שרת ווירטואלי יעודי-ביצועים ללא פשרות במחירים זולים במיוחד!

כיצד להתחיל לבנות אתר? איך מעצבים אתר? שאלות כלליות בנושא בניית אתרים

שרת ווירטואלי יעודי-ביצועים ללא פשרות במחירים זולים במיוחד!

הודעהעל ידי Club VPS » יום ד' 11 פברואר 2015 19:10

חברת OMC יוצאת בקמפיין לגיוס לקוחות חדשים,

יש לנו מחירון חדש ומפתיע במיוחד , זה הקישור למחירון המוזל שלנו : https://www.clubvps.com/?ref=FA3

אנחנו חברה ותיקה משנת 1999 המספקת תמיכה 24/7 על ידי צוות מיקצועי בעיברית אנגלית ורוסית (לא עד שעה 17:00 או הפניה לכונן לילה בהודו). יש לנו תשתיות מחשוב ענן ב 5 חוות שרתים בישראל, ניו יורק, אמסטרדם והונג קונג.

הבשורה שלנו היא עלות מגוחכת של Storage ותעבורה, כל 1GB Storage נוסף לשרת בעלות של 0.05$ בלבד.

עד 5000GB תעבורה חודשית לאינטרנט כלולה עם השרת (בהתאם למיקום השרת בעולם) וכל 1GB Traffic נוסף בעלות של 0.05$ בלבד.

אין חבילות מובנות - בוחרים רק מה שצריכים, אין התחיבות ויש חודש ראשון חינם.. לכל פרט נוסף 0542300813 שגיא.
Club VPS
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: שרת ווירטואלי יעודי-ביצועים ללא פשרות במחירים זולים במיו

הודעהעל ידי yonigissin » יום א' 01 מרץ 2015 11:19

הי, את האמת שמעתי עליכם מחבר מפתח שלי שאמר שהשירות שלכם וזמן התגובה מצוינים :thumbup , המחירים נראים הוגנים. הייתי רוצה לשמוע עוד פרטים אבל יש לי בעיה אני מחויב כרגע לחברת האחסון שלי, האם יש לכם חוזה ארוך טווח כמו שאר החברות או שאתם עובדים חודשי?
תודה
יוני
yonigissin
חבר טרי
חבר טרי

Re: שרת ווירטואלי יעודי-ביצועים ללא פשרות במחירים זולים במיו

הודעהעל ידי Club VPS » יום א' 01 מרץ 2015 14:05

יוני שלום,
אנחנו עובדים על בסיס חודשי בלבד וללא שום התחיבות, לדעתי כל חברת אירוח שמציעה שרות בהתחיבות לתקופת זמן ארוכה מפספסת את אחת המטרות החשובות במחשוב ענן, מעבר לשרידות גבוהה וביצועים הרעיון הוא צירכה רק על פי דרישה - לשלם רק על מה שאתה צריך כדי לחסוך בעלויות.
היום פרוייקטים קמים ונופלים כל הזמן ולא תמיד יודעים מהו אורך חייו של פרוייקט מסויים ובחברות כאלה צרכנים נישארים עם תשתית של שרתים גם אחרי שהפרוייקט שלהם הסתיים וכסף מתבזבז סתם, מעבר לכך בכל שוק בייחוד בתחום הענן יש תמיד הצעות חדשות כמו המחירון החדש שלנו וכל הסכם שכובל אותך לחברה מסויימת יכול רק להזיק לך.

אני לא יודע מי הספק הנוככי שלך ומה כולל ההסכם בניכם אבל אני חושב שאם תתעקש מולם הם יתנו לך זיכוי יחסי עבור תקופת השרות שטרם ניצלת, זה לדעתי הדבר הנכון לעשות.

אשמח להרחיב בטלפון ולבדוק מה ניתן לעשות עבור הצרכים שלך 0542300813

שגיא
Club VPS
חבר טרי
חבר טרי

חזור אל בניית אתרים ואחסון אתרים - כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים