הבדיחה הנואשת האחרונה בנושא "בניית קישורים"

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

הבדיחה הנואשת האחרונה בנושא "בניית קישורים"

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 18 מרץ 2014 22:15

דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

Re: הבדיחה הנואשת האחרונה בנושא "בניית קישורים"

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 20 מרץ 2014 01:43

עמנואל, עזוב כבר את ה"לינק בולשיט" הזה . צריך להתקדם הלאה .... אני אישית מצטער שהייתי בכלל קשור לתחום "קידום האתרים" :)
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 20 מרץ 2014 08:38

someone100 כתב:עמנואל, עזוב כבר את ה"לינק בולשיט" הזה . צריך להתקדם הלאה .... אני אישית מצטער שהייתי בכלל קשור לתחום "קידום האתרים" :)

מה לעשות ואני התקדמתי הלאה, הרבה יותר כפי הנראה מכל מקדם אתרים בארץ ובחו"ל, בפיתוח שיטות עבודת קידום ללא קישורים. לעבודת קידום כמו שלך, עבור שוק יעד כמו שלך, לא היה מעולם עתיד, וכתבתי זאת עוד לפני שש שנים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי vova2211 » יום ה' 20 מרץ 2014 18:41

מדהים ,
את הכתבה הזאת קראתי לפני שנתיים ברוסית , באחד הבלוגים . אז כבר גוגל דיברו על זה שקישורים רעים והם נותשים אותם (עדיין לא נתשו ).
לוקחים כתבה ממוחזרת ישנה , קוראים לזה בדיחה נואשת אחרונה ...
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 9

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 20 מרץ 2014 22:40

vova2211 כתב:מדהים , את הכתבה הזאת קראתי לפני שנתיים ברוסית , באחד הבלוגים . אז כבר גוגל דיברו על זה שקישורים רעים והם נוטשים אותם (עדיין לא נטשו )[...]

ידיעה בעיתון: "עולה חדשה מרוסיה נטשה את ילדייה בתחנה המרכזית בתל-אביב!"
ידיעה ב"עיתון לאנשים חושבים": "עולה חדשה נטשה שניים משלושת ילדייה בתחנה המרכזית בתל-אביב".
תגובה של הסבתא: "זו השמצה! היא עדיין לא נטשה את כל ילדייה!"
vova2211 כתב:[...]לוקחים כתבה ממוחזרת ישנה , קוראים לזה בדיחה נואשת אחרונה ...

מי מיחזר את הכתבה ומי קרא לה בשם "בדיחה נואשת אחרונה"?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי someone100 » יום ש' 22 מרץ 2014 05:55

עמנואל, לא הבנתי מה אתה עושה .... מקדם אתרים בחו"ל ומוכר מוצרים?
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 26 מרץ 2014 16:28

someone100 כתב:עמנואל, לא הבנתי מה אתה עושה .... מקדם אתרים בחו"ל ומוכר מוצרים?

מה שאני רשאי לספר בשלב זה הוא שאנחנו מגייסים, ממיינים ומדריכים עובדים מוכשרים, בעלי כושר המצאה יוצא דופן, כצוות עובדים שיוצר תוכן שהוא גם יותר אהוב בעיני המבקרים מאשר תכני האתרים המתחרים, וגם מקורי וחד-פעמי לכל אתר, כך שגוגל יקפיץ אותו למקום הראשון. עד עכשיו עובדי הקידום הוכשרו, בקורסים או בלימוד עצמי, לעשות את מה שכולם עושים כי זה מה שעושים כולם. אבל גוגל כבר לא אוהב את זה, כפי שודאי שמת לב.

בעלי ומנהלי משרדי הקידום מתחילים להבין סוף-סוף (ראה את האתר המחודש של עידו סלע - wisy) שאין להם יותר שימוש במקדמי אתרים "בעלי ניסיון" שיודעים רק "לבנות קישורים" כי זה מה שכולם עשו בזמנו. אנחנו מציעים להם שיתוף פעולה במיזמים בדמות שימוש בצוות עובדים מתאים למטלה, מוכשר ומיומן, שמנוהל (במונחים של מנהיגות מקצועית) נכון - הרי אי-אפשר לתת למי שהוכשר רק להעתיק לנהל ממציאים. האמירה היותר נפוצה והיותר שגויה ששמעתי מבעלי ומנהלי משרדי קידום בעבר היתה: "לא באתי להמציא את הגלגל מחדש".

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של זקן השבט 3 :
someone100
פופולריות: 20%
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 27 מרץ 2014 18:55

זקן השבט 3 כתב:מה שאני רשאי לספר בשלב זה הוא שאנחנו מגייסים, ממיינים ומדריכים עובדים מוכשרים, בעלי כושר המצאה יוצא דופן, כצוות עובדים שיוצר תוכן שהוא גם יותר אהוב בעיני המבקרים מאשר תכני האתרים המתחרים, וגם מקורי וחד-פעמי לכל אתר, כך שגוגל יקפיץ אותו למקום הראשון. עד עכשיו עובדי הקידום הוכשרו, בקורסים או בלימוד עצמי, לעשות את מה שכולם עושים כי זה מה שעושים כולם. אבל גוגל כבר לא אוהב את זה, כפי שודאי שמת לב.

בעלי ומנהלי משרדי הקידום מתחילים להבין סוף-סוף (ראה את האתר המחודש של עידו סלע - wisy) שאין להם יותר שימוש במקדמי אתרים "בעלי ניסיון" שיודעים רק "לבנות קישורים" כי זה מה שכולם עשו בזמנו. אנחנו מציעים להם שיתוף פעולה במיזמים בדמות שימוש בצוות עובדים מתאים למטלה, מוכשר ומיומן, שמנוהל (במונחים של מנהיגות מקצועית) נכון - הרי אי-אפשר לתת למי שהוכשר רק להעתיק לנהל ממציאים. האמירה היותר נפוצה והיותר שגויה ששמעתי מבעלי ומנהלי משרדי קידום בעבר היתה: "לא באתי להמציא את הגלגל מחדש".

אני רק מקווה שממך לא יעתיקו :)
http://www.amazon.com/gp/product/B0074Q ... t4uco01-20
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 27 מרץ 2014 23:04

someone100 כתב:
זקן השבט 3 כתב:מה שאני רשאי לספר בשלב זה הוא שאנחנו מגייסים, ממיינים ומדריכים עובדים מוכשרים, בעלי כושר המצאה יוצא דופן, כצוות עובדים שיוצר תוכן שהוא גם יותר אהוב בעיני המבקרים מאשר תכני האתרים המתחרים, וגם מקורי וחד-פעמי לכל אתר, כך שגוגל יקפיץ אותו למקום הראשון. עד עכשיו עובדי הקידום הוכשרו, בקורסים או בלימוד עצמי, לעשות את מה שכולם עושים כי זה מה שעושים כולם. אבל גוגל כבר לא אוהב את זה, כפי שודאי שמת לב.

אני רק מקווה שממך לא יעתיקו :)
http://www.amazon.com/gp/product/B0074Q ... t4uco01-20

יעקב, ממני העתיקו תמיד, אבל אמרתי שאפשר להעתיק רעיון ועוד רעיון, אבל אי-אפשר להעתיק את הכשרון להפיק רעיונות חדשים בקצב טוב ואמין. בתחום שמשתנה כל כך מהר, ומן הקצה אל הקצה, כמו קידום אתרים, העתיקו ממני בדרך כלל רעיונות ושיטות עבודה שאני כבר נטשתי כי נהיו שגויים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי someone100 » יום ו' 28 מרץ 2014 20:16

עמנואל, רעיונות ניתן להעתיק בקלות. העיקר כנראה זה הביצוע :)
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 28 מרץ 2014 20:49

someone100 כתב:עמנואל, רעיונות ניתן להעתיק בקלות. העיקר כנראה זה הביצוע :)

אני מדבר על רעיונות שכבר נבחנו אודות מה צריך לבצע ואיך. שים לב שבפורומים הפומביים אני כותב מה צריך לבצע ואיך לא לבצע את זה. איך כן לבצע אפשר ללמד רק במסגרת שבה האיש מוכן לקבל את המרות המקצועית של מי שמלמד אותו, כמו הדרכה פנימית במשרד קידום, או סמינר מקצועי ארוך וממצה שבו המשתתפים מוכנים נפשית לנטוש את האינטואיציות המקצועיות השגויות שלהם, אם יוכח להם שהן שגויות. אבל כאשר קוראים שני טיפים סותרים באינטרנט, מקבלים רק את הטיפ שלא סותר את האינטואיציות המקצועיות, גם אם הן שגויות.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 10 אפריל 2014 17:08

someone100 כתב:עמנואל, לא הבנתי מה אתה עושה .... מקדם אתרים בחו"ל ומוכר מוצרים?

אני יכול להוסיף שאנחנו מקיימים עכשיו סדרת פגישות עם בעלי משרדי קידום שמבינים ומסכימים עם מה שאני כותב פה ואצל AskPavel בשלושת השנים האחרונות אודות ההחלטה של הנהלת חברת גוגל לנטוש בהדרגה את שיטת הקישורים. הכוונה היא לקבל מהם את כל השרותים הטכניים של SEO, בעוד שאנחנו מתמקדים ביצירת תוכן ייחודי ("שהמבקרים ירצו להשתמש בו ולשתף אותו"), שלא ניתן להעתקה, ויוקפץ לכן ישר לצמרת תוצאות החיפוש, ובעיצוב הגרפי הייחודי שנגזר מהתוכן שנבחר. העבודה היא על פרוייקטים של קידום אתרים בבעלות עצמית, בתוצאות האורגניות וב-PPC, ועל אתרים בבעלות לקוחות נבחרים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי olypoly » יום ה' 10 אפריל 2014 21:33

אז מה אתה עושה פה עמנואל???????????????????
לך לפורום של כותבי תוכן.
אף אחד לא שאל אותך 3 שבועות אחרי מה שהיית "רשאי לספר" מה עוד אתם עושים. תהנה ותמשיך לכתוב מאמרים "שאף אחד לא יכול להעתיק ויקפצו לראש תוצאות החיפוש בגוגל" ותמשיך לראות את אותם תוצאות ס-פ-א-ם למעלה. עד שיגיע תורם לשחיטה.
olypoly
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 10 אפריל 2014 22:27

olypoly כתב:אז מה אתה עושה פה עמנואל???????????????????
לך לפורום של כותבי תוכן.
אף אחד לא שאל אותך 3 שבועות אחרי מה שהיית "רשאי לספר" מה עוד אתם עושים. תהנה ותמשיך לכתוב מאמרים "שאף אחד לא יכול להעתיק ויקפצו לראש תוצאות החיפוש בגוגל" ותמשיך לראות את אותם תוצאות ס-פ-א-ם למעלה. עד שיגיע תורם לשחיטה.

תעתיק את המשפט הזה 100 פעמים:

יצירת תוכן איננה מה שמוכר לציבור ככתיבת תוכן או כתיבת "מאמרים" , במיוחד אם רוצים ומסוגלים לגרום לכך שזה יהיה תוכן "שהמבקרים ירצו להשתמש בו ולשתף אותו".

ואז אולי גם תבין אותו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי someone100 » יום ש' 12 אפריל 2014 15:17

olypoly כתב:אז מה אתה עושה פה עמנואל???????????????????
לך לפורום של כותבי תוכן.

olypoly , האמת , אני רואה הרבה בתובנה שמענואל מלמד . אני גם חושב ואולי אני טועה שאין טעם להתעמת איתו הרי סה"כ הוא מציג דעה . להערכתי תמיד לומדים הרבה יותר בלהקשיב לצד השני במקום להציג: "יש לך בעיה", "אתה טועה" ועוד... כולנו מחפשים אשמים בצד השני ואם רק נתקן את הצד השני אז הכל יסתדר. אבל מה לעשות שאני לא רואה שזה עובד .... תבין את הצד שלו והסה"כ הוא אומר משהו במילים אחרות ממה שאתה אומר לעניות דעתי.

עמנואל, למען האמת, אני קצת מתקשה להבין איך יצירתיות יכולה להפוך לעסק. מקדולנדס לא מגישה מנות גורמה באמריקה אבל לאיזה עסק היא נהפכה .... עכשיו, אם יש 2000 מתחרים על אותם סט של מילות מפתח. ברור שהפתרון הקל הוא שכל המתחרים יתחלקו פחות או יותר באותה צורה ברווחים. אבל, כמו שקורה בכל תחום כנראה שיהיו כמה שיקבלו יותר מכולם. היום זה קורה בגלל אסטרטגיות שיווק משופרות, ערך חיי לקוח רב יותר ועוד מה שמאפשר להשקיע בשיווק כאשר כולם מוכרים אותו מוצר. לפי עניות דעתי, אתה מציע פתרון אחר שהוא מעלה אצלי חשד קל.... איך תצליח להיכנס לתחום בארץ או בחול ונצח מתחרים ותקים בקלות בשיטה מאורגנת עם תהליכים מסודרים. הרי אחת הסיבות שגוגל מצליחה להצליח היא שילוב של שני האסכולות. שהיא יצרתית וגם תפוקתית מדודה .... אתה אולי ותיק בתחום אבל איך תצליח ליצור שיטה שתגרום לך לנצח בזירה תחרותית כלשהי. אני פשוט חייב לראות זאת קורה .... אני קצת סקפטי :(
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Exabot [Bot] ו 72 אורחים