המלצה על תוכנה\אתר לניהול אפילייטס

שיווק באמצעות תוכניות שותפים, מידע על תוכניות שותפים בארץ ובעולם.

המלצה על תוכנה\אתר לניהול אפילייטס

הודעהעל ידי ronen_pt » יום ב' 08 אוגוסט 2016 16:38

שלום לכולם,

יש לי מוצר אונליין חדש שאני רוצה למכור באמצעות אפילייטס ואפילו כבר סיכמתי עם 3 ישירות שהם מוכנים לעבוד איתי על עמלת מכירה.
הבעיה היא שאני צריך תוכנה לניהול האפילייטס שתספור לי איזה לקוחות הגיעו מאיזה אפילייט.

אני לא רוצה להירשם לאחת מתוכניות השותפים הקיימות מכיוון שכרגע אני רוצה לנהל את זה בעצמי. האם מישהו יכול להמליץ על תוכנה לניהול אפילייטס שיכולה לסייע לי עם ניהול ההפניות שכל אפילייטס מספק? קישור או שם של חברה כזאת יעזור לי מאוד.

תודה רבה!
רונן
ronen_pt

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: המלצה על תוכנה\אתר לניהול אפילייטס

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 09 אוגוסט 2016 23:10

על סמך מה החלטת ש"תוכנית שותפים" היא ערוץ השיווק הדיגיטלי המועדף לשוק היעד של המוצר שלך? הרי אפשר ששלושת ה"שותפים" יצליחו לשווק הרבה יותר טוב מוצרים אחרים בשווקים אחרים, ותמצא בעוד כמה חודשים שלא מכרו בשבילך אפילו מכירה אחת.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

Re: המלצה על תוכנה\אתר לניהול אפילייטס

הודעהעל ידי ronen_pt » יום ד' 10 אוגוסט 2016 14:47

היי - לא כל כך הבנתי את התגובה שלך. כרגע אני לא הולך על תוכנית שותפים לכן לא החלטתי שזה ערוץ השיווק המעודף עליי.
בכל מקרה אחת הסיבות שהחלטתי ללכת לקשר ישיר מול אפילייטס פרטיים היא שתוכניות השותפים השונות לא היו מוכנות לקחת את הפרויקט בתמורה לעמלות מכירה בלבד, וזה הפרומט שאני מעוניין בו כרגע.

מעבר לכך, כל אחד מהאפילייטס שאני מתכנן לעבוד איתם יש גישה לקהל היעד הרלוונטי אליי ולכן אני מאמין שהם יוכלו לעשות עבודה טובה. בכל מקרה כרגע אני יוצא בפיילוט ומתכוון לבדוק את עד כמה הדברים עובדים.

בכל מקרה, האם אתה מכיר איזשהי תוכנה שתוכל לעזור לי בעניין? אני אשמח לקישור או הפניה
ronen_pt

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

חזור אל פורום תוכניות שותפים והחלפות קישורים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים