לייקים ישראלים ואמיתיים לחלוטין לדפי פייסבוק - הדבר האמיתי

מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

לייקים ישראלים ואמיתיים לחלוטין לדפי פייסבוק - הדבר האמיתי

הודעהעל ידי KadarYair » יום ג' 27 מאי 2014 00:25

בניגוד לכל השירותים העלובים שעלו וצצו בשנים האחרונות שמוכרים לייקים חסרי כל תכלית לדפים מארצות שונות, חשבונות מזוייפים או על ידי שימוש לא חוקי בעליל בסקריפטים שונים לייצור כמות מאסיבית של לייקים - אני מספק את השירות שכל בעל דף שהיה באמת רוצה להפוך אותו לפעיל מחפש, נקי, לא קאצ' ושירות עם הרבה עבודה קשה שמסתמך על ניתוב כמות תנועה גדולה לחשיפה לדף שלכם ואפשרות בחירה למשתמש האם לעשות לייק או לא.

עקב כך, יש לציין שהשירות לוקח יותר זמן מהשירותים הזולים ויש לציין הנלוזים שמציעים לכם - לא תקבלו 20,000 לייקים בשעתיים, כמות כזו למשל יכולה להתארך לפרק זמן של חודשיים גם. הבנייה נעשית איטית, בטוחה וטבעית - והכי חשוב, כזו שבאמת מועילה לדף ולא נמצאת לרגע בסכנה של חסימה.

עבדתי כבר עם מספר אתרי אינטרנט גדולים בתחומים שונים וסיפקתי להם שירות מעולה בחודשים האחרונים, דוגמאות אתן למתעניינים רציניים בלבד מפאת הרצון לשמור על דיסקרטיות הלקוחות, וגם אז, רק לאחר שאוודא איתם שזה בסדר.

יש לציין שהעבודה הקשה והאיכותית שהשירות הזה מניב, לא תתומחר ב-80 ש"ח ל-1,000 לייקים או משהו בסגנון - אז אל תבנו על זה.
למרות זאת, מתוך רצון לקבל חשיפה לשירות האדיר והמיוחד במינו שאני מציע כאן - אני מציע מבצע רציני לרוכשים של חבילת 25,000 לייקים ישראלים. המבצע תקף ללקוח הראשון בלבד שיסגור איתי עסקה.

העסקה נחתמת תחת חוזה עבודה מסודר, וכמו כן מיד לאחר העברת התשלום בתחילת התהליך, תסופק קבלה כדין וכחוק ללקוח.
לסיום, רק אציין שפניות לרכישת פחות מ-10,000 לייקים לא רלוונטיות.

ליצירת קשר:
1. אימייל: kadary.co.il@gmail.com
2. טלפון: 0502-054126
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר