סרטון יוטיוב בתוצאת חיפוש אוניברסלית

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

סרטון יוטיוב בתוצאת חיפוש אוניברסלית

הודעהעל ידי e-sim » יום ד' 26 אוקטובר 2016 16:05

היי שאלה לגבי הופעת סרטון בחיפוש הכללי בגוגל.
האם מישהו יודע מדוע וכיצד נוצרת תוצאת סרטון גדולה מהרגיל, כפי שניתן לראות כאן:
https://www.google.co.il/webhp?sourceid ... 7%95%D7%A8

תודה רבה.
e-sim
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: סרטון יוטיוב בתוצאת חיפוש אוניברסלית

הודעהעל ידי eitanya » יום ו' 28 אוקטובר 2016 10:56

בערך מסוף 2014 גוגל מראים תוצאות כאלו על שאילתות מסוימות שאינם רק שירים.. זה חלק מתוך המגמה שלהם להשאיר אנשים בנכסים של גוגל ולא להפנות לאתרים אחרים. חיפשתי בעצמי בעבר ולא מצאתי ברשת מישהו שחקר את זה ופרסם ממצאים. חלק מהעניין הוא אופטימיזציה של הסרטון (טכנית, צפיות, המלצות... אמבדים וכל מה שנדרש להצלחה ביוטיוב ולהצגת סרטונים בחיפוש) שאחרת זה לא היה מוצג בכלל, לגבי שאר הפרמטרים כרגע (אם ישנם) - לא ברור..

ההשערה שלי, היא שמדובר בתיוג של הסרטון (תגיות) תחת השם, אולי קישור על הסרטון תחת השם שהופך את הסרטון, בראיית גוגל, לרוונטי ביותר מבין התוצאות המוצגות במקרה הספציפי הזה שאולי אין בו הרבה תוצאות "מאוד" רלוונטיות. שים לב שבמקום השני יש גם תוצאה של פייסבוק, אשר אולי רלוונטית יותר וחוץ מפרופילים חברתיים אין ממש תוצאות המזוהות באופן חזק עם אותו שם. אני שואל את עצמי אם אין לגוגל איזה מנגנון שמשפיע כך שתוצאת פייסבוק לא תעלה לפני התוצאות שלהם, במנוע שלהם.
אם אני מחפש את השם שלי למשל, אראה סרטון באמבד רגיל בתוצאה 6 או 7. היא לא מוגדלת ודי ברור לי למה התוצאות מעליה יותר רלוונטיות.
בכל מקרה, גם אני אשמח לתשובה אם למישהו יש תובנות אחרות או שבדק את הנושא לעומק...
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 4

Re: סרטון יוטיוב בתוצאת חיפוש אוניברסלית

הודעהעל ידי e-sim » יום א' 30 אוקטובר 2016 10:04

תודה רבה על המענה המפורט:)
e-sim
חבר טרי