שאלה בקשר להיררכיה של האתר

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

שאלה בקשר להיררכיה של האתר

הודעהעל ידי maradona » יום ד' 12 אוקטובר 2016 23:06

היי חברה מקצוענים,

שאלה בקשר להיררכיה נכונה באתר.
מאחר והאתר נותן שירותים בניו יורק אז מה שחשבתי לעשות.

עמוד הבית--->
איזורים, לדוגמא:ברוקלין, קווינס וכו --->
שכונה, לדוגמא: בושוויק, פארק אווניו וכו --->
תחום השירות, לדוגמא: פלילי, משפחה, נדלן וכו --->
ובסוף המילת מפתח, לדוגמא: עו"ד פלילי בניו יורק, עו"ד משפחה בניו יורק וכו --->

הרעיון הוא שבכל עמוד עם המילת מפתח, יהיו את כל האיזורים, כל השכונות ותחומי השירות.
השאלה שלי היא, האם זה לא בעיה שהעמוד שאנחנו רוצים לקדם, יהיה בעצם העמוד האחרון בהיררכיה של האתר?

תודה רבה וחג שמייח!
maradona
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: שאלה בקשר להיררכיה של האתר

הודעהעל ידי eitanya » יום ה' 13 אוקטובר 2016 14:19

אולי התשובה שלי לא מתאימה בדיוק לשאלה שלך אבל חשוב לי לציין את זה בפניך, לפני שתכנס להשקעה גדולה.
אני מאמין שיהיה לך קשה מאוד עד בלתי אפשרי לעשות אתר אחד שמשווק עסקים קטנים בניו-יורק. אלא אם מצאת תחומים שאין להם תחרות בכלל בניו-יורק וזה נדיר.
התחרות הקשה היא בין עסקים קטנים שעושים (או עושים להם) קידום אורגני לוקאלי. לא ניכנס לתורה אבל זה משלב ציטטות מאינדקסים לוקאליים ואופטימיזציה של אתרים שלמים (גם אם האתרים עצמם, "רזים" ולא מלאים בדפים), סביב האיזורים והשכונות הספציפיות.

אז לפני שעונים על השאלה שלך (שבגדול בהחלט כן, זו עשויה להיות בעיה, במיוחד ככל שישנה תחרות..) השאלה היא אם בכלל כדאי לך להכנס לזה באתר אחד.
כמעט כל בעל מקצוע שתחפש בניו-יורק יופיע קודם באתר מאומת בגוגל לעסק שלי או רישום לגוגל לעסק שלי בלי אתר. אם לוקחים בחשבון גם תוצאות ממומנות למעלה שלוקחות היום הרבה נדל"ן בעצמן , רק מפות גוגל ותוצאות ממומנות יוצגו בכל הדף הראשון. אתר מאומת זה אתר בעל עסק אמיתי שמאמת באמצעות משלום גלויה אל כתובת פיזית בניו-יורק... תצטרך לגלול הרבה על מנת למצוא את הדף שלך (אם בכלל)

בקיצור, לא הייתי בונה היום אתר לקידום בעלי מקצוע בניו יורק. הרבה אתרי אפילייאטים אחרים שעשו את זה, שנים לפניך, כבר ממזמן פשטו את הרגל עם השינויים של גוגל בשנים האחרונות.
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 4

הודעהעל ידי maradona » יום ה' 13 אוקטובר 2016 14:54

תודה על התשובה המפורטת.
בגדול האתר כבר מקודם ועם לא מעט מילות מפתח בעמוד הראשון.
אני בהחלט מסכים איתך אם זה היה אתר חדש מאפס. אך לא כך הדבר.

הרעיון הגיע, מאחר וראיתי מתחרה מאוד גדול שלנו שפשוט יצר מלא מלא עמודים סביב העמוד המקודם.

פלוס אני כן מאמין שאפשר לקדם אתרים עם הרבה מאודד תוכן לאתר ופחות קישורים (דגש על הפחות ולא על 0 - לכל אלה שחושבים שאי אפשר לקדם בלי קישורים)

לא יודע אם אתה מכיר את כל עניין ה Sliio Structur אבל משם הגיע הרעיון.

אני חושב שזה יכול לעבוד, אבל הבעיה\תהייה היחידה שלי בכל העניין הזה, שהעמוד שאתה הכי רוצה לקדם נמצא
בתחתית ההיררכיה, וזה קצת מוזר לי.
maradona
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי eitanya » יום ה' 13 אוקטובר 2016 15:19

אם ככה אז מצויין. כל עוד משתלם לך ואתה רואה החזר על ההשקעה, ולא רק ביטויים בעמוד הראשון- תמשיך.
גוגל לא יעשו לך את החיים קלים מכאן וקדימה..

כן, אני מכיר את הרעיון מאחורי silo structure והוא נכון. אף פעם לא ראיתי אותו מיושם לקידום אזורים והיות ומפות גוגל זה בערך כל מה שניתן לראות היום באורגני בניו-יורק, ולפני האורגני, כל העניין הזה נראה על פניו כמו משהו לא יעיל אבל נראה שמצאת את שביל הזהב שלך :)

במקרה שתקדם דפים בעומק ההיררכיה אז סביר שפשוט תצטרך להסתמך פחות על רלוונטיות שתגיע מתוך האתר עצמו ויותר על רלוונטיות מחוץ לאתר בתקווה שתפצה על זה בהשוואה לתחרות. (תוכן, קישורים, רלוונטיות ואחר)
ובעקרון, כל עוד זה עד מרחק 2 קליקים מדף הבית (עדיף) המבנה שהצעת נכון.
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 4

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ו' 04 נובמבר 2016 20:11

להיררכיה נכונה באתר = לא מבוססת SEO ונבנית לאחר מחקר שנעשה על ידי אנשי UX
כל התאמה \ בניה של אתר על בסיס SEO או גרוע יותר מילות מפתח דיי בעייתית, ברוב המקרים יוצרת אתר לא שמיש \ בעייתי.

לשאלתך, לא נורא אם הדף שאותו אתה מקדם היה כמה רמות אחרי דף הבית, יצא לי להכיר אתרים שמופיעים במגוון מילות מפתח ומקבלים המון טראפיק כאשר דפי הנחיתה מאוד רחוקים מדף הבית
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 28 אורחים