מספר "מילות מפתח" במאמר.

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

מספר "מילות מפתח" במאמר.

הודעהעל ידי trifonas » יום ה' 26 דצמבר 2013 10:12

סליחה על הבורות.
בכמה ביטויי מפתח כדאי להשתמש במאמר בודד ?
אני לא מדבר על צפיפות אלא על מספר.
לדוגמא, אתר שמוכר דלתות, ובמאמר בודד משתמש למשל בשני ביטויים:
"דלת עץ", "דלת גדולה".
תודה.
trifonas
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: מספר "מילות מפתח" במאמר.

הודעהעל ידי vova2211 » יום ה' 26 דצמבר 2013 13:40

במקרה של אתר שמוכר דלתות , אם תבצע חיפוש בגוגל לביטוים אלו , תראה בצמרת אתרים ללא טקסט כמעט , רק תמונות וסליידרים java .
יותר מזה , כאשר גוגל מציג את התמונות מ google images בתוצא הראשונה, הוא מבין שהלקוח מחפש תמונות ולא סיפורים .
כל טקסת לביטוי הזה הוא מיותר ועלול להסמן כספאם, רק תמונות עם קישרים לאתר המקודם .
מאמרים לביטוים שמחפשים בהם תמונות - זה כל כך SEO של 2013 .
שנה טובה !
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 9

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ו' 27 דצמבר 2013 01:08

למרת שההסבר שלך יכול להיות הגיוני חיפשתי את הביטוי דלת עץ ומצאתי שלמעט 2 אתרים כל שאר התוצאות הכילו תוכן.
תוכל להציג דוגמה לביטוי שבו "צמרת האתרים" כמעט ללא טקסט?

בכל מקרה לשאלתך, חשוב איזה מידע הגולשים ירצו לראות בדף, בין אם הוא טכני ויבש כמו ממדים\חומרים\ספקים וכו
לבין אם מדובר בתוכן אחר רלוונטי שיוכל להתאים(מדריכים או חומר מצולם)
שכן אסכים עם vova2211 ואגיד שבשאילות מסוימות מדיה עשירה חשובה ביותר, וכדאי שהתמונות היו איכותיות וברורות בכדי להתאים לכוונת המחפשים
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 27 דצמבר 2013 12:59

trifonas כתב:סליחה על הבורות.
בכמה ביטויי מפתח כדאי להשתמש במאמר בודד ?
אני לא מדבר על צפיפות אלא על מספר.
לדוגמא, אתר שמוכר דלתות, ובמאמר בודד משתמש למשל בשני ביטויים:
"דלת עץ", "דלת גדולה".
תודה.

מזל שהזקנים עוד זוכרים משהו:
במשך תקופה ארוכה מאד כיכב בצמרת תוצאות החיפוש לביטוי התחרותי למדי קידום אתרים, במקומות 6-7, אתר (שיש בו רק דף אחד, כל הטקסט שלו היו שתי המילים פרסומות יבואו (עכשיו יש שם עוד כמה מילים), תג הכותרת היה מורכב מאות אחת בלבד - האות k (עכשיו זה K/Logic כי האתר שהיה אז k.co.il החליף בינתיים תוכן עם האתר klogic.co.il), ואין לו בכלל תגי תיאור ומילות מפתח. כשנה או יותר קודם לכן כתבתי בפורום שבבעלותם שאפשר לקדם דף ריק למקום 1 בגוגל, בביטוי התחרותי ביותר.

אלפי מקדמי אתרים בנו לעצמם אתרים שהתחרו על מקום טוב בגוגל לביטוי קידום אתרים, אבל רק 5-6 הצליחו לגבור עליו, למרות שאין בו את ביטוי המפתח אפילו פעם אחת! האתר נפל בזמנו מהצמרת למקום 40 בערך (משמע רק כ-39 מקדמי אתרים הצליחו לגבור עליו) בעקבות מתקפות קישורי ס-פ-א-ם זדוניות שפגעו גם ב-seoisrael ובאחרים.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ו' 27 דצמבר 2013 13:21, נערך פעם אחת בסך הכל.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי vova2211 » יום ו' 27 דצמבר 2013 13:18

משה , כתבתי כמעט ללא תוכן . הכוונה כאן שלביטוי ש"אוהב תמונות" תוכן הוא מרכיב לא משמעותי בכלל באופטימיזציה פנימית . למה זה קורה ? אני טוען שזה לא קשור להתנהגות הגולש שמעדיף תמונות , אלה לתיוג של "ביטוי שאוהב תמונות" על ידי גוגל .
גוגל עדיין מאוד חלש בזיהוי פקטור התנהגותי.
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 27 דצמבר 2013 13:29

vova2211 כתב:משה , כתבתי כמעט ללא תוכן . הכוונה כאן שלביטוי ש"אוהב תמונות" תוכן הוא מרכיב לא משמעותי בכלל באופטימיזציה פנימית . למה זה קורה ? אני טוען שזה לא קשור להתנהגות הגולש שמעדיף תמונות , אלה לתיוג של "ביטוי שאוהב תמונות" על ידי גוגל . גוגל עדיין מאוד חלש בזיהוי פקטור התנהגותי.

מי אתה שתשפוט את איכות עבודתם של אלפי מדעני ומהנדסי גוגל, המנוהלים על ידי ריי קורצוויל, אחד מבכירי המהנדסים בארצות הברית, ומומחה ליישום אינטליגנציה מלאכותית במנועי חיפוש? עד עכשיו התרשמתי שאתה מתקשה אפילו להבין שסולם ה-PR הוא סולם לוגריתמי, בעל בסיס לא ידוע.

ולמה שאותם מדעני ומהנדסי גוגל יתקשו לתייג "ביטויי חיפוש שאוהבים תמונות" שלא על פי ההתנהגות, במונחים כמותיים, של האוכלוסיה ששואלת את ביטוי החיפוש הנתון בגוגל הכללי ועוברת משם ל-Google Images או שואלת מראש רק ב-Google Images, או חוזרת משם לגוגל הכללי?

מי שמתקשה בזיהוי פקטור התנהגתי הם מקדמי האתרים, כי הם מקבלים כמוך מידע רק על זמן השהיה ושיעור הנטישה, בעוד שהאלגוריתמים של גוגל ודאי מזהים ומודדים עשרות או מאות פקטורים התנהגותיים נוספים, ומצליבים ביניהם.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ו' 27 דצמבר 2013 13:48, נערך 3 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי kobi » יום ו' 27 דצמבר 2013 13:32

יש את האתר "בן דוד חקירות" בחתימה שלי של משרד חקירות שהיה תקופה ארוכה במקום הראשון ולאחרונה ירד למיקום הרביעי בביטוי משרד חקירות.

בדף הבית יש טקסט של 88 מילים ובסך הכל בעקבות הדיון כאן בדקתי ומסתבר שהביטוי משרד חקירות מופיע 3 פעמים בדף הבית ולפי כלי מסויים זאת צפיפות של 3.92.

זא לא משהו שהתכוונתי אליו, פשוט זה היה הטקסט הנכון לדף הבית
קובי בניית אתרים - מומחה ג'ומלה
משרד חקירות בן דוד חקירות, מעל 14 שנה בתחום החקירות
סמל אישי של המשתמש
kobi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 4

הודעהעל ידי vova2211 » יום ו' 27 דצמבר 2013 19:31

מי אתה שתשפוט את איכות עבודתם של אלפי מדעני ומהנדסי גוגל, המנוהלים על ידי ריי קורצוויל, אחד מבכירי המהנדסים בארצות הברית, ומומחה ליישום אינטליגנציה מלאכותית במנועי חיפוש? עד עכשיו התרשמתי שאתה מתקשה אפילו להבין שסולם ה-PR הוא סולם לוגריתמי, בעל בסיס לא ידוע.

אני אבקש לשנות את הטון עמנואל , מותר לך לא להסכים איתי , אסור לך לתקוף אותי .
קודם כל - אני לקוח!
אני בוחן ומבקר כל דבר שאני משתמש בו ומשלם עליו : טלפון , טלוויזיה , רכב , אוכל ומנועי חיפוש . אני משלם לגוגל אלפי שלקים כל חודש , מי אתה שתגיד לי האם להיות מרוצה מהמוצר שאני קונה או לא ?
אני לא שופט את איכות עבודתם של אלפי מדעני ומהנדסי גוגל , אני מבקר רק את התוצאה !
איכות תוצאות החיפוש בעברית היא לא גבוהה ומדרדרת בשנים אחרונות . וגם לדעתי ההשקעה של גוגל בזירה העברית היא לא גבוהה .

לגבי PR - יש לי תחושה שהמון עמודים ברשת עיבדו PR בעדכון אחרון . נראה לי שמדד PR השתנה ונוסף לו גם פקטור של טראפיק .
עמודים ללא גולשים אבל עם מסת קישורים נכנסים עיבדו מיה PR שלהם . מישהו שם לב ?
נערך לאחרונה על ידי vova2211 בתאריך יום ו' 27 דצמבר 2013 19:58, נערך פעם אחת בסך הכל.
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום ו' 27 דצמבר 2013 19:39

kobi כתב:יש את האתר "בן דוד חקירות" בחתימה שלי של משרד חקירות שהיה תקופה ארוכה במקום הראשון ולאחרונה ירד למיקום הרביעי בביטוי משרד חקירות.

בדף הבית יש טקסט של 88 מילים ובסך הכל בעקבות הדיון כאן בדקתי ומסתבר שהביטוי משרד חקירות מופיע 3 פעמים בדף הבית ולפי כלי מסויים זאת צפיפות של 3.92.

היי קובי, איזה כיף לראות עבודה שלך. אכן אתר מאוד יפה שהותאם לקהלי לקוחות שונים שמחפשים שירותים שונים.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי kobi » יום ש' 28 דצמבר 2013 22:16

someone100 כתב:
kobi כתב:יש את האתר "בן דוד חקירות" בחתימה שלי של משרד חקירות שהיה תקופה ארוכה במקום הראשון ולאחרונה ירד למיקום הרביעי בביטוי משרד חקירות.

היי קובי, איזה כיף לראות עבודה שלך. אכן אתר מאוד יפה שהותאם לקהלי לקוחות שונים שמחפשים שירותים שונים.

תודה יעקב
קובי בניית אתרים - מומחה ג'ומלה
משרד חקירות בן דוד חקירות, מעל 14 שנה בתחום החקירות
סמל אישי של המשתמש
kobi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 29 דצמבר 2013 14:45

vova2211 כתב:

אני אבקש לשנות את הטון עמנואל , מותר לך לא להסכים איתי , אסור לך לתקוף אותי . קודם כל - אני לקוח! אני בוחן ומבקר כל דבר שאני משתמש בו ומשלם עליו : טלפון , טלוויזיה , רכב , אוכל ומנועי חיפוש . אני משלם לגוגל אלפי שלקים כל חודש , מי אתה שתגיד לי האם להיות מרוצה מהמוצר שאני קונה או לא ?[...]

על מה אתה מדבר? השימוש במנוע החיפוש גוגל לצורך עיון בתוצאות החיפוש הוא בחינם.
vova2211 כתב:[...]אני לא שופט את איכות עבודתם של אלפי מדעני ומהנדסי גוגל , אני מבקר רק את התוצאה !
איכות תוצאות החיפוש בעברית היא לא גבוהה ומדרדרת בשנים אחרונות . וגם לדעתי ההשקעה של גוגל בזירה העברית היא לא גבוהה[...]

לאיכות הגרועה של תוצאות החיפוש שבצמרת גוגל ישראל יש שלוש סיבות עיקריות: א. מרבית מקדמי האתרים בישראל אינם מקבלים מלקוחותיהם תקציב קידום שמספיק ליצירת תוכן שישביע מאד את רצון המבקרים, והם קונים במקום זאת "מאמרים" ב-30 ש"ח; ב. מקדמי האתרים בישראל ממשיכים להחליף קישורים, או לשתול אותם ב"מאמרים" ב"אתרי מאמרים" שאיש לא קורא, או קונים ממך ומשאר רוכלי הקישורים קישורים מאתרים בשפות שאין סיכוי שמבקריהם ישתמשו בקישורים, ובטח שאין סיכוי שיצאו מרוצים מהביקור; במצב העניינים הזה, ובהתחשב בכך שעברית היא שפה דלת אוכלוסין, סביר להניח שהם בטח בדקו ומצאו שהחלפת שיטת הדירוג (מקישורים לשביעות רצון המבקרים) בתוצאות החיפוש למרבית תוצאות החיפוש, ובבת אחת, תעלה לצמרת תוצאות חיפוש עוד יותר גרועות.
vova2211 כתב:[...]לגבי PR - יש לי תחושה שהמון עמודים ברשת עיבדו PR בעדכון אחרון . נראה לי שמדד PR השתנה ונוסף לו גם פקטור של טראפיק . עמודים ללא גולשים אבל עם מסת קישורים נכנסים עיבדו מיה PR שלהם . מישהו שם לב ?

לא סביר שהטראפיק כשלעצמו יהווה פקטור בציון הרלוונטיות, כי כמו שקל לקבל קישור מאתר ברוסית, ככה קל להזרים דרכו טראפיק מזוייף. הסבר חלופי - ירד ערך הקישורים מ"אתרי מאמרים" ומאתרי לווין שאיבדו PR, ובהמשך השרשרת ירד ערך הקישורים ה"מוחלפים" שקיבלו קישורים כאלה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל