פרסום באינטרנט דרך שיווק אורגני ברשתות חברתיות

פרסום ברשתות חברתיות כדוגמת פייסבוק, טוייטר, גוגל+

פרסום באינטרנט דרך שיווק אורגני ברשתות חברתיות

הודעהעל ידי leon4ik » יום ו' 07 יוני 2013 19:30

שלום רב, אשמח להתייעץ עם קהילת המשווקים ברשתות חברתיות. יש לי חברה אשר מייצרת לידים ברשתות תוכן מקודמות אורגנית במגוון תחומי פעילות בתחומי השירות. את רוב הלידים אני מייצר באמצעות קידום אורגני ופרסום באינטרנט. ניתן לראות באתר שלי בחתימה את תחום הפעילות שלי בדיוק (בגדול זה פירסום באינטרנט מבוסס תוצאות)

לאחרונה אני התחלתי להתעניין במדיה החברתית כיצרנית לידים אורגניים - שימו לב לא ממומנים! האם להערכתכם בעקבות פעילות אורגנית בלבד ברשתות חברתיות ניתן לייצר לידים / לגייס לקוחות לתחומים שונים?

דוגמא: אני מייצר כ 20 לידים איכותיים בתחום של ייעוץ משכנתאות בתקציב השקעה של כ 1000 ש"ח. האם ניתן לעשות זאת גם דרך פעילות אורגנית / שיווקית בלבד (לא ממומן) דרך מדיות חברתיות?
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: פרסום באינטרנט דרך שיווק אורגני ברשתות חברתיות

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 07 יוני 2013 21:34

נסה ותדע. לא סביר שמתחרה שלך יספר לך פה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי leon4ik » יום ש' 08 יוני 2013 14:14

זקן השבט 3 כתב:נסה ותדע. לא סביר שמתחרה שלך יספר לך פה.
.

אני מניח שאנשים נמצאים כאן לא רק בשביל לשתף ידע ומידע ולעשות שיתופי פעולה מוצלחים אלא גם לבצע מכירות ללקוחות פוטנציאליים.

אני לא מצפה ממתחרים שלי למסור את המידע הזה אלא מאנשי מקצוע אשר מתמקצעים ביצירת לידים שמעוניינים למכור את הלידים שהם מייצרים בשיטות קידום אורגני של תחומים באמצעות רשתות חברתיות רק במידה והם יודעים להביא את התוצאות.

בנוסף אני מתעניין ברמה אישית האם ניתן לייצר לידים בשיטה זו כי אני מייצר כרגע את הלידים בכל שאר השיטות אך בזו עדיין לא התנסיתי עדיין.

התחומי פרסום באינטרנט שאני מתעניין בהם בעיקר הם: פיננסים (הלוואות ומשכנתאות), רפואה (רפואת כאב, רפואה אסתטית ופלסטית), תוכנה (פיתוח למובייל בעיקר). קיימים תחומים נוספים כגון (אנרגיה, אירועים, קפה ועודד...)

נוכל להיכנס בשיתופי פעולה לתחומים נוספים הקשורים לפרסום באינטרנט בהתאם ליכולות של המשתתפים בפורום ומכירי מטרה ריאליים.
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 08 יוני 2013 16:31

leon4ik כתב:
זקן השבט 3 כתב:נסה ותדע. לא סביר שמתחרה שלך יספר לך פה.
[...]אני לא מצפה ממתחרים שלי למסור את המידע הזה אלא מאנשי מקצוע אשר מתמקצעים ביצירת לידים שמעוניינים למכור את הלידים שהם מייצרים בשיטות קידום אורגני של תחומים באמצעות רשתות חברתיות רק במידה והם יודעים להביא את התוצאות. בנוסף אני מתעניין ברמה אישית האם ניתן לייצר לידים בשיטה זו כי אני מייצר כרגע את הלידים בכל שאר השיטות אך בזו עדיין לא התנסיתי עדיין[...]

גם אני מבין דבר אחד או שניים בקידום אתרים. בנייתו וקידומו של אתר שנועד לנצח את המתחרים בתוצאות החיפוש ולייצר לידים שיימכרו למי שנכשל בלנצח את המתחרים, משתלמים אך ורק בתנאי שיש לך מערכת שיווק מיומנת היטב, שיש שוק גדול של צרכנים של הלידים שמייצר האתר שבנית וקידמת, ושהשוק מתחרה בינו לבין עצמו על רכישת הלידים ממך.

אבל תוכנה של שיחת טלפון טיפוסית בישראל בין איש המכירות (שהוא ברוב המקרים בעל ה"עסק") של מקדם האתרים לצרכן הלידים היא משהו כזה:
איש המכירות: "שלום אדוני. אני רואה שאתה מציע את שרות X, אבל בתוצאות החיפוש בגוגל ל-X האתר שלך רק במקום 41, וזה ודאי לא מייצר לך מכירות בהיקף שציפית. אני שמח לבשר לך שלנו יש אתר במקום 1 בגוגל לביטוי X, שהאתר שלנו מקבל מדי שעה מספר גדול מאד של פניות לרכישת X, ושאנחנו לא מתחרים בך, כי אנחנו לא נותנים את השירות הזה – אנחנו מומחים להביא אתרים למקום 1 בגוגל, גם נגד תחרות קשה ביותר."
הלקוח הפוטנציאלי (לרכישת הלידים}: "נו, טוב. אז שלח לי הצעת מחיר."
איש המכירות: "לא.לא. אתה לא מבין. אתה הוא זה שצריך לשלוח לנו הצעת מחיר.
הלקוח, (שמפסיק עכשיו להיות פוטנציאלי): "אני לא מבין על מה אתה מדבר. אני מאד עסוק. שלום." (והוא חוזר למלא הצעות מחיר ללקוחות הפוטנציאליים שלו.)

המסקנות שלי הן:

א. בישראל שוק צרכני הלידים עדיין לא בשל לצריכת לידים בהיקף שמשתלם למשרד קידום לייצר. אם כבר, צריך לעבוד בשוק העולמי, בעיקר באנגלית.

ב. כאשר נפתח ערוץ שיווק חדש (נניח קידום אורגני ברשתות החברתים) מי שהצליחו בערוצים הקודמים מנסים (ובדרך כלל גם מצליחים) לרכז בידיהם את כמעט כל המכירות גם בערוץ השיווק החדש, ומי שנכשלו בערוץ הקודם מנסים את מזלם גם בערוץ השיווק החדש (ומרביתם נכשלים). פתיחת ערוץ שיווק חדש איננה יוצרת גידול של הביקוש הכללי ברשת.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי leon4ik » יום ה' 13 יוני 2013 22:49

עכשיו אני מבין למה יש לך 8794 הודעות. בגלל שאתה אוהב לכתוב דברים :)

מישהו נורמלי יכול להיתייחס ולתת לי כיוון? לא יפריע לי עוד איש מקצוע וייתכן ספק פוטנציאלי בעניין. אני מייצר מספר אלפי לידים ומחפש להגדיל את הכמות. ישנם כ 30 תחומים פעילים לבחירתכם
leon4ik
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי Ansari443 » יום ה' 09 אוקטובר 2014 21:31

באמת מומלץ שתיקחי בעירבון מוגבל את מה שאת רואה, הרבה אנשים מזייפים לייקים או רוכשים כאלו בסיטונות.
Download high quality Pass4sure 1z0-051 to prepare and Adams State University
Ansari443
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 0

הודעהעל ידי chal.nikkal » יום ה' 15 ינואר 2015 08:49

גם אני מבין דבר אחד או שניים בקידום אתרים. בנייתו וקידומו של אתר שנועד לנצח את המתחרים בתוצאות החיפוש ולייצר לידים שיימכרו למי שנכשל בלנצח את המתחרים, משתלמים אך ורק בתנאי שיש לך מערכת שיווק מיומנת היטב, שיש שוק גדול של צרכנים של הלידים שמייצר האתר שבנית וקידמת, ושהשוק מתחרה בינו לבין עצמו על רכישת הלידים ממך. ???
GuL
chal.nikkal
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 15 ינואר 2015 13:37

chal.nikkal כתב:???

מה לא היה מובן לך בפיסקה הזאת? - שאל ואענה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

חזור אל פורום פרסום ברשתות חברתיות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים