מהם הדרכים הטובות ביותר לקידום האתרים?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

מהם הדרכים הטובות ביותר לקידום האתרים?

הודעהעל ידי raphaels » יום א' 08 מרץ 2015 09:43

אהלן, אני מתעסק בתחום קידום האתרים ורציתי לשמוע ממכם מהיא הדרך הטובה ביותר לקידום האתר (לדעתכם)...
raphaels
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 0

Re: מהם הדרכים הטובות ביותר לקידום האתרים?

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 08 מרץ 2015 13:05

raphaels כתב:אהלן, אני מתעסק בתחום קידום האתרים ורציתי לשמוע ממכם מהיא הדרך הטובה ביותר לקידום האתר (לדעתכם)...

קרא את הדיון המתגלגל, על פני שלושה עמודים עד עכשיו, ב-http://www.actv-tec.co.il/viewtopic.php?f=1&t=5835&p=50015#p50015.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של זקן השבט 3 :
yuval64
פופולריות: 20%
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי raphaels » יום א' 08 מרץ 2015 13:51

זקן השבט 3 כתב:
raphaels כתב:אהלן, אני מתעסק בתחום קידום האתרים ורציתי לשמוע ממכם מהיא הדרך הטובה ביותר לקידום האתר (לדעתכם)...

קרא את הדיון המתגלגל, על פני שלושה עמודים עד עכשיו, ב-http://www.actv-tec.co.il/viewtopic.php?f=1&t=5835&p=50015#p50015.

אתם בדנים בנושא בניית קישורים ואתה לא נותן תשובות או עצות כיצד לקדם את האתר ממש.
על פי התשובות שלך ניראה כיאילו אתה אך ורק מכיר את חוקי קידום אתרים, אך לא עוסק בהם.
אשמח לקבל תשובות מדויקות ולא סתם תקרא ותבין...
raphaels
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 08 מרץ 2015 14:37

raphaels כתב:אתם בדנים בנושא בניית קישורים ואתה לא נותן תשובות או עצות כיצד לקדם את האתר ממש.
על פי התשובות שלך ניראה כיאילו אתה אך ורק מכיר את חוקי קידום אתרים, אך לא עוסק בהם.
אשמח לקבל תשובות מדויקות ולא סתם תקרא ותבין...

מה פירוש "תשובות מדוייקות"? למה בדיוק אתה מצפה? הרי גם לפני 12-13 שנים אי-אפשר היה לקדם אתר למקום הראשון בגוגל (נגד מתחרים ראויים) באותו האופן, ובאותה כמות עבודה, גם לביטוי [רופא שיניים במחניים] וגם לביטוי [online gambling].

הצגתי שם את ההנחיה הכללית העדכנית ביותר של גוגל לבעלי\מנהלי אתרים מה עליהם לבצע כדי לקדם אתר (https://support.google.com/webmasters/a ... 4432?hl=iw):
באופן כללי, מנהלי אתרים יכולים לשפר את דירוג האתרים שלהם על ידי יצירת אתרים באיכות גבוהה שמשתמשים ירצו להשתמש בהם ולשתף אותם.

אם אתה רוצה לקדם את האתר שלך למקום הראשון, עליך לגרום למבקרים לרצות להשתמש באתר שלך ולשתף אותו יותר מרצונם להשתמש בתוצאות החיפוש המתחרות ולשתף אותן. מה לא ברור כאן? חסרות לך דוגמאות לעבודה, בתחומים רבים ומגוונים, שמהותה גרימת רצון של אוכלוסיה מוגדרת לעשות את מה שהעובד רוצה שיעשו?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 08 מרץ 2015 20:25

המשך:
יש לי רושם שאתה לא מבחין בין אופטימיזציה לדרישות מנוע החיפוש לבין אופטימיזציה לדרישות בעל האתר. אופטימיזציה לדרישות מנועי החיפוש (= SEO = "טכנאות אתרים") הוא מקצוע טכני מובהק, הידע העדכני גלוי לכל, והוא בהחלט מקצוע של טיפים. בתחום הזה מוצדק לשאול שאלה כמו "מה היא הדרך הכי טובה להעביר אתר קיים לדומיין חדש?"

לעומת זאת, אופטימיזציה לדרישות בעל האתר, משמע ניצחון מוחלט על המתחרים הראויים בתוצאות החיפוש, על ידי השגת המקום הראשון בתוצאות החיפוש (= קידום אתרים נגד מתחרים) איננו מקצוע טכני של ביצוע פעולות על פי פרוטוקול (או על פי טיפים) אלא מקצוע של קבלת החלטות בתנאי אי-וודאות קיצונית כי, בין השאר, אינך יכול לדעת מה וכמה יעשו המתחרים שלך באותו הזמן ובעתיד. מה עוד שמה שעזר לך כדי לקדם אתר שפונה לשוק יעד מסויים יזיק כפי הנראה לקידום האתר שלי, כי האתר שלי פונה לשוק יעד אחר (למשל נשים ולא גברים, גמלאים ולא ילדים, וכו') שמתנהג אחרת ויש לו העדפות הפוכות.

ואגב, זה לא קושי חדש, שצץ והופיע עם החלפת ההנחיה לבעלי\מנהלי אתרים ביוני 2013. הגירסה הקודמת של אותה הנחיה הורתה לנו "לשפר את מיקום האתר על ידי הגדלת מספר האתרים האיכותיים המקשרים לדפי האתר". גם הנוסח הזה לא הגדיר מה הוא "אתר איכותי", כמה קישורים כאלה דרושים כדי לגבור על מי שמתחרים בך על השגת המקום הראשון בתוצאות החיפוש, ולא ניתן היה לקבל תשובה מוסמכת אחידה ממקדמי האתרים הותיקים והמנוסים.

אתה רוצה תשובות יותר מדוייקות?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Itamar Ben Dor » יום ב' 09 מרץ 2015 09:35

עמנואל - אז מה אתה מציע? אתה שולל את הכל...

תסביר לנו מה לדעתך צריך לעשות כדי לקדם אתר כיום..
סמל אישי של המשתמש
Itamar Ben Dor
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 09 מרץ 2015 12:10

Itamar Ben Dor כתב:עמנואל - אז מה אתה מציע? אתה שולל את הכל...
תסביר לנו מה לדעתך צריך לעשות כדי לקדם אתר כיום..

איתמר, איך אפשר שאני גם שולל הכל (אני רק מצביע על מה שגוגל שולל) וגם כותב שוב ושוב שמה שצריך לעשות הוא לפעול על פי ההנחיה המפורשת העדכנית של הנהלת חברת גוגל לבעלי\מנהלי אתרים מה לעשות כדי לקדם את האתר שלך בתוצאות החיפוש?

צא וחשוב - האם השאלה "מה צריך לעשות כדי לקדם אתר?" לא היתה מאז ומתמיד שאלה שגויה? הרי גם לפני 12-13 שנים אי-אפשר היה לקדם אתר למקום הראשון בגוגל (נגד מתחרים ראויים) באותו האופן, ובאותה כמות עבודה, גם לביטוי [רופא שיניים במחניים] וגם לביטוי [online gambling]. על שאלה שגויה אפשר לקבל רק תשובה שגויה.

הכדור אצלך. שאל שאלה נכונה ואשמח להשיב.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי yuval64 » יום ב' 09 מרץ 2015 13:08

איתמר, איך אפשר שאני גם שולל הכל (אני רק מצביע על מה שגוגל שולל) וגם כותב שוב ושוב שמה שצריך לעשות הוא לפעול על פי ההנחיה המפורשת העדכנית של הנהלת חברת גוגל לבעלי\מנהלי אתרים מה לעשות כדי לקדם את האתר שלך בתוצאות החיפוש?

אתה באמת חושב שאדם אינטליגנט יכול להתייחס ברצינות לאיזה משפט קטן ולקוני באיזה עמוד קטנטן של גוגל כתשובה רצינית ל"איך לקדם אתר"?

אתה כל כך תקוע במנטרה שלך שאתה פשוט לא מבין כמה מגוחך ופתטי זה נשמע בכל פעם שאתה משיב את התשובה הזאת..
yuval64
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 09 מרץ 2015 13:54

yuval64 כתב:אתה באמת חושב שאדם אינטליגנט יכול להתייחס ברצינות לאיזה משפט קטן ולקוני באיזה עמוד קטנטן של גוגל כתשובה רצינית ל"איך לקדם אתר"? אתה כל כך תקוע במנטרה שלך שאתה פשוט לא מבין כמה מגוחך ופתטי זה נשמע בכל פעם שאתה משיב את התשובה הזאת..

אדם אינטליגנטי, בעל ניסיון רב בעבודה בתחום שבו פועל רגולטור יחיד ועוצמתי, שנוהג מזה 15 שנים לשנות לעתים קרובות את דרישות הרגולציה, לפעמים מהיום למחר, ולפעמים באופן קיצוני, לומד להסתגל למצב. לעומת זאת, אם הוא מפנטז שהרגולטור יאלץ להסתגל למיגבלות שלו, ולא שהוא יאלץ להסתגל לדרישות הרגולטור, הוא מפסיק לפעול באופן אינטליגנטי, גם אם הוא ממשיך להפגין אינטליגנציה גבוהה ביותר בכל תחום אחר. סוף-סוף, אנשים אינטליגנטיים פועלים בטיפשות רבה כאשר רגשות או אינטרסים מדומים או מיידיים מפריעים לשיקול הדעת הטהור.

כאמור, השאלה "מה צריך לעשות כדי לקדם אתר?" היתה מאז ומתמיד שאלה שגויה. הרי גם לפני 12-13 שנים אי-אפשר היה לקדם אתר למקום הראשון בגוגל (נגד מתחרים ראויים) באותו האופן, ובאותה כמות עבודה, גם לביטוי [רופא שיניים במחניים] וגם לביטוי [online gambling]. על שאלה שגויה אפשר לקבל רק תשובה שגויה.

מה שכן אפשר לומר, מתוך ביקורת עניינית, על אופן ניסוח ההנחיה של גוגל, הוא שהיא מנסה לענות על שאלה שגויה בתשובה שהיא כל כך כללית, עד שהיא גם נכונה וגם לא מועילה מיידית למי ששואל "איך מקדמים אתר?", אבל צריך היה לשאול "איך מקדמים את האתר המסויים שלי, לשוק היעד המסויים שלי, ונגד המתחרים המסויימים שלי?" את הסיבה לקושי אני תולה במסלול ההכשרה הלקוי של כל מקדמי האתרים (בקורסים, בקריאה עצמית ברשת וגם בתוך משרדי קידום) שאיננו מתחיל ומתמקד בהבחנה שעשיתי בתגובה קודמת בין אופטימיזציה לדרישות מנוע החיפוש (= SEO = "טכנאות אתרים") לבין אופטימיזציה לדרישות בעל האתר (= קידום האתר הספציפי שלו למקום הראשון בגוגל נגד מתחרים ראויים וספציפיים). ברור שמי שמתקבל לקורס קצרצר, ללא כל דרישות קבלה וסיום, ומסבירים לו שלצורך הצלחה בקידום כל מה שצריך לעשות זה עוד כמה פעולות אחידות בנוסף לפעולות האחידות הקשורות באופטימיזציה למנוע החיפוש, שואל גם את גוגל וגם פה "איך מקדמים אתר?" כאשר נאמר לו שאחד מסעיפי הצ'קליסט השתנה פתאום.

את ההנחיה של גוגל צריך לקרוא כלשונה, ולהבין שהיא מתיישבת היטב עם כל שאר ההודאות, התשובות והפעולות שמשקפים את מה שעקבי ואת מה שמשתנה במדיניות הנהלת חברת גוגל. היא לא עונה כמובן לשאלה מה לעשות כדי לקדם אתר ספציפי בשונה למה שיש לעשות כדי לקדם אתר ספציפי אחר. אבל מי שנדרש ומסוגל לגרום לקידום האתר הספציפי הוא ממילא לא טכנאי אתרים, לא בונה קישורים ולא כותב תוכן שיווקי. ובעיקר, הוא לא מביא לאתר ספציפי ידע מוקדם מהבית, אלא צריך לעבוד על האתר כדי ליצור אותו.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ב' 09 מרץ 2015 14:13, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ב' 09 מרץ 2015 13:54

לא ממש מתערב בכל הדיון, אבל כן בהחלט חושב שאדם אינטליגנט יכול להתייחס ברצינות ולהבין שלא מדובר במשהו מגוחך
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי yuval64 » יום ב' 09 מרץ 2015 14:37

זקן השבט 3 כתב:
yuval64 כתב:אתה באמת חושב שאדם אינטליגנט יכול להתייחס ברצינות לאיזה משפט קטן ולקוני באיזה עמוד קטנטן של גוגל כתשובה רצינית ל"איך לקדם אתר"? אתה כל כך תקוע במנטרה שלך שאתה פשוט לא מבין כמה מגוחך ופתטי זה נשמע בכל פעם שאתה משיב את התשובה הזאת..

אדם אינטליגנטי, בעל ניסיון רב בעבודה בתחום שבו פועל רגולטור יחיד ועוצמתי, שנוהג מזה 15 שנים לשנות לעתים קרובות את דרישות הרגולציה, לפעמים מהיום למחר, ולפעמים באופן קיצוני, לומד להסתגל למצב. לעומת זאת, אם הוא מפנטז שהרגולטור יאלץ להסתגל למיגבלות שלו, ולא שהוא יאלץ להסתגל לדרישות הרגולטור, הוא מפסיק לפעול באופן אינטליגנטי, גם אם הוא ממשיך להפגין אינטליגנציה גבוהה ביותר בכל תחום אחר. סוף-סוף, אנשים אינטליגנטיים פועלים בטיפשות רבה כאשר רגשות או אינטרסים מדומים או מיידיים מפריעים לשיקול הדעת הטהור.

כאמור, השאלה "מה צריך לעשות כדי לקדם אתר?" היתה מאז ומתמיד שאלה שגויה. הרי גם לפני 12-13 שנים אי-אפשר היה לקדם אתר למקום הראשון בגוגל (נגד מתחרים ראויים) באותו האופן, ובאותה כמות עבודה, גם לביטוי [רופא שיניים במחניים] וגם לביטוי [online gambling]. על שאלה שגויה אפשר לקבל רק תשובה שגויה.

מה שכן אפשר לומר, מתוך ביקורת עניינית, על אופן ניסוח ההנחיה של גוגל, הוא שהיא מנסה לענות על שאלה שגויה בתשובה שהיא כל כך כללית, עד שהיא גם נכונה וגם לא מועילה מיידית למי ששואל "איך מקדמים אתר?", אבל צריך היה לשאול "איך מקדמים את האתר המסויים שלי, לשוק היעד המסויים שלי, ונגד המתחרים המסויימים שלי?" את הסיבה לקושי אני תולה במסלול ההכשרה הלקוי של כל מקדמי האתרים (בקורסים, בקריאה עצמית ברשת וגם בתוך משרדי קידום) שאיננו מתחיל ומתמקד בהבחנה שעשיתי בתגובה קודמת בין אופטימיזציה לדרישות מנוע החיפוש (= SEO = "טכנאות אתרים") לבין אופטימיזציה לדרישות בעל האתר (= קידום האתר הספציפי שלו למקום הראשון בגוגל נגד מתחרים ראויים וספציפיים). ברור שמי שמתקבל לקורס קצרצר, ללא כל דרישות קבלה וסיום, ומסבירים לו שלצורך הצלחה בקידום כל מה שצריך לעשות זה עוד כמה פעולות אחידות בנוסף לפעולות האחידות הקשורות באופטימיזציה למנוע החיפוש, שואל גם את גוגל וגם פה "איך מקדמים אתר?" כאשר נאמר לו שאחד מסעיפי הצ'קליסט השתנה פתאום.

שים לב,

אם אתה טוען שהשאלה "איך אני מקדם את אתר?" היא שגויה ורק השאלה "איך מקדמים את האתר המסויים שלי, לשוק היעד המסויים שלי, ונגד המתחרים המסויימים שלי?" היא השאלה הנכונה, אז מדוע שכאשר שואלים האם קישורים תורמים לאתר או לא, תשובתך היא גורפת ונחרצת ואינך טוען כי מדובר בשאלה שגויה?? הרי להשפעת הקישורים יש הבדל גדול באתר מסויים, בשוק מסויים ונגד מתחרים מסויימים? הרי אפילו קישורי זבל משפיעים בצורה שונה על אתר מסויים, בשוק מסויים ונגד מתחרים מסויימים?

למעשה כל עוד גוגל לא מסיר את האתר שלך מהאינדקס שלו, לכל דבר שאתה עושה יש השפעה משתנה בין אתר מסויים, בשוק מסויים ונגד מתחרים מסויימים בין אם מדובר על קישורי זבל, תוכן מועתק וכו'. לכן, לפי ההיגיון שלך, כל שאלה בתחום קידום האתרים שאינה עוסקת באתר מסויים, בשוק מסויים ונגד מתחרים מסויימים, היא שאלה שגויה ולא משנה במה היא עוסקת.

אבל כמובן שאתה לא פועל על פי ההיגיון הזה, כי זה לא מפריע לך כמובן להביע עמדה נחרצת כללית וברורה על אלף ואחד נושאים שאתה חושב שאינם תורמים לקידום באופן כללי אבל ברגע שמישהו מעמת אותך אם שאלה מה כן צריך לעשות, אתה מיד שוב בורח לעמדת המוצא שבה אתה טוען כי רק שאלה על אתר מסויים, בשוק מסויים ונגד מתחרים מסויימים, היא שאלה נכונה...
yuval64
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי yuval64 » יום ב' 09 מרץ 2015 14:40

מנשה אברמוב כתב:לא ממש מתערב בכל הדיון, אבל כן בהחלט חושב שאדם אינטליגנט יכול להתייחס ברצינות ולהבין שלא מדובר במשהו מגוחך

סבבה. אני חולק עליך. בעיניי, מי שלא יודע להבחין בין סיסמה או סלוגן לבין תשובה, הוא לא אדם אינטליגנטי...
yuval64
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי Itamar Ben Dor » יום ב' 09 מרץ 2015 16:36

מה השאלה הנכונה?
סמל אישי של המשתמש
Itamar Ben Dor
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 09 מרץ 2015 18:38

yuval64 כתב:סבבה. אני חולק עליך. בעיניי, מי שלא יודע להבחין בין סיסמה או סלוגן לבין תשובה, הוא לא אדם אינטליגנטי...

אנא תסביר לקוראים, באופן אינטליגנטי, מדוע ההנחיה של גוגל היא סיסמה או סלוגן, ולא הנחיה כללית (שגם מתחילה בביטוי "באופן כללי"!) שנכונה לקידום כל אתר אבל לא יכולה בהכרח לפרט איך מקדמים אתר ספציפי לשוק יעד ספציפי ונגד מתחרים ספציפיים.

מי שמצפה לקבל הנחיה לקידום בצורת נוסחה שהיא גם נכונה עבור כל אתר ואתר וגם אחידה, לא קיבל נוסחה כזאת מעולם, לא מבין איך פועל מנוע חיפוש מהטיפוס של גוגל, והוא לא התאים למקצוע קידום האתרים נגד מתחרים ראויים בתוצאות החיפוש גם לפני 12-13 שנים. הרי אם היתה נוסחה כזאת, ו-300 מקדמי אתרים עובדים על פיה בדייקנות ובצייתנות כדי להביא כל אחד את האתר שהוא מקדם למקום הראשון בגוגל לביטוי חיפוש נתון, איך זה ש-299 מהם נכשלים במשימה? (סבורני שדי בשאלה הזאת לשמש כמבחן להתאמת או פסילת מועמד לעבודה כמקדם אתרים.)
Itamar Ben Dor כתב:מה השאלה הנכונה?

כבר עניתי על כך בתגובה קודמת:

"איך אני מקדם את האתר הספציפי הזה למקום הראשון, עבור שוק היעד הספציפי שלו ונגד המתחרים הספציפיים שלו?"

מה כל כך קשה להבין את זה?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 09 מרץ 2015 19:04

yuval64 כתב:שים לב,

אם אתה טוען שהשאלה "איך אני מקדם את אתר?" היא שגויה ורק השאלה "איך מקדמים את האתר המסויים שלי, לשוק היעד המסויים שלי, ונגד המתחרים המסויימים שלי?" היא השאלה הנכונה, אז מדוע שכאשר שואלים האם קישורים תורמים לאתר או לא, תשובתך היא גורפת ונחרצת ואינך טוען כי מדובר בשאלה שגויה?? הרי להשפעת הקישורים יש הבדל גדול באתר מסויים, בשוק מסויים ונגד מתחרים מסויימים? הרי אפילו קישורי זבל משפיעים בצורה שונה על אתר מסויים, בשוק מסויים ונגד מתחרים מסויימים?

למעשה כל עוד גוגל לא מסיר את האתר שלך מהאינדקס שלו, לכל דבר שאתה עושה יש השפעה משתנה בין אתר מסויים, בשוק מסויים ונגד מתחרים מסויימים בין אם מדובר על קישורי זבל, תוכן מועתק וכו'. לכן, לפי ההיגיון שלך, כל שאלה בתחום קידום האתרים שאינה עוסקת באתר מסויים, בשוק מסויים ונגד מתחרים מסויימים, היא שאלה שגויה ולא משנה במה היא עוסקת.

אבל כמובן שאתה לא פועל על פי ההיגיון הזה, כי זה לא מפריע לך כמובן להביע עמדה נחרצת כללית וברורה על אלף ואחד נושאים שאתה חושב שאינם תורמים לקידום באופן כללי אבל ברגע שמישהו מעמת אותך אם שאלה מה כן צריך לעשות, אתה מיד שוב בורח לעמדת המוצא שבה אתה טוען כי רק שאלה על אתר מסויים, בשוק מסויים ונגד מתחרים מסויימים, היא שאלה נכונה...

השאלה "האם קישורים תורמים ל(קידום ה)אתר או לא?" היא שאלה מטיפוס שונה מאשר השאלה "איך לקדם אתר?" וגם שאלה מטיפוס שונה מאשר "איך מקדמים את האתר המסויים שלי, לשוק היעד המסויים שלי, ונגד המתחרים המסויימים שלי?".

גוגל ממשיכים לציין בהנחיות האיכות שקישורים ש"אינם טבעיים" לא תורמים יותר לדירוג הדף. הניסיון שלי הוא כמובן שקישורי זבל תרמו פעם לקידום, שאפשר ולמרות מה שגוגל אומרים הם עדיין תורמים בביטויי חיפוש שבהם החלפת שיטת דירוג תוצאות החיפוש תעלה לצמרת תוצאות חיפוש עוד יותר גרועות, ושיש לקחת ברצינות את האזהרה שבעתיד הם לא יתרמו דבר. מה עוד שידוע לכולנו על עשרות אלפי האתרים הישראליים שנענשו בפועל ועפו מצמרת תוצאות החיפוש, משמע, תרומתם לקידום היתה שלילית!
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 25 אורחים