מחפש איש שיווק

מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

מחפש איש שיווק

הודעהעל ידי sergeytank » יום ב' 04 אפריל 2016 10:56

שלום מחפש איש שיווק פרילנסר שיכול להביא ארבה לקוחות לתחום הקידום אתרים בניית אתרים ואפליקציות מחפש בן אדם תותח
במידה ואתה אחד ורוצה להרוויח ארבה כסף סביבות 20000-50000 שקל בחודש אני מחפש אותך!!
במידה ויש עניין לשלוח הודעה פרטית עם מספר פלאפון ונדבר
sergeytank
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: מחפש איש שיווק

הודעהעל ידי sergeytank » יום ש' 09 אפריל 2016 10:35

חסר לי עוד בן אדם אחד אפשר גם לשלוח מייל לgmpucoz@gmail.com
sergeytank
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 10 אפריל 2016 14:42

איש שיווק רציני ובעל ניסיון ישאל אותכם מיד על מה אתה מבססים את הנתון של 20000-50000 ש"ח לחודש - כמה טלפונים דרושים כדי לקבוע פגישה אחת ומהו השטח הגיאוגרפי שבו מרוכזים הלקוחות הפוטנציאליים, כמה פגישות דרושות כדי לסגור מכירה אחת, מהו סכום המכירה ומה היא העמלה, האם שיעור העמלה גדל בתמורה לגידול בנפח המכירות, מה הן עלויות השיווק שאתם נושאים בהן ומה הן עלויות השיווק שהעובד נושא בהן, וכו'.
איש שיווק שאיננו מקצועי והוא חסר ניסיון, עלול להתפתות למשרה שלא נצברו עליה מספיק נתונים, ולעבוד תמורת שכר בסיס נמוך או ללא שכר בסיס בכלל, או אפילו לעבוד בהפסד, על סמך אותה הבטחה של 20000-50000 ש"ח לחודש, שלא תתממש לעולם. אשמח אם תנמקו לקוראים פה מדוע אתם סבורים אחרת.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי sergeytank » יום א' 10 אפריל 2016 21:17

זקן השבט 3 כתב:איש שיווק רציני ובעל ניסיון ישאל אותכם מיד על מה אתה מבססים את הנתון של 20000-50000 ש"ח לחודש - כמה טלפונים דרושים כדי לקבוע פגישה אחת ומהו השטח הגיאוגרפי שבו מרוכזים הלקוחות הפוטנציאליים, כמה פגישות דרושות כדי לסגור מכירה אחת, מהו סכום המכירה ומה היא העמלה, האם שיעור העמלה גדל בתמורה לגידול בנפח המכירות, מה הן עלויות השיווק שאתם נושאים בהן ומה הן עלויות השיווק שהעובד נושא בהן, וכו'.
איש שיווק שאיננו מקצועי והוא חסר ניסיון, עלול להתפתות למשרה שלא נצברו עליה מספיק נתונים, ולעבוד תמורת שכר בסיס נמוך או ללא שכר בסיס בכלל, או אפילו לעבוד בהפסד, על סמך אותה הבטחה של 20000-50000 ש"ח לחודש, שלא תתממש לעולם. אשמח אם תנמקו לקוראים פה מדוע אתם סבורים אחרת.

כן לקבל 20-25 אחוז מכל עסקה זה ממש נמוך אוי אוי אוי
sergeytank
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 13 אפריל 2016 15:27

sergeytank כתב:כן לקבל 20-25 אחוז מכל עסקה זה ממש נמוך אוי אוי אוי

זה בהחלט לא נמוך - בתנאי שאתה יכול לספק מידע מוסמך מה הסיכויים של איש מכירות מקצועי לקבל 25% ממכירות של 200,000 ש"ח לחודש בתחום קידום אתרים, בניית אתרים ואפליקציות. אבל לא עשית זאת, ובינתיים זה נראה כמו מספרים שזרקת לאוויר.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי sergeytank » יום ד' 13 אפריל 2016 17:15

זקן השבט 3 כתב:
sergeytank כתב:כן לקבל 20-25 אחוז מכל עסקה זה ממש נמוך אוי אוי אוי

זה בהחלט לא נמוך - בתנאי שאתה יכול לספק מידע מוסמך מה הסיכויים של איש מכירות מקצועי לקבל 25% ממכירות של 200,000 ש"ח לחודש בתחום קידום אתרים, בניית אתרים ואפליקציות. אבל לא עשית זאת, ובינתיים זה נראה כמו מספרים שזרקת לאוויר.

שמע אתה מדבר שטויות חבל על הזמן כל מי שבא לעבוד מקבל הסכם עבודה וחוזה עם התנאים שלו וכן כתוב שם תאחוזים ....זה מצחיק שאנשים מדברים שטויות בלי לברר ולשאול ....
sergeytank
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 14 אפריל 2016 12:55

יש לי ניסיון של 45 שנים בניהול השיווק, ונתקלתי בשכמוך לא מעט פעמים. מה שכתוב בחוזה הוא יפה מאד. השאלה היא מה ההסתברות שאיש מכירות מנוסה ורציני יצליח למכור ב-200,000 ש"ח לחודש כדי להרוויח 50,000 ש"ח, או למכור לפחות 80,000 ש"ח כדי להרוויח 20,000. על השאלה הזו אתה מתחמק לענות, כפי הנראה משום שאין לך שום ניסיון עם ניהול אנשי מכירות, או משום שיש לך ניסיון אבל אתה מפריך מספרים הזויים כדי לפתות אנשי מכירות חסרי ניסיון והבנה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי sergeytank » יום ה' 14 אפריל 2016 13:16

זקן השבט 3 כתב:יש לי ניסיון של 45 שנים בניהול השיווק, ונתקלתי בשכמוך לא מעט פעמים. מה שכתוב בחוזה הוא יפה מאד. השאלה היא מה ההסתברות שאיש מכירות מנוסה ורציני יצליח למכור ב-200,000 ש"ח לחודש כדי להרוויח 50,000 ש"ח, או למכור לפחות 80,000 ש"ח כדי להרוויח 20,000. על השאלה הזו אתה מתחמק לענות, כפי הנראה משום שאין לך שום ניסיון עם ניהול אנשי מכירות, או משום שיש לך ניסיון אבל אתה מפריך מספרים הזויים כדי לפתות אנשי מכירות חסרי ניסיון והבנה.

קודם כל זה לא כזה קשה כמו שאתה מדבר ולהגיע למחזור של 100000 בחודש לא אמור להיות בעיה ויש אנשים שעושים את זה
sergeytank
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 16 אפריל 2016 17:31

sergeytank כתב:
זקן השבט 3 כתב:יש לי ניסיון של 45 שנים בניהול השיווק, ונתקלתי בשכמוך לא מעט פעמים. מה שכתוב בחוזה הוא יפה מאד. השאלה היא מה ההסתברות שאיש מכירות מנוסה ורציני יצליח למכור ב-200,000 ש"ח לחודש כדי להרוויח 50,000 ש"ח, או למכור לפחות 80,000 ש"ח כדי להרוויח 20,000. על השאלה הזו אתה מתחמק לענות, כפי הנראה משום שאין לך שום ניסיון עם ניהול אנשי מכירות, או משום שיש לך ניסיון אבל אתה מפריך מספרים הזויים כדי לפתות אנשי מכירות חסרי ניסיון והבנה.

קודם כל זה לא כזה קשה כמו שאתה מדבר ולהגיע למחזור של 100000 בחודש לא אמור להיות בעיה ויש אנשים שעושים את זה

ודאי שיש אנשים שעושים את זה. אבל אתה הוא זה שצריך להוכיח שזה אפשרי, גם בתחום שלך וגם בעסק שלך, נגד המתחרים הספציפיים שיש לך. אם, כמו שהערתי קודם, אתה יכול להוכיח שאנשי מכירות בעסק שלך עשו מכירות בהיקף הזה לחודש, אז זה אפשרי. אחרת אתה מטיל את כל הסיכון על איש המכירות, ורק מישהו שהוא גם חסר הבנה וגם נואש יסכים לשאת בכל הסיכון.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי sergeytank » יום א' 17 אפריל 2016 14:42

זקן השבט 3 כתב:
sergeytank כתב:

ודאי שיש אנשים שעושים את זה. אבל אתה הוא זה שצריך להוכיח שזה אפשרי, גם בתחום שלך וגם בעסק שלך, נגד המתחרים הספציפיים שיש לך. אם, כמו שהערתי קודם, אתה יכול להוכיח שאנשי מכירות בעסק שלך עשו מכירות בהיקף הזה לחודש, אז זה אפשרי. אחרת אתה מטיל את כל הסיכון על איש המכירות, ורק מישהו שהוא גם חסר הבנה וגם נואש יסכים לשאת בכל הסיכון.

מסכים איתך לגמרי לכן אני מצטט את המודעה שלי
שלום מחפש איש שיווק פרילנסר שיכול להביא ארבה לקוחות לתחום הקידום אתרים בניית אתרים ואפליקציות מחפש בן אדם תותח
במידה ואתה אחד ורוצה להרוויח ארבה כסף סביבות 20000-50000 שקל בחודש אני מחפש אותך!!
במידה ויש עניין לשלוח הודעה פרטית עם מספר פלאפון ונדבר

אני מחפש נטו מישהוא עם ניסיון שיהיה מסוגל לייצר עבודה ....כנראה לא הייתי מספיק ברור
sergeytank
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 19 אפריל 2016 13:31

לא היית מספיק ברור. האם יש לך, או כבר היה לך, איש מכירות שהצליח למכור 100,000 ש"ח לחודש או יותר? אתה יכול להוכיח?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי sergeytank » יום ג' 19 אפריל 2016 17:26

זקן השבט 3 כתב:לא היית מספיק ברור. האם יש לך, או כבר היה לך, איש מכירות שהצליח למכור 100,000 ש"ח לחודש או יותר? אתה יכול להוכיח?

לי אישית לא היה אחד כזה שהגיעה לסכומים כאלה בגלל זה ממשיך לחפש ... הסכום שאמרתה אפשר לעקוף בקלות אני עשיתי את זה וכן אני יכול להוכיח לך אבל לא חייב
דרך אגב לפי ההתכתבות שלי איתך ושיחת הפלאפון איתך הבנתי שאתה לא כזה איש מכירות אלה יותר רגיל כזה עם אתה לא מצליח להגיעה לסכומים כאלה אתה ריאלי חחח אז כנראה שאין לך מספיק הצלחה בתחום ....דיברתה פה שטויות חבל על הזמן
מה שאני כותב לא בקטע רע כן... בקטע שאני לא מחפש אנשים כמוך לדעתי הייתי מספיק ברור בהתחלה ועובדה שאנשים שדיברו איתי ופנו למשרה הבינו את המשרה ואני מתנצל שלא הבנתה אותה ושלא כתבתי בשפה שתבין
קיצר יש לך תמספר שלי תתקשר אליי בשמחה רבה יענה על כל השאלות שלך ושל אחרים
תודה רבה סרגיי
אפשר לסגור פרסמתי באוד מקומות פחות חופרים
sergeytank
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 20 אפריל 2016 23:49

מזכיר לי שפעם קראתי מודעת "דרושים" לאנשי מכירות שהבטיחה הכנסה פנטסטית. גיליתי שמפרסם המודעה נמצא בבניין המשרדים שבו שכן גם אחד המשרדים שלנו, ומתוך סקרנות הלכתי לפגוש אותו. הוא הסביר לי שדרושים אנשי מכירות שיקנו (!) ממנו תכשיטי זהב במחיר נמוך יחסית וימכרו אותו בכמה שמתחשק להם - אם פי 10 אז הרוויחו 900%! אני מודה שלקח לי חצי שעה להבין ששוק היעד שלו הם "אנשי המכירות", כי אם לא הצליחו למכור כלום, הוא לפחות הצליח למכור להם, ואם הם מוכרים את הזהב בחצי מחיר, רק הם אלה שנושאים בהפסד.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי sergeytank » יום ה' 21 אפריל 2016 10:58

זקן השבט 3 כתב:מזכיר לי שפעם קראתי מודעת "דרושים" לאנשי מכירות שהבטיחה הכנסה פנטסטית. גיליתי שמפרסם המודעה נמצא בבניין המשרדים שבו שכן גם אחד המשרדים שלנו, ומתוך סקרנות הלכתי לפגוש אותו. הוא הסביר לי שדרושים אנשי מכירות שיקנו (!) ממנו תכשיטי זהב במחיר נמוך יחסית וימכרו אותו בכמה שמתחשק להם - אם פי 10 אז הרוויחו 900%! אני מודה שלקח לי חצי שעה להבין ששוק היעד שלו הם "אנשי המכירות", כי אם לא הצליחו למכור כלום, הוא לפחות הצליח למכור להם, ואם הם מוכרים את הזהב בחצי מחיר, רק הם אלה שנושאים בהפסד.

אחלה לגמרי מזל שאצלי לא צריך להשקיע כסף
sergeytank
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 25 אפריל 2016 15:47

sergeytank כתב:
זקן השבט 3 כתב:מזכיר לי שפעם קראתי מודעת "דרושים" לאנשי מכירות שהבטיחה הכנסה פנטסטית. גיליתי שמפרסם המודעה נמצא בבניין המשרדים שבו שכן גם אחד המשרדים שלנו, ומתוך סקרנות הלכתי לפגוש אותו. הוא הסביר לי שדרושים אנשי מכירות שיקנו (!) ממנו תכשיטי זהב במחיר נמוך יחסית וימכרו אותו בכמה שמתחשק להם - אם פי 10 אז הרוויחו 900%! אני מודה שלקח לי חצי שעה להבין ששוק היעד שלו הם "אנשי המכירות", כי אם לא הצליחו למכור כלום, הוא לפחות הצליח למכור להם, ואם הם מוכרים את הזהב בחצי מחיר, רק הם אלה שנושאים בהפסד.

אחלה לגמרי מזל שאצלי לא צריך להשקיע כסף

באמת? הרי זה בדיוק אותו דבר כמו במקרה שתיארתי. איש מכירות מוכשר ובעל ניסיון רוצה לשפר את הכנסתו באופן משמעותי. עד עכשיו עשה מכירות של 100,000 ש"ח לחודש, הרוויח עמלה של 25,000 ש"ח לחודש, ומתוך זה נשא בהוצאות עבודה בסכום שהוא כרגע לא ידוע. האם הוא יכול לוודא, לפני שהוא מתחיל לעבוד עבורך שהוא ירוויח יותר באופן משמעותי? מסתבר שאתה לא יכול לספק לו נתונים מוצקים אלא רק מפריח הבטחות באוויר. כדי לא למצוא את עצמו במצב שהוא מייצר מכירות של 50,000 ש"ח לחודש ומקבל עמלה של 12,500 ש"ח לחודש, בעלות הוצאות זהה לזו שהוא נשא כאשר למישהו אחר הוא מכר והרוויח כפול, אסור לו להסכים לעבוד עבור חברה שמטילה עליו את כל הסיכון. הטמבל שיסכים הוא ממילא לא איש מכירות מוכשר ובעל ניסיון, ולכן גם לא יביא תועלת למי שמעסיק אותו.
זה היה סיכום קצר של 45 שנות ניסיון בניהול עובדי מכירות.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

חזור אל פורום דרושים קידום אתרים ומחפשי עבודה בתחום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 34 אורחים