הצעה לקישור לאתרכם

שיווק באמצעות תוכניות שותפים, מידע על תוכניות שותפים בארץ ובעולם.

הצעה לקישור לאתרכם

הודעהעל ידי drmosko » יום א' 12 ינואר 2014 20:10

שיטה נפלאה לקידום אתר אינטרנט היא בניית קישורים.

פרסום מאמר בנושא מקצועי המכיל קישור לאתרכם (בלבד) בביטוי מסוים הוא הדרך הפשוטה והקלה לקידום אורגני.

אנו מציעים לכם פרסום מאמר בחינם באתרנו המכיל פוסטים ומאמרים מקצועיים בנושא קידום אתרים ובנית אתרים.

עמוד המאמרים

לכל המעוניינים אנא שלחו לי מייל דרך האתר
נ.ב
המאמר יהיה כקובץ וורד עם הקישורים שלכם והתמונות כפי שברצונכם שנפרסם אותו.
drmosko
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: הצעה לקישור לאתרכם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 12 ינואר 2014 21:32

קישקוש.

תקראו את דעתה של הנהלת גוגל, כי היא מי שקובעת בעניין הזה:

http://searchenginewatch.com/article/22 ... -Not-Links:
Previously, the article (https://support.google.com/webmasters/a ... 4432?hl=en) had a line that read:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by increasing the number of high-quality sites that link to their pages.
We've bolded the key part, which was changed on May 27th, 2013 to say:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by creating high-quality sites that users will want to use and share.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי drmosko » יום ב' 13 ינואר 2014 18:59

קידום אתר ע"י תנועה אליו אינו קישקוש!
פרסום מאמרים מרחיב את האפשרות של גולשים להגיע אליך!
drmosko
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 13 ינואר 2014 20:24

drmosko כתב:קידום אתר ע"י תנועה אליו אינו קישקוש!

א. תנאי מוקדם לכך שגולשים יגיעו לאתר שלי ממארים הוא שהרבה גולשים יגיעו קודם כל לאותם מאמרים, יקראו אותם, וישתכנעו שיש להם סיבה טובה לבקר גם באתר שלי. איך אתה מביא הרבה תנועה לאותם מאמרים, ולמה לא להביא אותם לאתר שלי במישרין?

ב. אם יצרת המון תנועה לאתר בעברית בכך ששילמת רבע סנט לקבוצת הודים רעבים עבור כל ביקור וביקור חוזר באתר, על סמך מה אתה סבור שגוגל לוקח את התנועה הזו בחשבון, ומקדם את האתר בעבורה?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ב' 13 ינואר 2014 23:22

drmosko כתב:קידום אתר ע"י תנועה אליו אינו קישקוש!

הטענה הזו יכולה להיות נכונה בהנחה שהמאמרים איכותיים והם מפורסמים באתר החברה.
אך במקרה שלך בפעם האחרונה שנתקלתי בדומיין שהצגת פה היה בפורומים של גוגל כאשר בעל האתר הלין על עונש או חוסר התקדמות של האתר.
לאחר מכן כשהוסבר לו ע"י משתתפי הפורום שהאתר רכש קישורי ס-פ-א-ם פותח האשכול מחק את הדיון בכדי לחסוך לחסוך לעצמו את הבושה
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי drmosko » יום ד' 15 ינואר 2014 22:24

כבוד מנשה אברמוב,
הדומיין מעולם לא רכש קישורים, - וזה לא הנושא כלל - אז בוא ונחזור לעניין.

כתיבת מאמר איכותי, יקפיץ את המאמר למקום גבוהה בגוגל, דבר שיגרום לכך שיגיעו למפרסם המאמר, אני מתפלא ששועל ותיק כמוך צריך הסבר כזה פשוט. ( שוב בוא ונחזור לעניין אין כל מטרה לרדת לפסים אישיים והכפשות שוא כמו שניסת )
drmosko
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי drmosko » יום ד' 15 ינואר 2014 22:27

נ.ב.
זקן השבט - גם אתה יוצא בהכפשות שוא,

אם ירדתם לפסים כאלה אולי זה אומר משהוא עליכם?

אין לי שום עניין להמציא עליכם שטיות - קצת הגינות.
drmosko
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ד' 15 ינואר 2014 22:50

drmosko כתב:כבוד מנשה אברמוב,
הדומיין מעולם לא רכש קישורים, - וזה לא הנושא כלל - אז בוא ונחזור לעניין.

כתיבת מאמר איכותי, יקפיץ את המאמר למקום גבוהה בגוגל, דבר שיגרום לכך שיגיעו למפרסם המאמר, אני מתפלא ששועל ותיק כמוך צריך הסבר כזה פשוט. ( שוב בוא ונחזור לעניין אין כל מטרה לרדת לפסים אישיים והכפשות שוא כמו שניסת )

לצערך הרב אני נוטה לעקוב אחרי הדיונים בפורומים של גוגל ויצא לי להתקל בדיון שדן על האתר.
אין לי שום סיבה לרדת לפסים אישיים, לא נתקלתי בך בעבר ואינני מכיר אותך.
אך נתקלתי באתר שפירסמת, ולא מהסיבות הנכונות

עריכה:בכל מקרה להלן תיעוד שמופיע לי בהיסטוריה, בכדי שלא תאשים אותי בניסיון להכפשות שווא
https://productforums.google.com/d/msg/ ... da7pD_Bw4J
https://productforums.google.com/d/msg/ ... KHWkt9yLgJ
https://productforums.google.com/d/msg/ ... qA1pUVPyQJ

מבדיקה של פרופיל הקישורים לא קשה לראות שנעשו כמה צעדים שהיית רוצה להתנער מהם, למרות זאת מאחל לך בהצלחה עם האתר ועם אירוח המאמרים
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי drmosko » יום ד' 15 ינואר 2014 23:34

דיון אמיתי כל הכבוד על הזכרון החד :)

ניתן לראות שהאתר עבר שיפוץ יסודי מאז - וזה לא לצערי - אלא לשמחתי .

ותודה רבה על האיחולים.
drmosko
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ד' 15 ינואר 2014 23:52

כן הבחנתי שהתפריט העליון שופר
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי drmosko » יום ה' 16 ינואר 2014 07:34

מצחיק :)
drmosko
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 17 ינואר 2014 11:24

drmosko כתב:מצחיק :)

מה שמצחיק הוא שאתה מתווכח איתנו במקום להתווכח עם הנהלת גוגל, שמנחה את בעלי האתרים להפסיק לנסות לקדם את האתרים שלהם באמצעות קישורים מ"מאמרים" ב"אתרי מאמרים" או סתם אתרים אחרים כמו האתר שלך. אתה באמת רואה בציטוט שהבאתי מפרסומים עדכניים של הנהלת גוגל, או בהערה שכדי שיגיעו מהאתר שלך הרבה מבקרים לאתרי ה"לקוחות" שלך, אתה חייב קודם כל להביא לאתר שלך הרבה מבקרים משווקי היעד שלהם, "הכפשה" שמכוונת אלייך?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי drmosko » יום א' 19 ינואר 2014 20:26

זקן השבט 3 כתב:

ב. אם יצרת המון תנועה לאתר בעברית בכך ששילמת רבע סנט לקבוצת הודים רעבים עבור כל ביקור וביקור חוזר באתר, על סמך מה אתה סבור שגוגל לוקח את התנועה הזו בחשבון, ומקדם את האתר בעבורה?

זו ההכפשה!
אם לא מוצא חן בעינך לכתוב מאמרים - אז אל תכתוב!
עד היום תוכן איכותי מביא תנועה וכן גורם להעלאת הפופלריות של האתר בגוגל כלומר כמות ביטויי חיפוש לאתר.

את יכול לכתוב את המאמר באתר שלך ויכול לבחור לכתוב אותו באתר אחר - כל אחד והשיקולים שלו, יש יתרונות לכאן ולכאן.

גם בזה לא תסכים?
drmosko
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 19 ינואר 2014 23:26

drmosko כתב:
זקן השבט 3 כתב:

זו ההכפשה!
אם לא מוצא חן בעינך לכתוב מאמרים - אז אל תכתוב!
עד היום תוכן איכותי מביא תנועה וכן גורם להעלאת הפופלריות של האתר בגוגל כלומר כמות ביטויי חיפוש לאתר.
אתה יכול לכתוב את המאמר באתר שלך ויכול לבחור לכתוב אותו באתר אחר - כל אחד והשיקולים שלו, יש יתרונות לכאן ולכאן.
גם בזה לא תסכים?

לא מסכים.

א. פופולריות = מספר המבקרים, ולא מספר ביטויי החיפוש שעבורם יש לדף (או לכל דפי האתר) ציון רלוונטיות גדול מ-0.

ב. אם הטקסט (מה שאתה קורא משום מה בשם "מאמר") נמצא בתוך דף מדפי האתר שלי הוא מיועד להוסיף מידע למבקרים שלי. אם הוא נמצא בתוך דף מדפי האתר שלך (וזה הרי מה שהצעת פה) הוא איננו מוסיף מידע למבקרים שלי. הסיבה ליצירת "אתרי מאמרים" שאיש לא קורא היא בניית קישור מלאכותי אל האתר שלי מתוך טקסט ("מאמר") שהוא "רלוונטי" לתוכן האתר שלי, מתוך הנחה שערכו של קישור כזה לקידום גבוה בהרבה מערכו של קישור מטקסט שאיננו רלוונטי.

הציטוט שהבאתי בתגובה קודמת מתוך דף שבו הנהלת גוגל מנחה את בעלי האתרים מה יש לעשות כדי לשפר את המיקום בתוצאות החיפוש, הוא עדכני (מאי 2013) והוא סותר את ההנחה (שהיתה נכונה בעבר ומסתבר שהיא כבר איננה נכונה כיום) שלקישור מ"מאמר" באתר שלך יש תועלת כלשהיא לקידום האתר שלי רק בזכות עצם קיומו של הקישור. זה מה שגם מנשה אברמוב מנסה להסביר לך.

לעומת זאת, אם ה"מאמר" שבאתר שלך נועד להזרים מבקרים אל האתר שלי, עליך לעשות מאמצים גדולים כדי להביא לאתר שלך מבקרים רבים משוק היעד של האתר שלי, וגם לשכנע אותם בהצלחה שכדאי להם מאד לבקר באתר שלי דרך הקישור. אבל לא הראית בשום מקום שאתה עושה מאמצים כאלה.

זה לא מסובך. למה קשה לך כל כך להבין את זה? עושה רושם שאתה סובל מדיסונאנס קוגניטיבי בין מה שלימדו אותך בקידום אתרים לבין ההנחיות, שחלקן ברורות וחלקן די סתומות, של הנהלת חברת גוגל, ומתקשה לעכל את העובדה שמי שקובע מה נכון ומה שגוי היא הנהלת חברת גוגל ולא מורייך לקידום אתרים שהידע שלהם הפך למיושן ושגוי.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי drmosko » יום ב' 20 ינואר 2014 07:27

מאט קאטס:
"I would try to think instead about what I can do to market my website to make it more well known within my community, or more broadly, without only thinking about search engines."

המלצתו היא לא להתמקד בבניית קישורים, אלא לגרום לאתר להיות מוקר בסביבה ( ע"י שיתוף פוסטים לדוגמא).

נניח כי אתר העוסק בקידום אתרים, כתב כבר 200 מאמרים בנושא באתר שלו, אמנם התנועה אליו לא גדולה, עכשיו מטרתו היא להביא תנועה אליו ולהראות לגוגל כי יש אתרים שמפנים אליו ואפילו אם פעם בשנה מישהו ילחץ על הקישור שיפנה אליו ורק יסרוק קלות את האתר, אתרו כבר יושפע מכך, בנוסף כמובן לכל שאר הגורמים שישפיעו על קידומו, יש הרבה זויות לקידום האתר , בניית מאמר חדש מקורי וגם שיפנה לאתר שלי הוא עוד פן שלא כדאי לשכוח.
לא אמרתי לשים דגש רק על זה אבל לא לשכוח מזה לגמרי.
drmosko
חבר טרי
חבר טרי

הבא

חזור אל פורום תוכניות שותפים והחלפות קישורים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 46 אורחים