מחפש שותפים להחלפת קישורים או להחלפת תוכן בקישורים

שיווק באמצעות תוכניות שותפים, מידע על תוכניות שותפים בארץ ובעולם.

Re: מחפש שותפים להחלפת קישורים או להחלפת תוכן בקישורים

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 19 מאי 2013 13:56

אם אתה רוצה עתיד נפלא במקצוע הזה, ולא רק עוד שבוע נפלא, אל תשתמש בפורום הזה רק כלוח מודעות. קרא למשל את הדיונים שמתקיימים פה אודות התועלת הצפויה מקישורים ומתוכן כמו אלה שאתה מציע, ושאל גם את בעל הבית שלך (אבל בעדינות!), שהיה פעם אמן שחמט ידוע, מה דעתו על הביקורת המושמעת פה ומעל במות מקצועיות אחרות, על האיסטרטגיה ה"נכונה" שלו, במשחק המוחות שמקדמי האתרים משחקים נגד הנהלת גוגל, ושעל פיה הוא שלח אותך לתלות פה את המודעה הזו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי ShooshX » יום ב' 20 מאי 2013 14:07

שלום לך, תודה רבה על התגובה. אשמח לקבל ממך עצות- אני אכן בתחילת דרכי בחברה, איני יודע למי התכוונת בדבריך (ובכנות גם לא מאוד מתעניין). אתה יכול ללנקק אותי לשרשורים שהזכרת? אשמח לדעת מה לדעתך האסטרטגיה שננקטה ומדוע היא שגויה, וכמובן קח בחשבון שיכול להיות שההנחות שאתה עושה לא מדויקות, איני מייצג אף אדם מלבד עצמי כאן ואני פה בשביל ללמוד ולהתפתח :)
המון תודה שוב ואשמח להתדיין כאן או בפרטי
שי \ ShooshX
ShooshX
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 20 מאי 2013 14:48

ShooshX כתב:שלום לך, תודה רבה על התגובה. אשמח לקבל ממך עצות- אני אכן בתחילת דרכי בחברה, איני יודע למי התכוונת בדבריך (ובכנות גם לא מאוד מתעניין). אתה יכול ללנקק אותי לשרשורים שהזכרת? אשמח לדעת מה לדעתך האסטרטגיה שננקטה ומדוע היא שגויה, וכמובן קח בחשבון שיכול להיות שההנחות שאתה עושה לא מדויקות, איני מייצג אף אדם מלבד עצמי כאן ואני פה בשביל ללמוד ולהתפתח :)
המון תודה שוב ואשמח להתדיין כאן או בפרטי
שי \ ShooshX

אתחיל בכך שאתנצל בכנות על כך שבלבלתי בין משרד הקידום שלכם למשרד קידום אחר. בגילי, הזיכרון הוא כבר לא מכשיר אמין, מה עוד שאת מרבית הקישורים אל האתר שלכם, היוצאים בשנים האחרונות מפורומים מקצועיים בישראל, אני הוא זה שיצרתי (!) כדי להדגים לקוראים עד כמה רעיון הצ'קליסט של כך וכך פעולות שיש לעשות כדי לקדם אתר בגוגל הוא שטות מוחלטת.

מכל מקום, אם הנהלת המשרד שלהם לא התחלפה עוד פעם, שמורה לי הערכה רבה ל-י.ש. כאחד מבכירי מקדמי האתרים בישראל, לכן אני נשאר עם אותה מידת הפתעה מההצעה שהצעת כאן בדבר "החלפת קישורים באותו התחום", כאילו אף אחד עוד לא הספיק להדריך אותך במקום העבודה שלך לרוחב ולעומק בנושא הקישורים. הצעות כאלה היו נפוצות מאז לידת גוגל כמנוע חיפוש מסחרי, הן אסורות מזה כמה שנים על פי קריאת ה"פשט" של "הנחיות גוגל למנהלי אתרים", והן מופיעות פה רק מטעם מקדמי אתרים חובבים או עצמאיים, שאך זה התחילו את צעדיהם הראשונים, ולא מודעים בכלל לכך שמעט הידע שלהם הפך למיושן, שגוי ואפילו מזיק.

אבל אם במשפט "אם אתם רואים קשר לאתרים שלכם - בואו נמצא דרך לקדם אחד את השני" אתה מתכוון למשהו הרבה יותר מתוחכם, רצוי שתרחיב בעניין ה"דרך לקדם אחד את השני".

מבחר דיונים בנושא הקישורים:
viewtopic.php?f=1&t=5100
(2 עמודים)
viewtopic.php?f=1&t=5078
(2 עמודים)
viewtopic.php?f=1&t=5022
(3 עמודים)
viewtopic.php?f=1&t=5073
(3 עמודים)

ואגב, במרכז התמונה של הדף שלכם בפייסבוק מופיע בחור שדומה דמיון מפתיע לבני אריאל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ShooshX » יום ג' 21 מאי 2013 11:26

שוב תודה רבה על המידע והתגובה העניינית, אקרא את כל מה ששלחת. ההערכה שלך נכונה- איני עובד במחלקת SEO, אני יצרן תוכן שמתנסה ב-SEO במסגרת פרוייקט צדדי, ולא הרשתי לעצמי לקחת מזמנם היקר של המומחים לתחום בחברה :)

מבחינת הכוונות שלי, כאמור אני עוסק בעיקר בתוכן, מפיק עמודי נחיתה, כתבות\ביקורות\מאמרים ברמה גבוהה וכולי, בעבר לדוגמה כתבתי מדריכים באתרים של כמה מרשתות המחשבים הגדולות בארץ כדי לשפר את הערך לגולש וזו גם ההצעה הבסיסית שלי למשתפי פעולה- לתת להם תוכן שלא יוכלו להפיק בעצמם ושיתגמל גולשים תמורת קישורים, באנרים או פעילויות באתר שלהם שיתקשרו לאתרים שאני מעוניין לקדם.
כמובן שזו הרמה הכי בסיסית של שיתוף פעולה שאני רואה, ואני בהחלט יוזם כמה פרוייקטים יותר "כבדים" שמערבים פעילויות גולשים, פרסים וכולי.
כרגיל- כל עצה לטובה וממה שהספקתי לקרוא אתה הסמכות, אז תודה :)
ShooshX
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 21 מאי 2013 13:49

ShooshX כתב:שוב תודה רבה על המידע והתגובה העניינית, אקרא את כל מה ששלחת. ההערכה שלך נכונה- איני עובד במחלקת SEO, אני יצרן תוכן שמתנסה ב-SEO במסגרת פרוייקט צדדי, ולא הרשתי לעצמי לקחת מזמנם היקר של המומחים לתחום בחברה[...]

השאלה שחייבת להישאל על ידי כל שני אנשים הגונים שדנים ביניהם בהחלפת זוג קישורים, היא מה תהיה התרומה הכמותית (שינוי בציון הרלוונטיות) של הקישורים, לדף המקשר ולדף המקושר, על פני טווח שנע בין שלילי גבוה לחיובי גבוה. בתחום הזה יש רק הערכות, והן מושפעות מאד ממידת העדכון אודות מה שמתרחש בגוגל, איכות הפרשנות הניתנת להצהרות, לרמזים ולפעולות של גוגל, ולמשאלות הלב של הפרשן.

על זה בערך דיברת כאשר כתבת "בואו נמצא דרך לקדם אחד את השני", אבל איך תמצאו דרך ללא ידע איך למצוא דרך, לפחות במונחים של איזה דרכים יש לפסול מראש? למרבית מקדמי האתרים חסר הידע הזה, למרות היותם ותיקים ומנוסים. אני חושב שזה משתקף מהדיונים בפורום זה שאליהם הפניתי אותך, ותמצא בהם רק סיכום חלקי של העמדות הסותרות שהתגבשו בפורום בשנים האחרונות.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ShooshX » יום ד' 22 מאי 2013 11:23

בהחלט דיונים מעניינים, קראתי אותם, אין ספק שהתחום רחוק מיציבות או קונצנזוס 'מדעי'. עד היום בתור איש תוכן שגם קידם תכנים תמיד עקבתי אחרי תחושות בטן ושאלות בסיסיות הנוגעות לאיכות התוכן- האם אני הייתי קורא את התוכן במלואו? האם אני הייתי נהנה ממנו? האם אני הייתי ממליץ עליו לחברים או רוצה להתקשר עם מקור התוכן הזה?

כמובן שבין המדדים האישיים שלי לבין אלו של גוגל יש פערים לא ידועים, אבל אני רוצה להאמין שבסוף היום המטרה משותפת- ערך מוסף לגולשים ומצוינות ברמת התוכן, ובהקשר הזה חילופי קישורים הם כלי ליצירת חשיפה יותר מאשר מטרה בפני עצמה. בשאלת הרלוונטיות, עד עכשיו הלכתי על פרשנות צרה למדי- לדוגמה את נושא ראשי הדיו קישרתי להדפסה, דפי צביעה, מיחזור ראשי דיו ואלקטרוניקה ונושאים משיקים ישירות אחרים. אני מודה שלא ניסיתי עדיין קישורים רחוקים יותר- ואחרי מה שקראתי פרי עטך ועטיהם של אחרים בפורום נראה שגם אין סיבה שאנסה.

שוב המון תודה!
שי
ShooshX
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 22 מאי 2013 11:48

ShooshX כתב:בהחלט דיונים מעניינים, קראתי אותם, אין ספק שהתחום רחוק מיציבות או קונצנזוס 'מדעי'. עד היום בתור איש תוכן שגם קידם תכנים תמיד עקבתי אחרי תחושות בטן ושאלות בסיסיות הנוגעות לאיכות התוכן- האם אני הייתי קורא את התוכן במלואו? האם אני הייתי נהנה ממנו? האם אני הייתי ממליץ עליו לחברים או רוצה להתקשר עם מקור התוכן הזה?[...]

זו דרך שגויה לכתוב תוכן! את מי אתה מייצג? אולי בנושא הספציפי הזה אתה מהווה מיעוט מבוטל ביחס לרוב שמעדיף תוכן הפוך? ואולי זה כך גם בכמעט כל נושא שעליו אתה כותב?

מוטל עלייך למשל לכתוב תוכן לדף שיעלה ראשון בתוצאות החיפוש לביטוי חיפוש הונגרי (שמתורגם לעברית כ"האם היהודים רצחו את ישו?"). מתוך הנחה שהגורם המשפיע ביותר כיום על הדירוג בתוצאות החיפוש הוא רמת שביעות רצון המבקרים, האם יש לך סיכוי לנצח את הדפים שכל תוכנם הוא "כן. קרא את הברית החדשה, דף 124."?
ShooshX כתב:[...]כמובן שבין המדדים האישיים שלי לבין אלו של גוגל יש פערים לא ידועים, אבל אני רוצה להאמין שבסוף היום המטרה משותפת- ערך מוסף לגולשים ומצוינות ברמת התוכן, ובהקשר הזה חילופי קישורים הם כלי ליצירת חשיפה יותר מאשר מטרה בפני עצמה[...]

עד לפני כשנתיים גם אני האמנתי שבידי גוגל יש מערכת לשיפוט איכות התוכן, שלומדת בשיטות של אינטליגנציה מלאכותית להתקרב יותר ויותר לציוני שיפוט התוכן שמעניקים בפועל קבוצת ביקורת של לקטורים בהוצאות ספרים ועורכי עיתונים. אבל אז עלה על דעתי המקרה ההיפותטי שהצגתי מעלה.
ShooshX כתב:[...]בשאלת הרלוונטיות, עד עכשיו הלכתי על פרשנות צרה למדי- לדוגמה את נושא ראשי הדיו קישרתי להדפסה, דפי צביעה, מיחזור ראשי דיו ואלקטרוניקה ונושאים משיקים ישירות אחרים. אני מודה שלא ניסיתי עדיין קישורים רחוקים יותר- ואחרי מה שקראתי פרי עטך ועטיהם של אחרים בפורום נראה שגם אין סיבה שאנסה. שוב המון תודה! שי

יש סיבה שתנסה, למרות ששוק היעד של מדפסות הדיו הוא מגוון ביותר הוא צורך עוד מוצרים שאולי מאפיינים את מי שמשתמשים במדפסות מיושנות. אבל הנקודה העיקרית היא שאתה צריך לספק לבעל האתר האחר סיבה מצויינת (שתודגש היטב באתר שלו) איזה תועלת יוצאת דופן הביקור באתר שלך מעניק למי שישתמשו באותו הקישור.

(כבר כתבתי על זה: שאל את הותיקים מי זה הבחור שיושב לבד במרכז התמונה של צוות K\Logic שמוצגת בדף הפייסבוק שלכם, ושדומה דימיון מפתיע לבני אריאל הוכשטדט.)
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי honey » יום ש' 15 יוני 2013 07:47

בעלי מדיה רבים מעדיפים לעסוק רק בקידום וביצירת פניות חדשות ומחפשים פתרון שיווקי סולידי שיספק להם שירותי מכירה גבייה ומקסום רווחים ע"י כיסוי שוק גבוה לשירות תוך שקיפות מלאה של המתרחש ובקרה בזמן אמת.
honey

חזור אל פורום תוכניות שותפים והחלפות קישורים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים