מקדם אתרים פרילנסר פי 2 משתלם מחברת קידום

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

מקדם אתרים פרילנסר פי 2 משתלם מחברת קידום

הודעהעל ידי PRpros » יום ד' 13 מאי 2015 23:26

ממש מסיבות פשוטות 1 למקדם אתרים פרילנסר יש יותר זמן להקדיש על האתר שלכם לעומת חברת קידום גדולה פחות תמצא זמן לקדם את האתר שלכם, לדעתי

2 למקדם אתרים יש אפשרות לספק לכם שירות יותר ישיר, שירות מייעץ בכל הקשר לקידום והבנייה של האתר שלכם, ורק הוא זה מציעה פתרונות ללקוחות, כי כיום להיות מקדם אתרים מקצועי זה דורש המון ידע וניסיון עשיר בתחום שבכך יוכל להציע עבודת קידום מקצועית במיוחד לאתר.

נ.ב הרשו לי להציג לכם לינק לאתר של Shay Seo מקדם אתרים מומחה ומקצועי שאני אישית ממליץ עליו בחום בחור כארז וקדם אתרים פרילנסר ואיש פרסום בחסד עליון, ששתי הכללים הכי חשובים לו זה אמינות ומקצוענות !

אני בתור חבר בפורום ותיק, חייב לציין שיש מקדמי אתרים שבאמת שווים יותר מחברת קידום אתרים, לא כל אחד כמובן רק מקדמי אתרים מנוסים ומקצוענים שיש עליהם קבלות של הצלחות אם לקוחות קודמים שממליצים, לא כחה ? אתם חושבים גם כמוני ?
סמל אישי של המשתמש
PRpros
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: מקדם אתרים פרילנסר פי 2 משתלם מחברת קידום

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 14 מאי 2015 13:37

PRpros כתב:[...]לא ככה ? אתם חושבים גם כמוני ?

לא ככה, ואני חושב שהאמת הפוכה:

מקדם אתרים עצמאי (פרילנסר) לא יפטר את עצמו אם יתעצל להשתתף בישיבות סיעור מוחות שבועיות, שבהם ניתנת הזדמנות לחברים לבקר את מה ששגוי בעבודה שלו ובחשיבה שלו. מקדם אתרים עצמאי גם לא יפטר את עצמו אם לא יצליח להסתגל לשינויים המהירים והקיצוניים בשיטת דירוג תוצאות החיפוש של גוגל. מקדם אתרים עצמאי גם יכול למרוח בקלות את הלקוח שלו בכל מיני תירוצים ולהראות לו רק הצלחות קודמות של אתרים שעוד לא נענשו על ידי גוגל והועפו מצמרת תוצאות החיפוש, אבל ייענשו מתישהו בעתיד, אבל כשכיר במשרד קידום הוא לא יצליח למרוח את המנהל המקצועי.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי יאיר ברגל » יום ה' 02 יולי 2015 12:40

שי הוא בחור מדהים וטוב לב עם תוצאות מוכחות בשטח של לקוחות שנמצאים בטופ של גוגל ואני בטוח שהוא גם אטרקטיבי במחיר, שווה לנסות חברים! :)
yairbergel קידום אתרים בגוגל
סמל אישי של המשתמש
יאיר ברגל
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 02 יולי 2015 14:04

יאיר ברגל כתב:שי הוא בחור מדהים וטוב לב עם תוצאות מוכחות בשטח של לקוחות שנמצאים בטופ של גוגל ואני בטוח שהוא גם אטרקטיבי במחיר, שווה לנסות חברים! :)

יאיר ברגל, האם שי מוכן לקבל את התשלום (בתוספת בונוס נכבד) רק לאחר שגם לאתר שהוא יקדם עבור הלקוח הבא יהיו תוצאות מוכחות בשטח כאשר הלקוח יימצא בטופ של גוגל, ולא יעוף משם במשך שנה לפחות?

כאמור, מקדם אתרים עצמאי יכול למרוח בקלות את הלקוח שלו בכל מיני תירוצים ולהראות לו רק הצלחות קודמות של אתרים שעוד לא נענשו על ידי גוגל ועוד לא הועפו מצמרת תוצאות החיפוש, אבל ייענשו מתישהו בעתיד. אבל כשכיר במשרד קידום הוא לא יצליח למרוח את המנהל המקצועי.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל