רשימת פרמטרים אשר משפיעים על הקידום

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

רשימת פרמטרים אשר משפיעים על הקידום

הודעהעל ידי sagive » יום ג' 04 פברואר 2014 13:56

הכנתי רשימת פרמטרים של קידום און-פייג ואופ-פייג ואשמח אם תבואו ותתרמו פרמטרים
ששכחתי או (אפשר גם) תעזרו לדרג פרמטרים קיימים... אני יודע שיש עוד המון המון פרמטרים
אבל ניסיתי לא להכנס לקטנות (שיתופים בפייסבוק + תגובות על השיתוף + שיתוף של השיתוף <-- דוגמה לקטנות).

בכל מקרה אשמח לכל פידבק
http://www.sagive.co.il/seo-blog/seo-ra ... arameters/

תודה לכל מי שכבר דירג (אתם גדולים :clap )
בקרו באתר שלנו sagive.co.il
סמל אישי של המשתמש
sagive
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 1

Re: רשימת פרמטרים אשר משפיעים על הקידום

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 04 פברואר 2014 16:29

sagive כתב:הכנתי רשימת פרמטרים של קידום און-פייג ואופ-פייג ואשמח אם תבואו ותתרמו פרמטרים
ששכחתי או (אפשר גם) תעזרו לדרג פרמטרים קיימים... אני יודע שיש עוד המון המון פרמטרים
אבל ניסיתי לא להכנס לקטנות[...]

עוד לא קראתי את הרשימה אבל אני כבר אומר שהקונצפט שלה שגוי. מי שחקר את הנושא הזה ברצינות יודע, מזה קרוב לשש שנים, שגוגל מפעיל לצורך דירוג תוצאות החיפוש אלגוריתם נפרד ושונה לכל ביטוי חיפוש. לא תיתכן אם כן רשימת פרמטרים אחידה הכוללת למשל את זמן השהיה בדף כפרמטר שבו ציון הרלוונטיות הוא יחסי באופן חיובי לאורך זמן השהיה. ההתהנהגות וההעדפות של מי ששאלו "תקנות ביטוח לאומי בנושא נכות כללית" שונים והפוכים ממי ששאלו "שעות קבלת קהל ביטוח לאומי" (מי שהגה את התובנה הזו לראשונה הוא אורן שץ).

כמה ביטויי חיפוש נשאלו בגוגל, בכל השפות, בשנת 2013 וכמה ישאלו בשנת 2014? המספר הוא כל כך אסטרונומי (http://www.statisticbrain.com/google-searches/) שמבחינה הנדסית ניתן לטפל בו או על ידי אלגוריתם יחיד (במחיר של רלוונטיות נמוכה ביותר של תוצאות החיפוש) או במחיר של אלגוריתם נפרד ושונה לכל ביטוי חיפוש (ואז יש צורך בשימוש באלגוריתמים שלומדים לבד, בתהליכים של בינה מלאכותית, מה היא ההתנהגות ומה הן ההעדפות של האוכלוסיה ששאלה את אותו ביטוי חיפוש). סביר מאד להניח ששיקולים אלה תרמו לבחירתו של Ray Kurzweil למנהל ההנדסה בהנהלת חברת גוגל ולרכישת חברת DeepMind Technologies Ltd החודש.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי sagive » יום ד' 05 פברואר 2014 09:08

אני מסכים איתך לגמרי... לכל מחרוזת חיפוש או לפחות לכל קטגורית חיפוש
סט כללים משלה אבל עדיין חייב להיות מכנה משותף / בסיס בעזרתו גוגל משתמש
כדי לדרג את האב המאחסן / האתר כדי לבחור מי יוצג בדף הראשון עבור מילה מסוימת.

נכון שקשה לתת גורמים רחבים לדירוג אבל שווה לנסות לאגד אותם.
אני בטוח שיש פרמטרים משפיעים מבלי להתייחס למילה עצמה כמו איכות הדף, מקוריות התוכן,
תוכן משלים, כמות שיתופים של הדף ברשתות חברתיות, כמות התגובות בדף, קישורים אל הדף,
גיל הדף, כמות הפעמים שהדף עבר רענון (מאוד ספציפי למחרוזת חיפוש), ההתאמה של כותרות,
ההתאמה של האתר מבחינת תוכן לדף הספציפי וכו'

בנוסף יצרתי שם אפשרות לדרג פרמטרים כך שאתה חופשי להביע את דעתך (ואשמח לשמוע אותה).
בקרו באתר שלנו sagive.co.il
סמל אישי של המשתמש
sagive
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 07 פברואר 2014 15:56

שגיב, ודאי שיש פרמטרים משפיעים, אבל הנהלת גוגל החליטה להפסיק בהדרגה למדוד אותם במישרין ולמדוד במקום זאת את תגובת אוכלוסיית המבקרים לאותם פרמטרים, כפי שהיא מפגינה זאת באיתותי שביעות רצון, או אי-שביעות רצון, ובמידה זו או אחרת. משמעות הדבר היא שאין יותר לאיש בגוגל מושג מה הם הפרמטרים שהשפיעו על ההתנהגות וההעדפות של אוכלוסיה ששאלה ביטוי חיפוש נתון, אלא אם יש לה סיבה לנתח את אלגוריתם הבינה המלאכותית שלמד לבדו מה הם טיפוסי האיתותים והעוצמה שאותה אוכלוסייה משדרת לגוגל. ומאחר ומדובר במספר אסטרונומי של ביטויי חיפוש, אני מעריך שהנהלת גוגל מוותרת על ניתוח המצב הרגעי של כל או מרבית ביטויי החיפוש ונותנת לאלגוריתמים הרבים לפעול באוטונומיה מוחלטת, למעט ביצוע שיפורים במצב העוברי" של האלגוריתמים שמתחילים לדרג תוצאות חיפוש שדורגו קודם על פי שיטת הקישורים ותוצאות חיפוש לביטויי חיפוש חדשים שנכנסים לשימוש בזכות מוצרים חדשים למשל.

מה שמטעה אותך, ואת מרבית מקדמי האתרים, הוא האינטואיציה המקצועית השגויה שאם תוצאת החיפוש שאתה מקדם נמצאת למשל במקום 9, גוגל הוא שקבע שהיא תהיה במקום 9 ולא במקום אחר. הנסיונות של SEOMOZ להעריך את משקלו של כל פרמטר, בנויים אף הם על אינטואיציה מקצועית שגויה, שאומרת שאם במבחן בחשבון פתרת נכון רק 3 בעיות מתוך 4 (כאשר חובה לפתור את כל ה-4) לא יתכן שתקבל ציון 100. אבל כדי להיות במקום הראשון בגוגל לביטוי חיפוש נתון, ציון הרלוונטיות המשוקלל של תוצאת החיפוש לא חייב להיות 100 אלא רק יותר גבוה מציוני כל שאר תוצאות החיפוש לאותו ביטוי, גם אם לכולכם ציונים שקרובים מאד ל-0, מה עוד שלא יתכן שלציון רלוונטיות יהיה ערך בעל גבול עליון.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי O.s.1 » יום ו' 07 פברואר 2014 19:04

זקן השבט 3 כתב:שגיב, ודאי שיש פרמטרים משפיעים, אבל הנהלת גוגל החליטה להפסיק בהדרגה למדוד אותם במישרין ולמדוד במקום זאת את תגובת אוכלוסיית המבקרים לאותם פרמטרים, כפי שהיא מפגינה זאת באיתותי שביעות רצון, או אי-שביעות רצון, ובמידה זו או אחרת. משמעות הדבר היא שאין יותר לאיש בגוגל מושג מה הם הפרמטרים שהשפיעו על ההתנהגות וההעדפות של אוכלוסיה ששאלה ביטוי חיפוש נתון, אלא אם יש לה סיבה לנתח את אלגוריתם הבינה המלאכותית שלמד לבדו מה הם טיפוסי האיתותים והעוצמה שאותה אוכלוסייה משדרת לגוגל. ומאחר ומדובר במספר אסטרונומי של ביטויי חיפוש, אני מעריך שהנהלת גוגל מוותרת על ניתוח המצב הרגעי של כל או מרבית ביטויי החיפוש ונותנת לאלגוריתמים הרבים לפעול באוטונומיה מוחלטת, למעט ביצוע שיפורים במצב העוברי" של האלגוריתמים שמתחילים לדרג תוצאות חיפוש שדורגו קודם על פי שיטת הקישורים ותוצאות חיפוש לביטויי חיפוש חדשים שנכנסים לשימוש בזכות מוצרים חדשים למשל.

מה שמטעה אותך, ואת מרבית מקדמי האתרים, הוא האינטואיציה המקצועית השגויה שאם תוצאת החיפוש שאתה מקדם נמצאת למשל במקום 9, גוגל הוא שקבע שהיא תהיה במקום 9 ולא במקום אחר. הנסיונות של SEOMOZ להעריך את משקלו של כל פרמטר, בנויים אף הם על אינטואיציה מקצועית שגויה, שאומרת שאם במבחן בחשבון פתרת נכון רק 3 בעיות מתוך 4 (כאשר חובה לפתור את כל ה-4) לא יתכן שתקבל ציון 100. אבל כדי להיות במקום הראשון בגוגל לביטוי חיפוש נתון, ציון הרלוונטיות המשוקלל של תוצאת החיפוש לא חייב להיות 100 אלא רק יותר גבוה מציוני כל שאר תוצאות החיפוש לאותו ביטוי, גם אם לכולכם ציונים שקרובים מאד ל-0, מה עוד שלא יתכן שלציון רלוונטיות יהיה ערך בעל גבול עליון.

לא נמאס לך זקן השבץ? אולי ב 3 או 5 או לא יודע כמה שנים אחרונות, זה נראה כמו נצח
אתה רק שלילי, שלילי שלילי
אתה יודע מה אתה צריך? אתה צריך קצת חיוביות בחיים, באמת,
הנה קישור שאולי יעזור לך:
http://bit.ly/1g2c4Zp
ובלי קשר, אולי קצת ספורט? ספורט יכול אולי לשחרר את הסטרס המטורף שאתה נמצא בו באופן קבוע
מה עם קצת לקסעדין (משלשל טבעי), או פשוט מיץ חמוציות? גם זה יכול לשחרר אותך
אני רציני לגמרי, זאת לא תגובה כדי לפגוע בך או לעצבן אותך או משהו זקן השבץ, זאת פשוט תגובה שקוראת לך לשחרר!
:shh
מקלחונים איכותיים, במחירים נוחים!
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 6

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 07 פברואר 2014 20:29

O.s.1 כתב:לא נמאס לך זקן השבץ? אולי ב 3 או 5 או לא יודע כמה שנים אחרונות, זה נראה כמו נצח
ובלי קשר, אולי קצת ספורט? ספורט יכול אולי לשחרר את הסטרס המטורף שאתה נמצא בו באופן קבוע
אני רציני לגמרי, זאת לא תגובה כדי לפגוע בך או לעצבן אותך או משהו זקן השבץ, זאת פשוט תגובה שקוראת לך לשחרר!

שטויות. עבודת שכל לא נשפטת על פי המידה שבה המסקנות שלה הן שליליות או חיוביות, אלא על פי המידה שהיא מצליחה לחשוף את האמת. עושה רושם שעוד לא הייתה לך הזדמנות להתנסות בזה. כולנו מצפים, אולי לשוא, שיועצי ראש הממשלה לא יאכילו אותו עצות מחמיאות כאשר האמת הפוכה.

מקדמי האתרים שמתעלמים כמוך ממה שגוגל באמת מאותתת להם, כי זה נשמע שלילי, לא יודעים להסתגל לתנאים החדשים, ועפים מהמשחק בלי להבין אפילו למה. ראה למשל את http://whatdidyoudowithjill.com/leaving-seo-post/, אחת מהותיקות בתחום, שנהגה לגבות 6,000 דולר עבור יום הדרכה אצל לקוח.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי O.s.1 » יום א' 09 פברואר 2014 17:17

זקן השבט 3 כתב:
O.s.1 כתב:לא נמאס לך זקן השבץ? אולי ב 3 או 5 או לא יודע כמה שנים אחרונות, זה נראה כמו נצח

שטויות. עבודת שכל לא נשפטת על פי המידה שבה המסקנות שלה הן שליליות או חיוביות, אלא על פי המידה שהיא מצליחה לחשוף את האמת. עושה רושם שעוד לא הייתה לך הזדמנות להתנסות בזה. כולנו מצפים, אולי לשוא, שיועצי ראש הממשלה לא יאכילו אותו עצות מחמיאות כאשר האמת הפוכה.

מקדמי האתרים שמתעלמים כמוך ממה שגוגל באמת מאותתת להם, כי זה נשמע שלילי, לא יודעים להסתגל לתנאים החדשים, ועפים מהמשחק בלי להבין אפילו למה. ראה למשל את http://whatdidyoudowithjill.com/leaving-seo-post/, אחת מהותיקות בתחום, שנהגה לגבות 6,000 דולר עבור יום הדרכה אצל לקוח.

אבל עם כל הכבוד,
אתה לא מקדם אתרים כבר שנים, אז כל מה שאתה יודע על קידום אתרים זה רק מה שאתה קורא בהנחיות של גוגל....
הייתי מתייחס ברצינות למה שאתה אומר אם היית נותן על כל תגובה שלילית, גם רעיון חדש, משהו מהניסיון שלך, או סתם ככה, איזשהו ניסוי שעשית
אבל כלום, נדא, גורנישט, זילט, זילטצ'
פשוט כלום
זה כמו ללכת ללמו אצל מורה, וכל מה שהוא אומר לך זה "אל תעשה את זה ואת זה ואת זה"
וכשאתה שואל אותו "אז מה לעשות בעצם?!"
הוא אומר לך שאתה לא יודע להסתגל לתנאים החדשים בלה בלה בלה
כלומר
מורה מעפן
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 09 פברואר 2014 22:21

O.s.1 כתב:אבל עם כל הכבוד,
אתה לא מקדם אתרים כבר שנים, אז כל מה שאתה יודע על קידום אתרים זה רק מה שאתה קורא בהנחיות של גוגל....
הייתי מתייחס ברצינות למה שאתה אומר אם היית נותן על כל תגובה שלילית, גם רעיון חדש, משהו מהניסיון שלך, או סתם ככה, איזשהו ניסוי שעשית
פשוט כלום
כלומר
מורה מעפן

שטויות. כאשר התחלנו לשכור עובדי קידום ניהלתי אותם, וכמנהל הייתי אחראי להעריך את שיטות העבודה ואת הביצועים של פועלי קידום כמוך, ולפטר את מי שלא מסוגל להבין איך פועל מנוע חיפוש מהטיפוס של גוגל או להסתגל כאשר התנאים משתנים באופן קיצוני.

כך למשל, אני מלמד מזה 15 שנים שאם הדף שאתה מקדם מוצג במקום 4 בגוגל, לא גוגל הוא שקבע שהוא יהיה במקום 4, ולא במקום 3 או 5 (למעט מקרה של ענישה ידנית או אלגוריתמית). אני גם מלמד שלציוני הרלוונטיות המשוקללים של דף לביטוי חיפוש נתון, אין גבול עליון. בנושא שרות ה-Disavow כתבתי שהסרת הקישורים שאינם טבעיים לאחר עונש מ"פינגווין" לא תחזיר את הדף למיקומים הקודמים. הרי לך שלושה הסברים מתמטיים שהם ודאי חדשים לך כי אתה מחפש "טיפים", ושבלי ללמוד אותם ביסודיות אתה לא יכול להבין איך גוגל פועל, ולמה אין הגיון בלנסות להבין מדוע מי שנמצאים בצמרת תוצאות החיפוש הגיעו לשם.

יתר על כן, אם אתה לא רואה מה התחדש במה שאני כותב פה בארבעת השנים האחרונות, זה משום שאתה לא מבין שאני חוקר את השינויים במדיניות הנהלת חברת גוגל, ואין לי שום דבר חיובי לבשר לפועלי הקידום , פרט להמלצה לחפש לעצמם מקצוע אחר. אני אמנם עונה פה לכל אחד, אבל מי שבאמת שומעים לי הם אותו חלק ממנהלי משרדי הקידום, שחשוב להם להסתגל לתנאים המשתנים בקיצוניות כי הפסיקו לפנטז שמה שהיה הוא שיהיה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי O.s.1 » יום ב' 10 פברואר 2014 10:12

זקן השבט 3 כתב:
O.s.1 כתב:אבל עם כל הכבוד,
פשוט כלום
כלומר
מורה מעפן

שטויות. כאשר התחלנו לשכור עובדי קידום ניהלתי אותם, וכמנהל הייתי אחראי להעריך את שיטות העבודה ואת הביצועים של פועלי קידום כמוך, ולפטר את מי שלא מסוגל להבין איך פועל מנוע חיפוש מהטיפוס של גוגל או להסתגל כאשר התנאים משתנים באופן קיצוני.

כך למשל, אני מלמד מזה 15 שנים שאם הדף שאתה מקדם מוצג במקום 4 בגוגל, לא גוגל הוא שקבע שהוא יהיה במקום 4, ולא במקום 3 או 5 (למעט מקרה של ענישה ידנית או אלגוריתמית). אני גם מלמד שלציוני הרלוונטיות המשוקללים של דף לביטוי חיפוש נתון, אין גבול עליון. בנושא שרות ה-Disavow כתבתי שהסרת הקישורים שאינם טבעיים לאחר עונש מ"פינגווין" לא תחזיר את הדף למיקומים הקודמים. הרי לך שלושה הסברים מתמטיים שהם ודאי חדשים לך כי אתה מחפש "טיפים", ושבלי ללמוד אותם ביסודיות אתה לא יכול להבין איך גוגל פועל, ולמה אין הגיון בלנסות להבין מדוע מי שנמצאים בצמרת תוצאות החיפוש הגיעו לשם.

יתר על כן, אם אתה לא רואה מה התחדש במה שאני כותב פה בארבעת השנים האחרונות, זה משום שאתה לא מבין שאני חוקר את השינויים במדיניות הנהלת חברת גוגל, ואין לי שום דבר חיובי לבשר לפועלי הקידום , פרט להמלצה לחפש לעצמם מקצוע אחר. אני אמנם עונה פה לכל אחד, אבל מי שבאמת שומעים לי הם אותו חלק ממנהלי משרדי הקידום, שחשוב להם להסתגל לתנאים המשתנים בקיצוניות כי הפסיקו לפנטז שמה שהיה הוא שיהיה.

אתה יודע איך ייצור מתאקלם לתנאים החדשים בטבע?
לא על ידי זה שהוא יושב בצד ומבקר חיות אחרות כל הזמן, פאסימי ובכיין,
אלא על ידי זה שהוא מתמודד בטבע, בשטח!

לבוא ולהגיד "אין עתיד לקידום אתרים" זה טפשי, ואין לו מקום בכלל ב"פורום קידום אתרים" (באופן כללי אני בעד שיעיפו אותך מהפורום הזה מזמן, בלי לפגוע כמובן)
אני לא מבין מה אתה מחדש או איך אתה "מסתגל לתנאים החדשים" ?! כל מה שאתה אומר זה "תרימו ידיים, אין עתיד, גוגל גדולים מאיתנו"
אתה בעצם שם קץ לכל דבר מעניין בתחום, לכל חדשנות, טקטיקה חדשה, דלתות אחוריות מעניינות, מתודות שעובדות ומכניסות (ויש) ועוד
אתה פשוט פאסימי, הרמת ידיים מזמן, ועכשיו, אתה קצת לא מבין איך אחרים ממשיכים להתמודד, במקום שבו אתה וויתרת
וזה, זקן השבט, מתאים אך ורק ללוזרים
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 10 פברואר 2014 14:45

תגיד, O.s.1 , מה אתה המצאת בתחום קידום האתרים? איך אתה התאקלמת לשינויי המדיניות של הנהלת גוגל?

גם בביולוגיה אתה לא מבין כלום: על פי תורת האבולוציה יצור שמתאקלם לתנאים חדשים בטבע איננו מעביר לצאצאיו את הצלחת ה"התאקלמות", ואם תנאי הסביבה ממשיכים להחמיר, צאצאיו לא ישרדו! רק מין (species) של יצורים יכול להסתגל, או להיכחד כמו הדינוזאורים, אם לא נוצרת בו מספיק שונות גנטית (מעין כושר המצאה) כדי שפריטים אחדים מתוכו (שנחשבו למפלצות ולא שרדו בתנאי הסביבה הקודמים) יימצאו הפעם מותאמים במיוחד לתנאי הסביבה החדשים. אם אין שונות גנטית (תכונות ההורים מועתקות לגמרי לדור הצאצאים) המין ייכחד. לפחות פעם אחת בתולדות כדור הארץ תנאי הסביבה השתנו עד כדי כך שמרבית מיני בעלי החיים נכחדו, ועוד פעם אחת נכחדו כל מיני הדינוזאורים, בנוסף להרבה מיני בעלי חיים אחרים. זהו גם ההסבר להסתגלות מיני "חיידקים טורפים", עמידים לאנטיביוטיקה, בבתי החולים.

כל מה שאני מראה בהקשר לקידום האתרים, מתוך עיון וניתוח מדיניות הנהלת חברת גוגל, הוא שהיא החליטה הפעם להכחיד את מקדמי האתרים שעובדים על "בניית" קישורים, כי הם לא מסוגלים להסתגל, ולעודד העסקת מין חדש של מקדמי אתרים, שלא הועסק עד עכשיו, כי זה מין של ממציאים ולא של מעתיקנים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי O.s.1 » יום ב' 10 פברואר 2014 20:24

זקן השבט 3 כתב:תגיד, O.s.1 , מה אתה המצאת בתחום קידום האתרים? איך אתה התאקלמת לשינויי המדיניות של הנהלת גוגל?

גם בביולוגיה אתה לא מבין כלום: על פי תורת האבולוציה יצור שמתאקלם לתנאים חדשים בטבע איננו מעביר לצאצאיו את הצלחת ה"התאקלמות", ואם תנאי הסביבה ממשיכים להחמיר, צאצאיו לא ישרדו! רק מין (species) של יצורים יכול להסתגל, או להיכחד כמו הדינוזאורים, אם לא נוצרת בו מספיק שונות גנטית (מעין כושר המצאה) כדי שפריטים אחדים מתוכו (שנחשבו למפלצות ולא שרדו בתנאי הסביבה הקודמים) יימצאו הפעם מותאמים במיוחד לתנאי הסביבה החדשים. אם אין שונות גנטית (תכונות ההורים מועתקות לגמרי לדור הצאצאים) המין ייכחד. לפחות פעם אחת בתולדות כדור הארץ תנאי הסביבה השתנו עד כדי כך שמרבית מיני בעלי החיים נכחדו, ועוד פעם אחת נכחדו כל מיני הדינוזאורים, בנוסף להרבה מיני בעלי חיים אחרים. זהו גם ההסבר להסתגלות מיני "חיידקים טורפים", עמידים לאנטיביוטיקה, בבתי החולים.

כל מה שאני מראה בהקשר לקידום האתרים, מתוך עיון וניתוח מדיניות הנהלת חברת גוגל, הוא שהיא החליטה הפעם להכחיד את מקדמי האתרים שעובדים על "בניית" קישורים, כי הם לא מסוגלים להסתגל, ולעודד העסקת מין חדש של מקדמי אתרים, שלא הועסק עד עכשיו, כי זה מין של ממציאים ולא של מעתיקנים.

בקשר ל"מה המצאת בתחום קידום האתרים" דווקא המצאתי כמה מתודות שעובדות יופי טופי, וזה בלי קישורים, טוב, מתודה אחת האמת
ולא אני המצאתי אותה, אבל מה זה משנה, אני משתמש בה בהצלחה:)

בנוגע לכל שאר הדברים שכתבת, האמת, ארוך לי, באמת, אתה מכביד עלי קצת,
כל מה שאני יכול להגיד לך זה -שחרררררר, רילקקקסססס
מתי ישנת שינה טובה, מלאה, לא מקוטעת? תנסה, זה תענוג
וגוגל יכולים עד מחר להתעסק עם מקדמי אתרים, בסופו של דבר, הם מפסידים, כי:
כל תוצאת חיפוש ב 5 הראשונים, חוץ מוויקיפדיה וכו', במילות מפתח תחרותיות, הן תוצאות של קידום אתרים
אז שחררררר
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 10 פברואר 2014 22:28

O.s.1 כתב:[...]בנוגע לכל שאר הדברים שכתבת, האמת, ארוך לי, באמת, אתה מכביד עלי קצת[...]
[...]גוגל יכולים עד מחר להתעסק עם מקדמי אתרים, בסופו של דבר, הם מפסידים, כי:
כל תוצאת חיפוש ב 5 הראשונים, חוץ מוויקיפדיה וכו', במילות מפתח תחרותיות, הן תוצאות של קידום אתרים
אז שחררררר

בהתמודדות עם מקדמי אתרים שמכביד עליהם לקרוא ולהבין טקסט בעל ארבע וחצי שורות, גם גוגל מודל שנת 2000 לא הפסיד.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי O.s.1 » יום ג' 11 פברואר 2014 10:54

זקן השבט 3 כתב:
O.s.1 כתב:[...]בנוגע לכל שאר הדברים שכתבת, האמת, ארוך לי, באמת, אתה מכביד עלי קצת[...]
אז שחררררר

בהתמודדות עם מקדמי אתרים שמכביד עליהם לקרוא ולהבין טקסט בעל ארבע וחצי שורות, גם גוגל מודל שנת 2000 לא הפסיד.

העיקר שאתה מודה סוף סוף שאתה טועה
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 11 פברואר 2014 17:23

O.s.1 כתב:
זקן השבט 3 כתב:
אז שחררררר

העיקר שאתה מודה סוף סוף שאתה טועה

כל אדם טועה, אבל איפה קראת פה הודאה בטעות?

אפילו המדע מתקדם מתיקון טעות לתיקון תיקון הטעות. סיעורי מוחות עם העובדים וכתיבה בפורומים נועדו לעורר פולמוס וביקורת כדי לתקן טעויות ולהחליף נימוקים חלשים בנימוקים טובים מהם. אבל לך קשה להתמודד אפילו עם טקסט של ארבע וחצי שורות, אז אתה מתקיף את המחבר. וכדי שהקוראים האחרים לא ישארו עם הרושם שהצלחת להוכיח משהו (שכתבתי פה הודאה בטעות כלשהיא - כאשר אכן נוכחתי אי-פעם שטעיתי, כתבתי זאת פה בפירוש) אני נאלץ לבזבז את זמני על כתיבת עוד תגובה ועוד תגובה לשטויות שאתה מביא לפה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 12 פברואר 2014 23:20

O.s.1 כתב:[...]אתה לא מקדם אתרים כבר שנים, אז כל מה שאתה יודע על קידום אתרים זה רק מה שאתה קורא בהנחיות של גוגל[...]

עלה על דעתי היום שגם בחברות התוכנה, מי שבודק את עבודת התכנות של המתכנת, כדי לתקן שגיאות וכדי להכניס שיפורים, איננו המתכנת שכתב את התוכנה, אלא מי שהוא לא מתכנת תוכנות כבר שנים, ועבודתו היא עכשיו הבטחת איכות (Quality Assurance) התוכנה. רק אחד כזה, שמסתכל על התוכנה מבחוץ ומתמחה בכך, יצליח לחשוף בדרך כלל את החשיבה השגויה הסיסטמטית של המתכנת המסויים, ושל כלל המתכנתים יחד. זו גם הסיבה שהצעות העבודה מציינות דרישה למומחי QA בעלי ניסיון ולא למתכנתים בעלי ניסיון שיועסקו החל מעכשיו בהבטחת איכות.[/quote]

האסון של מקדמי האתרים העצמאיים, של מי שעובדים כמקדם אתרים In-House, ואפילו של מי שעובדים כשכירים במשרדי קידום, הוא שאין מי שיבחל ויבצע הבטחת איכות על עבודתם מבחוץ, ולכן אין גם לחץ מתוך המערכת להסתגל לתנאים המשתנים במהירות, ולבצע את השינויים והשיפורים ההכרחיים. ראו למשל את http://www.seoforums.co.il/threads/35048 ו-http://www.seoforums.co.il/threads/35028.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 74 אורחים