תוכן כפול וקידום באמצעות מאמרים

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

תוכן כפול וקידום באמצעות מאמרים

הודעהעל ידי שלומי » יום ג' 24 מרץ 2015 12:57

אהלן,
יש לי כמה שאלות:

1. אני רוצה לפרסם מאמרים מקוריים באתרים רלוונטיים כמו "אקדמיקס" ו"מאמרים". האם אני יכול לפרסם את אותו מאמר בשני האתרים או שזה עשוי ליצור לי בעיה של תוכן כפול ולפגוע בי?

2. האם מומלץ לקשר מהמאמר את עמוד הבית שלי או קטגוריה ספציפית מתוך האתר? או שזה בכלל תלוי בדפים שאני מעוניין לקדם באותה תקופה ?

3. האם כדאי או צריך לפרסם את אותו מאמר גם בבלוג שלי? (אני אישית פחות מעדיף כי הבלוג יותר קליל ומעניין והמאמרים הם מתוך התזה שלי וקצת יבשים)

תודה
שלומי
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: תוכן כפול וקידום באמצעות מאמרים

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 24 מרץ 2015 13:30

1. רצוי שלא תפרסם את המאמר המקורי אפילו פעם אחת, אם הוא נועד "לקדם". גוגל מעניש את האתרים שמשתמשים בהתחכמות כזאת להוצאת קישורים, מעיף אותם מצמרת תוצאות החיפוש או מונע מהם לעלות לצמרת.

2. אם הבלוג שלך הוא חלק מהאתר שלך, וסגנונם "יותר יבש", פתח עבורם ספריה נפרדת בתוך הבלוג.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי שלומי » יום ג' 24 מרץ 2015 15:04

תודה רבה על התשובה!
אני לא מבין למה רשמת שגוגל יעניש על מאמר שמטרתו "לקדם"?
מאמרים איכותיים הם דרך לגיטימית (ממה שהבנתי ממספר גדול של מקורות ברשת מ2015) ואפילו חיובית לבסס סמכות מקצועית ברשת ולקדם את העסק והאתר שלי. אני כמובן לא מדבר על מאמר ספאמי / מתורגם או מלא קישורים אלא על תוכן אקדמי מתוך עבודת התזה שכתבתי בתואר השני וקשור כמובן לעסק ולאתר שלי - מה לא בסדר?
שלומי
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 24 מרץ 2015 15:21

מה שלא בסדר, וכבר לא לגיטימי, הוא לא המאמר אלא עצם קיומו של הקישור, שנועד אך ורק "לקדם" את האתר. על פי ההנחיות העדכניות של הנהלת חברת גוגל, אם אתה רוצה שקוראי המאמר יבקרו גם באתר המסחרי שלך, תסמן את הקישור בתגית No Follow.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי שלומי » יום ג' 24 מרץ 2015 15:58

אוקיי
אין לי שום כוונה לעצבן את גוגל ולכן העליתי את השאלה מלכתכילה.
אז לפי מה שאתה אומר פרסום מאמרים מקצועיים כבר אינה פרקטיקה לגיטימית להרוויח קישור איכותי לאתר?
או שמא יש דרך נכונה לעשות זאת.
המטרה היא (בין היתר כמובן) ליצר בסיס לינקים איכותי ונקי לאתר שלי, האם כתיבת מאמרים לא צריך להיות חלק מהאסטרטגיה שלי?

דבר נוסף, כשחקרתי את אתרי המתחרים שלי, שמדורים ראשונים בגוגל, באמצעות תוכנת linkassistant seo spyglass גיליתי שיש להם לא מעט backlinks שמגיעים מאתר "מאמרים" - מה הם עושים בסדר?
תודה
שלומי
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי שלומי » יום ג' 24 מרץ 2015 16:02

דרך אגב , זה מה שאתר "אקדמיקס" אומר לכותביו:

" מה אתם מרוויחים מזה? פרסום וחשיפה!

כל המאמרים שיתרמו על ידכם לספריית המאמרים של אקדמיקס, יעניקו לכם או לחברה אותה אתם מציגים קרדיט מלא ויחשפו אתכם אל קהל פוטנציאלי אשר אליו אתם פונים. בנוסף תוכלו לצרף לכל מאמר שאותו העלתם, קישור המפנה אל אתר הבית שלכם, דבר שיתרום לקידום אתרכם במנועי החיפוש השונים כגון גוגל ובנוסף ישמש כדלת נוספת לאתרכם. "
שלומי
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 24 מרץ 2015 16:17

א. בהנחיה של הנהלת חברת גוגל לבעלי אתרים מה עליהם לעשות כדי לקדם את אתריהם בתוצאות החיפוש כבר לא כתוב שדרושים בכלל קישורים:
http://searchenginewatch.com/article/22 ... -Not-Links:
Previously, the article (https://support.google.com/webmasters/a ... 4432?hl=en)
(:in Hebrew https://support.google.com/webmasters/a ... 4432?hl=iw) had a line that read:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by increasing the number of high-quality sites that link to their pages.
We’'ve bolded the key part, which was changed on May 27th, 2013 to say:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by creating high-quality sites that users will want to use and share.

ב. גוגל לא מציג בצמרת תוצאות החיפוש רק תוצאות חיפוש שעמדו בדרישות סף כלשהן, אלא את מי שהשיגו את ציוני הרלוונטיות הגבוהים ביותר לאותו ביטוי חיפוש, מתוך כל תוצאות החיפוש הרלוונטיות לאותו ביטוי, גם אם הן הכי פחות גרועות. אם הקישורים שראית שם תורמים להן תרומה אפסית או אפילו שלילית, אבל שאר הפרמטרים תורמים להן תרומה שמספיקה לקבל ציון רלוונטיות משוקלל גבוה משל כל המתחרים האחרים, אלה יהיו בצמרת.

ג. נוסף על כך, גוגל משנה את שיטת הדירוג בהדרגה, בכל פעם על קבוצת ביטויי חיפוש נוספת. ולהערכתי, גם לאחר שבדקו ומצאו ששינוי שיטת הדירוג לא תעלה בינתיים לצמרת תוצאות חיפוש עוד יותר גרועות.

ד. אני בוחר להאמין להנהלת חברת גוגל. מה איתך?

ה. ובכלל, האם ראית אי-פעם מאמר מאתר "מאמרים" (שאיש לא קורא) בצמרת תוצאות החיפוש לביטוי תחרותי?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי שלומי » יום ג' 24 מרץ 2015 17:05

טוב לדעת, תודה.
כנראה שאני צריך לקרוא קצת יותר במרכז העזרה של גוגל...
אני ממש מעריך את ההשקעה ואת התשובות המקצועיות.
נניח שירדתי מהקטע של מאמרים, זה עדיין מוזר לי שאין צורך בלינקים. הרי צריך שיהיו לפחות כמה לא...(עדיף איכותיים כמובן ולא עניין של כמות). אני חייב להבין, האם זו ההמלצה שלך עבורי? לא להשקיע מאמץ ביצירת backlinks?
שלומי
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי yuval64 » יום ג' 24 מרץ 2015 19:59

שלומי כתב:טוב לדעת, תודה.
נניח שירדתי מהקטע של מאמרים, זה עדיין מוזר לי שאין צורך בלינקים. הרי צריך שיהיו לפחות כמה לא...(עדיף איכותיים כמובן ולא עניין של כמות). אני חייב להבין, האם זו ההמלצה שלך עבורי? לא להשקיע מאמץ ביצירת backlinks?

אני הייתי לוקח בערבון מוגבל מאוד את מה שנאמר לך כאן. לינקים ממאמרים תורמים מאוד לקידום בתנאי שעושים זאת בצרה חכמה ולא בעזרת שימוש בכל מיני תוכנות רוסיות.

ההנחיות של גוגל לא אומרות שאין צורך בקישורים. מי שאומר את זה, טועה ומטעה.

גוגל לא יענישו אותך על שימוש בלינקים מתוך מאמרים. מי שאומר שאין צורך בקישורים (גם קישורים מאתרי מאמרים) לצורך קידום אתרים, אינו מבין בתחום מספיק וכנראה שלא מכיר את התחום בפועל.
yuval64
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי Danielnet » יום ג' 24 מרץ 2015 21:37

yuval64 כתב:

אני הייתי לוקח בערבון מוגבל מאוד את מה שנאמר לך כאן. לינקים ממאמרים תורמים מאוד לקידום בתנאי שעושים זאת בצרה חכמה ולא בעזרת שימוש בכל מיני תוכנות רוסיות.

ההנחיות של גוגל לא אומרות שאין צורך בקישורים. מי שאומר את זה, טועה ומטעה.

גוגל לא יענישו אותך על שימוש בלינקים מתוך מאמרים. מי שאומר שאין צורך בקישורים (גם קישורים מאתרי מאמרים) לצורך קידום אתרים, אינו מבין בתחום מספיק וכנראה שלא מכיר את התחום בפועל.

תסביר את הדרך היחידה שהגולש יהיה מעוניין להיכנס לאתר שלך דרך אתרי מאמרים ומה זה בעצם יעזור בפועל לאתר שלך? נניח שאתה מנעולן, ופרסמת מאמר באתר מאמרים על מנעולנות(מקווה שאמרתי את זה נכון), תסביר לי למה מתוך 1000 מאמרים בתחום באותו אתר, אותו קישור יעזור לך. אני מסכים עם הדעה שלך שבלי קישורים המשחק של הקידום בגוגל לא היה קיים, אבל הקישורים צריכים להיות מאתרים שהגולש מחפש את מה שאתה מציע לו בקישור.
DanielNet - שירותי כתיבת מאמרים למטרות קידום ותוכן איכותי.
אשכול רשמי: viewtopic.php?f=18&t=5716
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 24 מרץ 2015 21:41

א. גוגל כותבים (בדפים אחרים של ההנחיות) שקישורים עוזרים להם לאנדקס את האתר. יש לגוגל בעיה עם אינדוקס האתר שלך?

ב. גוגל גם כותבים שדירוג הדף (Page Rank) תורם לרלוונטיות. במובן הזה קישור איכותי במיוחד (שיעזור לך לגבור על קישורי המתחרים שהתחילו "לבנות קישורים" הרבה לפנייך) הוא קישור מדף בעל PR10, או לפחות PR9.

ג. לבעלי אתרי "מאמרים" יש אינטרס ברור לשכנע את הציבור לפרסם בהם מאמרים, ולמי שמתפרנס מ"בניית קישורים" יש אינטרס ברור לשכנע את הציבור (ואת עצמם!) להמשיך לצרוך את הדבר היחיד שהם יודעים לעשות. שים לב שהנימוקים שלהם מתבססים אך ורק על ניסיון העבר, שחולף בהדרגה ואיננו.

ד. לעומת זאת, הנהלת חברת גוגל אומרת לך בפירוש, בהנחיה שהצגתי לך, מה כן לעשות כדי לקדם את האתר בתוצאות החיפוש (על חשבון המתחרים, כמובן). משמעות ההנחיה היא שהאינטרס של חברה גוגל מזוהה מעכשיו עם האינטרס של משתמשי גוגל - הצגת תוצאות חיפוש שהן יותר רלוונטיות, במובן שהן יותר שימושיות עבורם - משמע, עם האינטרס של הציבור כולו. חשוב על כך - האם משתמשי גוגל מריצים תוכנה לספירת מספר הקישורים הנכנסים לכל תוצאת חיפוש והערכת ערכם הכולל, לפני שהם מחליטים לאיזה תוצאת חיפוש להיכנס?

ה. המעבר ההדרגתי של הנהלת חברת גוגל מאלגוריתמים לדירוג הרלוונטיות שפותחו על ידי עובדיו, על סמך הערכה שלהם מה יותר רלוונטי לציבור משתמשי גוגל ומה פחות, לאלגוריתמים שמודדים את השיעור היחסי של "רצון הציבור להשתמש בתוצאת חיפוש ולשתף אותה" שומטת את הקרקע מתחת לרגליהם של בוני הקישורים שהצליחו עד כה לתחמן גם את המערכת של גוגל, גם את ציבור משתמשי גוגל וגם את הלקוחות של בוני הקישורים, וגרמו לתוצאות החיפוש שבצמרת להגיע לשם בזכות מספר יותר גדול של קישורים, שערך כל אחד מהם זעום. כדי לבצע את העבודה הזו לא היה צורך בהשכלה (קורס קידום אתרים טיפוסי כלל רק 140 שעות לימוד - פחות ממה שלומד שוליה של סנדלר!), לא בשכל, לא בכשרון, לא בשאיפה להצטיין ולא ברצון להיטיב עם מבקרי האתר ועם בעליו - רק בפה גדול. עבודת הקידום נלמדה כביצוע סדרת פעולות על פי צ'קליסט מוכן מראש, משמע, נוסחה אחידה לכל אתר. אבל עכשיו, מאחר ולכל אתר כמעט שוק יעד שעשוי להיות שונה מאד בהתנהגותו ובהעדפותיו משוק היעד של אתר אחר (נשים לעומת גברים, נוער לעומת גמלאים, וכו') עבודה על פי נוסחה אחידה לא תתקבל באהדה על ידי מבקרי האתר - האם יהיה לך עניין לבקר בקניון מסחרי שכל החנויות בו זהות?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי yuval64 » יום ד' 25 מרץ 2015 03:02

תסביר את הדרך היחידה שהגולש יהיה מעוניין להיכנס לאתר שלך דרך אתרי מאמרים ומה זה בעצם יעזור בפועל לאתר שלך? נניח שאתה מנעולן, ופרסמת מאמר באתר מאמרים על מנעולנות(מקווה שאמרתי את זה נכון), תסביר לי למה מתוך 1000 מאמרים בתחום באותו אתר, אותו קישור יעזור לך. אני מסכים עם הדעה שלך שבלי קישורים המשחק של הקידום בגוגל לא היה קיים, אבל הקישורים צריכים להיות מאתרים שהגולש מחפש את מה שאתה מציע לו בקישור.

אני אסביר את דעתי הצנועה. תראה, קודם כל עם עובדות אי אפשר להתווכח. כמו שאתה בעצמך מסכים, קישורים עוזרים וזאת עובדה. כל מי שאומר שקישורים (באשר הם) אינם עוזרים, לא מבין בקידום אתרים וכנראה שלא קידם אתרים בפועל אלא רק קרא מאמרים בתחום ולא יותר מכך. בפועל - הדרך היחידה להתקדם בגוגל, היא גם (עם דגש על גם) עם קישורים. כמובן שעם עוד פרמטרים רבים שצריכים להיות טובים. אבל קישורים הם חלק הכרחי מהם.

אתה שואל למה? לדעתי התשובה היא מאוד פשוטה. כי זה עובד! מה זה משנה מה כותבים לך ומה אומרים לך כל מיני "מומחים". אם קישור מאתר מאמרים עזר לך (והוא אכן עוזר לי מהניסיון שלי), אין שום סיבה לא להמשיך בזה. כמובן שכמו בכל דבר בחיים, צריך לעשות את זה בחוכמה, ביצירתיות ובמידה נכונה ולא לבחור בדרכים קיצוניות.

הרי בסופו של דבר אתה רוצה להגיע לתוצאות בגוגל וזה המשחק. אז אולי אם היינו עכשיו באיזה דיון פילוסופי/תיאורטי על איזה עולם דימיוני ופנטזיונרי של מנועי החיפוש והאלגוריתמים שלהם, אפשר היה להתחיל לדון ולחשוב למה קישור X כן ולמה קישור Y לא. אבל אנחנו פה לא כי משעמם לנו אלא כי אנחנו רוצים לקדם בהצלחה את האתר שלנו בגוגל. זה מה שקובע בסוף, לא?

מה שעוד יותר חשוב כאן הוא שאפילו גוגל בעצמם מעולם לא אמרו בשום מקום שאין צורך בקישורים. מה שמפריע כביכול לגוגל, הוא שהקישורים יהיו "לא טבעיים" שהם למעשה קישורים שמקדם האתרים דחף בצורה מלאכותית ואינם "טבעיים". אבל אף אחד בגוגל לא אמר שקישורים אינם רלוונטיים וגם זאת עובדה!

ההיפך!! אפילו "ההנחייה" כביכול (למרות שזאת אינה הנחייה בכלל...) שהובאה כאן באחת ההודעות למעלה, אומרת לך "צור אתר טוב שהגולשים יירצו לשתף". הרי מה זה בדיוק לשתף? כל עוד לא תפתח טכנולוגיית שיתוף בעזרת טלפתיה, שיתוף ברשת מתבצע בעזרת קישורים. אין דרך אחרת. לכן, הקישורים הם לא רק חשובים, אלא הם נצרכים לצורך קידום אתר. כל מה שגוגל רוצה מבחינה רשמית היא שהם יהיו אותנטיים. היא לא רוצה שהם לא יהיו בכלל! ההיפך - היא חייבת אותם כדי להחליט איך לדרג את האתר שלך בתוצאות החיפוש וכי כנראה שבתכלס זה אחד הפרמטרים הכי חשובים בדירוג הזה.

גוגל גם לא מענישים אתרים שיש להם קישורים מאתרי מאמרים או כל מיני קישורים "לא טבעיים" סתם כך. מי שאומר את זה פשוט לא מכיר את המציאות. לי יש אישית אתרים עם קישורים כאלו ואחרים כבר שנים ומעולם לא נענשתי. אני נהנה מהם מדירוגים גבוהים עד היום.

אני אפילו יכול להעיד מניסיוני הפרטי רק מהשבוע שעבר שבו החלטתי לקדם עמוד יחסית ישן שלא נגעתי בו למעלה מחצי שנה באחד האתרים שלי לביטוי מסוים בתחרות בינונית בתחום התיירות שבו הוא נמצא בדף השני. בעזרת החלפת קישורים הכי סטנדרטית, השגתי קישור מאתר אינדקס אתרים סתמי וסטנדרטי. תוך לא פחות מארבעה ימים בלבד, העמוד הזה מופיע עכשיו במקום הרביעי בדף הראשון. שים לב, לא נגעתי בעמוד הזה חצי שנה. השגתי קישור מאינקדס אתרים ותוך 4 ימים (שבהם קיבלתי 2 הפניות בלבד מהאינדקס הזה), קפצתי ב-10 מקומות. איזו הוכחה צריך יותר מזה?

גם לקחת את התפקיד של נביא הזעם שיבוא ויטען שיום אחד אתה תידפק מזה וגוגל יעניש אותך, זה הכי קל. הרי ככה הוא אף פעם לא מפסיד - אם האתר שלך יירד יום אחד בעתיד הרחוק בתוצאות החיפוש, נביא הזעם יגיד לך שזה בגלל הקישורים (למרות שאי אפשר בכלל להוכיח את זה) ואם האתר שלך עולה בתוצאות החיפוש, נביא הזעם יגיד לך "חכה חכה, יום אחד תידפק מזה". בקיצור, זאת הבחירה הכי קלה והכי בטוחה אבל מה לעשות שהיא גם הכי לא מציאותית כי בסופו של דבר שאתה מקדם בשטח אתרים, אתה צריך לנקוט בפעולות ולקבל החלטות ולעשות ניסוי וטעייה וכו'. אחרת אתה תישאר אולי ללא סיכוי לפגיעה אבל גם ללא סיכוי להצלחה.

ולכן אני מסכם ואומר, בעיניי, מי שאומר שקישורים (באשר הם) לא נצרכים לקידום, אינו מבין בקידום אתרים בפועל ואינו חי במציאות האמיתית של התחום.
yuval64
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 25 מרץ 2015 10:16

שלומי כתב:[...]האם מומלץ לקשר מהמאמר את עמוד הבית שלי או קטגוריה ספציפית מתוך האתר? או שזה בכלל תלוי בדפים שאני מעוניין לקדם באותה תקופה ?[...]

שלומי, ראית פה עד כמה המחלוקת בנושא הזה חריפה ורווית אינטרסים ויצרים. על עובדת קיומה של ענישת אתרים בהיקף נרחב קרא את:
http://www.askpavel.co.il/blog/penguin- ... ers-losers

ואת: http://www.askpavel.co.il/blog/prepare-for-penguin-3-0.

ובנושא הלימוד מניסיון אישי בלבד כבר נאמר:
Benjamin Franklin (Poor Richard's Almanack, Nov. 1743): "
Experience keeps a dear school, yet fools learn in no other."
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי שלומי » יום ד' 25 מרץ 2015 20:37

ללא ספק נושא מעורר מחלוקת. אני שמח שהתייעצתי פה.
לאחר הדיון של אתמול ישבתי לראות ולקרוא 3 שעות של סרטונים הרצאות וכתבות מטובי המומחים בעולם (או לפחות כאלו בעלי מוניטין רציני בתחום). המייסדים של אתרים כמו moz וגם seo majestic ועוד חברה בסגנון הזה מעבירים מסרים כפולים.
כמו בדיון הזה, הם אכן טענו שהשנה יהיו דיונים סוערים בין משווקים ומקדמים בנושא של התפקיד הכפול של לינקים (ברכה או סכנה?).

הם מדברים על זה שגוגל מנמיכה לאט לאט את העוצמה שיש ללינקים על הקידום ומגבירים את הווליום ל"באזז" מלינק שיוצא מהאתר שלך ברשתות החברתיות.

השורה התחתונה שלהם היא (כפי שאני בחרתי להבין) היא שלינקים הם עדיין חלק משמעותי ובלתי נפרד מקידום אתרים.
חשבתי על זה הרבה וזה די אבסורד... אני מבין שגוגל מנסה לתקן שנים של רמאות / קומבינות שאנשים עשו מבלי להיענש וכעת הם פוגעים בדירוג. ואני גם מצדיק את הצעדים האלו... אבל בשונה מקומבינות שמקדמי אתרים עושים באתרי מאמרים כמו שציינתי למעלה, אני באמת רוצה לשתף תוכן אקדמי. אני לא "עבריין גוגל" ויש אינספור אתרים שגוגל תצתרך להעניש לפני שהיא תעניש אותי. יש פה בפורום הזה אנשים שמציעים עדיין בשנת 2015 חבילות לינקים "מורעלות" - לגוגל יש הרבה הרבה הרבה עבודה לפני שהם יגיעו למה שחלק מהאנשים פה מכנים "כעבירה על חוקי גוגל"

אם אני אקדמאי שרוצה לשתף תוכן מתוך התזה שלו ולהגיע לציבור אקדמאי ומקצועי שרוצה לצרוך ואולי אף לשתף את התוכן הזה אז לא אמורה להיות בעיה להרוויח את הקישור הזה!! אני בטוח שהמקרה והתוכן או הקישורים שלי הם לא המקרים שגוגל מנסה לצמצם ברשת - להיפך אתרי אוניברסיטאות ואתרי חינוך דווקא נחשבים למקור איכותי ביותר של לינקים !! ולמרות ש"מאמרים" ואקדמיקס הם לא אתרים בעלי סמכות ממש גדולה - החשיפה שם יכולה גם להוביל לכך שמרצה או איש סגל יעריך את התוכן, ישתף אותו ואולי אף יוביל לכך שהתוכן יוצג באתר אוניברסיטה - שזה שווה ביותר!

הדיון בהחלט תרם הרבה להבנה שלי!
אין ספק שבימינו צריך להיות זהירים ולנסות להרוויח קישורים בצורה טבעית ואיכותית. אך צריך גם לא להיות פראנואידים ולחשוש מכל תנועה ברשת בהנחה שאתה לא מרמה.
שלומי
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי yuval64 » יום ד' 25 מרץ 2015 21:04

+1

מסקנה נכונה בהחלט!

בקיצור, אם יש לך אתר טוב עם תוכן טוב, אתה יכול להיות רגוע בהחלט. קישורים מאקדמיקס וכד' יעזרו לך ולא תיענש עליהם. אם יש לך אתר זבל או איזה אתר אגרגציה ואתה מנסה לקדם אותו רק בעזרת קישורים, אל תצפה ליותר מדי...

בהצלחה
yuval64
חבר חדש
חבר חדש

הבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל