קידום אתרים

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

קידום אתרים

הודעהעל ידי Yoni Rom » יום ד' 16 אוקטובר 2013 11:54

דבר ראשון אני רואה לפי השרשורים הקודמים שיש פה חברה רציניים שמבינים עניין אז אני שמח:)
סליחה על החפירה מראש אבל אני ממש צריך עזרה
יש לי כמה שאלות
יש לאבא שלי אתר
http://www.elidoor.co.il/
הוא מופיע בעמוד השני בגוגל עכשיו לפי מה שאני רואה הקידום של האתר לא מתקדם כבר כמעט מעל שנתיים-שלוש
אבא שלי לא שם לב לדברים האלה אבל לפי מה שנראה לי מקדם האתר הפסיק לעבוד על האתר ואולי פעם בחודש הוא נכנס אליו וסתם מקבל כסף כל חודש ועוד פעם אני מדגיש לפי מה שנראה לי.
פתחת אתר לבד על ידי האתר ipage שזה היה ממש פשוט
http://www.galbenyosef.com/
והצלחתי לקדם אותו לעמוד הראשון תחת הקטגוריה הזמנות לחתונה בקריות, נעזרתי באתר בוקסה-SEO ,קראתי קצת על קידום אתרים ואיכשהו ה' עזר:) והצלחתי תוך פחות משבוע.
עכשיו חשבתי במקום שאבא שלי ישלם כסף למקדם אתרים שבכלל המקצוע שלו בעיקר גרפיקאי, אולי אני יקח את האתר ילמד את התוכנה שהגרפיקאי עובד איתה כדי לבנות את האתר יוסיף פה ושם מאמרים לאתר כדי להראות שהאתר פעיל, נחבר אותו לאנליטיס של גוגל אולי נוסיף אותו גם לבוקסה ואולי גם עם הזמן אני יצליח גם לשנות ממש את העיצוב שלו.
הקטע הוא שאני לא רוצה לפגוע באתר אז אני קצת חושש שאני ימחק אותו בכלל מגוגל.
אני חושב שגם אם אני לא יעשה שום פעולה ופשוט המקדם אתרים יפסיק לקבל כסף האתר שלו ישאר באותו מקום כי גם ככה הוא לא זז מישם הרבה מאוד זמן וגם אין שום שינוי בו לפי מה שאני יודע
מה אתם אומרים?
סמל אישי של המשתמש
Yoni Rom
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: קידום אתרים

הודעהעל ידי Offir Gofind » יום ד' 16 אוקטובר 2013 12:55

השאלה היא כמה כסף עולה לכם מקדם האתרים וכמה כסף מכניס האתר מהדירוגים הנוכחיים שלו.
אם האתר לא זז במיקומים, וכביכול המקדם אתרים לא עושה את העבודה, ובמקביל האתר לא מביא פרנסה, זה זמן מעולה לעשות שינויים קיצוניים.

חסוך את הכסף שעולה המקדם, תשקיע זמן תלמד תקרא תבין ותתחיל לפעול לטובת קידום האתר.
אם תפעל לפי ההנחיות של גוגל ולא תעשה מניפולציות אלא פעולות טבעיות וצעדים נכונים לקידום האתר, אני בטוח שתראה תוצאות.
סמל אישי של המשתמש
Offir Gofind
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 1

הודעהעל ידי Yoni Rom » יום ד' 16 אוקטובר 2013 14:00

זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות הבעיה היא שאין לי את השרת של האתר, לא את השם משתמש ולא את הסיסמא ולפני שאני יבקש מהגרפיקאי את כל זה רציתי לשאול יש מצב שהוא עובד דרך שרת או תוכנה שאני לא יכול להוריד אותה?
כי כדי לקדם את האתר אני יצתרך להוסיף דברים כמו שקראתי להראות לגוגל שהאתר פעיל.
והשאלה הכי חשובה אם האתר נימצא במיקומו זמן רב זה אומר שגם אם לא נעשה בו כלום ולא ניכנס אליו הוא עדין ישאר באותו מיקום? כי יקח זמן קצת עד שאני ילמד להפעיל את האתר...
סמל אישי של המשתמש
Yoni Rom
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי Maldavan » יום ד' 16 אוקטובר 2013 15:38

היי יוני,

קראתי את מה שכתבת, וגם נכנסתי לאתר של אבא שלך. אני יכול להגיד לך שהמתמטיקה שביצעת לא נכונה.
זה לא המקדם, זה לא הקידום ולא הזמן שמתקתק.
כרגע אם תסתכל על הזירה שלך, בוא ניקח מילת מפתח שאתה מעוניין להיות מדורג עליה - "דלת כניסה":
https://www.google.co.il/#q=%D7%93%D7%9 ... 7%A1%D7%94

תכנס לכל המקומות הראשונים. תגיד לי עכשיו אתה האם לאתר שלך מגיע להיות מדורג במקומות הראשונים לביטוי?
ואם תכניס קצת מאמרים שתקנה ב40 ש"ח ותוסיף לקטגוריית מאמרים, אז יגיע לאתר להיות מדורג גבוה (ולעקוף את מי שקיים שם עכשיו)?

תרשה לי לענות בשבילך - לא ולא.

הדבר הכי לא טוב שהמקדם שלך לא עשה היה להגיד ולהסביר לך את הדברים האלה.
הדבר הכי טוב שהמקדם שלך עשה זה להפסיק לבנות קישורי זבל לאתר שלך מתחילת אוגוסט (מאז הפסיק כל פעילות מחוץ לאתר, והרבה מהקישורים שבנה גם נמחקו).

בשביל באמת להבין לאן אתה מנסה להכנס, הייתי ממליץ לך לקרוא קצת מהבלוג שלנו, בו אנחנו מפרטים על תהליכי העבודה שלנו. תתחיל עם המאמר שמסביר על מהו תהליך אפיון אתר (ולמה הוא כל כך קריטי?!):
http://www.more-web.co.il/he/content/bl ... tentID=104

זהו חלק מאוד קריטי בכל תהליך ה-SEO (במיוחד כשאתה רוצה לעקוף את המתחרים שלך שכבר מבצעים את הדברים)

לאחר מכן, אתה מוזמן לקרוא את המאמר שכתבתי, שמסביר על התהליכים שגוגל שינו, ואיך אפשר להתמודד עם זה. כולל דוגמאות לשימוש העבודה עם האנליטיקס:
http://www.more-web.co.il/he/content/bl ... tentID=117

זה יתן לך הבנה קצת יותר טובה לאיך לקדם מילות מפתח, נושאים ועמודים.
חברת הפרסום שלך באינטרנט - feature-digital.co.il
הבלוג האישי שלי - buts.co.il
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 11

הודעהעל ידי Yoni Rom » יום ד' 16 אוקטובר 2013 23:23

תודה רבה על התגובה המובנת
אז עכשיו אני קצת מבולבל, מה הסיבה שהאתר של אבא שלי לא בעמוד הראשון? ברור שהמתחרים שלו לא קטנים אבל מה הופך אותך להיות מעליו? או היכולת של המקדמים שלהם לבצע קידום יותר טוב?
והשאלה שהכי מטרידה אותי האם המקדם שלנו היום באמת עובד על האתר או שכמו שרשמת שזה החלק הטוב הוא שהפסיק לבנות קישורי זבל לאתר( מה שיכול להיות שפשוט הפסיק את הפעילות שלו באתר בכלל, ואין צורך לשלם לו כסף כל חודש)
יכול להיות שהוא לא מעודכן למה שגוגל עשה היום וזה מה שמטריד אותי.
השאלה היא איך אני בודק את זה?
ואם זה באמת כמו שאני חושב אז יכול להיות שהאתר בכלל לא מופיע באנליטיס של גוגל שמאוד מקדם את האתר וכמו שאמרתי להעביר את האתר לידיים שלי ואולי אנחנו לא נזוז ממקומנו אבל לפחות לא נשלם לו כסף כל חודש...
סמל אישי של המשתמש
Yoni Rom
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי Maldavan » יום ה' 17 אוקטובר 2013 10:24

מה הסיבה שהאתר של אבא שלי לא בעמוד הראשון?

תרשה לי לענות לך ע"י ציטוט שלי מתוך המאמר:
"כאשר גוגל נותן מידת ציון רלוונטיות לאתר או לעמוד באתר שלכם, הוא לוקח הרבה מאוד סיגנלים שמשודרים מהרבה מאוד מקומות. כל הסיגנלים מומרים לקודים שנכתבו והוכנסו (לאלגוריתמים של גוגל) ע"י גדולי המהנדסים שיש לעולם להציע, וכל זה על מנת לספק לגולש את האתר/עמוד הכי רלוונטי. מה ההגדרה של הכי רלוונטי? מבחינה טכנית - אף אחד לא יודע, מכיוון שגוגל מסתירים את המידע הזה. מבחינה תיאורטית - האתר או העמוד שסיפק את המידע הטוב והרלוונטי ביותר לכלל אוכלוסיית הגולשים. לשם הם חותרים. כבר כמה שנים טובות שגוגל מצהירה - "תבנו אתר לגולשים ולא למנועי החיפוש". כיום - המנוע החיפוש של גוגל נותן יותר משקל לגולשים מבעבר."

מידת ציון רלוונטיות (כלפי שאילתא שהוקלדה בגוגל):
נגיד האתר של אבא שלך מקבל כרגע ציון של 30 נקודות (המספר היפוטטי, והוא משתנה כלפי מונחי חיפוש שונים)
והאתר שכרגע במקום 10 -variatsia.co.il (אותו אתה מנסה לעקוף כדי להכנס לעמוד הראשון בשביל לקבל איזהשהן כניסות) - יש 100 נקודות.

בוא נאמר שבצעת שדרוג רציני לאתר, והוספת הרבה תכנים חדשים, ואפילו תמונות רלוונטיות לכל מוצר, והעפת את 2 הקישורי פוטר שמוציאים החוצה לאתרים אחרים (מה עוזר לגולש ואיך קשור הקישור שמוביל ל"מלון בוטיק בצפון"!?), והוספת מספר טלפון להתקשרות, וכתובת של בית העסק (כדי להעיד לגולשים ולגוגל על עסק אמיתי) ואז ציון הרלוונטיות שלך יעלה בוא נאמר ל110 נקודות. במצב הזה אתה עוקף את variatsia.co.il
עכשיו מתחילים להכנס גולשים לאתר שלך (כי הוא מופיע בעמוד 1) - אבל כל הגולשים שיכנסו פשוט לא יאהבו את מה שהם רואים, או לא סומכים על האתר ולא רוצים להתקשר או למלא טפסים. כל זה למה? כי האתר לא משדר אמינות וסמכות (לא על פי איך שהוא נראה, ולא על פי התכנים שיקראו). כל מה שתקבל מזה זה כניסות ויציאות מהירות החוצה מהאתר. מה שישדר לגוגל חוסר רלוונטיות ופחות שביעות רצון על פני המתחרה שלך. במצב הזה כנראה שגוגל יחזיר את המתחרה שלך (או אחד חדש שיכנס לזירה עם אתר עוד יותר רציני).

זאת אומרת, ע"י הסיפור והדוגמאות האלה אתה צריך להבין שאם רוב הגולשים שנכנסים לאתרים בתחום שלך (בכל דרך שהיא, לא רק מגוגל) ומשדרים סימנים (למשל נותנים לייקים ושיתופים לאתרים המתחרים שלך) שאהבו את האתרים האחרים על פני שלך - אתה בחוץ.

קרא את "איך לבנות אמון שמעודד קנייה באתר המסחרי שלכם" כדי לקבל מספר רעיונות:
http://www.more-web.co.il/he/content/bl ... ntentID=79

לפי איך שזה נראה ועל פי איך שאתה מספר את הדברים - המקדם שלך הפסיק מזמן לבצע איזהשהן פעולות באתר או מחוצה לו.
גם לא חיבר גוגל אנאליטיקס.
אגב זה שיהיה אנאליטיקס מחובר לאתר לא אומר שתהיה מדורג גבוה יותר - אין לזה קשר. אנאליטיקס עוזר לך לקבל הרבה מאוד מידע כלפי האתר שלך. בלי לראות את הנתונים שמוצגים באנליטיקס אני לא מבין בכלל מה... אני לא מבין בכלל מה.
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Yoni Rom » יום ה' 17 אוקטובר 2013 17:23

Maldavan תודה רבה רבה באמת עזרת לי!
עוד שאלה קטנה ואחרונה אם אני בונה אתר חדש לעסק של אבא שלי ומקדם אותו על אותו נגיד על הדומיין http://www.elidoors.co.il או משהו דומה לביטוי אלידור ומכניס לשם פחות או יותר את אותם המאמרים עם קצת שינויים פה ושם עם אותו תצוגת דלתות אותו לוגו ומספרי פלאפון וכו', כמובן עם עיצוב אחר לגמרי גוגל יכול להעניש את שתי האתרים על כפל?
סמל אישי של המשתמש
Yoni Rom
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי Maldavan » יום ה' 17 אוקטובר 2013 18:02

זאת אופציה הרבה פחות עדיפה. תצטרך לבצע הרבה דברים בצורה הכי נכונה שיש, ואז לקוות לטוב. וגם להתחיל את כל תהליך הקידום מהתחלה, מ-0. אני מאמין שלאתר הקיים יש כבר איזו שהיא סמכות ו"מותגיות" (מהמילה מותג - גוגל אוהב מותג). לכן אני ממש לא ממליץ, אלה אם כן אין שום ברירה אחרת.

מה הבעיה להעביר את אחסון האתר הקיים לאחסון אחר?

אם אתה לא יודע איך מבצעים את זה, כדי לשקול אפשרות לחפש מתכנת שיודע איך עושים את זה כמו שצריך (לא חסר לזה פרילאנסרים). למשל - להעביר את האתר לוורדפרס או לכל מערכת ניהול נוחה אחרת. וכל זה בתשלום חד פעמי.

מה שיפה למשל במערכת של וורדפרס זה שאתה מקבל מערכת ניהול תוכן פשוטה מצד אחד. תלמד מאוד מהר איך להוסיף עמודים חדשים, להוסיף תמונות, להוסיף בלוג באחד הקטגוריות, ווידג'טים, מה לא (הכל תלוי בך, כמה תלמד את המערכת, וכמה זמן יש לך לזה).
מצד שני המערכת הזאת פתוחה לגמרי להוספת... מה שאתה רוצה בעצם. יכול להיות שתהיה מוגבל בלעשות כל מיני שינויים ותוספים רק כי לא יהיה לך את הידע. שוב, הכל תלוי בלימוד שלך על המערכת.

מה שלא הייתי ממליץ בכלל זה לעבוד עם מערכת בקוד סגור. אלה מערכות שבדרך כלל נורא קל לעבוד וללמוד אותן, אבל הבעיה היא שהן מוגבלות ונורא תבניתיות. וכל שינוי ותוספת שתרצה לעשות - תהיה תלוי במחלקות הפיתוח שלהם.

קח בחשבון שאתה מנסה להלחם על ביטויים תחרותיים עם אתרים שנבנו בצורה טובה, וניתנה בהם הרבה מאוד השקעה לאורך הרבה מאוד זמן. לכן אני מנסה להסתכל בשבילך קדימה.
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי kobi » יום ה' 17 אוקטובר 2013 18:55

האתר שלך במקום השלישי (דף ראשון) לביטוי דלתות כניסה
קובי בניית אתרים - מומחה ג'ומלה
משרד חקירות בן דוד חקירות, מעל 14 שנה בתחום החקירות
סמל אישי של המשתמש
kobi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 4

הודעהעל ידי Yoni Rom » יום ה' 17 אוקטובר 2013 19:15

Maldavan תודה רבה אחי!!
עזרתה לי מאוד ועכשיו אני יודע מה לעשות
וקובי כן ראיתי עכשיו יכול להיות שזה בגלל שפירסמתי אותו בכמה אינדקסים ובאתר בוקסה קידום אתרים
סמל אישי של המשתמש
Yoni Rom
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי dudu_zzz » יום ב' 18 יולי 2016 15:54

היי באתי להיכנס לתת לך לייק מישל לא עובד הקישור!
dudu_zzz
חבר טרי
חבר טרי

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 42 אורחים