היזהרו מבזק בינלאומי 014. גונבים אתכם

זה המקום להציג את עצמכם, לפרסם את השרותים שאתם נותנים, להגיב על המאמרים באתר.
(נא לא לזבל בסתם קישורים, כיוון שהם ימחקו)

היזהרו מבזק בינלאומי 014. גונבים אתכם

הודעהעל ידי ziv » יום ב' 03 יוני 2013 15:36

פעם בכמה חודשים אני בודק את החיובים בכרטיס האשראי. פתאום אני מגלה שבזק בינלאומי מחייבים אותי כבר שלושה חודשים 185 ש"ח (אינטרנט בלבד ללא תשתית) מהירות 10 מגה. המחיר ב-012 ל 30 מגה הוא 30 ש"ח לחודש וגם אצל החברות האחרונות המחירים נעים סביב 30 ש"ח . בזק בינלאומי החליטו שהמבצע שלהם נגמר והם העלו מ-70 ש"ח ל-185 ש"ח בלי להודיע. לתדהמתי הם גם מסרבים לזכות אותי.
ziv
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 31
מוניטין: 13

Re: היזהרו מבזק בינלאומי 014. גונבים אתכם

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 03 יוני 2013 15:42

מלוכלך מאוד :(
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי בזק בינלאומי » יום ב' 03 יוני 2013 16:33

היי,

נשמח לקבל פרטי התקשרות בכדי לבחון את הנושא לעומק.

אנא שלח שם מלא ומס' טלפון להתקשרות ל: online@bezeqint.net ונחזור אליך בהקדם.

בברכה,
מירית, שירות לקוחות ברשת - בזק בינלאומי

ziv כתב:פעם בכמה חודשים אני בודק את החיובים בכרטיס האשראי. פתאום אני מגלה שבזק בינלאומי מחייבים אותי כבר שלושה חודשים 185 ש"ח (אינטרנט בלבד ללא תשתית) מהירות 10 מגה. המחיר ב-012 ל 30 מגה הוא 30 ש"ח לחודש וגם אצל החברות האחרונות המחירים נעים סביב 30 ש"ח . בזק בינלאומי החליטו שהמבצע שלהם נגמר והם העלו מ-70 ש"ח ל-185 ש"ח בלי להודיע. לתדהמתי הם גם מסרבים לזכות אותי.
בזק בינלאומי

הודעהעל ידי ziv » יום ב' 03 יוני 2013 17:33

נקודה חשובה היא שכבר ביזבזי שעתים תמימות בשיחות סרק עם נציגים מבזק בינלאומי (נציגת שרות, אחראית משמרת ומנהלת מוקד בשם מרינה). כך שאני מניח שהנושא נבחן ואין בכוונת בזק בינלאומי לזכות אותי.
בכל אופן שלחתי אלייכם את פרטי ההתקשרות שלי כדי לוודא שלא מדובר במס שפתיים ואני מבטיח להמשיך לדווח כאן ובפייסבוק.
ziv
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 03 יוני 2013 19:03

בכנס מקדמי אתרים, לפני כשנתיים, אורן שץ הרצה על קידום במדיה החברתית, וטען שכדי להצליח דרוש לפחות עובד אחד במשרה מלאה. מרבית הקהל גיחך לו, כי הוא חשב, (ובטח גם ממשיך לחשוב) במונחים של איך לדחוף ללקוח קידום האתרים עוד כמה שעות עבודה לחודש.

התגובה הזריזה של בזק 014 ל-Alert שקיבלו מ-Google Alerts או משירות דומה, ממחישה עד כמה אורן צדק.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי simon » יום ב' 03 יוני 2013 20:04

עמנואל, מסכים איתך לחלוטין, אך במקרה הזה לא היה שימוש ב-google alerts, זיו פרסם קישור לנושא הזה בעמוד של בזק בינלאומי בפייסבוק, משם הם הגיעו לכאן.
התגובה שלהם שם הייתה -

היי, הגבנו לתלונה על גבי הפורום. כמובן שאשמח לקבל פרטים ולדאוג לבדיקה מהירה של הנושא.
אלי, נציג דיגיטל
סמל אישי של המשתמש
simon
מנהל ראשי

פוסטים מומלצים: 11
מוניטין: 19

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ב' 03 יוני 2013 21:22

היי זיו משום שאני רואה שפנו אליך מטעם החברה אגיד שאני עובד לשעבר ב 014(אין טעם להעביר אליהם פניה נוספת), וכזכור לי החברה דאגה לעדכן את הלקוחות בכלל השינויים.

צר לי לשמוע על המקרה שלך ואני מקווה שנציגי החברה ידאגו לכך, לשביעות רצונך(שכן במקרים מסוימים על פניות מהסוג אני לקחתי אחריות, היום כבר לא:)
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי ziv » יום ג' 04 יוני 2013 12:01

הבטחתי להמשיך לעדכן.
התקשרו אלי מבזק בינלאומי ואמרו לי שחיוב של 185 ש"ח עבור 10 מגה ( ללא תשתית) הוא חיוב תקין לגמרי וסרבו בכל תוקף לזכות אותי. חשוב לציין שאני לקוח של בזק בינלאומי 11 שנים. יש לי שני מנויים (פרטי ועיסקי) וחיוב של 185 ש"ח לחודש נראה להם תקין בהחלט.
התקשרי ל-012 ועשיתי מנוי של 30 מגה ב30 ש"ח בלבד.
להלן חישוב החסכון השנתי:
בזק בינלאומי: 2220 ש"ח
012: 360 ש"ח
חסכון שנתי 1860 ש"ח

שומר נפשו ירחק
ziv
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי בזק בינלאומי » יום ג' 04 יוני 2013 16:58

היי,
כפי שצוין בשיחתך עם פניות הציבור, עם סיום תקופת ההטבה מחיר החבילה משתנה למחיר המחירון.
מבדיקה שערכנו, בסמוך לעדכון החבילה נשלח אלייך מכתב עם פרטי החבילה בו צוינה תקופת ההטבה והמחיר בעת סיום ההטבה, כמו כן נשלחה אלייך חשבונית למייל שהוקם עבורך ביום הצטרפותך לבזק בינלאומי בו צוין כל המידע הנ"ל.
חשוב לציין כי לפנים משורת הדין הוצעה לך הטבה של חודש חינם אך לצערנו לא הסכמת לקבל אותה.
בברכה,
מירית, שירות לקוחות ברשת, בזק בינלאומי.

ziv כתב:הבטחתי להמשיך לעדכן.
התקשרו אלי מבזק בינלאומי ואמרו לי שחיוב של 185 ש"ח עבור 10 מגה ( ללא תשתית) הוא חיוב תקין לגמרי וסרבו בכל תוקף לזכות אותי. חשוב לציין שאני לקוח של בזק בינלאומי 11 שנים. יש לי שני מנויים (פרטי ועיסקי) וחיוב של 185 ש"ח לחודש נראה להם תקין בהחלט.
התקשרי ל-012 ועשיתי מנוי של 30 מגה ב30 ש"ח בלבד.
להלן חישוב החסכון השנתי:
בזק בינלאומי: 2220 ש"ח
012: 360 ש"ח
חסכון שנתי 1860 ש"ח

שומר נפשו ירחק
בזק בינלאומי

הודעהעל ידי ziv » יום ג' 04 יוני 2013 18:34

כמו כן נשלחה אלייך חשבונית למייל שהוקם עבורך ביום הצטרפותך לבזק בינלאומי בו צוין כל המידע הנ"ל.

המייל הוקם לפני 11 שנה (בשנת 2002) הוא לא פעיל כבר 10 שנים ואתם יודעים זאת היטב. אתם יודעים טוב מאוד את כל הטלפונים שלי ומשנת 2002 השגתם אותי לפחות 10 פעמים כל פעם שרציתם לשדרג את החבילה (תמורת תשלום נוסף כמובן)
אך אתם מעדיפים להרדים את הלקוחות שלכם ואז לגנוב מהם בתקווה שהם לא ישימו לב. זאת השיטה והיא עצובה.

בסמוך לעדכון החבילה נשלח אלייך מכתב עם פרטי החבילה בו צוינה תקופת ההטבה והמחיר בעת סיום ההטבה

לא נשלח ולא נתקבל שום מכתב. דברתי עם שלושה נציגים ופעם ראשונה שאני שומע שנשלח לכאורה מכתב או מייל (זה לא ברור מדברייך). כאשר מתכננים לעלות מחיר ל 185 ש"ח לחודש כאשר המתחרים גובים שישית צריך להדגיש זאת באותיות קידוש לבנה. כמובן רק חברות ישרות שלא מנסות להרדים ולגנוב.

באמת תודה על חודש חינם. גנבתם חצי שנה ואתם מוכנים לזכות על חודש. (חודש אצלכם עלה כמו שישה חודשים אצל המתחרים שלכם) אז באמת תודה על החודש.

שימו לב כמה שווה לבזק בינלאומי לקוח רדום
חישוב שנתי פשוט
בזק בינלאומי: 2220 ש"ח (12X185)
012: 360 ש"ח (12X30)
חסכון שנתי 1860 ש"ח

אל תסתכנו ואל תשאירו את פרטי כרטיס האשראי שלכם אצל חברה כזאת.
יש לכם אבא, אמא, סבא, סבתא בדקו שבזק בינלאומי לא גונבת מהם. אני בטוח שתופתעו
ziv
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ד' 05 יוני 2013 08:05

בזק בינלאומי כתב:מבדיקה שערכנו, בסמוך לעדכון החבילה נשלח אלייך מכתב עם פרטי החבילה בו צוינה תקופת ההטבה והמחיר בעת סיום ההטבה, כמו כן נשלחה אלייך חשבונית למייל שהוקם עבורך ביום הצטרפותך לבזק בינלאומי בו צוין כל המידע הנ"ל.

היי זיו בהתאם לתגובה של מירית ארצה לשאול האם bezeq international דאגה לעדכן את כתובת המגורים שלך, ואת כתובת הדואר אלקטרוני שלך?
כזכור לי בהתאם לנהלים צריך לברר אם נציגי החברה דאגו לעדכן את הפרטים הללו בכל שנה(או חצי שנה) בחלק מה 11 שנים שבהם סיפקה לך שירות
אם לא, אז התשובה שלה איננה רלוונטית שכן יש צורך לקבל מהלקוח אישור טרם שליחת החשבוניות וכמובן וכמובן כשמדובר בשליחת דואר לבית הלקוח(שלא לדבר על כך ש EMAIL לא מהווה אסמכתה משפטית בהתאם לנהלי הספקית)

כמו כן נסה להיזכר אם במעמד "עדכון החבילה" הוסבר(או שוקף) לך בצורה ראויה שהמחיר ישתנה ולאיזה סכום הוא ישתנה, שכן אם לא, אז לא זכית להסבר מלא על פי החוק, מדובר על מכירה לקויה ואמליץ לך לפנות למשרד התקשורת או לתבוע את החברה.

וזאת בכדי לשפר את השירות לכלל הלקוחות(לא רק של בזק בינלאומי )
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי אופיר » יום ה' 06 יוני 2013 06:47

זיו תודה על האזהרה - אחד המנויים שלי הוא בבזק בינלאומי

תראה איזה התחכמות - "כמו כן נשלחה אלייך חשבונית למייל שהוקם עבורך ביום הצטרפותך לבזק בינלאומי בו צוין כל המידע הנ"ל."
מי משתמש במייל שלהם? למה הם לא כתבו:
"כמו כן נשלחה אלייך חשבונית לכתובת בית החולים בה נולדת בו צוין כל המידע הנ"ל."

לצערי זו עדיין השיטה של הספקים בישראל והם לא למדו שבסוף מה שהם גונבים בדרך הזו יעלה להם בעתיד הרבה יותר
אופיר
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 0

חזור אל כל שאר הנושאים (אין להכניס קישורים!)

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים