אז Negative עדיין קיים?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

אז Negative עדיין קיים?

הודעהעל ידי talprihar » יום ד' 12 יוני 2013 09:35

מה אתם אומרים גם היום זה יצליח בקלות?

http://www.xrumer.co.il/%D7%A0%D7%99%D7 ... D7%99.html
פורום קידום אתרים טכנולוגי - כל התוכנות, Black Hat כלי האוטומציה והמידע החם בקהילה הצומחת שלנו.
וכמובן בבלוג שלי עם כל המידע על טכנולוגיות קידום אתרים אוטומטי.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 18

Re: אז Negatie עדיין קיים?

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 12 יוני 2013 11:05

talprihar כתב:מה אתם אומרים גם היום זה יצליח בקלות?
http://www.xrumer.co.il/%D7%A0%D7%99%D7 ... D7%99.html

כתבת שם:
[...]מהצלחה נלמד שקידום שלילי עדיין עובד יופי. אבל מכשלון **לא נלמד**. שקידום שלילי לא עובד, ובכל מקרה למי אכפת, כיף זה בטוח יהיה, ובמקרה זה, אני אישית אשמח מאוד אם זה יצליח, ואם זה לא יעבוד נעביר את זה לשלב של "איך מעיפים אתרים ע"י זה ששוכרים האקר שיהרוס אותם", ונלמד איך לעשות זאת בהצלחה, יש לנו מועמד ראוי לכל ניסוי.

מה שחסר לך בניסוי הוא שיתוף הפעולה של מנהל האתר המותקף, כדי שיבקש משרות ה-disavow להתעלם מהקישורים החדשים שאיתם אתה מתקיף את האתר שלו, ומאמצעי אובייקטיבי להבחין בעזרתו האם גרמת או לא גרמת בעקיפין לענישת האתר בשל ריבוי קישורי ס-פ-א-ם ש"נבנו" עוד לפני כן. הרי ידוע לנו שיש אתרים רבים ש"ראויים לעונש" וטרם נענשו.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

Re: אז Negative עדיין קיים?

הודעהעל ידי talprihar » יום ד' 12 יוני 2013 11:55

אחלה, אם וכאשר הוא ייעוף נבקש ממנהל האתר לעשות DISAVOW :)
פורום קידום אתרים טכנולוגי - כל התוכנות, Black Hat כלי האוטומציה והמידע החם בקהילה הצומחת שלנו.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 12 יוני 2013 12:21

talprihar כתב:אחלה, אם וכאשר הוא ייעוף נבקש ממנהל האתר לעשות DISAVOW :)

תמצא אותו והוא גם פעיל וגם יבקש disavow. איך תדע מה הסיבה לתופעות שבהן תצפה? כלל ראשון בתכנון ניסוי מבוקר הוא להגדיר מה אתה מצפה שתהיה תוצאת הניסוי, מה התוצאה תסביר, ולוודא שלתוצאה הצפויה אין הסבר אחר. אחרת אתה פשוט משחק ב"נדמה לי שערכתי ניסוי".
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי talprihar » יום ד' 12 יוני 2013 12:25

אין ניסויים ב SEO , ראה את הפוסט הקדום שלי בנושא עמדתי נטחנה כבר שם.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 12 יוני 2013 12:58

talprihar כתב:אין ניסויים ב SEO , ראה את הפוסט הקדום שלי בנושא עמדתי נטחנה כבר שם.

אז למה אתה קורא לפוסט הזה:
[b]ניסוי: מה נסגר עם קידום אתרים שלילי? יצאנו לבדוק![/b]
דוגמא לניסוי פשוט ואלגנטי שעשה אצלנו בזמנו ברנקו ריכטמן:
http://www.seo-scientist.com/first-link ... unked.html
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי talprihar » יום ד' 12 יוני 2013 13:04

להקל על הניסוח,
וגם הניסוי שלך הוא לא ניסוי בשום קנה מידה אלא עוד מקרה מבחן לכל היותר.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 12 יוני 2013 16:10

talprihar כתב:להקל על הניסוח,
וגם הניסוי שלך הוא לא ניסוי בשום קנה מידה אלא עוד מקרה מבחן לכל היותר.

הניסוי של ברנקו היה ניסוי על פי כל קנה מידה מדעי מחמיר, שהסביר תופעה אוניברסלית (אם כי אפשר שגוגל שינו את המדיניות שלהם מאז), והוא סיפק לציבור החושב של מקדמי האתרים הסבר מנומק היטב מדוע אין טעם להוציא יותר מקישור אחד מאותו הדף אל אותו הדף באתר אחר, גם אם טקסט העוגן שלהם שונה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי talprihar » יום ד' 12 יוני 2013 16:46

אני לא משוכנע בכך, ואני די מופתע שאתה כן - המדיניות שלהם כמובן שהשתנתה מאז, אבל זה לא משנה לניסוי ותוצאותיו שנכונות או לא נכונות נכון לאותו זמן בו התקיים הניסוי.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 12 יוני 2013 19:41

talprihar כתב:אני לא משוכנע בכך, ואני די מופתע שאתה כן - המדיניות שלהם כמובן שהשתנתה מאז, אבל זה לא משנה לניסוי ותוצאותיו שנכונות או לא נכונות נכון לאותו זמן בו התקיים הניסוי.

הניסוי של ברנקו נועד לבדוק טענה שנשאלה והייתה ניתנת לבדיקה באותו הזמן. כדי לבדוק האם הטענה עדיין תקפה יש לחזור על הניסוי. זה לא עניין של בחירה למה להאמין - תוצאות הניסוי כפו עלי לקבל את הטענה שגוגל מתעלם מכל קישור נוסף, כי עבור טקסט העוגן שלו היו 0 תוצאות חיפוש! קרא מחדש את הניסוי ותראה שהן כופות זאת גם עלייך, בדיוק כמו שבגיאומטריה אוקלידית (של המישור) משפט פיתגורס כפוי עלייך.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי talprihar » יום ד' 12 יוני 2013 20:16

ה-Case Study הנ"ל רחוק שנות אור מהיכולת לכפות עלינו את קבלת המסקנות שלו כאמת מוחלטת (בהנחה שאנחנו מדברים על אותו הזמן בו הוא בוצע). כדי שזה יקרה הוא היה צריך:

1. לבצע זאת על מספר רב של אתרים
2. שאינם משמשים לעוד ניסויים אחרים (i picked two sites that sometimes double as my furry lab animals)
3. בכל מיני נישות שונות (בדיוק אתמול מישהו טען בפני בלי קשר למאמר הזה - שההנחה הזאת נכונה במקרים מסויימים אך לא עובדת במקרים אחרים, לגוגל הפתרונים מדוע)
4. להוסיף לנסיון - מעבר לזה שנותנים לגוגל לאנדקס את הביטויים בדף - גם להוסיף לו קישורים כדי לכפות עליו את האינדוקס של המילים בדף ולראות אם הוא עדיין מתעלם מהאנקור השני (נכון לזמן הניסוי זה היה קל מאוד לביצוע)
5. לנסות זאת עם יותר משני ביטויים

ולכן - זה "מקרה מבחן איכותי" - כלומר, משהו שניתן לקבל ממנו אידיקציה מניחת דעת בסבירותה על נכונות ההנחה הראשונית, הוכחה שכופה עלינו את קבלת התוצאות כאמת מוחלטת? ממש לא.

אפילו ברנקו בעצמו רושם זאת:
As i write in every post describing an experiment, the conclusions should be taken with a grain of salt, Google is a black box that cannot be 100% scientifically tested (I am not talking about you Matt), i was not wearing my lucky underwear when performing the tests, etc.

פשוט לא השתמש בטרמינולוגיה של "מקרה מבחן", אני די בטוח שאם נשאל אותו הוא יסכים שהכותרת הזאת תתאים יותר מאשר הכותרת "ניסוי מדעי לפי כל הכללים".
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי sedmedia » יום ד' 12 יוני 2013 23:32

זקן השבט 3 כתב:
talprihar כתב:אין ניסויים ב SEO , ראה את הפוסט הקדום שלי בנושא עמדתי נטחנה כבר שם.

הניסויי לא מדויק ב- 100% בהתחייבות!
sedmedia
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 17
מוניטין: 3

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 13 יוני 2013 09:57

sedmedia כתב:
זקן השבט 3 כתב:

הניסויי לא מדויק ב- 100% בהתחייבות!

הטענה שלך שהניסוי לא מדוייק ב-100% בהתחייבות היא טענה לא מדוייקת ב-100% בהתחייבות! סרגיי, בפורום מקצועי, אם יש לך משהו לטעון תציג נימוקים ולא סיסמאות או התחייבויות ריקות.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 13 יוני 2013 10:19

talprihar כתב:ה-Case Study הנ"ל רחוק שנות אור מהיכולת לכפות עלינו את קבלת המסקנות שלו כאמת מוחלטת (בהנחה שאנחנו מדברים על אותו הזמן בו הוא בוצע). כדי שזה יקרה הוא היה צריך:
1. לבצע זאת על מספר רב של אתרים
2. שאינם משמשים לעוד ניסויים אחרים (i picked two sites that sometimes double as my furry lab animals)
3. בכל מיני נישות שונות (בדיוק אתמול מישהו טען בפני בלי קשר למאמר הזה - שההנחה הזאת נכונה במקרים מסויימים אך לא עובדת במקרים אחרים, לגוגל הפתרונים מדוע)
4. להוסיף לנסיון - מעבר לזה שנותנים לגוגל לאנדקס את הביטויים בדף - גם להוסיף לו קישורים כדי לכפות עליו את האינדוקס של המילים בדף ולראות אם הוא עדיין מתעלם מהאנקור השני (נכון לזמן הניסוי זה היה קל מאוד לביצוע)
5. לנסות זאת עם יותר משני ביטויים
ולכן - זה "מקרה מבחן איכותי" - כלומר, משהו שניתן לקבל ממנו אידיקציה מניחת דעת בסבירותה על נכונות ההנחה הראשונית, הוכחה שכופה עלינו את קבלת התוצאות כאמת מוחלטת? ממש לא.
אפילו ברנקו בעצמו רושם זאת:
As i write in every post describing an experiment, the conclusions should be taken with a grain of salt, Google is a black box that cannot be 100% scientifically tested (I am not talking about you Matt), i was not wearing my lucky underwear when performing the tests, etc.
פשוט לא השתמש בטרמינולוגיה של "מקרה מבחן", אני די בטוח שאם נשאל אותו הוא יסכים שהכותרת הזאת תתאים יותר מאשר הכותרת "ניסוי מדעי לפי כל הכללים".

ברנקו טעה ולא היה כל מקום להצטנע. לאחר פרסום המאמר הזה נתתי לו לקרוא את ספרו של Herbert A. Simon: The Sciences of the Artificial. סיימון הוא אחד מאבות מדעי המחשב וזכה על כך בפרס נובל לכלכלה. ברנקו השווה את הניסוי הצנוע הזה עם הניסויים המסובכים שהוא עשה באותו הזמן כחוקר בבית הספר למדעי החיים באוניברסיטה העברית, אבל מבחינת הלוגיקה של התגלית המדעית הניסוי הצנוע הזה לגיטימי ב-100%, כי הוא נתן תוצאה במונחים של "כן" או "לא" ולא במונחים של הסתברות ל"כן" או ל"לא".

העדר תוצאות חיפוש לטקסט העוגן של הקישור השני היוצא מהדף אל אותו הדף באתר אחר הוא תוצאה חד-משמעית של הניסוי. אם מישהו מערר על מהלך הניסוי והמסקנה שהופקה ממנו, עליו מוטל להציע הסבר אחר לתוצאות הניסוי ולבצע, או להמתין עד שמישהו אחר יבצע, ניסוי שמאשש את ההסבר האחר.

אחרת זה כמו לבקש פסק הלכה מהרב, נניח בענייני שמירת השבת, ולהגיב ב"נו טוב, יכול להיות גם פסק אחר", ואז לנהוג ההפך.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי talprihar » יום ה' 13 יוני 2013 11:08

תבין מה מקור הטעות שלך, מהבדיקה הנל אין לך שום ערבות שאם תחזור עליה עוד 10 או מאה פעמים עם תנאי מעבדה קצת שונים, באתרים שונים עם אנקורים שונים ובנישות שונות - תקבל את אותה התוצאה - מכוון שזה לא נוסה, ברנקו הבין את זה וציין זאת, לא הצטנע, ולא משנה איזה הסבר תציע, כלומר גם אני אגיד לך ״יופי, אז בבדיקה הנל גוגל התעלם מהאנקור השני״ - מכאן ועד המסקנה שזה יהיה תמיד המצב (נכון לאותו זמן) המרחק הוא עצום. לכן זהו אחלה מקרה מבחן אבל ממש לא ניסוי.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 37 אורחים