שאלה בקשר לקישור טבעי ואמיתי לאתר

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

שאלה בקשר לקישור טבעי ואמיתי לאתר

הודעהעל ידי maradona10 » יום ה' 14 אוגוסט 2014 17:49

היי חברים,

שאלה בקשר לקישורים לאתר.

עד כמה שאני יודע, קישור טבעי ואמיתי לאתר שלך שמגיע מאתר שנמצא באותה הנישה משלך, קישור שמעביר תנועה אמיתית זאת אולי ההגדרה הכי טובה לקישורים טבעיים לאתר.
אז קיבלתי אחד כזה לאחרונה, באמת אחלה של קישור, מהאתר אמיתי שמכניס לי אחלה תנועה, לא קניתי לא שילמתי...הכי טבעי שיש...

עכשיו, עד כמה שאני יודע הערך של קישור בכללי הוא יותר חזק אם הוא חד כיווני, כלומר האתר מקשר אליי ואני לא מקשר אליו.

מאחר והקישור הוא מאתר דיי חזק בתחום אז אני כן רוצה להכניס אותו לאתר שלי להראות מי כותב עליי, אבל אז אני יצטרך
לקשר לכתבה שמקשרת אליי ואז אולי אני מוריד את ערך הקישור...

יש הגיון במה שאני רושם פה ?
האם זה באמת ישפיע על ערך הקישור ?

מה אומרים ? כל פידבק תתקבל בברכה !!
maradona10
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 2

Re: שאלה בקשר לקישור טבעי ואמיתי לאתר

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ה' 14 אוגוסט 2014 20:16

קישור טבעי זה קישור שהגולשים יצרו אליך מתוך בחירה חופשית בתור עורכי התוכן.
העובדה שאתה מחזיר אליו קישור, או העובדה שהנישה נפרדת לא הופך אותו לקישור לא טבעי.

אין שום בעיה לקשר לאתרים שתזכרו אותך וקישרו אליך.
לעיונך, שאלה דומה שעלתה בהנגאוט של מרכז מנהלי האתרים של גוגל שבו נוכחתי ואותו סיקרתי
https://plus.google.com/u/0/+MenasheAvr ... spZLhVg85D
דקה 25
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי maradona10 » יום ו' 15 אוגוסט 2014 12:17

מנשה אברמוב כתב:קישור טבעי זה קישור שהגולשים יצרו אליך מתוך בחירה חופשית בתור עורכי התוכן.
העובדה שאתה מחזיר אליו קישור, או העובדה שהנישה נפרדת לא הופך אותו לקישור לא טבעי.

אין שום בעיה לקשר לאתרים שתזכרו אותך וקישרו אליך.
לעיונך, שאלה דומה שעלתה בהנגאוט של מרכז מנהלי האתרים של גוגל שבו נוכחתי ואותו סיקרתי
https://plus.google.com/u/0/+MenasheAvr ... spZLhVg85D
דקה 25

הבנתי אותך...תודה רבה !!
maradona10
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 17 אוגוסט 2014 12:06

מנשה אברמוב כתב:קישור טבעי זה קישור שהגולשים יצרו אליך מתוך בחירה חופשית בתור עורכי התוכן[...]

ההגדרה ה"קשה" הזו מניחה שיש למערכת המחשוב של גוגל פרוצדורה דטרמיניסטית שחושפת מה היתה הכוונה שבליבו של מי שיצר את הקישור. הגדרה יותר "רכה" היתה מציינת שיש למערכת המחשוב של גוגל פרוצדורה סטטיסטית שמחשבת, על פי שקלול הערכים המספריים של סיגנלים רבים, את ההסתברות שהקישור טבעי, ומכפילה את "ערך" הקישור באותה הסתברות (אם ההסתברות היא 0, ערך הקישור 0). את ההגדרה הרכה לימדתי מזה כ-7 שנים, אבל לפני כשנה השתכנעתי שהחלופה ההגיונית להגדרה ה"קשה" שמתיישבת יפה עם המדיניות הכללית של הנהלת גוגל, ששמה דגש מיוחד על מאפייני התנהגות הגולשים, היא שקישור ש"מדגם משתמשי גוגל אמינים" מרבה להשתמש בו ייחשב ל"קישור טבעי". יחד עם זאת, מהעובדה שגוגל מעניש עכשיו עונש אלגוריתמי בגין ריבוי קישורים "שאינם טבעיים" מוכיחה שאם ההסתברות לכך שהקישור "טבעי" היא 0, ערך הקישור הופך לשלילי!
מנשה אברמוב כתב:[...]העובדה שאתה מחזיר אליו קישור, או העובדה שהנישה נפרדת לא הופך אותו לקישור לא טבעי[...]

על פי הניתוח שהצגתי מעלה, גם לקישור המוחלף (בתמורה לקישור שקיבלת) יש ערך חיובי רק בתנאי שמבקרי האתר שלך, השייכים לאותו "מדגם משתמשי גוגל אמינים", מרבים להשתמש בו. המסקנה הלוגית המתחייבת היא שזוג קישורי החלפה שלא משתמשים בהם, גורמים נזק לשני האתרים. המסקנה המעשית המתחייבת היא שיש להסיר קישורים שמדידת התנועה לדף מראה לאורך זמן שלא משתמשים בהם.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום א' 17 אוגוסט 2014 18:29

ההגדרה ה"קשה" הזו מניחה שיש למערכת המחשוב של גוגל פרוצדורה דטרמיניסטית שחושפת מה היתה הכוונה שבליבו של מי שיצר את הקישור. הגדרה יותר "רכה" היתה מציינת שיש למערכת המחשוב של גוגל פרוצדורה סטטיסטית שמחשבת, על פי שקלול הערכים המספריים של סיגנלים רבים, את ההסתברות שהקישור טבעי, ומכפילה את "ערך" הקישור באותה הסתברות (אם ההסתברות היא 0, ערך הקישור 0).

מסכים עם ההגדרה ותודה על החידוד.

אבל לפני כשנה השתכנעתי שהחלופה ההגיונית להגדרה ה"קשה" שמתיישבת יפה עם המדיניות הכללית של הנהלת גוגל, ששמה דגש מיוחד על מאפייני התנהגות הגולשים, היא שקישור ש"מדגם משתמשי גוגל אמינים" מרבה להשתמש בו ייחשב ל"קישור טבעי". יחד עם זאת, מהעובדה שגוגל מעניש עכשיו עונש אלגוריתמי בגין ריבוי קישורים "שאינם טבעיים" מוכיחה שאם ההסתברות לכך שהקישור "טבעי" היא 0, ערך הקישור הופך לשלילי!

אני חושש שהסיבה שהשתכנעת היא מסקנה שגיבשת בהתבססות על ההנחיות האיכות של גוגל המנחות את בעלי האתרים לשיפור האתר ומשום מה גם הנחת שהם קשורות לדרך שבה נבחנים הקישורים, ופה לא התקשתי להציג שאתה טועה (בכל מקרה שהצגת את טענתך)

כמו שאמרתי, גם קישור קנוי(לדוגמה באנר צידי באתר חדשות) שהגולשים ירבו להשתמש בו(ויאותתו על שביעות רצון גבוהה) הוא קישור לא טבעי, אבל למרות זאת, אם אתבסס על הניתוח שהצגת אצטרך להציג את הקישור הזה כטבעי.
אני בהחלט מסכים עם כך שמדובר בפרוצדורה סטטיסטית, ורמז לכך אפשר לראות בסיקורים שפה:
https://plus.google.com/+MenasheAvramov ... MmU9wRsHxX
https://plus.google.com/+MenasheAvramov ... bfgjZg9UhQ
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר