פונקציה חדשה וחשובה בכלי ניהול אתרים "פעולות ידניות"

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

פונקציה חדשה וחשובה בכלי ניהול אתרים "פעולות ידניות"

הודעהעל ידי ziv » יום ג' 13 אוגוסט 2013 13:28

מי שלא מכיר פונקציה חדשה וחשובה מאוד בכלי ניהול אתרים של גוגל.
גוגל מדווחים לנו אם נעשו פעולות ידניות באתר. הפונקציה עלתה לפני כשבוע וירדה כעבור יום ושוב חזרה אתמול.

איך מגיעים אליה?
נכנסים לכלי ניהול אתרים משם "תנועת חיפוש" ואז "פעולות ידניות"

הודעות שמקבלים:
1. התאמות חלקיות:
קישורים לא טבעיים אל האתר שלך—משפיעים על קישורים
Google זיהתה דפוס של קישורים מלאכותיים, מטעים או מניפולטיביים שאינם טבעיים אשר מפנים אל דפים באתר זה. ייתכן שחלק מהקישורים אינם בשליטת מנהל האתר, לכן במקרה זה ביצענו פעולה נקודתית בנוגע לקישורים הלא טבעיים במקום בנוגע לדירוג הכללי של האתר. למידע נוסף.
https://support.google.com/webmasters/a ... 72?ctx=MAC
2. התאמות ברחבי האתר פעולות ידניות מסוימות חלות על האתר כולו
קישורים לא טבעיים מהאתר שלך
Google זיהתה דפוס של קישורים מלאכותיים, מטעים או מניפולטיביים שאינם טבעיים ואשר מפנים מדפים באתר שלך החוצה. ייתכן שזוהי תוצאה של מכירת קישורים שמעבירים ערך דירוג דף או משתתפים בהונאות קישורים. למידע נוסף.
https://support.google.com/webmasters/a ... 74?ctx=MAC

נתקלתם בהודעות נוספות שתפו.

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של ziv :
מנשה אברמוב
פופולריות: 20%
ziv
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 31
מוניטין: 13

Re: פונקציה חדשה וחשובה בכלי ניהול אתרים "פעולות ידניות"

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 13 אוגוסט 2013 15:16

אני עדיין תוהה, ומבקש את עזרת החברים במענה לשאלה: מתי גוגל מטיל עונש ידני ומתי הוא מטיל עונש אוטומטי (ע"י האלגוריתמים שלו) על אותה "עבירה" של ריבוי קישורי ס-פ-א-ם?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי gil_y » יום ה' 15 אוגוסט 2013 05:48

זקן השבט 3 כתב:אני עדיין תוהה, ומבקש את עזרת החברים במענה לשאלה: מתי גוגל מטיל עונש ידני ומתי הוא מטיל עונש אוטומטי (ע"י האלגוריתמים שלו) על אותה "עבירה" של ריבוי קישורי ס-פ-א-ם?

האלגוריתם של גוגל כנראה מטיל עונשים על כמות קישורים ס-פ-א-ם גבוה.
לדעתי פעולה ידנית תקרה כאשר "מידת" העונש לא הספיקה בכדי לפגוע באתר בצורה משמעותית בתוצאות החיפוש.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 8

הודעהעל ידי relkatz » יום ה' 15 אוגוסט 2013 08:19

זקן השבט 3 כתב:אני עדיין תוהה, ומבקש את עזרת החברים במענה לשאלה: מתי גוגל מטיל עונש ידני ומתי הוא מטיל עונש אוטומטי (ע"י האלגוריתמים שלו) על אותה "עבירה" של ריבוי קישורי ס-פ-א-ם?

דבר אחד שבטוח נכון: כשמדובר על אותה עבירה העונש הידני מופעל גם במקרים יותר קלים, אחרת הוא מתייתר.

האם אתם מכירים רבים שסיבת העונש הידנית הייתה ריבוי קישורי ס-פ-א-ם? בתחושה שלי זה לא אמור להיות נפוץ, כי זה משהו שהרבה יותר קשה לאדם לבדוק מאשר לאלגוריתם, בניגוד למשל לעונש ידני על טקסטים חבויים, קלוקינג וכו', ששם יתכן יתרון מסויים לאדם (נניח לעין האנושית שיודעת להגיד עם הצבעים אולי לא זהים מבחינת קוד, אבל לעין אנושית הם מספיק קרובים כדי שלא יהיה ניתן להבחין בניהם וכו').
קישור מהודעה 30
relkatz
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי vova2211 » יום ה' 15 אוגוסט 2013 08:43

עונש אוטומתי: בא בעקבות נפילה בתבנית פרופיל קישורי ס-פ-א-ם מובהק וברור. אלפי קישורי קסרומר - סבמיטטר , קטלוגים , פרופילים , פורומים . בגדול מכל הלוחות הלא מנוהלות , עם אמינות נמוכה וותק עמודים מקשרים קטן .
עונש ידני : סימון אוטומתי על ידי נפילה בתבנית של המון קישורים חשודים, במיוחד מאתרים עם יחס קישורים יוצאים לכמות עמודים גבוהה ותוכן מועתק. (חשד לשימוש ברשתות לווינים ) . אם איש של גוגל לא עובר על האתר המסומן , או עובר ולא מזקה אותו, בתאריך מסוים העונש מופעל ,והאתר מדרדר לאט לעמוד השני - שלישי .

מקור : פורומים ברוסיה , בינהם מומחים שמתמחים בקידום שלילי .
לגבי טענה שעונש ידיני , הוא גם סוג של אוטומטי - המון אתרים בכל האולם נענשו באותו תאריך (תקופה של ימימה - שתיים) , מה שלא ניראה כמו פעולה אנושית . בנוסף נפלו גם המון אתרים תורמים ואיכותיים , מה שגם מצביע על שגיות מכונה ואלגוריתם תבניות.

מה שעולה עוד מהמון עדויות , אלה שניסו בעונש ידיני לנקות חלק מהקישורים , לריץ disavow , ולפנות ארבע-חמש פעמים לבדיקה מחדש - קיבלו תשובה מהגוגל שעונש הוסר . אבל האתר לא עלה. טרפיק מגוגל לא חזר אפילו חודשים אחרי , למרות קיומם של קישורים הלא חשודים .
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 9

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 15 אוגוסט 2013 11:14

gil_y כתב:

האלגוריתם של גוגל כנראה מטיל עונשים על כמות קישורים ס-פ-א-ם גבוה.
לדעתי פעולה ידנית תקרה כאשר "מידת" העונש לא הספיקה בכדי לפגוע באתר בצורה משמעותית בתוצאות החיפוש.

לא סביר. גם את בדיקת המיקום לאחר העונש האוטומטי אפשר להטיל על אוטומט, ובמידת הצורך להפעיל את העונש האוטומטי מחדש.
relkatz כתב:דבר אחד שבטוח נכון: כשמדובר על אותה עבירה העונש הידני מופעל גם במקרים יותר קלים, אחרת הוא מתייתר.
האם אתם מכירים רבים שסיבת העונש הידנית הייתה ריבוי קישורי ס-פ-א-ם? בתחושה שלי זה לא אמור להיות נפוץ, כי זה משהו שהרבה יותר קשה לאדם לבדוק מאשר לאלגוריתם, בניגוד למשל לעונש ידני על טקסטים חבויים, קלוקינג וכו', ששם יתכן יתרון מסויים לאדם (נניח לעין האנושית שיודעת להגיד עם הצבעים אולי לא זהים מבחינת קוד, אבל לעין אנושית הם מספיק קרובים כדי שלא יהיה ניתן להבחין ביניהם וכו').

גם זה לא סביר. אפשר ללמד אוטומט מה הם צירופי קוד צבע הטקסט וצבע הרקע שמקשים על בני אדם את הקריאה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 15 אוגוסט 2013 11:40

vova2211 כתב:עונש אוטומתי: בא בעקבות נפילה בתבנית פרופיל קישורי ס-פ-א-ם מובהק וברור. אלפי קישורי קסרומר - סבמיטטר , קטלוגים , פרופילים , פורומים . בגדול מכל הלוחות הלא מנוהלות , עם אמינות נמוכה וותק עמודים מקשרים קטן .
עונש ידני : סימון אוטומתי על ידי נפילה בתבנית של המון קישורים חשודים, במיוחד מאתרים עם יחס קישורים יוצאים לכמות עמודים גבוהה ותוכן מועתק. (חשד לשימוש ברשתות לווינים ) . אם איש של גוגל לא עובר על האתר המסומן , או עובר ולא מזקה אותו, בתאריך מסוים העונש מופעל ,והאתר מדרדר לאט לעמוד השני - שלישי . מקור : פורומים ברוסיה , בינהם מומחים שמתמחים בקידום שלילי[...]

אני לא קורא פה הסבר משכנע מדוע אי-אפשר להטיל את העונש ה"ידני" על ידי אוטומט.
vova2211 כתב:[...]לגבי טענה שעונש ידיני , הוא גם סוג של אוטומטי - המון אתרים בכל האולם נענשו באותו תאריך (תקופה של ימימה - שתיים) , מה שלא ניראה כמו פעולה אנושית . בנוסף נפלו גם המון אתרים תורמים ואיכותיים , מה שגם מצביע על שגיאות מכונה ואלגוריתם תבניות[...]

גם לא משכנע. צוות אנושי יכול לסמן מיליוני דפים מאתרים ואתרים שלמים כ"ראויים לעונש", אבל העונש עצמו יוטל על כולם על ידי אוטומט ביום מסויים בעתיד.
vova2211 כתב:[...]מה שעולה עוד מהמון עדויות , אלה שניסו בעונש ידיני לנקות חלק מהקישורים , להריץ disavow , ולפנות ארבע-חמש פעמים לבדיקה מחדש - קיבלו תשובה מהגוגל שעונש הוסר . אבל האתר לא עלה. טרפיק מגוגל לא חזר אפילו חודשים אחרי , למרות קיומם של קישורים הלא חשודים .

מזה שנתיים אני מסביר פה ובכל פורום בארץ ובחו"ל שלא יתכן שהסרת העונש תחזיר את המיקומים הקודמים - לא מדובר באסיר שקיבל חנינה מהנשיא ויוצא לחופשי! הקישורים שהוסרו תרמו לפני כן לציון הרלוונטיות הגבוה של הדף, שהיה גבוה משל כמעט כל תוצאות החיפוש האחרות והעניק לדף את מיקומו בצמרת. הקישורים הללו חסרים עכשיו, ציון הרלוונטיות צנח מאד וכך גם המיקום. הסרת העונש מחזירה את הדף או האתר שנענשו למצב שבו היו לפני תחילת עבודת הקידום ולא למצב שבו היו לפני הטלת העונש. ואם האתר נשאר במיקומים גרועים בגוגל, מאיפה יהיה לו טראפיק בגוגל?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי relkatz » יום ה' 15 אוגוסט 2013 15:19

עמנואל,
לשיטתך אפשר ללמד את מנוע החיפוש לעשות הכל - ולכן אין שום צורך בעונש ידני.
במציאות - זה לא המצב, ולכן מתבקשת המסקנה שהעונש הידני ניתן במקרים קלים יותר.

נתתי את עניין הצבע רק כדוגמא, אבל בהכרח קיימים כיום מצבים בהם האלגוריתם לא נותן תוצאות מספיק טובות, כלומר - הוא לא חותך מספיק טוב בין אתר שראוי לעונש לאתר שלא ראוי לעונש, ולכן יש ענישה ידנית.
בנוסף וכפי שכבר הסברתי - בהכרח העונש הידני חייב להיות במקרים קלים יותר מעונש אוטומטי.
קישור מהודעה 30
relkatz
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 15 אוגוסט 2013 19:30

relkatz כתב:עמנואל, לשיטתך אפשר ללמד את מנוע החיפוש לעשות הכל - ולכן אין שום צורך בעונש ידני.
במציאות - זה לא המצב, ולכן מתבקשת המסקנה שהעונש הידני ניתן במקרים קלים יותר[...]

חוששני שלא אתה ולא אני יודעים מה היא המציאות בתחום האלגוריתמים המופעלים על ידי מנועי החיפוש, במיוחד אם הם פועלים על פי עקרונות של אינטליגנציה מלאכותית. בכל פעם שאני קורא משהו בתחום הזה אני מופתע מחדש.
relkatz כתב:[...]נתתי את עניין הצבע רק כדוגמא, אבל בהכרח קיימים כיום מצבים בהם האלגוריתם לא נותן תוצאות מספיק טובות, כלומר - הוא לא חותך מספיק טוב בין אתר שראוי לעונש לאתר שלא ראוי לעונש, ולכן יש ענישה ידנית.
בנוסף וכפי שכבר הסברתי - בהכרח העונש הידני חייב להיות במקרים קלים יותר מעונש אוטומטי.

לא השתכנעתי. בעיקרון, אפשר לכוונן את האלגוריתם המעניש אוטומטית לפעול גם כאשר מזוהה "מקרה יותר קל". בדיון עם מנשה אברמוב ב-http://www.askpavel.co.il/blog/10-8-13 הצגתי כמה מחשבות בנושא הזה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי relkatz » יום ו' 16 אוגוסט 2013 01:36

זקן השבט 3 כתב:
relkatz כתב:עמנואל, לשיטתך אפשר ללמד את מנוע החיפוש לעשות הכל - ולכן אין שום צורך בעונש ידני.
במציאות - זה לא המצב, ולכן מתבקשת המסקנה שהעונש הידני ניתן במקרים קלים יותר[...]

חוששני שלא אתה ולא אני יודעים מה היא המציאות בתחום האלגוריתמים המופעלים על ידי מנועי החיפוש, במיוחד אם הם פועלים על פי עקרונות של אינטליגנציה מלאכותית. בכל פעם שאני קורא משהו בתחום הזה אני מופתע מחדש.
relkatz כתב:[...]נתתי את עניין הצבע רק כדוגמא, אבל בהכרח קיימים כיום מצבים בהם האלגוריתם לא נותן תוצאות מספיק טובות, כלומר - הוא לא חותך מספיק טוב בין אתר שראוי לעונש לאתר שלא ראוי לעונש, ולכן יש ענישה ידנית.

לא השתכנעתי. בעיקרון, אפשר לכוונן את האלגוריתם המעניש אוטומטית לפעול גם כאשר מזוהה "מקרה יותר קל". בדיון עם מנשה אברמוב ב-http://www.askpavel.co.il/blog/10-8-13 הצגתי כמה מחשבות בנושא הזה.

או שאתה לא קורא לפני שאתה מגיב, או שאתה סתם אוהב לשנות את הנושא כל פעם שמישהו מציג קו מחשבה שאתה חייב להסכים איתו, ופשוט בוחר מילה במשפט שלי ובוחר לכתוב עליה מה שמעניין אותך.

אז אני אסביר שוב.
1) "במציאות זה לא המצב" - במציאות של היום יש עונשים ידניים (האם אתה מתכחש למציאות הזאת?). ולכן, מסתבר שגוגל לא חושבים שהאלגוריתם מספיק טוב כיום כדי לטפל בהכל.
2) לגבי זה שהעונש הקל יופעל במקרים קלים יותר - ברור שאפר לכוונן את האלגוריתם למקרים יותר קלים (אין באמת משמעות למונחים "קל", "קשה" - זה רק עניין יחסי).

כדי לעזור לך לרדת לסוף דעתי, הגם שאין כאן שום דבר מורכב, אדגים ןאסביר את הטיעונים באמצעות דוגמא לא מציאותית (הרי בתגובה הבאה אתה תתפס לדוגמא הזו ותטען שאני לא יכול להוכיח שככה זה עובד, אז אני מדגיש שזה רק להמחשה):
נניח שגוגל בטוחים שאתר שיש לו 100 נקודות ס-פ-א-ם ראוי לעונש, ולכן האלגוריתם מטפל בזה אוטומטית. אבל הם לא בטוחים שאתר שיש לו 70 נקודות ס-פ-א-ם ראוי לעונש - ולכן הם בוחנים זאת ידנית. עכשיו - ברור שהאלגוריתם יכול לטפל גם באתרים שצברו 1 נק' של ס-פ-א-ם, אבל גוגל לא מעוניינים בזה - משמע -גוגל לא חושבים שהאלגוריתם מספיק טוב לפתור את הכל לבד. נמשיך - אם האלגוריתם מטפל בכל מי שקיבל 60 נק' ס-פ-א-ם, והידני בכל מי שקיבל 70 נק' ס-פ-א-ם ומעלה - הידני מתייתר - כי בהכרח כל מקרה שנופל לידני כבר טופל באלגוריתם. לעומת זאת, אם הידני מטפל במקרים יותר גבוליים - יש לו ערך.
קישור מהודעה 30
relkatz
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 17 אוגוסט 2013 19:34

relkatz כתב:או שאתה לא קורא לפני שאתה מגיב, או שאתה סתם אוהב לשנות את הנושא כל פעם שמישהו מציג קו מחשבה שאתה חייב להסכים איתו, ופשוט בוחר מילה במשפט שלי ובוחר לכתוב עליה מה שמעניין אותך[...]

relkatz, אני ממליץ לך להתמקד בתוכן הנימוקים שעולים כאן לדיון ולא באישיותו והתנהגותו של מי שמעלה אותם.
relkatz כתב:[...]אז אני אסביר שוב.
1) "במציאות זה לא המצב" - במציאות של היום יש עונשים ידניים (האם אתה מתכחש למציאות הזאת?). ולכן, מסתבר שגוגל לא חושבים שהאלגוריתם מספיק טוב כיום כדי לטפל בהכל.
2) לגבי זה שהעונש הקל יופעל במקרים קלים יותר - ברור שאפר לכוונן את האלגוריתם למקרים יותר קלים (אין באמת משמעות למונחים "קל", "קשה" - זה רק עניין יחסי).[...]

אינני מתכחש כמובן לעצם קיומם של עונשים ידניים. אני שואל מדוע הם נחוצים לגוגל, וכל עוד לא יהיה הסבר מניח את הדעת אמשיך לשאול.
relkatz כתב:[...]כדי לעזור לך לרדת לסוף דעתי, הגם שאין כאן שום דבר מורכב, אדגים ןאסביר את הטיעונים באמצעות דוגמא לא מציאותית (הרי בתגובה הבאה אתה תתפס לדוגמא הזו ותטען שאני לא יכול להוכיח שככה זה עובד, אז אני מדגיש שזה רק להמחשה):
נניח שגוגל בטוחים שאתר שיש לו 100 נקודות ס-פ-א-ם ראוי לעונש, ולכן האלגוריתם מטפל בזה אוטומטית. אבל הם לא בטוחים שאתר שיש לו 70 נקודות ס-פ-א-ם ראוי לעונש - ולכן הם בוחנים זאת ידנית. עכשיו - ברור שהאלגוריתם יכול לטפל גם באתרים שצברו 1 נק' של ס-פ-א-ם, אבל גוגל לא מעוניינים בזה - משמע -גוגל לא חושבים שהאלגוריתם מספיק טוב לפתור את הכל לבד. נמשיך - אם האלגוריתם מטפל בכל מי שקיבל 60 נק' ס-פ-א-ם, והידני בכל מי שקיבל 70 נק' ס-פ-א-ם ומעלה - הידני מתייתר - כי בהכרח כל מקרה שנופל לידני כבר טופל באלגוריתם. לעומת זאת, אם הידני מטפל במקרים יותר גבוליים - יש לו ערך.

ההסבר הזה לא מתקבל על הדעת. למה שאלגוריתם הענישה האוטומטית לא יהיה מספיק טוב כדי לטפל בכל הדפים שלגביהם נשקלת ענישה? אפשר לכוונן אותו לשיעור קישורי ס-פ-א-ם שנקבע שרירותית, ולכוונן אותו בעתיד לשיעור יותר נמוך, מתוך הנחה שגם מנהלי האתרים שטרם נענשו ישקלו הסרת קישורי ה-ס-פ-א-ם רק מפחד העונש הצפוי (הרי הם בני אדם, לא כן?).

המקרה הגבולי, שעשוי לדרוש שיפוט אנושי, איננו אם כן שיעור ס-פ-א-ם כלשהו אלא אולי שאר תכונות הדף - מידת הרלוונטיות שלו לביטוי החיפוש הנתון, על פי כל שאר הפרמטרים שמרכיבים את רלוונטיות תוכן הדף לביטוי החיפוש הנתון, כדי לא לזרוק מצמרת תוצאות החיפוש דף שהוא בעל מידת רלוונטיות גבוהה, למרות קישורי ה-ס-פ-א-ם. אלא שגם הסבר זה לא מספק, כי מרכיבי ציון הרלוונטיות המשוקלל של הדף לביטוי החיפוש הנתון, שניתנו לכל שאר הפרמטרים שמודדים את רלוונטיות תוכן הדף, ידועים לגוגל, ואין צורך להציג אותם לשופט אנושי, כי גם אלגוריתם אוטומטי מסוגל לקחת אותם בחשבון ולהכריע בעד או נגד ענישה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי relkatz » יום א' 18 אוגוסט 2013 09:51

היי.
1) כשדיברתי על ניקוד ס-פ-א-ם לא התייחסתי רק לכמות קישורי ס-פ-א-ם נכנסים - אלא כמובן שאפשר להשליך את זה על משהו הרבה יותר רחב.
2) אני מציע לך לפתוח איזה שהוא מאמר על המקרה הכללי והמקרה הפרטי, והיחס בניהם. לומדים את זה בשיעור ראשון בכל פקולטה למשפטים - זה בטח יעזור לך להבין את הצורך של גוגל בעונש ידני.
3) אם התיאוריה שלך לא מתיישבת עם המציאות: כלומר, אם התיאוריה שלך לפיה האלגוריתם של גוגל הוא כל יכול באופן שלא מצריך שום התערבות ידנית לא עומדת במציאות - כי ישנם עונשים ידניים, אולי הגיע הזמן להחליף את התיאוריה ולא לנסות להתכחש למציאות.

בסופו של דבר המהלך שאתה עושה די פשוט - ולכן מאוד פשוט לסתור אותו.
המהלך שלך: האלגוריתם כל-יכול (כי עובדים עליו מליון מהנדסים מליון שנה) -> אפשר להשיג איתו כל תוצאה שנרצה, ומקסימום לכוונן מחדש אם לא נאהב את התוצאה - > לא צריך עונש ידני.
במציאות: יש עונש ידני -> האלגוריתם הוא לא כל יכול בעיני גוגל.
קישור מהודעה 30
relkatz
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 18 אוגוסט 2013 12:11

relkatz כתב:[...]בסופו של דבר המהלך שאתה עושה די פשוט - ולכן מאוד פשוט לסתור אותו.
המהלך שלך: האלגוריתם כל-יכול (כי עובדים עליו מליון מהנדסים מליון שנה) -> אפשר להשיג איתו כל תוצאה שנרצה, ומקסימום לכוונן מחדש אם לא נאהב את התוצאה - > לא צריך עונש ידני.
במציאות: יש עונש ידני -> האלגוריתם הוא לא כל יכול בעיני גוגל.

אבל אני כתבתי כאמור:
אינני מתכחש כמובן לעצם קיומם של עונשים ידניים. אני שואל מדוע הם נחוצים לגוגל, וכל עוד לא יהיה הסבר מניח את הדעת אמשיך לשאול.

אתה לא מספק הסבר שמניח את הדעת, אולי כי אתה משקיע את כל האנרגיה השכלית בהתרברבות ריקה.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום א' 18 אוגוסט 2013 12:36, נערך 3 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי relkatz » יום א' 18 אוגוסט 2013 12:29

זקן השבט 3 כתב:אתה משקיע את כל האנרגיה השכלית בהתרברבות ריקה.

אמר עמנואל.
קישור מהודעה 30
relkatz
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 18 אוגוסט 2013 12:36

relkatz כתב:
זקן השבט 3 כתב:אתה משקיע את כל האנרגיה השכלית בהתרברבות ריקה.

אמר עמנואל.

וישפטו הקוראים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 34 אורחים