שתי עונשים לשתי אתרים מחברת קידום אחת ?!?!?!

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

שתי עונשים לשתי אתרים מחברת קידום אחת ?!?!?!

הודעהעל ידי maradona10 » יום ה' 24 אוקטובר 2013 15:18

לקבל שתי אתרים שונים מלקוח חדש שקיבלו בעיטה מגוגל בגלל קישורים שנעשו ע"י חברה אחת זה באמת מוגזם !!!
האם אין אחריות לחברות קידום על מה שהם עושות ?
מביא לי עצבים :oops: !!!!

צריך להוציא מהחוק חברות כאלה, מוציאות שם רע לתחום....
maradona10
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 2

Re: שתי עונשים לשתי אתרים מחברת קידום אחת ?!?!?!

הודעהעל ידי ניר אדר » יום ב' 28 אוקטובר 2013 16:47

לא יודע מה הסיפור עם האתרים, אבל האמירה שלך קיצונית מדי. שיטות שהיו לגיטימיות לפני 3 שנים (קישורים מוידג'טים למשל) היום יכולות לא להתאים למנגינה הנוכחית של גוגל. אתה לא יכול להגיד שכל עבודה שהביאה לענישה היא לא לגיטימית, כי גוגל ככ לא סגורים על עצמם שזה זוועה.
www.zefo.co.il - מערכת על למקדמי אתרים
ניר אדר
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הודעהעל ידי maradona10 » יום ד' 20 נובמבר 2013 15:41

קיצונית ?
עשיתי כמה דברים משוגעים בחיים שלי בכל מה שקשור בספין טקסט וקישורי ס-פ-א-ם.
בחיים לא קיבלתי עונש. פילטר אחד וירידת מיקומים בעדכונים, אבל לא הודעה מגוגל על קישורים.
אז נראה לי שחברת קידום שמצליחה להכניס שתי אתרים שונים משתי נישות שונות לעונש על עבודה שהיא עשתה
בשנה האחרונה, אחרי כל עידן העדכונים, אז כן זה נראה לי חוסר אחריות, חוסר ידע או לא יודע כל דבר אחר.
maradona10
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 21 נובמבר 2013 11:14

ניר אדר כתב:לא יודע מה הסיפור עם האתרים, אבל האמירה שלך קיצונית מדי. שיטות שהיו לגיטימיות לפני 3 שנים (קישורים מוידג'טים למשל) היום יכולות לא להתאים למנגינה הנוכחית של גוגל. אתה לא יכול להגיד שכל עבודה שהביאה לענישה היא לא לגיטימית, כי גוגל ככ לא סגורים על עצמם שזה זוועה.

הנהלת גוגל לא מחוייבת "להיות סגורה על עצמה". יש לה הרי רק מוצר עיקרי אחד - מנוע החיפוש שלה - אותו היא מעמידה לשימוש הציבור ללא תשלום, ואין לה מנוס מלעבוד על שיפור ושכלול המוצר תוך כדי ניסוי וטעייה, בניגוד לחברת Apple למשל, שמשפרת ומשכלל סדרת מוצרים הנמכרים לציבור על ידי עבודה על הדגם הבא, או חברת יצרני מכוניות שקוראת למשל לציבור להחזיר למוסכייה דגם מכוניות שנתגלה בו פגם בייצור או בהרכבה.

אוסיף ברשותך שאני מספר פה מזה זמן רב ששני אתרי לקוחות כבדים שלנו (הרבה אלפי דולרים לחודש) נענשו ללא התראה על ידי גוגל לפני 5 שנים בשל קישורים מוידג'טים ש"נבנו" לפני 6 שנים. גם ההגדרה של "מה ראוי לעונש" לא הייתה צמודה להודעות הנהלת גוגל על הפעלת שינוי אלגוריתם זה או אחר.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 25 אורחים