כלי חינמי למעקב אחר קישורים חשובים!

כלי עבודה מומלצים, תוכנות חדשות

כלי חינמי למעקב אחר קישורים חשובים!

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ב' 27 מאי 2013 10:27

השקעתם מזמנכם היקר בבנייה והחלפת קישורים איכותית, עבר שבוע, חודש, שנה.. והופ בעל האתר היקר החליט להסיר את הקישורים שלכם, הקישור האיכותי שעמלתם בשבילו רבות.

מה יש לעשות בעניין?
פיתחתי כלי הזמין בחינם באתר Xlink. הכלי מאפשר מעקב אוטומטי אחר הקישורים החשובים שלכם. פשוט תריצו את הכלי פעם בתקופה ובדקו שכל הקישורים שלכם עדיין תקינים.

הרשמה
הכלי דורש הרשמה, שכן עלינו לזכור את הקישורים שלך ולשייך אותם אלייך בעתיד. אתה לא רוצה להכניס ידנית את כל הקישורים החשובים שלך כל פעם מחדש.. מה עשינו פה?

הוספת קישורים:
תמונה

ניהול קישורים
תמונה
בדיקת תקינות/no-follow?[אפשרויות נוספות יתווספו בעתיד].
תמונה
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: כלי חינמי למעקב אחר קישורים חשובים!

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 27 מאי 2013 12:32

BlogPRO כתב:השקעתם מזמנכם היקר בבנייה והחלפת קישורים איכותית, עבר שבוע, חודש, שנה.. והופ בעל האתר היקר החליט להסיר את הקישורים שלכם, הקישור האיכותי שעמלתם בשבילו רבות.

מה יש לעשות בעניין?
פיתחתי כלי הזמין בחינם באתר Xlink[/url]. הכלי מאפשר מעקב אוטומטי אחר הקישורים החשובים שלכם. פשוט תריצו את הכלי פעם בתקופה ובדקו שכל הקישורים שלכם עדיין תקינים[...]

עושה רושם שמבחינתך כל קישור הוא איכותי וחשוב רק משום שהושקעה עבודה בהשגתו. כך באמת חשבנו כולנו לפני 10 שנים. אבל כיום, כאשר גוגל מעניש אתרים בשל קישורים מטיפוסים מסויימים, אני מוצא שימוש מעשי בכלי הזה בעיקר כדי לגלות באמצעותו האם בעל האתר היקר ההוא, שאיתו החלפנו קישורים בזמנו, עוזר לנו סוף-סוף להיפטר מהקישורים המזיקים שעשינו אז, על ידי הסרתם מהאתר שלו.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ב' 27 מאי 2013 15:19

עושה רושם שמבחינתך כל קישור הוא איכותי וחשוב רק משום שהושקעה עבודה בהשגתו. כך באמת חשבנו כולנו לפני 10 שנים. אבל כיום, כאשר גוגל מעניש אתרים בשל קישורים מטיפוסים מסויימים, אני מוצא שימוש מעשי בכלי הזה בעיקר כדי לגלות באמצעותו האם בעל האתר היקר ההוא, שאיתו החלפנו קישורים בזמנו, עוזר לנו סוף-סוף להיפטר מהקישורים המזיקים שעשינו אז, על ידי הסרתם מהאתר שלו.

לא בהכרח זה מה שטענתי. אמרתי שמקדמי האתרים השקיעו זמן בבנית קישורים "איכותיים" (מאתרים רלוונטים, כאלו שמעבירים תנועה), ולא רוצים שקישורים אלו ימחקו. אין טעם לעקוב אחרי אלפי קישורים סתמיים שבניתם או נבנו אוטומטית...

בכל אופן עמנואל, אני שמח שאתה מוצא שימושים נוספים לכלי.
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 27 מאי 2013 16:24

BlogPRO כתב:

לא בהכרח זה מה שטענתי. אמרתי שמקדמי האתרים השקיעו זמן בבנית קישורים "איכותיים" (מאתרים רלוונטים, כאלו שמעבירים תנועה), ולא רוצים שקישורים אלו ימחקו. אין טעם לעקוב אחרי אלפי קישורים סתמיים שבניתם או נבנו אוטומטית...
בכל אופן עמנואל, אני שמח שאתה מוצא שימושים נוספים לכלי.

אני תוהה אם ירדת לסוף דעתי. אני מצאתי שימוש לכלי דווקא במעקב אחרי כל אותם אלפי קישורים סתמיים, שהפכו לאחרונה למזיקים, בתקווה שבעל האתר שעליו נמצא קישור כזה מוחק אותו לשמחתנו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ג' 28 מאי 2013 10:44

אני תוהה אם ירדת לסוף דעתי. אני מצאתי שימוש לכלי דווקא במעקב אחרי כל אותם אלפי קישורים סתמיים, שהפכו לאחרונה למזיקים, בתקווה שבעל האתר שעליו נמצא קישור כזה מוחק אותו לשמחתנו.

מן הסתם דיברתי בציניות עמנואל. השימוש שהמצאת לכלי לא באמת הגיוני...
הכלי יכול להיות שימושי כדי לעקוב אחר קישורים חשובים![בלי קשר למנוע החיפוש] כאלו שמעבירים תנועה.
בדרך כלל ניתן לראות ירידה בתנועה כאשר קישורים כאלו נעלמים בתוכנות הסטטיסטיקה מה שבעצם הופך את היישום למיותר,
אבל לעתים, כאשר ישנם מגוון רחב של מקורות מפנים קשה למצוא את שורש הבעיה כשמדובר בירידה בכמות התנועה.

באמצעות יישום המעקב הפשוט הזה, ניתן לבצע בדיקות מתקדמות יותר.
לדוגמה:
אתר מקשר: https://www.google.co.il/search?q=site:x-shop.co.il
אתר מקושר: https://www.x-shop.co.il/
כך תוכל לדעת אם האתר שלך מאונדקס.
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 28 מאי 2013 12:15

BlogPRO כתב:

הכלי יכול להיות שימושי כדי לעקוב אחר קישורים חשובים![בלי קשר למנוע החיפוש] כאלו שמעבירים תנועה.
בדרך כלל ניתן לראות ירידה בתנועה כאשר קישורים כאלו נעלמים בתוכנות הסטטיסטיקה מה שבעצם הופך את היישום למיותר,
אבל לעתים, כאשר ישנם מגוון רחב של מקורות מפנים קשה למצוא את שורש הבעיה כשמדובר בירידה בכמות התנועה[...]

הסיבה העיקרית והנפוצה להפסקת התנועה מקישור נכנס היא צניחה במיקומי הדפים המקשרים, בעקבות עונש מגוגל או התגברות התחרות, ולא ניתוק הקישור. מאחר ובשנתיים וחצי האחרונות ירידה בתנועה בשל ענישת האתרים המקשרים היא עניין שצפוי בקביעות, ולא משהו שצריך להפתיע, חובה להשקיע את עבודת הקידום בחיפוש מתמיד אחרי מקורות תנועה חדשים בהיקף גדול, ולא בחקירת הסיבות מדוע נפסקה התנועה מ-100 דפים ששלחו לך כל אחד 2 מבקרים לחודש. הרי לא תוכל להחזיר להם את המיקומים הקודמים, ומי שניתק משום מה את הקישור אלייך, וניתן להחזירו על ידי שכנוע, עלול להיענש בהרצה הבאה של "פינגווין".
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ג' 28 מאי 2013 13:07

זקן השבט 3 כתב:
BlogPRO כתב:

אבל לעתים, כאשר ישנם מגוון רחב של מקורות מפנים קשה למצוא את שורש הבעיה כשמדובר בירידה בכמות התנועה[...]

הסיבה העיקרית והנפוצה להפסקת התנועה מקישור נכנס היא צניחה במיקומי הדפים המקשרים, בעקבות עונש מגוגל או התגברות התחרות, ולא ניתוק הקישור. מאחר ובשנתיים וחצי האחרונות ירידה בתנועה בשל ענישת האתרים המקשרים היא עניין שצפוי בקביעות, ולא משהו שצריך להפתיע, חובה להשקיע את עבודת הקידום בחיפוש מתמיד אחרי מקורות תנועה חדשים בהיקף גדול, ולא בחקירת הסיבות מדוע נפסקה התנועה מ-100 דפים ששלחו לך כל אחד 2 מבקרים לחודש. הרי לא תוכל להחזיר להם את המיקומים הקודמים, ומי שניתק משום מה את הקישור אלייך, וניתן להחזירו על ידי שכנוע, עלול להיענש בהרצה הבאה של "פינגווין".

שוב, אתה לא מצליח להבין אותי. אני מדבר על תנועת הפניה, כלומר קישורים ברשת שמפנים את הגולשים לאתר שלך.
לכל אתר יש מספר קישורים חשובים שמביאים לו את רוב תנועת ההפניה, בעוד שאר הקישורים מביאים 2 גולשים בחודש.
אתרים שמתבססים רבות על תנועת הפניה[כאלו שיווצרים קישורים עבור תנועה, ולא עבור מנועי החיפוש] לא שמים את הביצים שלהם בסל של גוגל וגם אם יקבלו ענישה, התנועה תמשיך לזרום.
אם יש לך קישור אחד או שתיים מרכזיים שמביאים את רוב התנועה לאתר, אין טעם לעקוב אחריהם באמצעות היישום, שכן אם תיראה בתוכנת הסטטיסטיקה שלך ירידה חדה בתנועת ההפנייה, תוכל לבדוק האם הקישורים המרכזיים הוסרו.
בסיטואציה שונה, שיש לך 30 אתרים שמעבירים תנועה סבירה לאתר, תרצה לעקוב אחרי הקישורים הללו כדי שלא יוסרו, לא?
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 28 מאי 2013 13:53

BlogPRO כתב:שוב, אתה לא מצליח להבין אותי. אני מדבר על תנועת הפניה, כלומר קישורים ברשת שמפנים את הגולשים לאתר שלך[...]

על זה בדיוק גם אני מדבר. למה זה לא ברור לך ממה שכתבתי בפירוש בתגובה האחרונה?
BlogPRO כתב:[...]לכל אתר יש מספר קישורים חשובים שמביאים לו את רוב תנועת ההפניה, בעוד שאר הקישורים מביאים 2 גולשים בחודש. אתרים שמתבססים רבות על תנועת הפניה[כאלו שיווצרים קישורים עבור תנועה, ולא עבור מנועי החיפוש] לא שמים את הביצים שלהם בסל של גוגל וגם אם יקבלו ענישה, התנועה תמשיך לזרום[...]

איפה כתוב החוק הזה? ולמה, אם הם באמת כאלה זהירים ומקצועיים, הם החליפו איתך קישורים בכלל?
BlogPRO כתב:[...]אם יש לך קישור אחד או שתיים מרכזיים שמביאים את רוב התנועה לאתר, אין טעם לעקוב אחריהם באמצעות היישום, שכן אם תיראה בתוכנת הסטטיסטיקה שלך ירידה חדה בתנועת ההפנייה, תוכל לבדוק האם הקישורים המרכזיים הוסרו[...]

ואם, כפי שכתבתי קודם, התנועה פסקה למרות שלא הוסרו? מה כבר תוכל לעשות?
BlogPRO כתב:[...]בסיטואציה שונה, שיש לך 30 אתרים שמעבירים תנועה סבירה לאתר, תרצה לעקוב אחרי הקישורים הללו כדי שלא יוסרו, לא?

לחלוטין עניין של תפוקה לשעת עבודה. גם לזה התייחסתי בתגובה קודמת: התפוקה לשעת עבודה שמנוצלת לאיתור מקורות תנועה איכותית חלופיים היא להערכתי גבוהה פי עשרות מונים מניתוח הסיבות להפסקת התנועה במקורות הקודמים כי, במרבית המקרים אתה לא יכול לעשות כלום כדי להחזיר אותה.

אם פיתוח כלים לקידום אתרים זה מה שאתה הכי אוהב לעשות, תפתח כלי לאיתור מקורות תנועה איכותית חלופיים, ותעשה מיליונים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ג' 28 מאי 2013 14:52

זקן השבט 3 כתב:אם פיתוח כלים לקידום אתרים זה מה שאתה הכי אוהב לעשות, תפתח כלי לאיתור מקורות תנועה איכותית חלופיים, ותעשה מיליונים.

אני אשתדל. וכן אני אוהב לפתח אפליקציות web בכלל.. זה סוג של תחביב.
כמו שאתה אוהב לגלוש בפורומים.
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 28 מאי 2013 15:07

BlogPRO כתב:
זקן השבט 3 כתב:אם פיתוח כלים לקידום אתרים זה מה שאתה הכי אוהב לעשות, תפתח כלי לאיתור מקורות תנועה איכותית חלופיים, ותעשה מיליונים.

אני אשתדל. וכן אני אוהב לפתח אפליקציות web בכלל.. זה סוג של תחביב.
כמו שאתה אוהב לגלוש בפורומים.

זה ההבדל בינינו. אני לא חובבן. אני גם שונא לגלוש בפורומים ופעיל ממש רק בשניים. אבל הגלישה בפורומים היא עבורי עבודה, כי בפורומים אני מעמיד במבחן הביקורת את העבודה שעשיתי אתמול. וכאשר הביקורת היא עניינית ונכונה, אני נאלץ לתקן את העבודה שעשיתי אתמול. חובבן יכול להרשות לעצמו להמשיך ולהתווכח.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ג' 28 מאי 2013 17:20

אני סיימתי כבר את הויכוח, זה אתה שממשיך לזלזל.
תקרא שוב את התגובות האחרונות ותראה מי דוחק לויכוחים.
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 28 מאי 2013 17:33

BlogPRO כתב:אני סיימתי כבר את הויכוח, זה אתה שממשיך לזלזל.
תקרא שוב את התגובות האחרונות ותראה מי דוחק לויכוחים.

אתה ציינת שבשבילך פיתוח הכלים הללו הוא תחביב. מקדמי האתרים זקוקים בהחלט לכלים, אבל רק לכלים שפיתחו מקצוענים, כי מקצוענים עובדים הרבה מאד על ניתוח צורכי שוק היעד, לפני שהם רצים לפתח כלים שכבר לא נחוצים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ZolTech.co.il » יום ו' 14 יוני 2013 19:22

תודה רבה נראה נחמד , משתמש כבר כמה ימים :)
חתימה מהודעה 30
ZolTech.co.il
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 0

חזור אל כלים ותוכנות עזר לקידום אתרים חדש!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים