שינוי המדיניות של גוגל

  
איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: שינוי המדיניות של גוגל

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 26 יוני 2014 12:30


תודה, איתמר. חשוב, ואפילו הכרחי, לקרוא את ההנחיות החדשות של הנהלת חברת גוגל במקור: http://services.google.com/fh/files/mis ... -final.pdf

אהבתי במיוחד למצוא בהן אישוש מלא להערכות שאני משמיע בפורומים מזה כמעט שנה:

א. מרכיב מרכזי בשקלול ציון האיכות הוא, ממש כמו בשיטת הדירוג החדשה של תוצאות החיפוש האורגניות, רמת שביעות הרצון של אוכלוסיית המקליקים על מודעת Adwords מתוכן דף הנחיתה כפי שהיא נמדדת על ידי המערכת של גוגל מתוך עשרות או מאות איתותים (שזמן השהיה ושיעור הנטישה אינם נכללים ביניהם).

הסיבה לכך היא השאיפה של הנהלת חברת גוגל לספק לציבור המשתמשים, בראש סדר הצגת המודעות, את הצמדים של מודעות ודפי נחיתה שהם הכי רלוונטיים (משמע, הכי ממריצים להמרה בדף הנחיתה) לאוכלוסייה ששאלה ביטוי חיפוש נתון, כאשר השיפוט מה יותר רלוונטי איננו נעשה יותר על ידי אלגוריתם מכני של גוגל, על פי השערות אובייקטיביות של עובדי גוגל שהוטמעו באלגוריתם, אלא על פי מדידת רמת שביעות הרצון הסובייקטיבית של אוכלוסיות המשתמשים עצמן, שבמקרים רבים עשויות להפתיע מאד את אותם עובדי גוגל.

ב. ציון האיכות המוצג על ידי גוגל למנהל מסע הפרסום הספציפי מהווה לכן מעין ממוצע של כלל ציוני רמת שביעות הרצון שביטאו כל האוכלוסיות ששאלו את מגוון ביטויי החיפוש הספציפיים שהוגדרו במסע הפרסום, הקליקו על המודעה ונחתו בדף הנחיתה המקושר מהמודעה.

לדוגמא: מסע הפרסום מציין רק שני ביטויי חיפוש שעבורם המודעה תוצג: "נעלי ספורט לנשים" ו"נעלי ספורט לגברים". רמת שביעות הרצון של הגברים מדף הנחיתה עשויה להיות גבוהה מאד ותקבל ערך מספרי גבוה ביותר, אבל רמת שביעות הרצון של הנשים עלולה להיות נמוכה מאד (כי אולי מי שעיצבו וכתבו את תוכן דף הנחיתה הם גברים צעירים), או אפילו שלילית (להבנתי, ערך מספרי נמוך מ-5). ציון האיכות של מסע הפרסום יהיה מעין ממוצע ביניהם, וכדי לשפרו עד למקסימום אין כנראה מנוס מהפרדת שני מסעי הפרסום, עם דף נחיתה ספציפי לנשים שעוצב וחובר על ידי מי שהרבה יותר מתאים לכך.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד
 
הודעות: 9531
הצטרף: יום ה' 15 אפריל 2010 14:24
מיקום: ירושלים
פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 62 אורחים

cron