100+ אסטרטגיות לבניית קישורים

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

100+ אסטרטגיות לבניית קישורים

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ד' 10 אפריל 2013 20:04

קמפיין בניית הקישורים שלך תקוע? מחפש דרכים יצירתיות לגוון את פרופיל הקישורים שלך?
הכנתי עבורך רשימה של יותר ממאה אסטרטגיות שיעזרו לך בתהליך בניית הקישורים שלך.

הרשימה מעודכנת לשנת 2013, ומתעדכנת על בסיס קבוע.
מחולקת לפי נושאים, ערך קישור, זמן שלוקחת העבודה, דרישות..

* כל * אסטרטגיות בניית הקישורים
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: 100+ אסטרטגיות לבניית קישורים

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 10 אפריל 2013 22:36

BlogPRO כתב:קמפיין בניית הקישורים שלך תקוע? מחפש דרכים יצירתיות לגוון את פרופיל הקישורים שלך?
הכנתי עבורך רשימה של יותר ממאה אסטרטגיות שיעזרו לך בתהליך בניית הקישורים שלך[...]

כל פרט ברשימה הזו מבוסס על ההשערה שלקישור יש ערך רק בשל היותו קישור. ההשערה הזו היתה נכונה שנים רבות אבל מזה שנה גוגל עצמו מכריז בכל הזדמנות שלמרבית הקישורים ברשת ערך 0 או אפילו ערך שלילי. בתנאים אלה הרשימה הזו מעודדת ביצוע עבודת קידום שמזיקה לאתר!
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי KadarYair » יום ה' 11 אפריל 2013 00:23

אתה לא נגמר עמנואל.
אני באמת שובר את הראש מה האינטרס שלך לטחון לנו את המוח על התיאוריות שלך, אתה בודד בחיים?
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ה' 11 אפריל 2013 01:29

עמנואל צודק בהחלט, יצירת קישורים למטרת קידום האתר זאת מניפולציה שנעלמת מן העולם, היום לכל קישור אמור להיות תכלית, איך הקישור תורם לגולש? האם הוא מעשיר את הידע של הגולש או פרקטי לגולש ועוזר לו? ואם לא, אז לקישור יש ערך שלילי וישפיע על האתר לרעה.
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 0

הודעהעל ידי KadarYair » יום ה' 11 אפריל 2013 01:38

כל עוד האתר עצמו מספק תוכן על רמה, תמיד קישור אליו ייחשב לכזה בעל תכלית. קישור לאתר איכותי הוא תמיד קישור טוב, אל תבלבלו את המוח.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair

הודעהעל ידי KadarYair » יום ה' 11 אפריל 2013 01:56

אגב, יש לי תיאוריה בפיתוח שעמנואל לא מאמין למילה ממה שהוא כותב וזוהי אסטרטגיה שלו להרדים מתחרים מהתחום. מי שרוצה להצטרף אליה, מוזמן. (-:
סמל אישי של המשתמש
KadarYair

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ה' 11 אפריל 2013 12:19

מה כל כך קשה להבין בתפיסה של עמנואל? הוא בין היחידים פה שמנסה להסביר ולעזור לכם פעם אחר פעם להבין שהגולש, כן כן הגולש, הוא העיקר. לא הגוגל בוט.
כל מניפולציה כזו או אחרת שנוצרה על מנת להשיג משהו שלא ביושר, עתידה ליפול.
אתה בתור "כתב מאמרי SEO" צריך להיות בין הראשונים לדעת את הדבר, ובפועל יוצאות מפיך רק מילות זלזול ופגיעה.

אפרופו מוסריות, רכשתי ממך שטח פרסום לחודש באחד האתרים שלך, סגרת את האתר לאחר כמה ימי פעילות ואיתו גם הפרסומת. אתה יותר ממוזמן לזכות אותי בסכום או לתרום אותו להומלס הראשון שתראה ברחוב. בעידן של היום כאשר אתה רוכש משהו ולא מקבל אותו, זה נקרא הונאה.
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 11 אפריל 2013 14:40

KadarYair כתב:אתה לא נגמר עמנואל.
אני באמת שובר את הראש מה האינטרס שלך לטחון לנו את המוח על התיאוריות שלך, אתה בודד בחיים?

מה האינטרס ללמוד גמרא כל החיים? - להרבות תורה ודעת!
KadarYair כתב:אגב, יש לי תיאוריה בפיתוח שעמנואל לא מאמין למילה ממה שהוא כותב וזוהי אסטרטגיה שלו להרדים מתחרים מהתחום. מי שרוצה להצטרף אליה, מוזמן.

אני לא מוכר ולא מבצע עבודת קידום אתרים ואין לי מתחרים בתחומים אלה. ובמה שאני עוסק אין לי לצערי מתחרים ראויים.
Isra Ad כתב:עמנואל צודק בהחלט, יצירת קישורים למטרת קידום האתר זאת מניפולציה שנעלמת מן העולם, היום לכל קישור אמור להיות תכלית, איך הקישור תורם לגולש? האם הוא מעשיר את הידע של הגולש או פרקטי לגולש ועוזר לו? ואם לא, אז לקישור יש ערך שלילי ו ישפיע על האתר לרעה.

ישפיע על שני האתרים לרעה.
Isra Ad כתב:מה כל כך קשה להבין בתפיסה של עמנואל? הוא בין היחידים פה שמנסה להסביר ולעזור לכם פעם אחר פעם להבין שהגולש, כן כן הגולש, הוא העיקר. לא הגוגל בוט.
כל מניפולציה כזו או אחרת שנוצרה על מנת להשיג משהו שלא ביושר, עתידה ליפול.
אתה בתור "כתב מאמרי SEO" צריך להיות בין הראשונים לדעת את הדבר, ובפועל יוצאות מפיך רק מילות זלזול ופגיעה.[...]

זאת לא התפיסה שלי! - זאת התפיסה של גוגל והיא כתובה באותיות קידוש לבנה ב"הנחיות גוגל למנהלי אתרים" ובכל הודעה והסבר שגוגל מפרסמים מזה שנתיים. אם אלה שמתווכחים פה היו כותבים גוגל בכל מקום שבו הם כותבים (בהקשר הזה) עמנואל, היו נאלצים להכיר בכך שיש להם בעיה גדולה וחדשה עם מקור פרנסתם, ולא בעיה שקל לנפנף עם משתתף זקן ותמהוני בפורום.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי maradona10 » יום ה' 11 אפריל 2013 17:08

האמת אני חייב לציין שזה הופך להיות ממש בדיחה....
אין פה שום שיטה/טכניקה/דרך שעמנואל יסכים איתה, הכול לא עובד, הכול לא חוקי...
אבל מצד שני אי אפשר להבין מהבחור מה כן עובד....

עמנואל ידידי אני אף פעם לא מגיב לך ככה, אבל זה מתחיל להיות מאוס...
maradona10
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 11 אפריל 2013 19:30

maradona10 כתב:האמת אני חייב לציין שזה הופך להיות ממש בדיחה....

אני כותב פה שוב ושוב מה כן עובד, וזה לא מקרה שזה בדיוק מה שגוגל אומרים. גם אתה קורא פה שוב ושוב את מה שאני כותב שעובד. הסיבה שאתה שוכח את זה מיד לאחר שאתה קורא זאת היא, כפי הנראה, העובדה שאתה לא רוצה להיאלץ להסכים שהכישורים שרכשת בעמל רב בלימוד כל שיטה/טכניקה/דרך לתחמן את גוגל אינם נחוצים יותר (ושהקישורים שאתה בונה בעמל רב אינם מועילים יותר).

להזכיר לך מה גוגל כותבים בעניין הזה (ואני הקטן רק מצטט, מפרש ומסביר מזה שנה ויותר): מה שעובד, ולעולם לא ייענש, הוא תוכן ברמת ליגת העל, שיגרום לגולשים לאותת לגוגל על שביעות רצון מירבית מהביקור בדף (בהשוואה לביקור בתוצאות החיפוש המתחרות), ויגרום לבעלי אתרים אחרים לרצות לקשר אליו, לתועלת המבקרים שלהם.

אל תגיד לי שאתה קורא את זה בפעם הראשונה!
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי KadarYair » יום ה' 11 אפריל 2013 20:31

זקן השבט 3 כתב:
maradona10 כתב:האמת אני חייב לציין שזה הופך להיות ממש בדיחה....

אני כותב פה שוב ושוב מה כן עובד, וזה לא מקרה שזה בדיוק מה שגוגל אומרים. גם אתה קורא פה שוב ושוב את מה שאני כותב שעובד. הסיבה שאתה שוכח את זה מיד לאחר שאתה קורא זאת היא, כפי הנראה, העובדה שאתה לא רוצה להיאלץ להסכים שהכישורים שרכשת בעמל רב בלימוד כל שיטה/טכניקה/דרך לתחמן את גוגל אינם נחוצים יותר (ושהקישורים שאתה בונה בעמל רב אינם מועילים יותר).

להזכיר לך מה גוגל כותבים בעניין הזה (ואני הקטן רק מצטט, מפרש ומסביר מזה שנה ויותר): מה שעובד, ולעולם לא ייענש, הוא תוכן ברמת ליגת העל, שיגרום לגולשים לאותת לגוגל על שביעות רצון מירבית מהביקור בדף (בהשוואה לביקור בתוצאות החיפוש המתחרות), ויגרום לבעלי אתרים אחרים לרצות לקשר אליו, לתועלת המבקרים שלהם.

אל תגיד לי שאתה קורא את זה בפעם הראשונה!

בוא תסביר לי איך אפשר לכמת תוכן לאלגוריתם מתמטי, ללא התבססות על אף נתון אחר.
הסיבה שגוגל מראש לא התבססו על תוכן בלבד היא כי זה פשוט בלתי אפשרי!
סמל אישי של המשתמש
KadarYair

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 11 אפריל 2013 20:57

KadarYair כתב:בוא תסביר לי איך אפשר לכמת תוכן לאלגוריתם מתמטי, ללא התבססות על אף נתון אחר.
הסיבה שגוגל מראש לא התבססו על תוכן בלבד היא כי זה פשוט בלתי אפשרי!

לא האלגוריתם של גוגל שופט את איכות התוכן אלא הגולשים. האלגוריתם המתימטי רק מודד את כמות ועוצמת איתותי שביעות הרצון (או אי-שביעות הרצון) שלהם.

פרט לכך, ידוע לכל שגוגל מודדים אוטומטית איכות ירודה של תוכן מאז "פנדה" כדי שאלגוריתם יסיר לבדו מהאינדקס דפים בעלי תוכן ירוד.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי KadarYair » יום ה' 11 אפריל 2013 21:37

נניח שאתה צודק -
אני מניח שהעובדים מאחורי הקלעים בגוגל מספיק היה מתוחכמים לבסס את מנוע החיפוש שלהם על בסיס "איתותי שביעות רצון" כבר לפני כמה שנים, כיצד תוכל להסביר לי שהם פנו לפרמטר כמו קישורים שהיה ברור להם מראש שיהיה ניתן לעשות עליו מניפולציות באופן הכי ברור שיש? אין לי ספק שישנו כשל בביסוס תוצאות חיפוש איכותיות על בסיס איתותי גולשים, אחרת הטכנולוגיה הזו מזמן כבר הייתה קיימת בגוגל.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 11 אפריל 2013 22:15

KadarYair כתב:נניח שאתה צודק -
אני מניח שהעובדים מאחורי הקלעים בגוגל מספיק היה מתוחכמים לבסס את מנוע החיפוש שלהם על בסיס "איתותי שביעות רצון" כבר לפני כמה שנים, כיצד תוכל להסביר לי שהם פנו לפרמטר כמו קישורים שהיה ברור להם מראש שיהיה ניתן לעשות עליו מניפולציות באופן הכי ברור שיש? אין לי ספק שישנו כשל בביסוס תוצאות חיפוש איכותיות על בסיס איתותי גולשים, אחרת הטכנולוגיה הזו מזמן כבר הייתה קיימת בגוגל.

רעיון הקישורים אכן היה רעיון גרוע של שני נערים תמימים. לקח להם הרבה זמן להכיר בכך ולהתחיל להשתחרר ממנו (אולי ביקשו סוף-סוף דו"ח כמה עולה להם הלחימה בספאם.) :)

מתי גוגל התחילו לאפשר "התאמה אישית" של תוצאות החיפוש? מההתאמה האישית הם למדו מה הן ההעדפות של אוכלוסיות גולשים. אחר כך הם הציעו לציבור את הדפדפן "כרום" ואת כלי ה"אנליטיקס" שאיפשרו איסוף מידע נרחב. לפני כ-3 שנים הם הודיעו שהם מרכזים ומאחדים את כל המידע שברשותם על התנהגות הגולשים, וכל הודעה שפרסמו מאז כללה יותר ויותר התייחסויות ל"איתותי הגולשים". "פנדה" (על ידי צמצום הדפים המאונדקסים ברשת) ו"פינגווין" וההתראות בכלי למנהלי אתרים פעלו במישרין לצמצום עצום של מספר הקישורים ברשת. מה שכן, ברור שהנהלת גוגל החליטה לחולל את השינוי המהפכני הזה בשיטת דירוג תוצאות החיפוש בהדרגה. אינני יודע למה, אבל סביר שהיו לכך נימוקים כבדי משקל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ו' 12 אפריל 2013 09:36

עמנאול עמנאול, יש הרבה הגיון ודברים נכונים מאחורי הכוונות שלך. אבל אתה חייב להפסיק להתכחש לאמת. נכון להיום, קישורים נותנים בוסט משמעותי לקידום האתר. טקסט עוגן תואם וחלקי עוזר לשפר את הדירוג שלך במונח מסוים! לא תוכל להתכחש לזה.
מאט קאטס בעצמו אמר שאין לגוגל שיטה טובה יותר לדרג את הרשת מאשר קישורים, והם עובדים כדי לאתר את האיכותיים שבהם. המכונה שלהם לא מושלמת, ורוב השיטות לבניית קישורים, בין אם אלו שמציינים במאמרים אחרים, או אלו שנמצאים בקישור יכולים לעזור לך לקדם את האתר. מעבר לכך, כמעט בכל שיטה והאסטרטגיה מתוך ה150+ שנמצאות שם, ניתן לייצר קישורים באופן טבעי, כאלו שגם יעזרו לגולש, כאלו שגוגל לעולם לא יוכל להגיד: "זה קישור ס-פ-א-ם!"

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של BlogPRO :
KadarYair
פופולריות: 20%
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 57 אורחים