חנות וירטואלית ו-WIX

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

חנות וירטואלית ו-WIX

הודעהעל ידי shushu » יום ג' 09 יולי 2013 08:28

הי, אני רוצה לפתוח חנות באינטרנט.

האם יש פלטפורמה כלשהי שאתם מכירים שהיא עדיפה מבחינת קידום אתר - eshop, ashop וכו', או עקרונות כלשהם שיכולים לעזור בבחירה?

רציתי להשתמש בתבנית מוכנה לבנייה חנות, הבעיה שהתבניות היחידות שמצאו חן בעיני הן של WIX.
קראתי שיש בעיה עם קידום אתרים מבוססי פלאש.
נגיד שאני שמה את האתר שאני בונה ב WIX כסאב דומיין של האתר התדמיתי שלי, שהוא מקודם יפה - האם זה יפתור את בעיית הקידום או שזה עלול לקלקל לי את הקידום של האתר התדמיתי?

אני די הולכת לאיבוד בעניין הזה, כל מידע/תובנה יתקבלו בשמחה ובתודה!
עריסה של פעם.
shushu קולעת פנטזיות
shushu
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: חנות וירטואלית ו-WIX

הודעהעל ידי vova2211 » יום ג' 09 יולי 2013 09:58

אני הייתי מתחיל כזה פרוייקט על Joomla ו נגיד Vituemart .
עזבי את אפשרויות קידום מוגבלות . בפלטפורמות כמו WIX האתר לא שייך לך , מוגבל בהעתקה , שינוי שרת , אבטחה , מהירות וכדומה .
עם CMS נומרלי ופופולרי , תוכלי תמיד לזוז בין השרתים , לבצע גיבויים , להוסיף פונקציות , למכור בעלות וכדומה .
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 9

הודעהעל ידי oria » יום ג' 09 יולי 2013 10:48

הוספת האתר החדש כסאב דומיין לא צריכה לפגוע הדירוג האתר הישן.
מצד שני את הסאב דומיין תצטרכי לקדם כמעט מאפס.
יועץ קידום אתרים - http://oriaseo.com
תחומי התמחות: קידום אורגני, ניתוח אנליטיקס, רימרקטינג
משבר בזוגיות - טיפול זוגי עבור זוגיות במשבר
oria
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 4

הודעהעל ידי maradona10 » יום ג' 09 יולי 2013 21:37

אין בעיה עם WIX הם כבר מזמן לא רק פלאש...רוב האתרים שלהם עכשיו זה HTML5, אין בעיה עם זה לקידום.
maradona10
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי shushu » יום ה' 11 יולי 2013 08:40

איתמר כתב:wix הם סבבה לחלוטין, הבעיה היחידה היא העלות, האחסון והדומיין עולה המון..
האתרים שלהם ממש לא נפגעים מבחינת קידום..

תודה! אבל האם אני לא יכולה להשתמש בדומיין שלי? האם אני חייבת לאחסן אצלם?
עריסה של פעם.
shushu קולעת פנטזיות
shushu
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי shushu » יום ה' 11 יולי 2013 08:43

maradona10 כתב:אין בעיה עם WIX הם כבר מזמן לא רק פלאש...רוב האתרים שלהם עכשיו זה HTML5, אין בעיה עם זה לקידום.

תודה! נרגעתי!
אז מבינת קידום האתר. יש 2 אופציות:
אתר חדש בוויקס שכמובן מקושר לאתר הקיים
הוספת עמוד חנות בוורדפרס לאתר הקיים.

איזו אופציה עדיפה בעיניכם?

תודה רבה על העזרה!
עריסה של פעם.
shushu קולעת פנטזיות
shushu
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי shushu » יום ה' 11 יולי 2013 09:39

איתמר כתב:אני הייתי לומד5 html וכו' במקום, זאת השקעה לעתיד, עם וויקס תוך 5 שנים את תשלמי את מה שהיית משלמת לקורס(אגב אפשר ללמוד גם מהאינטרנט אם יש לך אנגלית טובה)

אבל איתמר, מה עם יתר הגורמים? איך אפשר להסתכל רק על עלות כספית של קורס Html לעומת עלות שימוש בוויקס?
מה עם הזמן למשל שצריך להשקיע בקורס? ומה עם הכישורים? מי אומר שאצליח לבנות ולעצב אתר כזה יפה? ומה עם הגרפיקה?
לא צריך לדעתך להסתכל גם על התמורה על ההשקעה? לא בטוח שהתמורה שלי מקורס html תשתווה לתמורה של ויקס (אתרים יפהיפים).

האם מה שאתה לא אוהב בויקס זה בעצם ההתחייבות להוצאה החודשית הקבועה כדי לתחזק את זה לעומת נגיד הוצאה חד פעמית של בניית אתר/חנות משלי? הבנתי נכון? אגב, עלות מנוי פרמיום היא 20 דולר לחודש, 70 שח בערך, כשחנות בחברה ישראלית (הרבה פחות יפה) עולה כמעט כפול.
עריסה של פעם.
shushu קולעת פנטזיות
shushu
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי O.s.1 » יום ה' 11 יולי 2013 16:31

shushu כתב:
איתמר כתב:אני הייתי לומד5 html וכו' במקום, זאת השקעה לעתיד, עם וויקס תוך 5 שנים את תשלמי את מה שהיית משלמת לקורס(אגב אפשר ללמוד גם מהאינטרנט אם יש לך אנגלית טובה)

אבל איתמר, מה עם יתר הגורמים? איך אפשר להסתכל רק על עלות כספית של קורס Html לעומת עלות שימוש בוויקס?
מה עם הזמן למשל שצריך להשקיע בקורס? ומה עם הכישורים? מי אומר שאצליח לבנות ולעצב אתר כזה יפה? ומה עם הגרפיקה?
לא צריך לדעתך להסתכל גם על התמורה על ההשקעה? לא בטוח שהתמורה שלי מקורס html תשתווה לתמורה של ויקס (אתרים יפהיפים).

האם מה שאתה לא אוהב בויקס זה בעצם ההתחייבות להוצאה החודשית הקבועה כדי לתחזק את זה לעומת נגיד הוצאה חד פעמית של בניית אתר/חנות משלי? הבנתי נכון? אגב, עלות מנוי פרמיום היא 20 דולר לחודש, 70 שח בערך, כשחנות בחברה ישראלית (הרבה פחות יפה) עולה כמעט כפול.

אל תשתמשי בWIX - חבל"ז

ובלי קשר, יש לך דברים מהממים באתר!
את חייבת למנף את זה
מקלחונים איכותיים, במחירים נוחים!
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

מוניטין: 6

הודעהעל ידי shushu » יום ה' 11 יולי 2013 20:15

איתמר כתב:קודם כל חברה ישראלית לא באה בחשבון (אגב וויקס זה חברה ישראלית שנדדה לחו"ל), את לא צריכה להיות מוכשרת במיוחד יש תבניות כמו התבניות של ויקס רק יותר יפות ועם הרבה יותר פיצרים מעניינים כמו כן יש גם הרבה דברים נחמדים בhtml5 כמו עליה מיידית (שפרסמתי עליה בפוסט בתת הפורום בניית אתרים) אם יש לך את הטאץ' לעיצוב תוכלי במהירות לבנות אתר יפה ומושקע - יותר ממה שוויקס מציעים

לא מצאתי את הפוסט. תוכל בבקשה לשלוח לי לינק? ולמה חברה ישראלית לא באה בחשבון?
עריסה של פעם.
shushu קולעת פנטזיות
shushu
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי shushu » יום ה' 11 יולי 2013 20:16

תודה! זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות, למנף! רק לא בטוחה מה הדרך הכי טובה..

O.s.1 כתב:
shushu כתב:

אל תשתמשי בWIX - חבל"ז

ובלי קשר, יש לך דברים מהממים באתר!
את חייבת למנף את זה
עריסה של פעם.
shushu קולעת פנטזיות
shushu
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי ZolTech.co.il » יום א' 14 יולי 2013 23:55

ממליץ בחום על OpenCart חינמית ומאוד קלה לתפעול.
שלחי הודעה בפרטי אם צריכה עזרה בכייף.
חתימה מהודעה 30
ZolTech.co.il
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 0

הודעהעל ידי פרנדלי » יום ש' 20 יולי 2013 16:39

oria כתב:הוספת האתר החדש כסאב דומיין לא צריכה לפגוע הדירוג האתר הישן.

ייתכן מצב של פעילות לא תקינה בסאב-דומיין שיכולה להשליך על מוניטין של דומיין הראשי, מאידך מוניטין של דומיין הראשי יכול לעזור בקידום סאב-דומיין כשבידך נקודות זכות (אמנם לא רבות)
לאוניד אוסטרובסקי - שיווק באינטרנט להצלחת עסקך ברשת עולמית תוך שימוש מושכל בתהליך קידום אתרים במנועי חיפוש, פרסום בגוגל ופייסבוק ועוד רבים וטובים... (Google+) | עיינו גם בהצעתי לקורס לקידום ושיווק אתרים
פרנדלי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 20 יולי 2013 20:28

פרנדלי כתב:

ייתכן מצב של פעילות לא תקינה בסאב-דומיין שיכולה להשליך על מוניטין של דומיין הראשי, מאידך מוניטין של דומיין הראשי יכול לעזור בקידום סאב-דומיין כשבידך נקודות זכות (אמנם לא רבות)

בעבר הרחוק גילינו שאפשר לקבל אירוח חינם על אתרים שנועדו לכך, באמצעות רישום האתר כסאב-דומיין, ובמחיר הצגת פרסומות בתוך האתר (ניתן היה להסיר את הפרסומות תמורת תשלום זעום על האירוח). מוניטין האתר הראשי הקפיץ אמנם את הסאב-דומיינים לצמרת תוצאות החיפוש, אבל החגיגה נמשכה רק כשנה עד שגוגל גילו את הקונץ.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי shushu » יום ד' 24 יולי 2013 10:52

זקן השבט 3 כתב:
פרנדלי כתב:

בעבר הרחוק גילינו שאפשר לקבל אירוח חינם על אתרים שנועדו לכך, באמצעות רישום האתר כסאב-דומיין, ובמחיר הצגת פרסומות בתוך האתר (ניתן היה להסיר את הפרסומות תמורת תשלום זעום על האירוח). מוניטין האתר הראשי הקפיץ אמנם את הסאב-דומיינים לצמרת תוצאות החיפוש, אבל החגיגה נמשכה רק כשנה עד שגוגל גילו את הקונץ.

תודה. אז איפה לשים את החנות? אולי פשוט כתיקיה של האתר הקיים כדי שתהנה מהקידום של האתר הקיים?
או שדומיין חדש ולהתחיל מהתחלה?
עריסה של פעם.
shushu קולעת פנטזיות
shushu
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי shushu » יום ד' 24 יולי 2013 10:55

איתמר כתב:ברור שבקורס תהי צריכה להשקיע זמן, אבל ידע זה כוח, לעבוד עם מערכת של ויקס או כל חברה אחרת זה נחמד.. אבל אם את רוצה תוצר באיכות גבוהה אי אפשר להסתמך על חברות כמו ויקס, אני לא ממליץ ללכת על חברות ישראליות מכמה סיבות, א' בדרך כלל אין להם מספיק כסף כדי להשקיע בממשק חכם ואפליקציות מעניינות כמו ויקס ודומיו, ב' איכות הקוד בדרך כלל ירודה יותר ממה שאפילו ויקס מציעים.
http://daker.me/2013/05/5-html5-feature ... -know.html זה הלינק..
ויקס ודומיו מציעים שירות נחמד לאדם חסר קישורים טכניים - וזה נחמד מאוד, רק שזה חבל.. אני למדתי דבר מיגאל פינס (המליונר בפיג'מה) והוא, אם יש לך הצלחה תשכפל אותה, אם יש לך אתר אחד והוא מצליח תעשי עוד עשר! (כמובן בכל אחד תני תוכן איכותי וכו') מי ערב לך מה יצליח ומה לו? נוסף על כך אם רוב הלקוחות מגיעים מה5 תוצאות הראשונות למה לא לכבוש את כולם?
אם תנסי את הטכניקה הזאת בויקס היא תעלה לך בסביבות ה700 לחודש.. חבל.. בנוסף לזה אני מניח שבעתיד תרצי להתפתח לעוד כיוונים ולא רק לשזירת עריסות והדברים היפים שאת עושה, אם את רוצה לראות איזה דברים יפים אפשר לעשות בhtml5 דברי איתי בפרטי..

תודה איתמר. שוכנעתי. החנות תהיה בוורדפרס. עכשיו נשאר רק להחליט אם בדומיין חדש, או תקייה בדומיין הקיים.
ותודה על ההצעה, אבל אני לא מתכננת כרגע הסבה לבניית אתרים / קידום אתרים, כל הידע שאני צוברת הוא אמצעי, לא מטרה. :crazy
עריסה של פעם.
shushu קולעת פנטזיות
shushu
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 33 אורחים