דרושים: מנהלי PPC, אנשי תוכן, מנהלי קמפיין ומכירות

  
מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

Re: דרושים: מנהלי PPC, אנשי תוכן, מנהלי קמפיין ומכירות

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 28 נובמבר 2013 21:00

הסתקרנתי לקרוא איך אתם מגדירים את מקצוע מקדם האתרים (הקרוי בטעות SEO, כי עבודת ה-SEO שייכת למעשה למקצוע בניית האתרים). כמעט כל משפט בדף http://join.co.il/category/digital-media/seo/ הפך לשגוי לפני כשנה-שנתיים או יותר. פירוש הדבר הוא שאתם משדכים ללקוחות שלכם, הזקוקים לעבודת קידום האתר שלהם, עובדים שהפסיקו להיות מיומנים, ואין בעבודתם תועלת מתמשכת, כי הם נכשלו כבר בדרישה להסתגל לשינוי הרדיקלי שהנהלת גוגל מחוללת בהדרגה בשיטת הפעולה של מנוע החיפוש שלה.

כתבתם למשל:
יצירת רשת קישורים– אחת הדרכים בהם מנועי החיפוש מסיקים האם האתר צריך להופיע בדירוג גבוה היא בדיקת הקישורים אליו. כדי להעלות את דירוג האתר, מקדם האתרים יוצר ומנהל תכנים אשר מקשרים לאתר ממילות מפתח נבחרות, ומפיץ אותה באתרים שונים. מקדם אתרים לא רק מפיץ את התכנים אלא גם בודק אילו אתרים חשובים קשורים לתחום בו עוסק האתר המקודם ויוצר שיתופי פעולה עיסקיים עם בעלי האתרים הללו, לקידום הדדי של אתרים.


לעומת זאת:
http://searchengineland.com/google-chan ... nks-163931
כותבים:
Previously, the article (https://support.google.com/webmasters/a ... 4432?hl=en) had a line that read:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by increasing the number of high-quality sites that link to their pages.
We've bolded the key part, which was changed on May 27th (2013) to say:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by creating high-quality sites that users will want to use and share.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של זקן השבט 3 :
barak.mihshuv
פופולריות: 20%
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד
 
הודעות: 9319
הצטרף: יום ה' 15 אפריל 2010 14:24
מיקום: ירושלים
פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

Re: דרושים: מנהלי PPC, אנשי תוכן, מנהלי קמפיין ומכירות

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 05 דצמבר 2013 13:40

ShooshX כתב:[...]אנו עובדים בצמוד לכמה מחברות הפרפורמנס והקידום המובילות בעולם (לא רק מקומיות) ומקבלים ייעוץ שוטף בנושאים המקצועיים, לומדים כל הזמן איך לשפר ולטייב את תהליכי האיתור האוטומטיים וגם הידניים[...]

היי שי,
א. אני קורא בין השורות של דברייך שמה שאני כותב כאן ובמקומות אחרים תואם במידה רבה את מה שמייעצים לכם אותן חברות הפרפורמנס והקידום המובילות בעולם וסותרים בהכרח את האשליה שעדיין רווחת בקרב מקדמי האתרים בישראל שקידום מבוסס קישורים לא יוכל להיות מוחלף בשיטה אחרת.
ShooshX כתב:[...]במקביל אנחנו מפתחים אלגוריתמיקה וכלי תוכנה שמשפרים ניתוח ופילוח של אוכלוסיות לפי משתנים מורכבים, ובנתיים מראים תוצאות יפות- פלוס מינוס פי ארבע אחוזי התאמה יחסית לכמות המועמדים הנשלחים מול מתחרים ישירים - ככה שגם אם הטקסט לא מדויק, השידוכים וההתאמות מדויקים ועובדים שלנו לא נושרים החוצה ומבצעים לשביעות רצון חברות הלקוח. שוב תודה על התגובה האינפורמטיבית, שי, Join

ב. אני משער שבתוך כמה חודשים, ולכל היותר שנה, גם מקבלי ההחלטות בנושא גיוס ופיטורי עובדי קידום אתרים אצל הלקוחות שלכם בישראל (מנהלי השיווק, מנהלי מחלקות קידום אתרים או אפילו בעלי החברות בעצמם) ייאלצו להפסיק לקבל החלטות של כסת"ח ("אשמור את ההמלצות של לקוחות או מעסיקים נבחרים אחרים של המועמד, למרות שאני יודע שהוא לא הגיש לי חוות דעת ממי שהוא נכשל אצלם, כי אם הוא מצליח אצלנו זה ייזקף לזכותי, ואם הוא נכשל, זה לא ייזקף לחובתי אלא לחובת אותם ממליצים, או לחובת שינוי אלגוריתם וכו'"), ויתחילו לקבל החלטות המבטיחות הצלחה לטווח הארוך. אינני קורא מגמת שינוי בהצעת העבודה שבנושא השני שפתחת פה היום - מועמד בעל ניסיון של שנה הוא כמעט בהכרח מועמד שהנהלת גוגל מענישה בהדרגה מזה שנתיים את ניסיון העבודה שלו, ויהיה חסר ערך לחלוטין בעתיד הלא רחוק.

ג. כדי להתכונן עוד יותר טוב לקראת אותו יום, אנחנו יכולים לקיים כבר עכשיו שיחה מעניינת בטלפון 02-5664676.

בברכה,

עמנואל
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד
 
הודעות: 9319
הצטרף: יום ה' 15 אפריל 2010 14:24
מיקום: ירושלים
פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114


חזור אל פורום דרושים קידום אתרים ומחפשי עבודה בתחום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 53 אורחים