות (אותו שם פרטי) לצורך דחיקה של התוצאה מגלובס.
- בין הפעולות: העלאת 2 סרטוני יוטיוב, הטמעות סרטונים באתר הלקוח+ תגיות, פרסום תוצאות חיוביות שמוצגות באותו ביטוי ברשתות חברתיות, פתיחת פרופילים חברתיים (לינקדאין, פייסבוק, גוגל פלוס).

המון תודה לעוזרים!
e-sim
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: דחיקת / הסרת תוצאה שלילית

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 11 נובמבר 2016 14:50

לא סיפרת לנו מה היו התוצאות של מה שעשית עד כה. מאיזה מקום לאיזה מקום בגוגל (ישראל?) נדחקה אותה תוצאת חיפוש, אם בכלל.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי e-sim » יום א' 13 נובמבר 2016 15:28

צודק:)
התחלתי במיקום 2 בתוצאת החיפוש של שתי מילות המפתח הרלוונטיות. עבורו 3 חודשים מתחילת הפעילות.
עד כה הפרסום השלילי ירד למקומות 3/4 בחיפוש 2 מילות המפתח. הסרטונים שהעליתי התקדמו יפה יחסית לשאר הפעולות שביצעתי. אבל זה לא מספיק... ולכן העליתי פה את הסוגיה.
התחושה שלי היא שרק פעילות יחצ חזקה ביותר ושוטפת בעלות כספית תסייע. אבל אני אשמח לשמוע אם יש עוד רעיונות כי אני מרגיש שעשיתי את הרוב כבר וציפתי ליותר.
מה שהכי מוזר לי הוא שתוצאה מ-2004 מאתר גלובס כל כך משפיעה למרות פעולות עדכניות הרבה יותר ובמילת מפתח שבקושי יש לה תחרות או חיפושים.
אשמח לתגובות.
e-sim
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 14 נובמבר 2016 16:58

אם תוצאת החיפוש השלילית היתה במקום 2, היית צריך להעלות לעשיריה הראשונה לפחות 9 תוצאות חיפוש חדשות או אחרות, בעלות ציוני רלוונטיות גבוהים משל הדף של גלובס, כדי שהיא תידחק למקום 11. איך פעילות יח"צ אמורה להשיג את זה?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי e-sim » יום ב' 14 נובמבר 2016 19:22

זו בדיוק הבעיה. פעלתי רק באתרים חזקים או שווים מבחינת איכות ואין התקדמות. ויקיפדיה, יוטיוב, פייסבוק, כלכליסט, קפה דה מרקר ועוד.
פעילות יחצ הכוונה פרסום כתבות באתרים בסגנון ynet, ישראל היום וכדומה, בנושא אותה אישיות.
e-sim
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי eitanya » יום ו' 18 נובמבר 2016 20:36

כתבות היח"צ לרוב מקבלות תעדוף של כמה שעות-עד יום ואז נדחקות. ללא טראפיק מספיק ושוטף לאותן כתבות, קשה לקדם אותם.
כמה נקודות למחשבה:
האם הכתבות או הסרטונים שהוספת יכולים להיות ויראליים? ואם כן, האם הצעת לאחרים להשתתף בדיון על מה שהעלית?
האם קידמת תנועה לכתבות האלו, בדקת איך לקדם אותם אולי בתשלום סימלי באמצעות פייסבוק למשל? (במידה ואתה יודע כיצד לאתר קהלים מתאימים ולהניע אותם לפעולה)
מבלי לראות את הנתונים ולנתח קשה להסיק מסקנות אולם מניסיוני, כתבות אשר מקבלות תגובות באופן דינאמי ושוטף יוכלו פעמים רבות לדחות כתבה אחרת. ייתכן מאוד שלא מספיק, כי גוגל פעמים רבות רוצה להציע גיוון בתוצאות, אבל זה יכול להשפיע לחיוב.
תדאג פחות לכמות התוצאות ויותר ליצירת תוצאות חזקות וסממנים שיכולים להעיד על כך שהתוכן שווה את זה
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

מוניטין: 4

הודעהעל ידי e-sim » יום ב' 21 נובמבר 2016 11:48

חלק מהפעולות שציינת בוצעו ואני אתן יותר דגש על תגובות.
רק דבר אחד לא ברור לי עדיין, איך כתבה מ-2004 לא זזה? אין לה אפילו אפשרויות להשארת תגובות ולא ברור איך זה הגיוני פרט לזה שהיא שלילית ונושאים שליליים תמיד תופסים, אבל כבר עלו כל כך הרבה עדכונים עכשוויים ורלוונטיים יותר כך שזה לא ברור.
תודה רבה!
e-sim
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי eitanya » יום ד' 23 נובמבר 2016 15:37

e-sim כתב:חלק מהפעולות שציינת בוצעו ואני אתן יותר דגש על תגובות.
רק דבר אחד לא ברור לי עדיין, איך כתבה מ-2004 לא זזה? אין לה אפילו אפשרויות להשארת תגובות ולא ברור איך זה הגיוני פרט לזה שהיא שלילית ונושאים שליליים תמיד תופסים, אבל כבר עלו כל כך הרבה עדכונים עכשוויים ורלוונטיים יותר כך שזה לא ברור.
תודה רבה!

וכנראה שזה מספיק, לפחות כרגע, אולי הכתבה הזו כן מניבה אחוזי הקלקות שמצדיקים את מיקומה ועניין לדעת גוגל. ואולי זה משהו אחר...
זה שאותך אולי היא לא מעניינת או שאתה לא יודע כמה היא רלוונטית לאחרים, לא אומר שהיא לא (רלוונטית) נכון?
זו אחת הסיבות למה אסור להבטיח תוצאות ספציפיות בדחיקת תוצאות שליליות. ב-10 השנים בהם אני עוסק בקידום ראיתי מקרים משונים לרבות כאלו בהם כל מה שרוצים "נדחק" בהצלחה אבל כתבה ספציפית למרות הכל, נשארה במקומה (ואפילו טיפסה- בלי שום סיבה נראית לעין)
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

מוניטין: 4

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ש' 26 נובמבר 2016 14:54

בגלובוס יש אפשרויות גם ליצור תוכן (UGC) באתר עצמו הן בפורום הן בפרופילים והן בתגובות, נסה ליצור דפים נוספים שיתאימו לביטוי הקידום כדי לנסות לדרג אותם במקום ולהחליף את הדף
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי e-sim » יום ב' 28 נובמבר 2016 17:59

תודה רבה לכם על העזרה.
מנשה - עד עכשיו פעלתי רק מחוץ לאתר בו קיים הפרסום השלילי בפעולות השונות. ההרגשה שלי היא שפעילות בגלובס יכולה לבסוף לחזק דווקא את הכתבה השלילית על אותו ביטוי. אתה בטוח שזה מומלץ?
e-sim
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ב' 28 נובמבר 2016 21:33

בטוח לא, מניסיוני האישי עזר
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם