אתר לעורך וידאו וצלם

מעוניינים לקבל חוות דעת על העבודה שלכם? בניתם אתר חדש והייתם רוצים לשמוע מה חושבים עליו ? היכנסו עכשיו .

אתר לעורך וידאו וצלם

הודעהעל ידי VladiPro » יום ש' 20 דצמבר 2014 01:38

שלום,

בניתי לעצמי אתר: http://www.vladipro.com

קהל היעד של האתר: 1. צלמים מקצועיים שמחפשים עורכי וידאו שיערכו את חומרי הגלם שהם מצלמים. 2. לקוחות שיש בידיהם חומרי גלם שהם מעוניינים להפוך לסרט.
בכוונה שמתי יותר דגש על יכולת עריכת הוידאו ופחות על יכולות הצילום, כי אני רוצה שהצעות העבודה יהיו בעיקר בעריכת וידאו בשלב הזה.
אני בניתי ועיצבתי את האתר ב-WIX. את התוכן כתבה קופירייטרית.

אשמח לקבל את חוות הדעת שלכם.

תודה,
ולדי
VladiPro
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: אתר לעורך וידאו וצלם

הודעהעל ידי JTS » יום א' 28 דצמבר 2014 12:50

היי ולדי,
ביחס ל-WIX, האתר מספק את הסחורה. אני מניח שבעתיד, כשהעסק שלך יתרחב (אם אתה מקצוען, אין סיבה שזה לא יקרה!) תרגיל שאתה רוצה יותר, ו-WIX לא יספיק לך. הייתי מנסה לחשוב על WORDPRESS, בתור התחלה - יש מספיק דברים שאפשר לעשות לבד ובחינם, שיהוו תשתית לא רעה בכלל לעתיד.
לגופו של עניין:
"כל אלה הם חלק בלתי נפרד מעבודת העריכה שלי, ושחכתי לציין אני ממש זריז." - לתקן:שכחתי, "אני ממש זריז" - זו שפת נוער, אם אתה רוצה להגיע לקבל רציני, יש להתשמש בשפה רצינית. ניסוח חלופי: " כל אלה הם חלק בלתי נפרד משיטת העבודה שלי, שמתבצעת באיכות ובזמן תגובה קצר"
אני פחות אוהב שילוב של עברית ואנגלית בתפריט, תחליף את MORE בשתי אפשרויות נפרדות בתפריט - ובעברית!
הייתי מוסיף דף "יצירת קשר" יעודי, שבו מופיעה גם הכתובת (או לפחות האיזור בארץ בו אתה נותן שירות)
תכין תשתית ל"לקוחות" או "ממליצים", וכדאי לצרך עבודות לדוגמא מתחום העריכה ("לפני ואחרי") כדי שיבינו מה אתה עושה לחומרי גלם של לקוחות.
מוזמן ליצור קשר לקבלת משוב מעמיק יותר והמלצה על דרכים לשדרוג האתר.
יעקב גלזר
JTS - יעוץ, אפיון וניתוח מערכות מידע
ביקורת אתרים, ניתוח שימושיות ואפיון אתרי אינטרנט
JTS
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 6

Re: אתר לעורך וידאו וצלם

הודעהעל ידי VladiPro » יום ג' 13 ינואר 2015 00:27

קודם כל, תודה על המשוב.

העדפתי את WIX מכיוון שבאמצעות המערכת שלהם ניתן לעצב את האתר בזריזות בלי להתעסק יותר מידי ב-HTML ו-CSS. בוורדפרס צריך להבין בתבנית העיצוב של המערכת הספציפית בשביל להלביש עליה עיצוב מותאם אישית, ואין לי כרגע את הפנאי להתעסק בזה. עם זאת, אני מסכים איתך וכנראה בשנה הבאה אני אדאג לבנות אתר יותר מקצועי שיושב על פלטפורמה בלתי תלויה.

בנוגע להערה על הניסוח: ככה הקופירייטרית כתבה ואני סומך עליה. כמו כן, באינטרנט טקסט תקני לא בהכרח מביא יותר לידים מטקסט עם שגיאות הגהה, כך שזה לא מדאיג אותי יותר מידי. אדרבא, לניסוח תקני יש נטייה להיות ארכני ומייגע. הגולש הממוצע אוהב טקסטים קצרים ופשוטים, שאפשר לקרוא אותם בזריזות, לכן "שפת נוער" אפקטיבית יותר על רוב הגולשים.

אני רואה הרבה אתרי תדמית ששמים בהם "המלצות" מלקוחות. הבעיה היא שהן תמיד אנונימיות או חצי אנונימיות, ואף פעם לא תפסתי את זה ברצינות אלא אם כן היו ממליצים מזוהים שאני באמת יכול ליצור איתם קשר. השאלה היא כמה לקוחות יסכימו שאני אפרסם פרטים אישיים שלהם באתר שלי?

שמתי עבודות לדוגמא בתחום העריכה. מה הכוונה בלפני ואחרי? אני לא יכול להעלות 30 ג'יגה של חומר גלם. בתחום העריכה והצילום נהוג לפרסם רק עבודות גמורות, שלפיהן הלקוח יכול להלחליט אם הוא אוהב את התוצר הסופי. אני גם לא מאמין שללקוח יש את הצורך או את הזמן לראות איך נראים חומרי הגלם. זה שעות על גבי שעות של צילום גולמי שלא אומר להם כלום.

בנוגע להערה על התפריט, שמתי לב שבמסכים של 4:3 אכן מופיע MORE. זה לא היה מכוון. המערכת של וויקס עושה את זה אוטומטית כשאין מספיק מקום להצגת כל התפריט. דאגתי לתקן את זה כך שזה לא יופיע במסכים של 4:3. אתה יכול לבדוק שוב ולהגיד לי אם זה הסתדר גם אצלך?

תודה,
ולדי
VladiPro
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 0

חזור אל ביקורת וניתוח אתרים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים