החלפת קישורים במגוון תחומים

שיווק באמצעות תוכניות שותפים, מידע על תוכניות שותפים בארץ ובעולם.

החלפת קישורים במגוון תחומים

הודעהעל ידי amichai » יום ה' 22 אוגוסט 2013 11:56

הי,

שמי עמיחי מחברת Adsite ואני אחראי על השיוווק באינטרנט בחברה.
כחלק מעבודת השיווק, אני מחפש עבור האתר שלנו שיתופי פעולה עם אתרים איכותיים בתחומים שונים. שיתופי הפעולה האפשריים יכולים להיות מסוג של פרסום הדדי אחד אצל השני ע"י קישורים או על ידי פרסום מאמר המכיל הפנייה אל האתר.
ההצעה היא עבור שיתוף פעולה אמיתי אשר יועיל לשני הצדדים ולא על ידי אתרי תמיכה. אשמח לקבל את תגובתכם במידה ותהיו מעוניינים.

בברכה,

עמיחי בר-און
מנהל פרויקטים
Adsite Ltd
טלפון: 03-7718887
amichai@adsite.co.il
amichai
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: החלפת קישורים במגוון תחומים

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 22 אוגוסט 2013 14:38

amichai כתב:הי, שמי עמיחי מחברת Adsite ואני אחראי על השיוווק באינטרנט בחברה.
כחלק מעבודת השיווק, אני מחפש עבור האתר שלנו שיתופי פעולה עם אתרים איכותיים בתחומים שונים. שיתופי הפעולה האפשריים יכולים להיות מסוג של פרסום הדדי אחד אצל השני ע"י קישורים או על ידי פרסום מאמר המכיל הפנייה אל האתר.
ההצעה היא עבור שיתוף פעולה אמיתי אשר יועיל לשני הצדדים ולא על ידי אתרי תמיכה. אשמח לקבל את תגובתכם במידה ותהיו מעוניינים[...]

תגיד עמיחי, איך ההצעה שלך להחלפת קישורים מתיישבת לדעתך עם האיסור המפורש ב"הנחיות גוגל למנהלי אתרים"?
(https://support.google.com/webmasters/a ... 6356?hl=iw ):
להלן דוגמאות להונאות קישורים שעשויות להשפיע באופן שלילי על דירוג של אתר בתוצאות חיפוש:
•החלפת קישורים בהיקף חריג ("קשר אליי ואקשר אליך") או דפי שותפים המיועדים רק לקישור צולב.

יתר על כן, איך החלפת קישורים מתיישבת עם מה שאתם בעצמכם כותבים באתר שלכם?
(http://www.adsite.co.il/web-site-promotion/):
[...]הדבר החשוב ביותר שיש לזכור – שאם עושים קידום אתרים באינטרנט, זה חייב להיעשות בצורה נקייה והוגנת, על פי החוקים והכללים המקובלים!

אני תוהה מה יכולה להיות הסיבה האמיתית שלך להירשם לפורום הזה, לפורום seoforums, ואולי לפורומים נוספים ולהציע לחברים הצעה שנראית על פניה כהצעה מזיקה. אולי אתה מטפל בהרבה תחומים בשני אתרים לכל תחום, ואתה מוכן להקריב אחד מהם על ידי החלפת קישורים שתזיק למתחרי האתר השני, זה שאתה באמת מקדם?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי amichai » יום ה' 22 אוגוסט 2013 14:45

לא עשית את התחקיר המקדים שלך היטב.

החלפת קישורים בהיקף חריג ("קשר אליי ואקשר אליך") או דפי שותפים המיועדים רק לקישור צולב.

ראוי לציין שאנו לא מחפשים בהיקף חריג או בכמויות - אלא היקף מאוד מצומצם ואיכותי! רצוי בשילוב תוכן ייעודי שייכתב על ידי כותב מומחה בתחום.

לא מובן מה אתה לומד מזה?
הדבר החשוב ביותר שיש לזכור – שאם עושים קידום אתרים באינטרנט, זה חייב להיעשות בצורה נקייה והוגנת, על פי החוקים והכללים המקובלים!

אני יודע על לפחות 3 אמירות שונות השזורות במשפט הזה שאינן קשורות בהכרח לגוגל ולקווים המנחים שלו, אתה כנראה רק על אחת שכן מתייחסת למסמך הקווים המנחים. נא לדייק.
amichai
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 22 אוגוסט 2013 15:02

amichai כתב:לא עשית את התחקיר המקדים שלך היטב[...]

את התחקיר המקדים שלי בנושא זה אני עושה מראשית ימי google.com כמנוע חיפוש מסחרי. לא אתה המצאת את החלפת הקישורים.
amichai כתב:
החלפת קישורים בהיקף חריג ("קשר אליי ואקשר אליך") או דפי שותפים המיועדים רק לקישור צולב.

ראוי לציין שאנו לא מחפשים בהיקף חריג או בכמויות - אלא היקף מאוד מצומצם ואיכותי! רצוי בשילוב תוכן ייעודי שייכתב על ידי כותב מומחה בתחום..

באיזה תנאים בדיוק גם קישור הדדי יחיד הוא חריג ובאיזה תנאים בדיוק גם 100 קישורים הדדיים אינם חריג? - מקדם האתרים שמחליף איתך קישורים חייב לדעת! יתר על כן, יתכן שהחלפת עם מישהו זוג קישורים, אבל הקישור היחיד הנכנס אליך איננו חריג, בעוד שהקישור היחיד שנכנס אליו מתווסף למספר קישורים "חריג", מהווה את "הקש ששבר את גב הגמל" וגורם להטלת העונש. (אגב, משהו כמו "הקש ששבר את גב הגמל" נאמר כבר על ידי John Mueller מהנהלת גוגל כדי להסביר מדוע אתרים מסויימים נענשו בשל ריבוי קישורים "שאינם טבעיים" ואחרים טרם נענשו.)
amichai כתב:[...]לא מובן מה אתה לומד מזה?
הדבר החשוב ביותר שיש לזכור – שאם עושים קידום אתרים באינטרנט, זה חייב להיעשות בצורה נקייה והוגנת, על פי החוקים והכללים המקובלים!

אני יודע על לפחות 3 אמירות שונות השזורות במשפט הזה שאינן קשורות בהכרח לגוגל ולקווים המנחים שלו, אתה כנראה רק על אחת שכן מתייחסת למסמך הקווים המנחים. נא לדייק.

מה לעשות ומי שקובע מה הוא המסמך (האמירה או הפירוש) הקובע זה הנהלת גוגל, לא בעליו של משרד קידום זה או אחר, ובטח שלא מחליף הקישורים שלו!
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ה' 22 אוגוסט 2013 15:12, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי amichai » יום ה' 22 אוגוסט 2013 15:09

יופי התקדמנו.

ואיפה טענתי שקבענו את הכללים של גוגל? אמרתי שהאמירה הנ"ל לא מתייחסת בכלל לקווים המנחים של גוגל אלא לכללים וחוקים אחרים הקשורים בהתנהלות העסקית - ולא לכללים של גוגל, כנראה גם את זה לא הבנת. לא נורא.
amichai
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 22 אוגוסט 2013 15:16

amichai כתב:יופי התקדמנו.
ואיפה טענתי שקבענו את הכללים של גוגל? אמרתי שהאמירה הנ"ל לא מתייחסת בכלל לקווים המנחים של גוגל אלא לכללים וחוקים אחרים הקשורים בהתנהלות העסקית - ולא לכללים של גוגל, כנראה גם את זה לא הבנת. לא נורא.

אז תואיל להסביר לחברי הפורום, שהצעת להם פה החלפת קישורים, מה הם אותם "לכללים וחוקים אחרים הקשורים בהתנהלות העסקית" שהם צריכים לקחת בחשבון לצורך החלפת קישורים איתך.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי amichai » יום ה' 22 אוגוסט 2013 15:24

מה יש להסביר?

המשפט שציטטת לא קשור לקישורים או לקווים המנחים של גוגל, ולכן אינו רלוונטי להצעתי. באותה מידה יכלת לרשום:
מה צריך לקחת בחשבון מי שיודע שכתובת החברה שלנו היא "העמל 11, פארק תעשייה אפק, ראש העין" כדי לבצע איתנו החלפת קישורים.
amichai
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 22 אוגוסט 2013 15:35

amichai כתב:מה יש להסביר?
המשפט שציטטת לא קשור לקישורים או לקווים המנחים של גוגל, ולכן אינו רלוונטי להצעתי. באותה מידה יכלת לרשום:
מה צריך לקחת בחשבון מי שיודע שכתובת החברה שלנו היא "העמל 11, פארק תעשייה אפק, ראש העין" כדי לבצע איתנו החלפת קישורים.

אל תתחמק. אתה זה שכתבת פה:
amichai כתב:

ולכן אתה הוא זה שצריך להסביר לחברי הפורום שהצעת להם פה להחליף איתך קישורים "מה הוא הדבר החשוב ביותר שיש לזכור" (משמע, "החוקים והכללים המקובלים!") - ובטח שלא התכוונת לכתובת המשרד שלכם. עושה רושם שלא שמת לב שנכנסת בטעות לפורום של מקצוענים אמיתיים בקידום אתרים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי amichai » יום ה' 22 אוגוסט 2013 15:55

נכון שרשמתי את זה. ואשמח להסביר באריכות ברגע שייווצר אינטרס הדדי ופרקטי בכך, הדיון העקר שלנו אינו עומד באף אחד משני הקריטריונים האלו, ונכון שזהו פורום פתוח ומקצועי, ונכון שעד עכשיו אני טורח לענות מתוך מידת הנימוס הראויה, אך אני "חושש" שיהיה משום בזבוז מזמני על פירוט בנושאים שאינם רלוונטיים לסיבה שבגינה פרסמתי את השרשור ולא תשנה בכלום את מספר ואיכות בעלי האתרים שיפנו אלינו על מנת ליצור שיתופי פעולה - ולכן אם הנושא מעניין אותך אישית, הרם טלפון למשרד ביום ראשון והכל יובהר לך באריכות. (המשתמש שלי אמנם חדש, אני ממש לא חדש פה)

בפורום מקצועי, באותה מידה שזכותך לשאול כל דבר בכל מקום, זכות כל אחד לברור באיזה מקרים כדאי לו להקדיש את הזמן כדי לנסח תשובות ארוכות שיניחו את דעתך או לא.
amichai
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 22 אוגוסט 2013 20:20

לא הצלחת לשכנע. אם אתה לא יכול לעמוד בביקורת עניינית ואוביאקטיבית בפורום מקצועי, אל תיכנס אליו. הסיפור שיש לך תשובות טובות, אבל תתן אותן רק למי שמדבר איתך באופן פרטי מצוץ מהאצבע.

בינתיים אני ממליץ לכל חברי הפורום לא להיות פראיירים - לא להתפתות להחליף קישורים בניגוד להנחיות המפורשות של גוגל, ובטח שלא להחליף קישורים תוך סיכון שמדובר בכוונת זדון שתפגע באתר שאתה מקדם, וגם באתר של הצד השני, שאיננו אלה פיון שהצד השני מוכן להקריב בשמחה, כדי שהאתר שהוא באמת מקדם יצוף מעל שלך.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי amichai » יום ה' 22 אוגוסט 2013 23:07

אם אתה לא יכול לעמוד בזה שלא רוצים לבזבז עליך זמן ללא שום תועלת בדיוני סרק, אז אל תאלץ אנשים לרמוז לך על כך. זה לא נעים לשני הצדדים ולא מועיל לאף קורא, אבל אם צריך נמשיך להציב מולך את העובדה הזאת שאין שום טעם בלפרט לך עניינים שלא יועילו לך או לנו. אמרתי לך בפירוש אם אתה רוצה - תתקשר ויסבירו לך.
וגם תבין שאתה זה לא קוראי הפורום ואל תדבר בשמם - אם הקוראים יביעו התעניינות, נשקול גישה שונה. אתה זה קורא בודד שלא מתקשר למטרה שלשמה אנחנו כאן, על אותו המשקל של גישתך - אם אינך יכול לעמוד בזה שאינך נחוץ לנו, אל תקרא את מה שאנחנו כותבים. זהו פורום פומבי ולא זכור לי שאחד מחוקי ההרשמה אליו מציב את החובה להענות לכל דרישה שלך או להקדיש זמן התייחסות יקר לכל ביקורת (שלך או מישהו אחר).

ואתה יודע מה, משום שאני בטוח שאמרת מה שאמרת באופן כללי ולא באופן ישיר עבור המקרה שלנו אז אני מצטרף להמלצתך! בדקו טוב טוב בכל כלי לוגי או טכני שיש ברשותכם לפני שתבצעו החלפה או שת״פ עם מישהו עד שתוכלו להיות בטוחים שתצמח לכם מכך תועלת, ואם לא, אל תלכו על זה.
amichai
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 22 אוגוסט 2013 23:56

א. אתה מדבר על ה"מסחרה" של החלפת קישורים, ואני מדבר על העיקרון הכללי - האם בשנת 2013 ניתן לבצע "קידום שלילי" באמצעות החלפת קישורים תמימה? אין לך מה לתרום לדיון על העיקרון, אז אתה מפנטז שיצאתי לפגוע לך ב"מסחרה".

ב. מקדם האתרים התמים משתמש בכלי לניתוח הקישורים הנכנסים לאתרי המתחרים שבצמרת (כגון Majestic SEO ודומיו) ומוצא שם דפים מקשרים רבים שבעליהם יחליפו ברצון קישורים גם איתו. אבל הוא לא יודע שכל אתר מתחרה שכזה עלול לעוף משם מחר או מחרתיים, משום שרק בהחלפת הקישורים הבאה יתווסף "הקש ששבר את גב הגמל" מבחינת גוגל. העיקרון הזה איננו המצאה שלי - הוא נאמר על ידי איש גוגל, John Mueller, בהסבר שהוא נתן לאחד ממקדמי האתרים המובילים בישראל, שהתלונן בפניו על שהאתר שלו נענש.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

חזור אל פורום תוכניות שותפים והחלפות קישורים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 33 אורחים