הצעה - מאמרים לקידום ב-24 שקלים

מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

הצעה - מאמרים לקידום ב-24 שקלים

הודעהעל ידי פרי עט הדעת » יום ד' 23 ספטמבר 2015 22:39

שלום לכולם,

אנו מספקים שירותי כתיבת מאמרים לקידום ותכנים להעשרת אתר. יש אפשרות לשירות חודשי קבוע לבעלי אתרים, אחת לחודש או אחת לשבוע נעדכן עמוד חדש באתר שלכם. שירות מלא ניתן לחברות קידום אתרים במחירים אטרקטיביים.

מי אנחנו?
צוות כותבים בעל ניסיון רב בכתיבת תוכן לקידום, תוכן שיווקי, תכנים לאתרים, הפצת תכנים, העלאת תוכן, ניהול בלוגים ועוד. התכנים כולם ידידותיים לגולשים ולמנועי החיפוש, רמת התוכן גבוהה ללא שגיאות (התכנים נבדקים על ידי 2 אנשים טרם יציאתם אל הלקוח).

נשמח להציע גם לכם, שירות אדיב, מחירים אטרקטיביים ובעיקר, תכנים מעניינים ונעימים לקריאה. לרגל גיוס לקוחות חדשים נציע כתיבת תכנים לקידום (300 מילים) מילים בעלות של 24 שקלים בלבד.

לפרטים נוספים, קבלת דוגמאות כתיבה ושליחת הזמנות : erezdana365@gmail.com

חג שמח!
פרי עט הדעת
פרי עט הדעת
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: הצעה - מאמרים לקידום ב-24 שקלים

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 24 ספטמבר 2015 10:13

מה זה "מאמרים לקידום ותכנים להעשרת אתר" ולמה זה נחוץ?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי פרי עט הדעת » יום ש' 26 ספטמבר 2015 18:50

מאמרים לקידום הם בצורה הפשוטה ביותר מאמרים אותם אנו כותבים בעבור מקדמי אתרים בהתאם להנחיות שלהם. אני לא עוקבת אחר השימוש של מקדמי האתרים בתכנים, מבחינתי, ברגע ששלחתי אליהם את ההזמנה המאמר עובר לרשותם והם עושים בו כרצונם.

תכנים לעיבוי האתר הם תכנים אותם ניתן להזין לקטגוריה של מאמרים באתר או לתוך בלוג מקצועי באתר.
פרי עט הדעת
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 26 ספטמבר 2015 21:37

נחמד. רק חבל שהנהלת חברת גוגל החליטה לפני כמה שנים (שינויי האלגוריתם "פנדה" ו"פינגווין") ש"מאמרים" שנועדו להוציא מהם קישורים או שנועדו לנפח את תוכן האתר באופן מלאכותי, מזבלים את רשת האינטרנט, לא מביאים כל תועלת למשתמשי גוגל, הם נענשים ועפים מצמרת תוצאות החיפוש.

אבל עם גישה כזאת, תעשי הרבה יותר כסף ממכירת וודקה וסמים לתלמידי בתי ספר.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי פרי עט הדעת » יום ג' 06 אוקטובר 2015 17:29

אתה לא מכיר לא אותי ולא את העבודה שלי. התכנים שאני כותבת רחוקים מאוד מלהיות "זבל" וחבל לי שאתה בוחר להתבטא כך.
בלוגים מקצועיים שמשולבים בתוך האתר ומציעים לגולשים מידע שימושי על מוצרים, חדשות בתחום, המלצות ושאר טיפים הם לא ניפוח מלאכותי של תוכן האתר, הם מצוינים לשיפור וקידום האתר.
פרי עט הדעת
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 06 אוקטובר 2015 22:50

פרי עט הדעת כתב:אתה לא מכיר לא אותי ולא את העבודה שלי. התכנים שאני כותבת רחוקים מאוד מלהיות "זבל" וחבל לי שאתה בוחר להתבטא כך. בלוגים מקצועיים שמשולבים בתוך האתר ומציעים לגולשים מידע שימושי על מוצרים, חדשות בתחום, המלצות ושאר טיפים הם לא ניפוח מלאכותי של תוכן האתר, הם מצוינים לשיפור וקידום האתר.

"כתיבת תכנים לקידום (300 מילים) בעלות של 24 שקלים בלבד" חייב להיות זבל. על פי ההנחיה העדכנית ביותר של הנהלת חברת גוגל לבעלי\מנהלי אתרים מה עליהם לבצע כדי לקדם את האתר על חשבון תוצאות החיפוש המתחרות ( https://support.google.com/webmasters/a ... 4432?hl=iw )
באופן כללי, מנהלי אתרים יכולים לשפר את דירוג האתרים שלהם על ידי יצירת אתרים באיכות גבוהה שמשתמשים ירצו להשתמש בהם ולשתף אותם.

לא די לכתוב "מידע שימושי על מוצרים, חדשות בתחום, המלצות ושאר טיפים" כי זה בדיוק מה שעושים גם כל כותבי התוכן של תוצאות החיפוש המתחרות. עלייך מוטל לגרום למשתמשי גוגל לרצות להשתמש ולשתף דווקא את האתר שאת תוכנו את כותבת, על חשבון רצונם להשתמש ולשתף בכל תוצאות החיפוש המתחרות. אינני רואה כל דרך איך ניתן לעשות זאת בשעת עבודה אחת ויחידה - דרושות לכך מאות שעות עבודה של מי שמוכשר במיוחד להמציא תוכן מקורי וייחודי וגם עבר מסלול הכשרה שמתגמל ממציאים ומסלק מעתיקנים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום דרושים קידום אתרים ומחפשי עבודה בתחום