גוגל משקרים? (ברור!!)

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

גוגל משקרים? (ברור!!)

הודעהעל ידי O.s.1 » יום ש' 13 אפריל 2013 20:27

מקלחונים איכותיים, במחירים נוחים!
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 6

Re: גוגל משקרים? (ברור!!)

הודעהעל ידי KadarYair » יום ש' 13 אפריל 2013 21:29

ידוע שגוגל שקרנים ולא מדויקים, אתה לא הראשון שחושב ככה,
אבל חשוב גם להבין שהתנהגות האוכלוסייה כנראה לא מבטיחה כניסה לתוצאת החיפוש הראשונה באחוזים גבוהים - אלא כניסה לתוצאת חיפוש שמושכת את העין ככזו רלוונטית ואטרקטיבית.

משמע, ישנה חשיבות גדולה מאוד על בניית אתר שמתאנדקס עם טייטלים - כותרת ותיאור רלוונטיים ותכליתיים.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 13 אפריל 2013 21:47

O.s.1 כתב:http://seofir.com/?p=79

עכשיו התעוררת? אני מלמד וכותב בפורומים מזה 10 שנים ששיעור חיפושי הסרק מגיע, על פי נסיוני, לסדר גודל של 85% (תלוי ברמת התחרותיות של ביטוי החיפוש). שכחת כמדומני להזכיר גם את חיפושי הסרק שמבצעים אוטומטים לאיתור מיקום. גוגל לא משקר כאשר הוא מדווח על מספר החיפושים הגולמי - הוא רק משאיר למקדמי האתרים את הברירה להפעיל את השכל.

אני משער שהקובלנה הזו קשורה לתיאור מספר הכניסות הנמוך בהרבה מהמצופה למי שנמצא במקומות 1-2 בתוצאות החיפוש האורגניות לביטוי עורך דין רשלנות רפואית. בדוק האם מי שנמצא במקום 1 במודעות הממומנות לביטוי זה (במחיר של 75 ש"ח לקליק!) מתחלף כל הזמן או שהוא מתמיד לאורך זמן. אם הוא מתמיד, סימן שהוא מעריך שזה ישתלם לו לטווח הארוך, גם במחיר התנועה הדלה מהמצופה, בשל ריבוי חיפושי הסרק, וגם במחיר הקלקות הסרק שהוא משלם.

אתה מדבר על יחס של 1 ל-10 ואני מדבר על יחס בסדר גודל של 1 ל-7, תלוי ברמת התחרותיות,והביטוי הזה הוא הכי תחרותי בישראל על פי העלות לקליק. המספרים שלנו קרובים מאד, אבל עושה רושם שרק אתה מיהרת לגרום ללקוח לצפות, במחיר ששילם, לפי 10 יותר כניסות.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 13 אפריל 2013 22:11

KadarYair כתב:ידוע שגוגל שקרנים ולא מדויקים, אתה לא הראשון שחושב ככה,
אבל חשוב גם להבין שהתנהגות האוכלוסייה כנראה לא מבטיחה כניסה לתוצאת החיפוש הראשונה באחוזים גבוהים - אלא כניסה לתוצאת חיפוש שמושכת את העין ככזו רלוונטית ואטרקטיבית.
משמע, ישנה חשיבות גדולה מאוד על בניית אתר שמתאנדקס עם טייטלים - כותרת ותיאור רלוונטיים ותכליתיים.

המדיניות של גוגל היא לא לשקר ביודעין, אבל גם לחשוף תמיד רק חלק קטן מהאמת. מאט קאטס הוא אשף בתחום הזה.

מכל מקום, גם אם גוגל היו משקרים, אין כל הגיון להסתמך על אמירה אחת של גוגל כדי לסתור את מי שמשמיע טענה שמסתמכת על אמירה אחרת של גוגל, גם אם שתיהן נאמרו באותו הזמן.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי KadarYair » יום ש' 13 אפריל 2013 23:09

מי שמשקר לך שוב ושוב, היית מסתמך על מה שהוא אומר? אני לא, צר לי לומר.

אתה מקדש את גוגל יותר מדי.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

הודעהעל ידי Maldavan » יום א' 14 אפריל 2013 09:58

המדיניות של גוגל היא לא לשקר ביודעין

להגיד ולהציג את נפח החיפוש בכ10 אלף לחודש, כאשר הם יודעים שנפח החיפוש בפועל נאמר פחות בחצי - זהו לא שקר?

נכון שאין לנו כל דרך לבדוק מה באמת נכון ומה לא ב-100%, אני רק שואל האם זהו לא שקר?

ומה עם חברה כמו בינג תבצע מחקר שלם בנושא ותציג הרבה תוצאות שכאלה?

גם אז לא נדע בוודאות אם גוגל משקרת או לא, אבל זה לא משנה בכלל, כי הלקוחות הם אלו שיקבעו היכן לבצע פרסום ממומן בסופו של דבר.

אחלה מקרה מחקר ושירבו עוד כאלה (בהנחה שהכל אמת).
חברת הפרסום שלך באינטרנט - feature-digital.co.il
הבלוג האישי שלי - buts.co.il
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 11

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 14 אפריל 2013 10:14

Maldavan כתב:
המדיניות של גוגל היא לא לשקר ביודעין

להגיד ולהציג את נפח החיפוש בכ10 אלף לחודש, כאשר הם יודעים שנפח החיפוש בפועל נאמר פחות בחצי - זהו לא שקר?[...]

KadarYair כתב:מי שמשקר לך שוב ושוב, היית מסתמך על מה שהוא אומר? אני לא, צר לי לומר.
אתה מקדש את גוגל יותר מדי.

גוגל מדווח לך על מספר החיפושים שבוצעו בפועל בגוגל לכל ביטוי חיפוש. מי שמבצע את החיפושים הם הגולשים. מרבית ה"גולשים" לא מתכוונים בכלל לבקר בתוצאות החיפוש, אלא רק לברר את המיקומים של אתר זה או אחר בתוצאות החיפוש, ועוד מגדילים לעשות ומפעילים תוכנות אוטומטיות לאיתור מיקומים שמבצעות חיפושי סרק.

אז מי פה זה שמשקר?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Maldavan » יום א' 14 אפריל 2013 10:23

זהו המקרה מבחן הראשון שנחשפתי בפניו (בסדר גודל כזה). מוקדם עכשיו לשפוט מי משקר. כפי שאמרתי - שירבו עוד מחקרים כאלה, ואז יהיה יותר מידע, ונוח לשפוט.
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Maldavan » יום א' 14 אפריל 2013 10:28

ועוד מגדילים לעשות ומפעילים תוכנות אוטומטיות לאיתור מיקומים שמבצעות חיפושי סרק.

במה זה שונה מאתר מאמרים אליו נחשפנו כאשר היה את המר בחור שהציג את המאמרים שלו, וראינו כמות של אלפי צפיות במאמר, ואז גם גילינו שכל ריפרש מעלה את סך הצפיות. ?
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 14 אפריל 2013 10:40

Maldavan כתב:

במה זה שונה מאתר מאמרים אליו נחשפנו כאשר היה את המר בחור שהציג את המאמרים שלו, וראינו כמות של אלפי צפיות במאמר, ואז גם גילינו שכל ריפרש מעלה את סך הצפיות. ?

אותו בחור גם דיווח לך על מספר הצפיות וגם גרם בעצמו לניפוח מספר הצפיות. גוגל רק מדווח, אבל מקדם האתרים הוא הגורם העיקרי לניפוח מספר החיפושים על ידי ביצוע חיפושי סרק. בפעם הראשונה שמקדם אתרים ביצע חיפוש סרק הוא היה יכול להבין שהחיפוש נרשם, והיה יכול להבין לבד שהוא צריך לצפות למספר ביקורים נמוך מאד ביחס לנפח החיפוש, במיוחד בביטויי החיפוש הכי תחרותיים.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום א' 14 אפריל 2013 10:56, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי O.s.1 » יום א' 14 אפריל 2013 10:55

זקן השבט 3 כתב:
Maldavan כתב:

אותו בחור גם דיווח לך על מספר הצפיות וגם גרם בעצמו לניפוח מספר הצפיות. בגוגל מקדם האתרים הוא הגורם העיקורי לניפוח מספר החיפושים על ידי ביצוע חיפושי סרק, ועם הפעלת רק מעט מאד שכל הוא יכול ונדרש להבין לבד שהוא צריך לצפות למספר ביקורים נמוך מאד ביחס לנפח החיפוש, במיוחד בביטויי החיפוש הכי תחרותיים.

הוספתי בכל מקרה עוד איזושהי פסקה קטנה באדום בסוף הפוסט שמראה את דעתי בעניין שאתה מדבר עליו "זקן השבט"

ואני חייב להגיד לך משהו: אתה לא חייב להלל את גוגל כל כך, הם פשוט שקרנים וזה משהו ידוע...בניגוד אגב לבינג שהם ישירים, אמיתיים ומדברים תכל'ס לעניין בלי סודות והתחלששויות בסתר
דעתי לפחות..
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 14 אפריל 2013 11:04

O.s.1 כתב:הוספתי בכל מקרה עוד איזושהי פסקה קטנה באדום בסוף הפוסט שמראה את דעתי בעניין שאתה מדבר עליו "זקן השבט"
ואני חייב להגיד לך משהו: אתה לא חייב להלל את גוגל כל כך, הם פשוט שקרנים וזה משהו ידוע...בניגוד אגב לבינג שהם ישירים, אמיתיים ומדברים תכל'ס לעניין בלי סודות והתחלששויות בסתר
דעתי לפחות..

דעתך שגויה. כאמור, בפעם הראשונה שביצעת חיפוש סרק בגוגל, היית צריך להבין לבד שהחיפוש הזה נרשם בתוך נפח החיפוש החודשי. אם לא הבנת זאת אז, פשוט שיקרת לעצמך.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי O.s.1 » יום א' 14 אפריל 2013 11:26

זקן השבט 3 כתב:
O.s.1 כתב:הוספתי בכל מקרה עוד איזושהי פסקה קטנה באדום בסוף הפוסט שמראה את דעתי בעניין שאתה מדבר עליו "זקן השבט"
דעתי לפחות..

דעתך שגויה. כאמור, בפעם הראשונה שביצעת חיפוש סרק בגוגל, היית צריך להבין לבד שהחיפוש הזה נרשם בתוך נפח החיפוש החודשי. אם לא הבנת זאת אז, פשוט שיקרת לעצמך.

חח, בנאדם, אתה פשוט טרחן שחבל"ז, ואני עוד מנסה להיות עדין
פשוט שחרר, אתה טועה - כרגיל,

בנאדם שמפרסם באדוורדס באופן פרטי מצפה שכלי מילות המפתח ייתן לו מספרים נכונים כי גוגל פיתחו ארשת של אמינות עם השנים
קשה לך לקבל את זה שגוגל שיקרו? אני יכול להוכיך לך שהם משקרים על בסיס קבוע באינספור קביעות שלהם
העניין הוא שאתה לא מוכן לקבל כלום, ורק להתווכח כל היום,
אז כאן אני חותך את הדיון איתך
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Maldavan » יום א' 14 אפריל 2013 11:47

הדיון הזה היה מתנהל אחרת אם בתחילה היית שואל: "האם נפח חיפוש שמוצג לכם בכלי מילות מפתח של גוגל זהו אחד מהפרמטרים על פיו אתם מתמחרים ללקוחות שלכם את מסע הקמפיין?"

וזה מה שאני מתכוון לעשות עכשיו בפורום אחר. נראה מה יהיו התגובות.
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 14 אפריל 2013 11:56

O.s.1 כתב:חח, בנאדם, אתה פשוט טרחן שחבל"ז, ואני עוד מנסה להיות עדין
פשוט שחרר, אתה טועה - כרגיל,

נאדם שמפרסם באדוורדס באופן פרטי מצפה שכלי מילות המפתח ייתן לו מספרים נכונים כי גוגל פיתחו ארשת של אמינות עם השנים[...]

גוגל נותן לו מספרים נכונים בהחלט של מספר החיפושים. אני מלמד מזה 15 שנים שזה כולל חיפושי סרק, וגם כתבתי את זה פה בפורום אינספור פעמים. פראיירים כמוך שחושבים שאין להם מה ללמוד, כי הם יודעים כל מה שצריך לדעת, (ומפתחים ארשת של אמינות עם השנים) הם שהטעו את הלקוחות שלהם לצפות למספר כניסות דמיוני, ואחר כך זה מתפוצץ להם בפנים.
O.s.1 כתב:קשה לך לקבל את זה שגוגל שיקרו? אני יכול להוכיך לך שהם משקרים על בסיס קבוע באינספור קביעות שלהם
העניין הוא שאתה לא מוכן לקבל כלום, ורק להתווכח כל היום,
אז כאן אני חותך את הדיון איתך

אתה לא יכול להוכיח כלום. כדי להוכיח שגוגל משקרים דרוש לך התחכום המועט שהיה חסר לך כדי להבין שאתה בעצמך מנפח את המספרים של גוגל כאשר אתה מבצע חיפוש סרק.

אני יודע, כאמור, שהמדיניות הפנימית של גוגל היא לא לשקר ביודעין אבל גם לא לחשוף את כל האמת. אני יודע את זה מבני הצעיר אריאל, שניהל 4 שנים את השיווק של גוגל לעסקים בינוניים וקטנים בישראל, דרום-אפריקה ויוון, ומאז שעזב הוא ממשיך להישלח על ידי גוגל העולמי להרצות מטעמם ברחבי העולם.

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של זקן השבט 3 :
someone100
פופולריות: 20%
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל