הכרחת הרשמה

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

הכרחת הרשמה

הודעהעל ידי KadarYair » יום א' 26 מאי 2013 10:39

נניח שבכניסה לאתר שלי, גולש המגיע אליו יכול לראות את האתר, אך ישנה החשכה של המסך ומעל לכול ישנו חלון קופץ המכריח
אותו להירשם לאתר בטרם יוכל לקרוא כמו שצריך את התוכן. כמובן שבמקביל, אני מאפשר לגוגל לסרוק את האתר באופן מלא, כולל הטקסטים.

האם כתוצאה מכך יכולה להגיע ענישה?
גם אם לא ענישה, האם פעולה זו יכולה לפגוע באתר? הרי הכרחת הגולש בהרשמה תגרום למשך השהייה שלו באתר לגדול דווקא, מה שבטח לא יפגע באתר.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

Re: הכרחת הרשמה

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 26 מאי 2013 12:16

KadarYair כתב:[...]האם כתוצאה מכך יכולה להגיע ענישה?
גם אם לא ענישה, האם פעולה זו יכולה לפגוע באתר? הרי הכרחת הגולש בהרשמה תגרום למשך השהייה שלו באתר לגדול דווקא, מה שבטח לא יפגע באתר.

א. אינני יודע לענות מה עושה הזחלן של גוגל בדף כזה, אבל אני משער שתמצא את התשובה בקלות אם תבקש לקרוא את דף המטמון.

ב. הארכה מלאכותית של זמן השהיה בדף לא תשפר בשום אופן את ציוני הרלוונטיות. גם מבלי להתייחס להצלבת הנתונים עם איתותים נוספים של אוכלוסיית המבקרים, אם מה שעשית גורם לעזיבה מוגברת של הדף, כי אין להם חשק להירשם, גרמת נזק.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום א' 26 מאי 2013 22:27

כזכור לי לגוגל ישנם הנחיות לאתרי תכנים העובדים על הקונספט הזה.
אין לי ממש דרך וודאית לשערך איך פעולה כזו תשפיע, אך אוכל לתת לך כיוון, חושב מה יקרה כאשר מחפש ינחת בדף שלך, לא ירשם, ילחץ על אחורה, ויכנס למתחרה שלך(או בשפה אחרת serp bounce ).

אני דיי בטוח שמדובר בפעולה שתשפיע אולי לא בצורה ישירה, אך בצורה עקיפה על התנועה האורגנית לאתר.
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 26 מאי 2013 23:29

KadarYair כתב:נניח שבכניסה לאתר שלי, גולש המגיע אליו יכול לראות את האתר, אך ישנה החשכה של המסך ומעל לכול ישנו חלון קופץ המכריח
אותו להירשם לאתר בטרם יוכל לקרוא כמו שצריך את התוכן. כמובן שבמקביל, אני מאפשר לגוגל לסרוק את האתר באופן מלא, כולל הטקסטים.

מה עם חובת הרשמה לחלק מהתכנים ?
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 27 מאי 2013 00:40

someone100 כתב:מה עם חובת הרשמה לחלק מהתכנים ?

כידוע לך, מה שאנו רואים בתוצאות החיפוש זה דפים ולא אתרים. עם כל דף שבו עולה טופס ההרשמה יש את אותה הבעיה העקרונית ביחס למתחריו בתוצאות החיפוש. אבל למה איש מכם לא בודק את דף המטמון של גוגל כפי שהצעתי?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ב' 27 מאי 2013 01:14

KadarYair כתב:נניח שבכניסה לאתר שלי, גולש המגיע אליו יכול לראות את האתר, אך ישנה החשכה של המסך ומעל לכול ישנו חלון קופץ המכריח

באתר של black jack יש את התשובה איך גוגל רואה את האתר גם כשהוא סגור להרשמה. ואפילו מציעה דרך לגולש לעקוף את זה בדיוק בואתה שיטה שהעכביש של גוגל עוקף.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי KadarYair » יום ב' 27 מאי 2013 01:59

gil_y כתב:

באתר של black jack יש את התשובה איך גוגל רואה את האתר גם כשהוא סגור להרשמה. ואפילו מציעה דרך לגולש לעקוף את זה בדיוק בואתה שיטה שהעכביש של גוגל עוקף.

ומה משתמע מכך? שהוא יצליח לסרוק את הטקסטים והתוכן או לא? הוא יעניש את האתר או לא?
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12

הודעהעל ידי simon » יום ב' 27 מאי 2013 09:01

אתה יכול להגדיר שלרובוטים האתר יהיה פתוח כרגיל ולמשתמשים הוא יהיה סגור להרשמה.
סמל אישי של המשתמש
simon
מנהל ראשי

פוסטים מומלצים: 11
מוניטין: 19

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 27 מאי 2013 09:43

simon כתב:אתה יכול להגדיר שלרובוטים האתר יהיה פתוח כרגיל ולמשתמשים הוא יהיה סגור להרשמה.

האם פירוש הדבר הוא שמי שלא הגדיר זאת כפי שאתה מסביר, יראה בגוגל דף מטמון שיש בו רק את טופס ההרשמה?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי simon » יום ב' 27 מאי 2013 10:24

לא בהכרח.
אפשר לעשות טופס הרשמה "מעל" לשאר האתר. בתור shadowbox. ככה שהקוד קיים אבל השכבה של ההרשמה לא מאפשרת לגולש להשתמש באתר. ויחד עם זאת הקוד קריא לרובוט כרגיל.
או כמו שאמרתי בהודעה הקודמת להוסיף סקריפט שמסיר את ההרשמה ברגע שה-user-agent הוא רובוט.

והנה דוגמה: קח למשל את אתר הקניות http://styleriver.mako.co.il שהוא מאלץ להירשם בכניסה אליו.
והנה הקישור לcache של האתר בגוגל - http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=il
ותוכל לראות שהוא פתוח ללא צורך בהרשמה.
סמל אישי של המשתמש
simon
מנהל ראשי

פוסטים מומלצים: 11
מוניטין: 19

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 27 מאי 2013 11:11

זקן השבט 3 כתב:
someone100 כתב:מה עם חובת הרשמה לחלק מהתכנים ?

כידוע לך, מה שאנו רואים בתוצאות החיפוש זה דפים ולא אתרים. עם כל דף שבו עולה טופס ההרשמה יש את אותה הבעיה העקרונית ביחס למתחריו בתוצאות החיפוש. אבל למה איש מכם לא בודק את דף המטמון של גוגל כפי שהצעתי?

בדיקת דף המטמון זאת אפשרות מעולה למשתמש המתוחכם אבל לא לרוב המוחלט של גולשי האינטרנט ולכן במידה והתוכן מוצג במטמון אז המלך תקין לגמרי .
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 27 מאי 2013 12:21

someone100 כתב:בדיקת דף המטמון זאת אפשרות מעולה למשתמש המתוחכם אבל לא לרוב המוחלט של גולשי האינטרנט ולכן במידה והתוכן מוצג במטמון אז המלך תקין לגמרי .

חשבתי לתומי שפה מתקבצים המתוחכמים שבינינו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 31 אורחים