כמה בלגאן זה להיות פרילאנסר?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

כמה בלגאן זה להיות פרילאנסר?

הודעהעל ידי Maldavan » יום ד' 12 יוני 2013 23:36

אהלן מקדמי הפרילאנסרס. ההודעה היא אליכם. עזבו רגע את המרדף אחר הלקוחות וכל העניינים האלה. מה שאותי מפחיד זה כל עניין הבריוקרטיה עם מס הכנסה, ביטוח לאומי, קבלות, רואי חשבון וכל המילים המפחידות האלה.
מה התהליך? כמה כאב ראש זה?
חברת הפרסום שלך באינטרנט - feature-digital.co.il
הבלוג האישי שלי - buts.co.il
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 11

Re: כמה בלגאן זה להיות פרילאנסר?

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 13 יוני 2013 09:51

הגורם העיקרי שמונע את הצלחת עבודת הקידום הוא הלקוח.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי relkatz » יום ה' 13 יוני 2013 10:39

כל המילים המפחידות האלו מתגמדות ל-"רואה חשבון טוב" שיסביר לה מה אתה צריך לעשות, ושידאג לך.
זה לא אמור להטריד אותך.
קישור מהודעה 30
relkatz
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי findseojob » יום ה' 13 יוני 2013 12:40

ידידי,

אני עצמאי(עוסק פטור) מלפני שבוע

התברכתי ברואה חשבון מעולה , שעוזר לי , עונה על כל שאלה ..לימד אותי כיצד לנהל בעצמי את הבירוקרטיה
והסיר ממני את כל הפחדים

במידה ותצטרך, אמליץ לך בחום על הבחור
guyshamirs@gmail.com
findseojob
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 13 יוני 2013 13:15

findseojob כתב:ידידי,
התברכתי ברואה חשבון מעולה , שעוזר לי , עונה על כל שאלה ..לימד אותי כיצד לנהל בעצמי את הבירוקרטיה
והסיר ממני את כל הפחדים
guyshamirs@gmail.com

תכפיל לו את שכר הטירחה ותטיל עליו למצוא לך לקוחות, ולא כאלה שמכשילים מראש את עבודת הקידום על ידי בחירת הצעת המחיר היותר זולה ולחץ לקבל הנחה נוספת של 30-40% , ואז עוזבים אותך כי נכשלת במאמץ לגבור על המתחרים שלו בתוצאות החיפוש.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ו' 14 יוני 2013 14:47

זקן השבט 3 כתב:
והסיר ממני את כל הפחדים
guyshamirs@gmail.com

תכפיל לו את שכר הטירחה ותטיל עליו למצוא לך לקוחות, ולא כאלה שמכשילים מראש את עבודת הקידום על ידי בחירת הצעת המחיר היותר זולה ולחץ לקבל הנחה נוספת של 30-40% , ואז עוזבים אותך כי נכשלת במאמץ לגבור על המתחרים שלו בתוצאות החיפוש.

איך קשור רואה החשבון שהוא ממליץ עליו לגיוס לקוחות ו "אופי הלקוח" שאתה מתאר פה?
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 14 יוני 2013 17:40

gil_y7 כתב:איך קשור רואה החשבון שהוא ממליץ עליו לגיוס לקוחות ו "אופי הלקוח" שאתה מתאר פה?

1. אין שום צורך לשכור רואה חשבון לפני שלמקדם האתרים יש הכנסה.
2. כדי שתהיה הכנסה אפשר לעבוד על אתרי לקוחות, וזאת הברירה הכי גרועה, ואפשר לעבוד על אתרים בבעלות מקדם האתרים, רצוי בזירות תחרותיות בגוגל העולמי באנגלית.
3. כדי להצליח בזירות תחרותיות בגוגל העולמי באנגלית צריך להבין היטב מה זה קידום אתרים נגד מתחרים ראויים, וצריך להבין היטב מהי מהות המהפכה שהנהלת גוגל מחוללת עכשיו.
4. עבור מי שמצליח לקדם אתר בבעלות עצמית ל-1-4 המקומות העליונים בזירה תחרותית בגוגל העולמי באנגלית, עלות רואה החשבון, שתפקידו משתדרג עכשיו מסתם רישום אצל רשויות המס והגשת דוח"ות לתכנון מס (תחמון רשויות המס במסגרת החוק) עולה פלאים, אבל נשארת זניחה ביחס להכנסה. ראו למשל את המספרים שמציג leon4ik ב-http://www.actv-tec.co.il/viewtopic.php?f=6&t=5175.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי פרנדלי » יום א' 16 יוני 2013 00:57

זקן השבט 3 כתב:
והסיר ממני את כל הפחדים
guyshamirs@gmail.com

רעיון מעולה להגיע ללקוחות פוטנציאליים דרך בעל מקצוע חופשי !
לאוניד אוסטרובסקי - שיווק באינטרנט להצלחת עסקך ברשת עולמית תוך שימוש מושכל בתהליך קידום אתרים במנועי חיפוש, פרסום בגוגל ופייסבוק ועוד רבים וטובים... (Google+) | עיינו גם בהצעתי לקורס לקידום ושיווק אתרים
פרנדלי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 16 יוני 2013 10:14

פרנדלי כתב:
זקן השבט 3 כתב:תכפיל לו את שכר הטירחה ותטיל עליו למצוא לך לקוחות, ולא כאלה שמכשילים מראש את עבודת הקידום על ידי בחירת הצעת המחיר היותר זולה ולחץ לקבל הנחה נוספת של 30-40% , ואז עוזבים אותך כי נכשלת במאמץ לגבור על המתחרים שלו בתוצאות החיפוש.

רעיון מעולה להגיע ללקוחות פוטנציאליים דרך בעל מקצוע חופשי !

רעיון מעולה אם אתה סוכן ביטוח או חשמלאי. אבל מאחר ובזירות תחרותיות ההסתברות שמקדם אתרים ייכשל עולה בהרבה על ההסתברות שיצליח, רואה החשבון יפסיק להמליץ עליו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Maldavan » יום א' 16 יוני 2013 12:52

היי כולם, ותודה על התשובות. קצת הסבר מנומק יותר - הרעיון מאחורי הפרילאנסר שדיברתי עליו הוא פחות כיוון של להשיג לקוחות לבד ולעשות להם עבודת קידום. (לא אמרתי שלא, אמרתי פחות). הסיפור הוא שלאחרונה הוצע לי הצעה לבצע עבודת קידום לחברה מסויימת, למעט ימים בשבוע (אבל שכר מתגמל). עד כאן הכל טוב ויפה חוץ מהעובדה שהם רוצים שבתחילת הדרך אעבוד בתור פרילאנסר. זאת אומרת שהם לא רוצים להחתים אותי על חוזה ולהיות עובד חברה, אלה פרילאנסר. זה כל הסיפור. עכשיו מכיוון שזה יהיה מעט ימים בשבוע זה אומר שיהיה לי הרבה זמן פנוי. בזמן הפנוי הזה אני לא פוסל את האפשרות לבצע עבודת קידום ללקוחות באופן עצמאי.

לכן שוב אני שואל - כמה בלגאן ביריוקרטי זה מצריך? האם אצטרך להעסיק רואה חשבון רק בשביל 2-3 לקוחות מקסימום?
לפי מה שהבנתי זה שבסוף שנה אני צריך להגיע למס הכנסה ולהציג להם את כל הקבלות שלי ובזה נגמר הסיפור.
או שלא?
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 16 יוני 2013 13:08

אתה לא צריך רואה חשבון. תיכנס לאתר של רשות המיסים או של מע"מ ולמד מה זה עוסק פטור ומה זה עוסק זעיר.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Maldavan » יום א' 16 יוני 2013 13:14

הבנתי. תודה עמנואל.
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי sedmedia » יום א' 16 יוני 2013 22:48

Maldavan"]היי כולם, ותודה על התשובות. קצת הסבר מנומק יותר - הרעיון מאחורי הפרילאנסר שדיברתי עליו הוא פחות כיוון של להשיג לקוחות לבד ולעשות להם עבודת קידום. (לא אמרתי שלא, אמרתי פחות). הסיפור הוא שלאחרונה הוצע לי הצעה לבצע עבודת קידום לחברה מסויימת, למעט ימים בשבוע (אבל שכר מתגמל). עד כאן הכל טוב ויפה חוץ מהעובדה שהם רוצים שבתחילת הדרך אעבוד בתור פרילאנסר. זאת אומרת שהם לא רוצים להחתים אותי על חוזה ולהיות עובד חברה, אלה פרילאנסר. זה כל הסיפור. עכשיו מכיוון שזה יהיה מעט ימים בשבוע זה אומר שיהיה לי הרבה זמן פנוי. בזמן הפנוי הזה אני לא פוסל את האפשרות לבצע עבודת קידום ללקוחות באופן עצמאי.

לכן שוב אני שואל - כמה בלגאן ביריוקרטי זה מצריך? האם אצטרך להעסיק רואה חשבון רק בשביל 2-3 לקוחות מקסימום?
לפי מה שהבנתי זה שבסוף שנה אני צריך להגיע למס הכנסה ולהציג להם את כל הקבלות שלי ובזה נגמר הסיפור.
או שלא?[/quote]
לכמה הכנסה אתה מצפה?
sedmedia
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 17
מוניטין: 3

הודעהעל ידי TopGun(Alka) » יום ב' 17 יוני 2013 00:03

זקן השבט 3 כתב:אתה לא צריך רואה חשבון. תיכנס לאתר של רשות המיסים או של מע"מ ולמד מה זה עוסק פטור ומה זה עוסק זעיר.

הרבה שנים כבר אין זעיר.
1. פטור
2. מורשה
3. חברה בע"מ
אלמיר מערכות תוכנה,
העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
לפרטים נוספים 04-63-63-281.
סמל אישי של המשתמש
TopGun(Alka)
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 20
מוניטין: 6

הודעהעל ידי findseojob » יום ב' 17 יוני 2013 00:09

Maldavan כתב:היי כולם, ותודה על התשובות. קצת הסבר מנומק יותר - הרעיון מאחורי הפרילאנסר שדיברתי עליו הוא פחות כיוון של להשיג לקוחות לבד ולעשות להם עבודת קידום. (לא אמרתי שלא, אמרתי פחות). הסיפור הוא שלאחרונה הוצע לי הצעה לבצע עבודת קידום לחברה מסויימת, למעט ימים בשבוע (אבל שכר מתגמל). עד כאן הכל טוב ויפה חוץ מהעובדה שהם רוצים שבתחילת הדרך אעבוד בתור פרילאנסר. זאת אומרת שהם לא רוצים להחתים אותי על חוזה ולהיות עובד חברה, אלה פרילאנסר. זה כל הסיפור. עכשיו מכיוון שזה יהיה מעט ימים בשבוע זה אומר שיהיה לי הרבה זמן פנוי. בזמן הפנוי הזה אני לא פוסל את האפשרות לבצע עבודת קידום ללקוחות באופן עצמאי.

או שלא?

אני עוד פעם אומר ..(ולא הבנתי איך כולם הסיתו את השיחה לכיווני לקוחות ,שלא לזה התכוונתי)
אני עובד עם רו"ח שבפגישה של שעה הסביר לי את כל התהליך , אומנם הוא חבר של המשפחה ולא לוקח לי כסף..אבל הוא יודע טוב שברגע שאהיה עוסק מורשה אהיה ללקוח שלו ושווה לו להשקיע בי מספר דק

במידה ותרצה שאיש מקצוע יעזור לך בנושא , פנה אלי (והאמן לי שאני אחרון שיחשוב על אינטרס חבוי)

חוץ מזה שיהיה בהצלחה
נ.ב יש גם אתרים שאתה יכול להוציא דרכם חשבוניות , זה כרוך בעמלה של 5-4 אחוז ובכך שאתה משלם ביטוח לאומי מעביד בעלות של 6.5 אחוז
findseojob
חבר טרי
חבר טרי

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Exabot [Bot] ו 32 אורחים