עו"ד מעוניין למכור מאמרים משפטיים מוכנים

מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

עו"ד מעוניין למכור מאמרים משפטיים מוכנים

הודעהעל ידי ehs » יום ב' 22 דצמבר 2014 13:00

לחבריי ומבקריי הפורום שלום,

אני עו"ד העוסק כבר זמן רב בתחום הכתיבה, כאשר ובעיקר בשנים האחרונות, אני עוסק בכתיבת מאמרים משפטיים, בדגש על התחומים של דיני נזיקין ומשפחה.

ברשותי 4 מאמרים משפטיים מוכנים, פרי עטי, מתחום דיני הנזיקין.

אחד המאמרים, הנו מאמר קידום בן 300 מילים ושלושת הנוספים, מאמרים בני קרוב ל700 מילים, המתאימים בין השאר להופעה על דפי נחיתה, באתר עוה"ד, וכיו"ב.

כל המעוניין, מוזמן לפנות אלי בפרטי.

חג אורים שמח!
ehs
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: עו"ד מעוניין למכור מאמרים משפטיים מוכנים

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 22 דצמבר 2014 15:32

יוזמתך ברוכה, אבל בשנת 2015 חייבים להתייחס להנחיות הנהלת חברת גוגל לבעלי\מנהלי אתרים מה עליהם לדרוש ממקדמי האתרים\כותבי התוכן שלהם לבצע כדי שהאתרים שלהם יקודמו בתוצאות החיפוש (https://support.google.com/webmasters/a ... 4432?hl=iw):
"באופן כללי, מנהלי אתרים יכולים לשפר את דירוג האתרים שלהם על ידי יצירת אתרים באיכות גבוהה שמשתמשים ירצו להשתמש בהם ולשתף אותם."

האם קוראי המאמר המקצועי שכתבת ירצו באמת להשתמש באתר שבו הוא יהיה מוצג, יותר מרצונם להשתמש בתוצאות החיפוש המתחרות, ולשתף אותן? וכל זאת בזכות המאמר, או לפחות בשל תרומה משמעותית של המאמר להגברת רצונם? (אם אינני טועה, רצון הנאשם בעת ביצוע הפשע נידון בכובד ראש בבית המשפט לצורך הבחנה בין הריגה לרצח.)

ואגב, בדוק האם אתה כבר יכול לקבל פה הודעות פרטיות. פעם זה היה רק אחרי 30 תגובות.

חג שמח.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי ehs » יום ב' 22 דצמבר 2014 17:44

תודה רבה לך על תגובתך.

באשר ליוזמתי, אני מצטרף לדבריך שהינה ברוכה. מה גם שעובדת בהצלחה לא מועטה, במשך זמן רב, כולל בימים אלה ממש. וזאת, אם יורשה לי להעיד על עצמי.

שנית, אני אישית וכיום אינני מתעסק בניהול התוכן, עצמו, אלא יותר כותב ועורך אותו. קרי, כתיבת תוכן משפטי על כלל סוגיו כגון, מאמרים איכותיים לדפי הנחיתה של אתרי עוה"ד, כתבות בלוג משפטי וכן כתבי טענות ממש, כגון כתבי תביעה, הגנה, תגובות, בקשות ועוד ועוד. לכן, תגובתך פחות רלוונטית לגבי.

עם זאת אציין, שאני בהחלט מעורה בהנחיות חברת "גוגל" והכללים הרלוונטיים לקידום מאמרים ותכנים באינטרנט ובמנוע החיפוש. ולכן, אני פועל, משתדל ומוודא שהמאמרים והתכנים, פרי עטי, יענו לדרישות והנחיות חברת "גוגל".

ולסיום, באשר לאנקדוטה הנחמדה שלך בעניין "רצון הנאשם". לצערי, גם זו אינה במקומה כל כך וסובלת מאי דיוק שלא לומר הגזמה. זאת שכן, מעבר לעובדה, שתגובתך מראש אינה רלוונטית לגבי, כאמור. הרי שמדובר ביסוד נפשי של "כוונה" ורמת מודעות "הנאשם", כדבריך, למעשהו ולא "רצונו" ורמתו. וזאת בוודאי, לא באופן שהצגת בדוגמתך. לכן, גם דוגמה זו חסרת נפקות כלשהי.

מקווה שעניתי לך

חג שמח ידידי
ehs
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 22 דצמבר 2014 19:53

א. הנהלת חברת גוגל בחרה להשתמש בהנחיה הנ"ל במונח "רצון להשתמש באתר ולשתף אותו", שגם לו יש, כפי שאתה מדגיש בצדק בהערותייך המחכימות על דינו של רוצח, יסוד נפשי. משמע, תפקידו של כותב התוכן הוא מעתה לפעול על יסוד נפשי של קורא הטקסט, וכבר לא על פעולתו של אלגוריתם מכני שסופר למשל כמה פעמים ביטוי מפתח מופיע באותו טקסט בן 300 או 700 מילים או על תכונות הדפים המקשרים.

ב. ההנחיה הזו הסירה והחליפה בחודש מאי 2013 הנחיה קודמת שהנוסח האנגלי שלה היה:
"In general, webmasters can improve the rank of their sites by increasing the number of high-quality sites that link to their pages."

ג. זו הסיבה שגם לאחר קריאת התגובה האחרונה שלך לא התרשמתי שאתה לגמרי מעודכן ב"דרישות והנחיות חברת "גוגל"". מאז סוף מאי 2013 אני מצפה לשוא לכותב תוכן שיפרסם את עבודתו תוך כדי התייחסות ספציפית להחלפת ההנחיה.

ד. אני גם כותב מאז בפורומים המקצועיים שהחלפת ההנחיה מחייבת את החלפת עובדי הקידום הנוכחיים ומנהליהם, כי הם חסרים את הכישורים האישיים ואת מסלול ההכשרה הדרוש לעבודת קידום מוצלחת על פי השיטה החדשה לדירוג תוצאות החיפוש (נגד מתחרים ראויים בתוצאות החיפוש).

ה. "Intentionality", ספרו של הפילוסוף John Searle, יושב אצלי במקום כבוד על המדף, כי נעזרתי בו לכתיבת מאמר שמציג הבחנה חדה בין עבודה שהיא יצירת אמנות לעבודה שאיננה יצירת אמנות, למרות ששתיהן זהות מכל בחינה אפשרית אחרת.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ehs » יום ב' 22 דצמבר 2014 20:27

שוב תודה על תגובתך,

כמו תמיד, שמחתי ללמוד דברים חדשים.

שאפו על הרצינות, המקצוענות והחכמה בתשובותיך, שללא ספק משקפות את דמותך כבעל מקצוע מצוין.

מאחל לכולנו הצלחה וחג שמח
ehs
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 22 דצמבר 2014 20:59

רק הערה קצרה: בשום אופן אינני בעל מקצוע מצויין בקידום אתרים, אבל סבורני שאני מנהל מצויין של קידום אתרים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ehs » יום ג' 23 דצמבר 2014 13:19

אגב, מסתבר שאכן עדיין, אינני יכול לקבל הודעות בפרטי.
לכן, לכל המתעניינים, בקניית המאמרים הנ"ל, כתובת הדוא"ל שלי: ehshec@walla.com

להשתמע
ehs
חבר טרי
חבר טרי

חזור אל פורום דרושים קידום אתרים ומחפשי עבודה בתחום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים