העדכון הגדול הבא, אוטוטו כאן

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

העדכון הגדול הבא, אוטוטו כאן

הודעהעל ידי eitanya » יום ש' 11 מאי 2013 22:52

מוזר שאף אחד לא מדבר עליו בפורום. זו כבר ידיעה ישנה...

goo.gl/OQsN1

מרגישים מוכנים?
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 4

Re: העדכון הגדול הבא, אוטוטו כאן

הודעהעל ידי KadarYair » יום א' 12 מאי 2013 03:49

יש לי שאלה מעניינת אליך - ישנה סיבה מיוחדת שהקישורים שאתה מפרסם באתרים לכתבות שלך לא לחיצים?
אני בטוח שכן והייתי שמח לשמוע את התיאוריה שמאחורי ואיך היא מיטיבה לך. תודה.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

הודעהעל ידי eitanya » יום א' 12 מאי 2013 09:31

הי יאיר, אם אתה היית מקשר אלי, או אם תקשר אלי מאחר וקראת- זה כבר משהו אחר.
מה יעזור לי קישור לעצמי?
לפי העידן שאנחנו נכנסים אליו זה עוד עשוי לגרוע.
במיוחד מאתר בו ישנה חתימה מאוד ברורה בנושא (שכל אחד מקשר לעצמו)
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי naduvi » יום א' 12 מאי 2013 11:25

הי איתן
ממש קשה לי באופן פסיכולוגי להסיר את כל הקישורים מהחתימות פורומים לאתרי הלקוחות
האם אתה ממליץ לקראת העדכון הבאה "לעשות מעשה" ולהסיר אותם?
naduvi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 2

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 12 מאי 2013 12:27

naduvi כתב:הי איתן

לא.....בזבוז זמן מכיוון שלהסיר קישור פחות טוב אולי רק תוריד את האתר (כי כמה כבר קישורים כאלו יש? ) אבל הוספת ערך לאתר תעלה אותו...
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי naduvi » יום א' 12 מאי 2013 13:02

יעקב אשמח לדעת על מה אתה מבסס את דבריך.
האם היה לך ניסיון עם אתרים שנפגעו בפינגווין, או אתרים שנפגעו לאחרים?
naduvi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 12 מאי 2013 14:04

naduvi כתב:יעקב אשמח לדעת על מה אתה מבסס את דבריך.
האם היה לך ניסיון עם אתרים שנפגעו בפינגווין, או אתרים שנפגעו לאחרים?

אני מבסס את הנחת העבודה היא על שיש מספר דרכים לקדם אתר ויש את הדרך שכנראה תעשה רק נזק כי היא לא מוסיפה שום ערך ורק משחקת עם כמה פרמטרים חסרי ערך שעברו זמנם שזה מה שאתה שוקל לעשות.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי eitanya » יום א' 12 מאי 2013 21:17

naduvi כתב:הי איתן

תאורטית, אם לא נפגעת מ"עונש ידני" מספיק יהיה לעשות לדומיין הנותן disavow. למרות שגוגל אומרים- תנסה להסיר כמה שניתן... בעונש ידני, אתה מן הסתם חייב לעשות את זה שאחרת לא תוכל סתם לבקש "להתעלם" מכל קישור תצטרך להוכיח שהתאמצת מעל ומעבר.

זה לא רק פסיכולוגיה נדב, הקישורים האלו, ייתכן מאוד, עדיין "נותנים" לך משהו ואולי אף לא מעט. אני לא יודע. הקישורים האלו- שרדו את מבחני עדכוני "פינגווין 1" כי עדכונים אלו היו סלחניים יותר.
אין לי ספק שהסרת קישורים רבים \ Disavow עשויה לגרוע מהמיקומים- במיוחד לאתרים שאין להם הרבה קישורים בריאים מאיכות גבוהה.
השאלה היא שאלה של סיכון ורווח כרגע ומדיניות ניהול הסיכונים שתעדיף.

או שאתה מתנתק ומאבד את הערכים המוספים עכשיו- ומתחיל, לפעמים רחוק מאוד מהתוצאות, אבל מתקדם כל עוד זה בדרך הנכונה.

או שאתה לא, ואז:
או שאתה לא נפגע - עד העדכון הבא או זה שאחריו- כאשר פינגווין מזהה טוב יותר ויותר את מניפולציות הקישורים.
או שאתה כן נפגע - ואז שום דבר לא יעזור לך, גם אם אז תעשה את ה-Disavow תצטרך להמתין עד העדכון הבא (וכולנו יודעים שזה יכול לקחת חודשים רבים)
ואל תשכח שאם אתה לא מתנתק תמיד תהיה גם בסכנה של unnatural links.

אין לי ספק, מה שכן, שגוגל רואה את הקישורים האלו בתוך "התמהיל הבעייתי". השאלה כמה זה יהיה כעת. אני לא בטוח במספרים אבל נניח ש בעדכונים הקודמים פינגווין טיפל באתרים עם קישורים בעייתיים בתמהיל 70% ומעלה ועכשיו, לאור הההצלחה במידת הדיוק והתוצאות הם מחליטים על 40% ומעלה- זה יכול להיות הבדל עצום. אף אחד גם לא יודע כמה זמן לעדכון פינגווין 3 ומתי, גם הקישורים המעטים יבדקו, בתוכם לחתימת הקידום (אם זה לא קורה כבר עכשיו)

אני חושב שככל שנתכונן ונפעל בדרך הנכונה מוקדם יותר כך ייטב לנו. אבל אולי זה רק אני.

עוד משהו חשוב, גם את תעשה עכשיו disavow - יצטרך שתצטרך פרק זמן מסוים עד אשר הכתובות שבקובץ ילקחו בחשבון. לא בטוח איפה בטווח הזמן הזה הפינגווין יפעל. מקווה שמאט קאטס הדליף את מה שהדליף על מנת לתת הזדמנות למי שעדיין לא התכונן, מאמין שהוא עשוי להפגע ויכול לפעול מהר מספיק. :angel
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי naduvi » יום א' 12 מאי 2013 22:16

איתן שיחקת אותה -כרגיל...
אני די בכיוון של להסיר את הקישורים מהחתימות....
naduvi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 12 מאי 2013 23:05

אפשר ללכת בעצתו של איתן אבל כמו שאמרתי :
זמן מול תועלת כאן אפסי . עדיף להשאיר את כמה הקישורים הנ"ל ולהתרכז בעתיד ולא בעבר !
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי eitanya » יום ב' 13 מאי 2013 08:39

someone100 כתב:אפשר ללכת בעצתו של איתן אבל כמו שאמרתי :
זמן מול תועלת כאן אפסי . עדיף להשאיר את כמה הקישורים הנ"ל ולהתרכז בעתיד ולא בעבר !

הי יעקב, כאמור כל אחד יפעל על פי שיקול דעתו ומדיניות ניהול הסיכונים בה הוא מאמין.

אם הקישורים של האתרים שלך אינם מבוססים על ספין מאמרים, קישורי חתימות , אינדקסים זולים וכיו"ב אלא רוב גדול של קישורים איכותיים אז אני מניח שאתה בסדר.

אם אתה לוקח סיכון, רק תבין מה גודל הסיכון שאתה לוקח... ברגע שעדכון הפינגווין פוגע בך אתה מחוץ לתוצאות עד הריפרש הבא. (כמה זמן עבר מאז העדכון האחרון? 7 חודשים?) ולא משנה כמה קישורים טובים תשיג בזמן הזה.
במקרה של Disavow שגרם לפינגווין לדלג על האתר שלך, לפחות כל קישור איכותי שהאתר שלך מקבל בתקופה האמורה הוא קישור בעל ערך שעשוי להראות אפקט חיובי בטווח הזמן הקרוב לקבלתו.

בלי קשר, בין אם אתה עושה Disavow ובין אם לא, להצליח לקבל קישורים מאיכות גבוהה ביותר לאתר זה חשוב. על אחת כמה וכמה אם אין לך רבים כאלה.
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי relkatz » יום ג' 14 מאי 2013 08:56

eitanya כתב:הי יאיר, אם אתה היית מקשר אלי, או אם תקשר אלי מאחר וקראת- זה כבר משהו אחר.
מה יעזור לי קישור לעצמי?

הגישה שלך בהחלט מעניינת.
אני רק רוצה לציין כאן שלפי תגובה זו - גם אתה זנחת את טובת הגולש, ואת הקישורים הטבעיים.
למעשה - אתה מבצע פה מניפולציה על גוגל, פשוט לכיוון ההפוך. אם אני כגולש צריך להעתיק את הכתובת כדי להיכנס לאתר, כשברור שהכתובת שם היא רק למטרה הזו (ולא למשל - אם היית מתייעץ על שם דומיין האם הוא יפה או לא) - אז גם אתה מבצע פה מניפולציות, פשוט לכיוון ההפוך - במקום אחרים שיוצרים קישורים מלאכותיים, אתה מונע קישורים טבעיים, ופוגם בחוויית הגלישה.
relkatz
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 0

הודעהעל ידי someone100 » יום ג' 14 מאי 2013 18:58

eitanya כתב:

הי יעקב, כאמור כל אחד יפעל על פי שיקול דעתו ומדיניות ניהול הסיכונים בה הוא מאמין.

אם הקישורים של האתרים שלך אינם מבוססים על ספין מאמרים, קישורי חתימות , אינדקסים זולים וכיו"ב אלא רוב גדול של קישורים איכותיים אז אני מניח שאתה בסדר.

אם אתה לוקח סיכון, רק תבין מה גודל הסיכון שאתה לוקח... ברגע שעדכון הפינגווין פוגע בך אתה מחוץ לתוצאות עד הריפרש הבא. (כמה זמן עבר מאז העדכון האחרון? 7 חודשים?) ולא משנה כמה קישורים טובים תשיג בזמן הזה.
במקרה של Disavow שגרם לפינגווין לדלג על האתר שלך, לפחות כל קישור איכותי שהאתר שלך מקבל בתקופה האמורה הוא קישור בעל ערך שעשוי להראות אפקט חיובי בטווח הזמן הקרוב לקבלתו.

בלי קשר, בין אם אתה עושה Disavow ובין אם לא, להצליח לקבל קישורים מאיכות גבוהה ביותר לאתר זה חשוב. על אחת כמה וכמה אם אין לך רבים כאלה.

היי איתן , אתה ממש בפאניקה כי כנראה קיבלת בום רציני פעם ..... אבל להיכנס לפאניקה לא יעזור לך להתקדם הלאה :)
מה המטרה כעת ?
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי eitanya » יום ד' 15 מאי 2013 09:42

someone100 כתב:
eitanya כתב:

היי איתן , אתה ממש בפאניקה כי כנראה קיבלת בום רציני פעם ..... אבל להיכנס לפאניקה לא יעזור לך להתקדם הלאה :)
מה המטרה כעת ?

בהחלט קיבלתי בום רציני פעם. מבחינתי זה היה לטובה כי זה פתח את עיני וגם אני הבנתי שמניפולציה זה לא הדרך.
אני ממש לא בפאניקה, אני רואה את הדברים כפי שצריך לראות אותם. למעשה אם תבדוק גישת חברות "white hat" רבות בעולם, מהגדולות והמוכרות יותר, תמצא שהם חושבות בדיוק כמוני.

בכל מקרה, איך אתה מתייחס לעניין האחרון שהזכרתי? האם אתה מניח שלא תפגע בעדכון פינגווין הקרוב כי אתה פועל לפי ההנחיות והסיכון נמוך?
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי eitanya » יום ד' 15 מאי 2013 09:49

relkatz כתב:
eitanya כתב:הי יאיר, אם אתה היית מקשר אלי, או אם תקשר אלי מאחר וקראת- זה כבר משהו אחר.
מה יעזור לי קישור לעצמי?

הגישה שלך בהחלט מעניינת.
אני רק רוצה לציין כאן שלפי תגובה זו - גם אתה זנחת את טובת הגולש, ואת הקישורים הטבעיים.
למעשה - אתה מבצע פה מניפולציה על גוגל, פשוט לכיוון ההפוך. אם אני כגולש צריך להעתיק את הכתובת כדי להיכנס לאתר, כשברור שהכתובת שם היא רק למטרה הזו (ולא למשל - אם היית מתייעץ על שם דומיין האם הוא יפה או לא) - אז גם אתה מבצע פה מניפולציות, פשוט לכיוון ההפוך - במקום אחרים שיוצרים קישורים מלאכותיים, אתה מונע קישורים טבעיים, ופוגם בחוויית הגלישה.

אם הייתי יכול להוסיף לקישור nofollow בפורום זה, הייתי עושה זאת ומשאיר את הקישור כקישור. אני לא מנעתי קישור טבעי כי הקישור הזה, במידה והיה קישור, היה מראש מלאכותי. קישור טבעי מהסוג שגוגל מעוניין לקחת בחשבון לעניין הרלוונטיות של הדף המקושר ממנו, הוא קישור שניתן לך מאחרים. אם עצם פרסום הכתובת בפורום, קיבלתי אזכור, לייק, טוויט או קישור מאחר- זכיתי.

בנוסף, היות ואני מעריך שבגוגל עדיין עשויים לטעות, אני מעדיף, ככל שהדבר תלוי בי, להמנע מקישורים מאתרים המוציאים קישורים ללא הבחנה. ה-nofollow בזירות פרסומיות הוא ברכה. מקווה שגם הפורום הזה יאמץ את זה. די ברור, (לי לפחות) שרבים ממי שמוציאים קישורים בפורום זה, עושים זאת לטובת עצמם לפני שהם רואים את טובת הגולש.
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 44 אורחים