תוכנית שותפים איכותית לבעלי אתרים - קניית שטחי פרסום

שיווק באמצעות תוכניות שותפים, מידע על תוכניות שותפים בארץ ובעולם.

תוכנית שותפים איכותית לבעלי אתרים - קניית שטחי פרסום

הודעהעל ידי leon4ik » יום ש' 08 יוני 2013 14:01

תוכנית שותפים איכותית לבעלי אתרים - קניית שטחי פרסום / מסחר בלידים איכותיים

בעלי אתרים אשר מייצרים לידים בתחומים הבאים:

רפואה - רפואת כאב, רפואה אסתטית ופלסטית, רפואה אלטרנטיבית
פיננסים - משכנתאות, הלוואות לעסקים
אנרגיה - אנרגיה סולארית
תוכנה - פיתוח אפליקציות
תכומים נוספים - רכב, קפה, חתונה אזרחית..

נשמח במידה ותיצרו איתנו קשר אנו מציעים 50% מסך ערך המכירה של הלידים אשר אתם מעבירים לנו בשקיפות מלאה מולכם.
היום כל תוכניות השותפים הקיימות אינם כגון סקינדו, ויסייל, קליקאון ואחרות פשוט אינם משתלמות לבעלי המדיה שיודעת לייצר לידים איכותיים

אצלנו משלמים יותר ומכוונים את בעלי המדיה לקידום נכון של ביטויים אשר מייצרים תזרים והחזרי השקעה גבוהיo
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: תוכנית שותפים איכותית לבעלי אתרים - קניית שטחי פרסום

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 08 יוני 2013 16:51

leon4ik כתב:[...]נשמח במידה ותיצרו איתנו קשר אנו מציעים 50% מסך ערך המכירה של הלידים אשר אתם מעבירים לנו בשקיפות מלאה מולכם[...]

אם רוכש הלידים צריך לשלם 50% למקדם האתרים שמייצר אותם, ועוד משהו למתווך (אתה), הוא מעמיס על המחיר שלו לצרכן שלו עלות שיש להניח שהיא תגרום לכך שברוב המקרים הוא כבר לא יהיה תחרותי בהשוואה למתחרים שלו, אם אלה רוכשים את הלידים הרבה יותר זול (אולי אפילו ב-Adwords).
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי leon4ik » יום ש' 08 יוני 2013 19:23

לפעמים אני שמח שרוב מוחלט של משווקים ומפרסמים באינטרנט חושבים כמוך. בכל אופן ציפיתי לתגובה זו על מנת לפתח את הדיון לכן מודה לך על כך מקרב הלב! (חייב להיות דיון עם מישהו :) )

אתה חושב נכון חלקית בלבד, יחד עם זאת אינך רואה את התמונה הגדולה לכן אשמח במסגרת הפוסט להציג בפניך ובפני ואחרים את האלטרנטיבה הקיימת לכל מקדם ומשווק בעולם האינטרנט אשר מתמקצע בתחומו לרבות היתרונות שעומדים מאחורי האלטרנטיבה המוצעת לעבוד בשיתופי פעולה עם מקדמי אתרים איכותיים.

1. תפיסה עסקית מוטעית: הלקוח שלך יכול לעשות רווחים (שים לב אני לא מדבר על מחזור! של 100k בחודש ולשלם לך רק 3K (מקרה הטוב ובלחץ) - בגדול אתה הופך לעבד שלו על אתר שהוא שלו במהות ולא שלך כאשר לנו מפרסמים מספקים בין 15 ל 30% מהפעילות שלהם. יכול לתת לך אין ספור דוגמאות ולנתח כל אחד מהלקוחות שלך.
2. ניהול זמן אפקטיבי: המשווק / מקדם אינו צריך לעשוק במכירה וגבייה מהלקוחות (חיסכון עצוב בזמן) שלא לדבר על הסברים / דוחות / הצטדקויות על מה שהוא מספק ללקוח על תשלום שמקבל מננו (בדרך כלל תשלום מסכן ולא רלוונטי לגודל ההשקעה של מקדם בפועל)
3. מקסום רווחים עקב כיסוי שוק גבוה יותר: המקדם אינו נהנה מכיסוי ערך ליד גבוה כי עובד מול לקוח אחד בלבד. דוגמא: לקוח שמעוניין להסיר את הצלקת שלו בלייזר ורשם ביטוי "הסרת צלקות" יכול להגיע לקליניקה שאינה מתמחה בפעילות זו לכן המקדם אינו יכול להנות ממכירת לקוח עם מוכר לידים ללקוח ספציפי. (לא שהוא נהנה גם כך :( )
4. מקסום רווחים עקב אי בלעדיות / מכרזים: מקדם עובד עם לקוח אחד בתחומו. מפרסם / משווק לאומת זאת לא חייב לעבוד מול לקוח אחד בלבד אלא עם רוצה. ליד יכול להימכר למספר קליניקות לדוגמא בערך מכירה גבוהה ולהשאיר את כל הקליניקות מרוצים
5. קיימים גם הסברים מקצועיים יותר כגון: דינמיקה, שיטות עבודה (או"ש), שיטות מכירה וארגון השייכות יותר לרובד של ייעוץ שיווקי ועסקי אשר - לא הולך לפרט בנתיים אלא עם הגולשים יבקשו ממני

לאור כל הרשום תבדוק את עצמך שנית ובמידה ועדיין לא השתכנעת אני מוכן להיכנס איתך למספרים - יש אנשים שלא יכולים בלי זה על מנת לשנות את התפיסה שלהם.
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 08 יוני 2013 21:07

מאז שיש לי דעה מקצועית בעניין הזה, אני מלמד שעבודה עבור לקוחות היא המודל הכי גרוע בניהול משרד קידום אתרים, ושמכירת לידים היא המודל השני הכי גרוע. מדוע בעיני כמעט כולם עבודה עבור לקוחות היא המודל המועדף, או אפילו היחיד שעולה על דעתם, קשורה כפי הנראה לעובדה שהאתגר המקצועי בקידום אתרים לא ממש מעניין אותם, כי הם באו לתחום הזה כדי "לפתוח עסק", במינימום השקעת מאמץ וכסף, ומישהו הטעה אותם לחשוב שזה אפשרי.

אתה מדבר על מקדמי האתרים כאילו היו ציבור גדול שכולם מונעים על ידי שאיפה למצויינות מקצועית ומוכשרים להביא אתרים למיקומים שמייצרים לידים. הם אמנם ציבור גדול (כ-4,000 איש בישראל) אבל מסתבר שככל שהאינטרנט נעשה יותר מורכב ויותר תחרותי, מרביתם הופכים ממקדמי אתרים למדרדרי אתרים.

התעלמת ממה שכתבתי ב:
אם רוכש הלידים צריך לשלם 50% למקדם האתרים שמייצר אותם, ועוד משהו למתווך (אתה), הוא מעמיס על המחיר לצרכן שלו עלות שיש להניח שהיא תגרום לכך שברוב המקרים הוא כבר לא יהיה תחרותי בהשוואה למתחרים שלו, אם אלה רוכשים את הלידים הרבה יותר זול (אולי אפילו ב-Adwords).

אני חושש שלא הייתה לך תשובה טובה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי leon4ik » יום ש' 08 יוני 2013 21:43

כנראה לא הגעתי לסוף השורה וכוונה של הציטוט שלך. למאן האמת אחרי מה שרשמת אני לא מבין כלל את כוונתך.

איך אני משפיע על מחירי הצרכן? (הצרכן משלם מאת המחיר שקובע המפרסם איתי או בלעדי בלי קשר לפעילות שלי מולו)
ולמה בדיוק רוכש לידים (לקוח) צריך לשלם 50% למקדם אתרים? לא ברור ולא הגיוני שמפרסם ישלם על לקוח פוטנציאלי 50%

אתה בתגובות שלך עלול לבלבל גולשים אחרים - וחבל שאתה עושה זאת!

תיהיה ברור בבקשה והתייחס למה שכתבתי לפני שאתה רושם משהו (זה אמור להיות רלוונטי למה שרשום בפוסט שלי ידידי) - אני בסה"כ טוען שלמקדמים יש אלטרנטיבות משתלמות יותר להתפרנס מעבודה מול לקוחות בקידום חודשי בתשלום ריטיינר על שירותי קידום אורגאני.... מה הן בדיוק כוונותיך לא הצלחתי להבין?
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 08 יוני 2013 22:15

leon4ik כתב:כנראה לא הגעתי לסוף השורה וכוונה של הציטוט שלך. למאן האמת אחרי מה שרשמת אני לא מבין כלל את כוונתך.
איך אני משפיע על מחירי הצרכן? (הצרכן משלם מאת המחיר שקובע המפרסם איתי או בלעדי בלי קשר לפעילות שלי מולו)
ולמה בדיוק רוכש לידים (לקוח) צריך לשלם 50% למקדם אתרים? לא ברור ולא הגיוני שמפרסם ישלם על לקוח פוטנציאלי 50%[...]

אתה בעצמך כתבת פה למעלה:
אנו מציעים 50% מסך ערך המכירה של הלידים אשר אתם מעבירים לנו בשקיפות מלאה מולכם.

לא דיברתי על 50% ממחיר המוצר לצרכן הסופי. רוכש הלידים חייב להעמיס על הלקוח שלו את עלות רכישת הלידים, כמו שהוא מעמיס עליו את עלות השיווק בכל ערוץ חלופי. אם עלות ייצור המוצר זהה אצל כל המשווקים, אבל המתחרים שלו מעמיסים עלויות שיווק של רק 10%, ואילו רוכש הלידים שלך מעמיס 20% (שמתוכם יצרן הלידים מקבל מחצית ויש עוד משהו בשבילך), הוא לא יצליח למכור.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי leon4ik » יום ש' 08 יוני 2013 22:52

עכשיו הבנתי מהיכן נובע הבלבול שלך.

50% מערך המכירה של הליד אני מספק ליצרן ליד. דוגמא הליד נמכר ב 100 ש"ח היצרן מקבל 50 ש"ח. לגבי עמלות מכירה והעמסת מחירי עלות ללקוחות סופיים להלן פירוט מספרי שיעשה לך סדר סופי בראש.

דוגמא מספרית:

דמיין לעצמך שלושה מפרסמים (נותני שירותים) אשר עוסק בשירותי ייעוץ פיננסי וגיוס אשראי לעסקים (לקוחות קצה) ולקוח אחד שפונה לשלושתם עם הלוואה של 500K לעסק שלו. (הוא בכל מיקרה יפנה לפחות ל 3 מקומות לפחות)

עסק אחד לוקח 1% עמלה השני 2% והשלישי 3% על שירות שהוא מספק. אותם העסקים עושים את החישוב של ערך עלות תועלת משלהם בהקשר לעבודה מולי. כאשר אני מוכר להם לידים. (נניח המטרה שלהם היא לקבל החזר השקעה של לפחות 300% וסטטיסטיקת סגירה שלהם היא 1:10 על לידי איכותי). לכן עסק ראשון ישתלם לו לקנות ממני ליד איכותי במחיר של 150 ש"ח השני 300 ש"ח והשלישי 450 ש"ח על מנת לקבל החזרי השקעה אלו.

אנחנו לעומת זאת מוכרים את הליד ב 150 + 300 + 450 ש"ח לליד = 900 ש"ח והיצרן יקבל 450 ש"ח על זה שייצר את הליד. במידה והוא מספק לי 100 לידים כאלה בחודש שזה כלום הוא יוכל לקבל 45000 ש"ח.

כפי שאתה מבין למפרסם יש שני אלטרנטיבות: 1. לשווק את עצמו ולהוציא בין 30% ל 40% תקציב השקעה על פרסום ושיווק עם סיכון (המספרים נכונים BY THE BOOK) או לעבוד מולי. ב 2 המקרים אין השפעה ישירה על מחיר ללקוח סופי.

האם הסתדרת עכשיו?
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 09 יוני 2013 12:05

leon4ik כתב:עכשיו הבנתי מהיכן נובע הבלבול שלך.[...]
האם הסתדרת עכשיו?

הכל טוב ויפה. מה שדרוש עכשיו זה שיהיה לך מערך מכירות מיומן ומשומן שיצליח למכור את כל הלידים שאני מייצר. על פי הצעת העבודה לאיש מכירות שהצגת כאן עדיין אין לך את הראשון. מניסוח המודעה עושה רושם שאתה עוד לא יודע שהסיכוי להישאר עם איש מכירות טוב אחרי שמיינת 100, ואלה ששכרת התנסו כ-3 חודשים, הוא לא יותר מ-1%. לא מדובר במזכירה שאחת עובדת קצת יותר טוב והשניה קצת פחות טוב.

לאיש מכירות מוצלח יש תכונות של אישיות שעושות אותו מוצלח, והן נדירות ביותר - אמביציה, נחישות, התמדה, חריצות, יוזמה, מנהיגות, הבנה מצויינת של המוצר, ובעיקר יכולת להמציא את שיחת המכירה היעילה ביותר ולחרוג ממנה כאשר היא לא מתאימה ללקוח. הוא פועל הרי נגד מתחרים רבים מאד שחלקם הגדול מייצגים יצרני לידים יותר זולים וערוצי שיווק חלופיים. איש מכירות גרוע מוכר 0, מקבל משכורת ועושה נזק.

אם היה לך מערך מכירות, וגם ניסיון, והנתונים שהצגת אכן משקפים את המציאות, היית ודאי בוחר את האפשרות לשכור בעצמך כמה מקדמי אתרים, מאלה שנשארו לאחרונה ללא עבודה, ומקבל 100% ממחיר הליד ולא רק 50%. סביר להניח שצוות כזה, על פי הנתונים שהצגת, יכול לייצר לפחות 1,000 לידים לחודש, רק בתחום ההלוואת, וזה יכניס לך 450,000 ש"ח לחודש.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי leon4ik » יום א' 09 יוני 2013 23:18

אנחנו לא צריכים אתרים משלנו בשביל זה. העסק שלנו מתמחה במסחר במידע שיווקי. כל אחד צריך להתעסק בתחומו ולדעת להתחלק עם אחרים בשרשרת אספקת ערך ללקוחות. אנו גם מגייסים אנשי מכירות מוכשרים לחברה. אם יש לך להציע לי מישהו אשמח לקבל בהמלצה.
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 10 יוני 2013 11:15

leon4ik כתב:אנחנו לא צריכים אתרים משלנו בשביל זה. העסק שלנו מתמחה במסחר במידע שיווקי. כל אחד צריך להתעסק בתחומו ולדעת להתחלק עם אחרים בשרשרת אספקת ערך ללקוחות. אנו גם מגייסים אנשי מכירות מוכשרים לחברה. אם יש לך להציע לי מישהו אשמח לקבל בהמלצה.

משרד קידום שרוצה לייצר 1,000 לידים לחודש ולמכור אותם, על פי הנתונים שאתה הצגת, ב-900,000 ש"ח לחודש, ישכור איש מכירות מוכשר ומנוסה ב-50,000 ש"ח לחודש, או אפילו שניים (עושה רושם שאתה מציע רק כ-5,000 ש"ח לחודש), ישקיע בחודש הראשון בלבד 500,000 ש"ח בהשגת המקום הראשון בגוגל לביטויים הרלוונטיים ועוד משהו על מערכת ניתוב שמפזרת את הלידים, ומהחודש השני יש לו כבר הכנסה של 850,000 ש"ח (במקום 450,000 ש"ח שאתה מציע), שתממן את כמעט כל ההשקעה מהחודש הקודם בבניית וקידום האתר.

אם הלידים טובים, איש המכירות לא צריך למכור אותם מחדש והוא יופנה לתחום אחר, ואז כעבור חודש-חודשיים ההכנסה החודשית תהיה 1,700,000 ש"ח, והיא תגדל מדי חודש-חודשיים באותו סדר גוגל (850,000 ש"ח). לא אתם המצאתם את שיטת הלידים, ותרומתכם הממשית לשותפות לא מצדיקה את השותפות איתכם. המצב היה אחר אם אתם הייתם נושאים בעלות בניית האתר וקידומו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי leon4ik » יום ה' 13 יוני 2013 23:00

אנחנו גם בונים וגם מקדמים בין היתר רק במודל שלך אם אני כבר עושה את כל העבודה למה אני צריך אותך חמוד? :)

ההפיך הוא הנכון,

בעלי מדיה רבים מעדיפים לעסוק רק בקידום וביצירת פניות חדשות ומחפשים פתרון שיווקי סולידי שיספק להם שירותי מכירה גבייה ומקסום רווחים ע"י כיסוי שוק גבוה לשירות תוך שקיפות מלאה של המתרחש ובקרה בזמן אמת.

מי יודע לקדם ולא רוצה למכור ולגבות כמו זקן בן השבת האקטיביטקי שיגיד אני!
אלא אם כן אתם פשוט מחפשים סוף עצוב? נגיד כמתחזקי פורומים....

אם אתם בצד השני???? דברו איתנו גם - לא יזיקו לנו מנהלי תיקי לקוחות מוכשרים.
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 14 יוני 2013 09:53

leon4ik כתב:[...]מי יודע לקדם ולא רוצה למכור ולגבות כמו זקן בן השבת האקטיביטקי שיגיד אני!
אלא אם כן אתם פשוט מחפשים סוף עצוב? נגיד כמתחזקי פורומים[...]

א.למרבית מקדמי האתרים הסתבר אחרי "פינגווין 1" ו"פינגווין 2" שהם כבר לא יודעים לקדם, אפילו בתיאוריה. גם בעבר וגם בעתיד כאשר מתמודדים 300 מקדמי אתרים על 7 המקומות הראשונים לביטויי חיפוש כגון "הלוואה לעסק", מסתבר שרק 7 יודעים לקדם ו-293 לא יודעים לקדם. את הכלל העצוב הזה אפשר ללמוד, למרבה הצער, רק בפורומים שבהם אני כותב.

ב. על סמך הנתונים שאתה סיפקת, ובהנחה שהם נכונים, הראיתי מהו המודל הנכון לעבודה ביצירת לידים לאותם מעטים שלומדים עכשיו (בעיקר ממני, ומחוץ לפורומים) איך לקדם. אף אחד לא יסכן את העלות הגבוהה ביותר של קידום אתר למקום 1, נגד מתחרים ראויים, על שותפות עם ילד שמפנטז שאיש מכירות ראוי עולה 5,000 ש"ח לחודש ושקידום אתר נגד מתחרים ראויים זה גם עניין של כמה אלפי שקלים. העובדה שבמקום להתמודד עם המציאות במישור השכל אתה חושב שתוכל לשכנע באמצעות הטחת עלבונות, מעידה הרבה גם על האישיות שלך, עוד סיבה להתרחק מכל קשר עיסקי איתך.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי leon4ik » יום ו' 14 יוני 2013 20:35

האמת לא רציתי להעליב אותך, רק ניסיתי לגרום לך להסית פחות את המידע המועבר באמצעותי. חברתנו destination מייצרת כיום מספר אלפים של לידים בחודש. אנו עובדים עם מספר בעלי אתרים / ספקים מרוצים שמקבלים מאיתנו הכנסות לא רעות וכל הזמן בגדילה. בעלי אתרים אצלנו נמצאים ברמת חשיבות עליונה. ישנם כאלה העוברים את ה 10K חודשי. שוב מבקש סליחה אם פגעתי... שבת שלום.
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 14 יוני 2013 22:02

leon4ik כתב:האמת לא רציתי להעליב אותך, רק ניסיתי לגרום לך להסית פחות את המידע המועבר באמצעותי. חברתנו destination מייצרת כיום מספר אלפים של לידים בחודש. אנו עובדים עם מספר בעלי אתרים / ספקים מרוצים שמקבלים מאיתנו הכנסות לא רעות וכל הזמן בגדילה. בעלי אתרים אצלנו נמצאים ברמת חשיבות עליונה. ישנם כאלה העוברים את ה 10K חודשי. שוב מבקש סליחה אם פגעתי... שבת שלום.

התנצלותך מתקבלת בתודה. גם אתה וגם אני מציגים למקדמי האתרים מדוע עדיף לעבוד על אתרים בבעלות עצמית, שמייצרים לידים, מאשר על אתרי לקוחות.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי naduvi » יום א' 16 יוני 2013 15:57

עמנואל, אני לא מבין מדוע אתה תוקף אותו.
אם יש מישהו שקונה לידים, ובמחיר סביר, מדוע שמקדמי אתרים לא ינסו לקדם אתרים בדרכים "לא כשרות" (מהירות יחסית) ולמכור לו לידים?
הרי אני לא לוקח סיכון גדול, אלא ההפך.
אז מה שהוא מציע זה בדיוק מה שאתה מציע, רק שאתה תוקף אותו כי הוא לא מערכת משומנת למכירת לידים.
אבל אולי זאת הסיבה שהוא משלם יותר?

אני לא רואה כאן שום בעייה.
naduvi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הבא

חזור אל פורום תוכניות שותפים והחלפות קישורים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 35 אורחים