כמה פרויקטים מקדם SEO אחד יכול לנהל במקביל?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

כמה פרויקטים מקדם SEO אחד יכול לנהל במקביל?

הודעהעל ידי ophirsela » יום ב' 08 ספטמבר 2014 09:24

אשמח למשוב שלכם - מקדמים פעילים -
כמה פרויקטים/לקוחות אתם מחזיקים במקביל?
איזה היקף של ריטיינר כולל ?
(יש הבדל בין 20 לקוחות של 5000 ש"ח ל 20 לקוחות של 2000 שח וכו')
ophirsela
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: כמה פרויקטים מקדם SEO אחד יכול לנהל במקביל?

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 08 ספטמבר 2014 20:12

אני מבין משאלתך שאתה סבור שעבודת קידום אתר היא עבודה מתמשכת. למה?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי ophirsela » יום ב' 08 ספטמבר 2014 20:54

כי אנחנו חיים בעולם משתנה
ophirsela
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 10 ספטמבר 2014 12:30

ophirsela כתב:כי אנחנו חיים בעולם משתנה

משתנה מיום ליום אבל באופן קיצוני רק אחת לכמה שנים, וספק גדול אם אותו מקדם אתרים מסוגל להסתגל לשינוי שמחייב את החלפת עבודת הקידום (למשל מ"בניית קישורים" ל"יצירת רצון המבקרים להשתמש באתר ולשתף אותו" הרבה יותר מאשר בתוצאות החיפוש המתחרות על מקום בצמרת). משרד קידום המעסיק עובדים חייב בשלב זה להחליף את מקדמי האתרים. אבל מה יעשה מקדם אתרים עצמאי?

העבודה המתמשכת היתה נחוצה בעידן שחלף ואיננו מזה שנה, ובו מקדם האתרים נאלץ, כדי לנצח את המתחרים על מקום בצמרת תוצאות החיפוש, "לבנות" מדי חודש יותר קישורים ממה שהם בנו באותו חודש, או "לבנות" קישורים בעלי ערך רב יותר משל המתחרים באותו חודש. אבל מה אתה עושה החודש בנוסף למה שעשית בחודש שעבר?

אסמכתא:
http://searchenginewatch.com/article/22 ... -Not-Links:
Previously, the article (https://support.google.com/webmasters/a ... 4432?hl=en)
(:in Hebrew https://support.google.com/webmasters/a ... 4432?hl=iw) had a line that read:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by increasing the number of high-quality sites that link to their pages.
We've bolded the key part, which was changed on May 27th, 2013 to say:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by creating high-quality sites that users will want to use and share.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ophirsela » יום ה' 11 ספטמבר 2014 10:17

קודם כל תודה על ההשקעה בתשובה וברפרפרנס - ניגשתי לכולם ☺ היה מעניין
לא הבנתי אולם למה אתה טוען שעבודת קידום היא לא תהליך מתמשך
גם ליצור אתר מעניין שאנשים רוצים לשתף הוא תהליך מתמשך, של יצירת תוכן מעניין, לשפר UI לאורך הזמן , למצוא דרכים להפוך את האתר ליותר מעוד אינטראקציה
בנוסף אני לא חושב שאפשר להספיד את התהליכים הוותיקים של יצירת תכנים חדשים באופן רציף, קביעת תאורים וטייטלים, יצירת קישורים ואזכורים לאתר ברשת וכו'

איך אתה מסתכל על ניהול פרויקט קידום אתר? בפרויקט חד פעמי של X שבועות?
ophirsela
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 12 ספטמבר 2014 11:46

ophirsela כתב:[...]גם ליצור אתר מעניין שאנשים רוצים לשתף הוא תהליך מתמשך, של יצירת תוכן מעניין, לשפר UI לאורך הזמן , למצוא דרכים להפוך את האתר ליותר מעוד אינטראקציה[...]

אם יש צורך בעבודה מתמשכת, סימן שהעבודה ההתחלתית לא היתה טובה, או אפילו גרועה במיוחד. איזה מידע על "רצון המבקרים להשתמש באתר ולשתף אותו" יש לך בתחילת העבודה, ואיזה מידע אתה אוסף מדי חודש כדי לנהל על פיו את עבודת החודש הבא?
ophirsela כתב:[...]בנוסף אני לא חושב שאפשר להספיד את התהליכים הוותיקים של יצירת תכנים חדשים באופן רציף, קביעת תאורים וטייטלים, יצירת קישורים ואזכורים לאתר ברשת וכו'[...]

א. "יצירת תכנים חדשים באופן רציף" מבוסס על ההנחה השגויה ש"גוגל אוהב את זה". אבל גוגל מבחין בקלות בין אתרים שייעודם ותוכנם חדשותי לבין אתרים שבהם הגדלת והחלפת התוכן היא מלאכותית לחלוטין.
ב. מה יש להחליף מדי חודש בעבודת חיבור כותרת הדף ותג התיאור שלו? הרי ממילא, במרבית המקרים גוגל הוא שמחליף בתוצאות החיפוש את הכותרת והתיאור שחיבר מקדם האתרים בכותרת ותיאור מתוצרת גוגל, שמותאמים לביטוי החיפוש הספציפי ששאל אותו משתמש גוגל.
ג. כפי שקראת באותה הנחיה לבעלי\מנהלי אתרים מה עליהם לדרוש ממקדם האתרים לבצע כדי "לשפר את הדירוג בתוצאות החיפוש", כל איזכור לקישורים נמחק והוחלף בהנחיה לגרום למבקרים "לרצות להשתמש באתר ולשתף אותו" (יותר, כמובן, מרצונם להשתמש ולשתף בתוצאות החיפוש המתחרות!). היישום המעשי הכי מתקבל על הדעת להחלפת ההנחיה הוא שקישור יוצא שמבקרי הדף המקשר אינם משתמשים בו דינו כמו של טקסט שהמבקרים נמנעים מלקרוא, משמע, הוא מזיק הן לאתר המקשר והן לאתר המקושר ממנו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ophirsela » יום ש' 13 ספטמבר 2014 13:18

אני מבין את הלוגיקה שלך, וחושב שאתה לוקח אותה קצת קיצוני מידי קדימה.
מעניין לראות איך היא באה לידי ביטוי הלכה למעשה עבור פרויקט -
מה המדדים שאתה שם לעצמךלפרויקט של קידום אתר?
ophirsela
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 13 ספטמבר 2014 19:47

ophirsela כתב:אני מבין את הלוגיקה שלך, וחושב שאתה לוקח אותה קצת קיצוני מידי קדימה[...]

מה פתאום? זאת לא הלוגיקה שלי אלא הלוגיקה של הנהלת חברת גוגל, והיא פורסמה לפני יותר משנה באותה הנחיה לבעלי\מנהלי אתרים מה עליהם לדרוש ממקדמי האתרים לבצע כדי "לשפר את דירוג האתר (בתוצאות החיפוש)". אם אתה סבור שהדרישה הזו "קיצונית מדי קדימה", לך יש בעית הסתגלות אליה ולא להנהלת חברת גוגל יש בעית הסתגלות אלייך!
ophirsela כתב:[...]מעניין לראות איך היא באה לידי ביטוי הלכה למעשה עבור פרויקט - מה המדדים שאתה שם לעצמך לפרויקט של קידום אתר?

בקידום אורגני המדד להצלחת הקידום היה ונשאר, וגם הנהלת חברת גוגל מאשרת זאת באותה הנחיה, להשיג את מרבית הכניסות האפשריות של משתמשי גוגל המהווים את שוק היעד של האתר, על חשבון כל תוצאות החיפוש המתחרות, ולהשיג את יחס ההמרה המירבי האפשרי אצל המבקרים.

בקידום אורגני תנאי הכרחי הכרחי לכך הוא להשיג את המקום הראשון בתוצאות החיפוש לביטויי החיפוש ששואל שוק היעד, על ידי הצלחה לגרום למבקרים "לרצות להשתמש באתר ולשתף אותו (יותר מרצונם להשתמש באתרים המתחרים ולשתף אותם)". אלא שהדף שלך יכול להשיג את המקום הראשון בגוגל לא רק אם הוא יותר מעולה מכל תוצאות החיפוש המעולות שמתחרות בו, אלא גם אם הוא הכי פחות גרוע וכל תוצאות החיפוש המתחרות גרועות ממנו. ולכן התנאי המספיק לכך דורש הצלחה לקלוע היטב למה שמניע ומתגמל באופן מירבי את פעילות חיפוש המידע והשופינג של שוק היעד במנועי החיפוש.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ophirsela » יום א' 14 ספטמבר 2014 07:47

תודה לך על ה INSIGHTS שלך
ophirsela
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 14 ספטמבר 2014 12:44

ophirsela כתב:תודה לך על ה INSIGHTS שלך

אופיר, אלו אינן תובנות (insights) פרטיות שלי אלא קריאה מילה במילה של הנחיות חברת גוגל לבעלי\מנהלי אתרים, תוך סירוב להחליף את הכתוב במשאלות לב אודות מה הייתי מעדיף שיהיה כתוב.

העובדה שמרבית מקדמי האתרים שטרם נטשו את המקצוע בשנתיים האחרונות (יותר ממחציתם כן נטשו) מעדיפים להמשיך לפנטז שמה שלמדו עדיין נחוץ (//www.actvtec.co.il/news/?p=913), ושחלק מבעלי האתרים ששוכרים עובד Inhouse, ואפילו מרבית משרדי הקידום ממשיכים לחפש עובדים "בעלי ניסיון של שנתיים בבניית קישורים", מעידה יותר מכל על נפלאות אי-הרציונליות של המוח האנושי המסרב להסתגל לשינויים מהירים וקיצוניים בסביבת העבודה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ophirsela » יום א' 14 ספטמבר 2014 13:15

אתה מביא הרבה פרשנות ל 2 השורות שכתובות שם.. ☺
מעניין שאתה לא רואה את זה
בהצלחה ושוב המון תודה על הזמן שלך ומחשבותיך
ophirsela
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 14 ספטמבר 2014 23:10

ophirsela כתב:אתה מביא הרבה פרשנות ל 2 השורות שכתובות שם.. ☺
מעניין שאתה לא רואה את זה
בהצלחה ושוב המון תודה על הזמן שלך ומחשבותיך

זאת לא פרשנות לשתי השורות שכתובות שם אלא הוספת עובדות ממקורות אחרים, שאותם אינך מכיר כי לא קראת כפי הנראה את מה שאני מרבה לכתוב בפורומים המקצועיים בששת השנים האחרונות.

כאשר חסרות לי עובדות שמסבירות תופעה זו או אחרת אני נאלץ לבנות מודל שמסביר את התופעה, אני בוחר מודל שמתיישב יפה עם
המדיניות הכללית והעדכנית של הנהלת חברת גוגל, כפי שהיא מקבלת ביטוי בפעולות, בהודעות ובפרסומים שלה, או שמתיישב עם מה שמתחייב מעקרונות אופן הפעולה של מנוע חיפוש מהטיפוס של גוגל. בכל המקרים האלה אני תמיד מקפיד לציין שמדובר במודל ומזמין את כל מי שהמודל לא נראה לו לנמק זאת ולהציע מודל חלופי שמסביר עוד יותר טוב את התופעה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 47 אורחים