אפשרויות שיווק ופרסום באינטרנט למקדמי אתרים

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

אפשרויות שיווק ופרסום באינטרנט למקדמי אתרים

הודעהעל ידי leon4ik » יום ש' 08 יוני 2013 15:27

מקדמי אתרים יקרים,

כסוחר במידע שיווקי באמצעות אינטרנט שאלת מיליון דולר לגבי מודל עסקי של מקדמי אינטרנט אורגניים כיום, האם:

אפשרות א. אתם עובדים מול תוכניות שותפים אשר נותנת מבה איכותית למקדמי אתרים בתחומים שונים לטובת מסחר בלידים איכותיים?

או

אפשרות ב. אתם עדיין ממשיכים לעבוד עבור הלקוחות בתשלום קבוע חודשי?

אם בחרתם אפשרות ב ואתם אנשי מקצוע טובים אשמח לשמוע למה?

לא כדאי יותר לכם לקדם אתר אינטרנט משלכם ולסחור דרכו במידה שיווקי כראות עיניכם? (כנראה יש משהו שאני לא מבין)

אני שואל זאת מתוך סקרנות: הרי קיימים שיתופי פעולה שמכוונים את בעלי המדיה לקידום של ביטויים אשר מייצרים תזרים והחזרי השקעה גבוהיo כך שהם לא ממש צריכים יותר לעבוד בשביל הלקוח אלה להפוך לבעלי מדיות שמייצרות ומוכרות לידים ב 50% מסך ערך המכירה של הלידים אשר אתם מעבירים להם בשקיפות מלאה מולם.

למען הסר ספק, לא מדובר בתוכניות השותפים הקיימות כגון סקינדו, ויסייל, קליקאון ואחרות שפשוט אינם משתלמות למקדמים שיודעים לייצר לידים איכותיים מאתרים מקודמים שלהם.
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: אפשרויות שיווק ופרסום באינטרנט למקדמי אתרים

הודעהעל ידי naduvi » יום א' 09 יוני 2013 15:20

אהבתי את האתר שלך והוא גם נותן חומר למחשבה ומידע איכותי

האם אתה נותן מידע לגבי תוכניות שותפים שכאלו?
naduvi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ב' 10 יוני 2013 06:19

Nadauvi איפה ראיתה קישור לאתר?
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי naduvi » יום ב' 10 יוני 2013 19:41

רק בחתימה שלו
יש לו אתר שמדבר על לידים
naduvi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי פרנדלי » יום א' 16 יוני 2013 01:14

leon4ik כתב:מקדמי אתרים יקרים,

כסוחר במידע שיווקי באמצעות אינטרנט שאלת מיליון דולר לגבי מודל עסקי של מקדמי אינטרנט אורגניים כיום, האם:

אפשרות א. אתם עובדים מול תוכניות שותפים אשר נותנת מבה איכותית למקדמי אתרים בתחומים שונים לטובת מסחר בלידים איכותיים?

או

אפשרות ב. אתם עדיין ממשיכים לעבוד עבור הלקוחות בתשלום קבוע חודשי?

אם בחרתם אפשרות ב ואתם אנשי מקצוע טובים אשמח לשמוע למה?

לא כדאי יותר לכם לקדם אתר אינטרנט משלכם ולסחור דרכו במידה שיווקי כראות עיניכם? (כנראה יש משהו שאני לא מבין)

אני שואל זאת מתוך סקרנות: הרי קיימים שיתופי פעולה שמכוונים את בעלי המדיה לקידום של ביטויים אשר מייצרים תזרים והחזרי השקעה גבוהיo כך שהם לא ממש צריכים יותר לעבוד בשביל הלקוח אלה להפוך לבעלי מדיות שמייצרות ומוכרות לידים ב 50% מסך ערך המכירה של הלידים אשר אתם מעבירים להם בשקיפות מלאה מולם.

למען הסר ספק, לא מדובר בתוכניות השותפים הקיימות כגון סקינדו, ויסייל, קליקאון ואחרות שפשוט אינם משתלמות למקדמים שיודעים לייצר לידים איכותיים מאתרים מקודמים שלהם.

כתגובה לשאלתך הייתי אומר שאפשרות א' ובגם ב' ואליהן תתווסף אפשרות ג' והיא מציאת חברות אשר ירכשו ממך את אותם הלידים, אשר גייסת בעזרת משאב שבבעלותך.

בשנים אחרונות לקוח פוטנציאלי בקידום הפך ללקוח שיודע מה הוא רוצה ולכן יהיו כאלה שלכשנע אותם לרכוש ממך לידים תהיה בעיה, כאשר הם יבחרו להשקיע במשאב שלהם וישלם לך סכום שתדרוש או שלא (במידה ולא הצלחת לשכנע אותו), כאשר אופציה של רכישת לידים מך תהיה זו אופציה לתחילת הדרך - סוג של תנאי מצידו של לקוח להתחיל איתך פעילות או שערך מוסף שבאמצעותו תוכל לגייס לקוח חדש.

אני דוגל בשיטה אחרת והיא - לה משנה כמה תדרוש מלקוח לשלם לחודש עבור עבודת קידום, העיקר שיוכל להחזיר השקעה ולהיות ברווח - ROI חיובי.
לאוניד אוסטרובסקי - שיווק באינטרנט להצלחת עסקך ברשת עולמית תוך שימוש מושכל בתהליך קידום אתרים במנועי חיפוש, פרסום בגוגל ופייסבוק ועוד רבים וטובים... (Google+) | עיינו גם בהצעתי לקורס לקידום ושיווק אתרים
פרנדלי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 16 יוני 2013 10:08

פרנדלי כתב:[...]אני דוגל בשיטה אחרת והיא - לה משנה כמה תדרוש מלקוח לשלם לחודש עבור עבודת קידום, העיקר שיוכל להחזיר השקעה ולהיות ברווח - ROI חיובי.

כאשר מאות בעלי אתרים מתחרים על המקומות העליונים בגוגל לביטוי חיפוש תחרותי שמניב מכירות יפות, לא יותר מ-3 ולפעמים 7 מצליחים ולכל השאר ROI שלילי! איך אתה יכול לגרום שלאותו לקוח יהיה ROI חיובי? זה הסיכון המסחרי שלו.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי פרנדלי » יום ב' 17 יוני 2013 00:09

זקן השבט 3 כתב:
פרנדלי כתב:[...]אני דוגל בשיטה אחרת והיא - לה משנה כמה תדרוש מלקוח לשלם לחודש עבור עבודת קידום, העיקר שיוכל להחזיר השקעה ולהיות ברווח - ROI חיובי.

כאשר מאות בעלי אתרים מתחרים על המקומות העליונים בגוגל לביטוי חיפוש תחרותי שמניב מכירות יפות, לא יותר מ-3 ולפעמים 7 מצליחים ולכל השאר ROI שלילי! איך אתה יכול לגרום שלאותו לקוח יהיה ROI חיובי? זה הסיכון המסחרי שלו.

מתנצל לומר, אך אין סיכון "שלו" אלא סיכון של השניים בהתקשרות.

בנוסף – אין ביטוי ש"מוכר יפה", אלא סלילת נתיב שיתחיל בביטוי/מילת חיפוש, דרך תוצאת חיפוש (כותרת + תיאור+SITE LINKS + תמונה+כוכבי דירוג+מיקרו דאטה), כאשר לאחר מכן יבוא תוכן של דף נחיתה עם כל מרכיביו הכולל גם מסלול גלישה מועדף (ומחושב מראש בקפידה) עבור גולש בתחום של אתר, תוך לקיחת בחשבון התנגדויות שונות של סוגים שונים של לקוחות בתחום האתר ואז "פתח מילוט" – מספר טלפון / טופס צור קשר / הרשמה לעלון מידע / ומה לא....
לאוניד אוסטרובסקי - שיווק באינטרנט להצלחת עסקך ברשת עולמית תוך שימוש מושכל בתהליך קידום אתרים במנועי חיפוש, פרסום בגוגל ופייסבוק ועוד רבים וטובים... (Google+) | עיינו גם בהצעתי לקורס לקידום ושיווק אתרים
פרנדלי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5

הודעהעל ידי PRpros » יום ב' 17 יוני 2013 00:25

פורום ,,,
סמל אישי של המשתמש
PRpros
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 17 יוני 2013 10:27

פרנדלי כתב:
זקן השבט 3 כתב:

מתנצל לומר, אך אין סיכון "שלו" אלא סיכון של השניים בהתקשרות.
בנוסף – אין ביטוי ש"מוכר יפה", אלא סלילת נתיב שיתחיל בביטוי/מילת חיפוש, דרך תוצאת חיפוש (כותרת + תיאור+SITE LINKS + תמונה+כוכבי דירוג+מיקרו דאטה), כאשר לאחר מכן יבוא תוכן של דף נחיתה עם כל מרכיביו הכולל גם מסלול גלישה מועדף (ומחושב מראש בקפידה) עבור גולש בתחום של אתר, תוך לקיחת בחשבון התנגדויות שונות של סוגים שונים של לקוחות בתחום האתר ואז "פתח מילוט" – מספר טלפון / טופס צור קשר / הרשמה לעלון מידע / ומה לא....

וכאשר 300 מקדמי אתרים עושים כולם בדיוק את מה שאתה מתאר פה למעלה - מי יצליח ומי ייכשל?

תיאור טכני טהור של פרטי עבודת הקידום שאין בו כל התייחסות למתחרים הראויים משלה גם את את מקדם האתרים וגם את בעל האתר שההצלחה מובטחת. זהו סיכון מסחרי טהור של בעל האתר, ששכר מקדם אתרים שנכשל, והדרך היחידה של מקדם האתרים להתגונן מפני תביעת נזיקין היא לומר ש"זהו סיכון מסחרי טהור נוסף של בעל האתר ששכר מקדם אתרים שעד כדי כך לא מבין שהוא פועל נגד מתחרים" (כי כאמור צבעי שעובד בדירה אחרת, בבניין אחר, לא מפריע לצבעי שעובד בדירה שלי).

מקדם האתרים נתפש על ידי בעל האתר כמי שתפקידו לגרום להצלחה בהשגת מכירות בהיקף שמצדיק את עלות בניית האתר וקידומו. אתה מתאר לעצמך יועץ עסקי שמתעלם לחלוטין מהמתחרים ומתמקד רק במראה החנות?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Guytzhak » יום ג' 18 יוני 2013 09:17

הצימאון ללידים קיים תמיד, כל עסק רוצה להתרחב וכל חברה שאתה מספק לה לידים תרצה לקבלם בין אם בתוכניות שותפים או ממש להגיע לאותן חברות.
מניסיון אישי, הן מגיעות אליך ברגע שיש לך אתר מקודם היטב הן מוצאות אותו ופונות אליך לקבל לידים במחירים גבוהים פי 5 בערך מהמחיר שמקבלים בתוכניות השותפים.

עבודה קשה, אבל משתלמת בסוף שכן לאחר שהגעת למקומות גבוהים ו"תפסת שם" יהיה קשה לך לרדת משם.
Guytzhak
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 18 יוני 2013 09:55

Guytzhak, אני שמח לשמוע שהמנטליות של צרכני הלידים בישראל השתנתה סוף-סוף, כי לפני שנים אחדות תוכנה של שיחת טלפון טיפוסית בישראל בין איש המכירות של מקדם האתרים לצרכן הלידים היתה משהו כזה:
איש המכירות: "שלום אדוני. אני רואה שאתה מציע את שרות X, אבל בתוצאות החיפוש בגוגל ל-X האתר שלך רק במקום 41, וזה ודאי לא מייצר לך מכירות בהיקף שציפית. אני שמח לבשר לך שלנו יש אתר במקום 1 בגוגל לביטוי X, שהאתר שלנו מקבל מדי שעה מספר גדול מאד של פניות לרכישת X, ושאנחנו לא מתחרים בך, כי אנחנו לא נותנים את השירות הזה – אנחנו מומחים להביא אתרים למקום 1 בגוגל, גם נגד תחרות קשה ביותר."
הלקוח הפוטנציאלי (לרכישת הלידים}: "נו, טוב. אז שלח לי הצעת מחיר."
איש המכירות: "לא. לא. אתה לא מבין. אתה הוא זה שצריך לשלוח לנו הצעת מחיר.
הלקוח, (שמפסיק עכשיו להיות פוטנציאלי): "אני לא מבין על מה אתה מדבר. אני מאד עסוק. שלום." (והוא חוזר למלא הצעות מחיר ללקוחות הפוטנציאליים שלו.)

Guytzhak כתב:[...]עבודה קשה, אבל משתלמת בסוף שכן לאחר שהגעת למקומות גבוהים ו"תפסת שם" יהיה קשה לך לרדת משם.

זו אשליה - אם יש לך מתחרים ראויים, יהיה לך קשה לשמור על המקום הגבוה. יתר על כן, רק אם תשיג את מקום 1 יהיה לך ROI מירבי.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי leon4ik » יום ו' 21 יוני 2013 12:30

חברים יקרים - אני מודה על התעניינות בקונספט חדש של קידום עסקים באינטרנט.

רבים מהמקדמים עדיין לא מודעים לעובדה שבעתיד קרוב יצרכו להפוך לבעלי מדיה עצמאיים אשר משווקים מוצרים של מפרסמים יותר על בסיס "התאמה לצרכים של לקוחות קצה" ופחות על בסיס מיתוג אישי. המגמה תאפשר להרבה עסקים בינוניים וקטנים במה לבטא את עצמם מבחינה שיווקית לכן הם מעדיפים לעבוד איתנו במקביל לשימוש בטקטיקות שיווקיות אחרות באינטרנט. אחרים פשוט לא ישרדו בתחרות לאורך זמן כי הלקוחות שלכם פשוט לא יאפשרו לכם להיות מספיק רווחיים לאורך זמן.

לגבי נושא קידום לידים אנו נותנים לבעלי מדיה אפשרות להרוויח 50% מכל ערך מכירה של הלידים אשר הם מייצירם בשקיפות חשבונאית מלאה דרך ממשק ספקים אשר אנו פותחים לקהל הספקי מדיה. שורה תחתונה אתם מרוויחים מרמת מקסום רווחים מהלידים אשר אתם מייצרים הקיזוז עלויות טיוב של הליד - (נא בין 15 ל 25 ש"ח - טלוי בתחום). דוגמא הליד נמכר ב 100 ש"ח ועלויות טיוב ליד תקין 20 ש"ח - יצרן לידים מקבל 40 ש"ח.

אנחנו דואגים למכור את הלידים, למקסם רווחים, למקסם כיסוי שוק גבוהה ללידים, לסננם אנשושית ולהעבירם לעסקים מתאימים ולגבות את הכסף המגיע ממספר לקוחות באותו תחום.

אנו נודה אם הטובים ביניכם אשר יודעים כבר לייצר לפחות ליד אחד ביום בתחום כלשהו לפנות אלינו. פחות מזה לא נוכל להתחיל את הפעילות מכיוון שזה מצריך מצידינו השקעה מרובה.
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 21 יוני 2013 12:59

leon4ik כתב:חברים יקרים - אני מודה על התעניינות בקונספט חדש של קידום עסקים באינטרנט[...]

אל תגזים. אני מכיר את הקונספט הזה משנת 2002, ואולי עוד לפני כן.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי leon4ik » יום ש' 29 יוני 2013 17:06

הקונספט קיים מאז ומעולם שקיים אינטרנט רק 99% לא בחרו בו למרות שסטטיסטית כל ההצלחות הגדולות בעולם הפרסום והשיווק באינטרנט נבנה על בסיס זה
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 30 יוני 2013 09:53

leon4ik כתב:הקונספט קיים מאז ומעולם שקיים אינטרנט רק 99% לא בחרו בו למרות שסטטיסטית כל ההצלחות הגדולות בעולם הפרסום והשיווק באינטרנט נבנה על בסיס זה

מי ששואף להצלחה גדולה בשיווק לא משתמש לאורך זמן במערכת שיווק חיצונית שעולה לו 50% ממחזור המכירות (של הלידים).
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 23 אורחים