10 טיפים סופר קלים לקופירייטינג של קידום אתרים עבור בניית קי

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

10 טיפים סופר קלים לקופירייטינג של קידום אתרים עבור בניית קי

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ג' 09 אפריל 2013 06:28

הנה נקודת המוצא. על מנת להרוויח קישורים, השתמש בקופירייטינג על מנת לארגן את התוכן שלך.

לכתבה לחץ כאן!
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: 10 טיפים סופר קלים לקופירייטינג של קידום אתרים עבור בניי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 09 אפריל 2013 13:55

BlogPRO כתב:הנה נקודת המוצא. על מנת להרוויח קישורים, השתמש בקופירייטינג על מנת לארגן את התוכן שלך.

בקופירייטינג שיווקי, כמו בקידום באמצעות קישורים או בכל דרך אחרת, הבעיה איננה מה לעשות כדי לנצח את המתחרים שעושים עבודה גרועה, אלא איך לנצח את המתחרים שעושים עבודה מצויינת.

אם בעלי 300 אתרים שמתחרים ביניהם על מקום בתוצאות החיפוש העליונות, שכרו כותבי תוכן שממלאים בקפדנות אחר עשרת הטיפים הנכונים בהחלט שהצגת, מי יהיה במקומות 1-5 ומי יהיה במקומות 295-300? יתר על כן, אם התוכן נועד למשוך יצירת קישורים טבעיים, כדי לנצח באמצעותם את המתחרים, איך יוצרים תוכן כזה שבעלי האתרים האחרים ירצו לקשר דווקא אליו ולא לאחרים? כי אם הקישורים הטבעיים מתפזרים בין כולם, אין לאף אחד יתרון בריכוז הקישורים אליו על חשבון המתחרים, ואין לו יתרון מכריע מבחינת גוגל.

יתרון מכריע על הקופירייטרים שנשכרו על ידי בעלי האתרים המתחרים ניתן להשיג רק אם הקופירייטר שלך ימציא תוכן שהוא כל כך מקורי, ייחודי ומדהים, שכל בעלי האתרים האחרים ירצו לקשר דווקא אליך. בשביל זה התוכן וצורת ההצגה שלו צריכים להיות גם בלתי ניתנים להעתקה. עכשיו נראה אותך ממציא "10 טיפים לקופירייטינג שהוא מקורי, ייחודי, מדהים ולא ניתן להעתקה".
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ב' 15 אפריל 2013 12:26

ישנם שיטות רבות ליצור תוכן כל כך ייחודי שיגרום למנהלי אתרים לקשר דווקא אליך.
בדרך כלל מדובר על מדריכים או רשימות של משאבים מקיפים, מרשימות המשאבים המקיפות ביותר ברשת.
אם אתה משלים מידע על נושא מסוים[מומלץ נושא יותר פנימי בתוך הנישה] כך שלא יהיה עוד מה להוסיף - זה בברור ימשוך קישורים טבעיים[עם השיווק הנכון].
פרסמתי פה בפורום לא מזמן יותר מ-150 אסטרטגיות לבניית קישורים, יצירת רשימות משאבים מלאים כאלו היא טקטיקת קידום אתרים יעילה מאוד. שמוזכרת במדריך דרך אגב.

חשוב לציין שוב ושוב!
הרעיון שלך על איך גוגל עובד, מרתק ומרגש - אולי תלך לעבוד בגוגל?
לצערי, זה פשוט לא נכון, התוכן הטוב ביותר לא בהכרח נמצא במקום הראשון. ובדרך כלל צפיתי עלייה במיקומים שלי רק לאחר בניית קישורים מאסיבית או מאתרים איכותיים[על פי הגדרה שלי].
לכן, קישורים לא טבעיים, עדיין יכולים לעלות בערכם על הקישורים הטבעיים[שלפעמים יכולים אפילו להוריד את הציון].
למה קישורים שאני בונה לאתר שלי הם לא בהכרח קישורים טבעיים? למה אסור לי לבנות אתרי תמיכה? לקשר לאתר שלי מרשתות חברתיות,אינדסים,פורומים,אתרי שאלות ותשובות, בלוגים, אתרי סימניות, אתרי מאמרים? כל אלו יכולים להביא תנועה ממוקדת לאתר שלך וגם לעזור לך בקמפיין בניית הקישורים.
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 15 אפריל 2013 13:37

BlogPRO כתב:[...]הרעיון שלך על איך גוגל עובד, מרתק ומרגש - אולי תלך לעבוד בגוגל?[...]

גוגל כבר הזדרזו לשכור את הראש העוד יותר מוצלח במשפחה שלי. אבל הוא עסק בשיווק וכעת הוא מרצה מטעמם ברחבי העולם, וזה אפילו לא משיק לתחום שאני עוסק בו. כך שאין לי כל גישה לסודות מבפנים אודות התפתחויות באיסטרטגיה של גוגל בנוגע לעקרונות הפעולה של מנוע החיפוש.
BlogPRO כתב:[...]התוכן הטוב ביותר לא בהכרח נמצא במקום הראשון[...]

מי שקובע האם התוכן טוב בשבילן הן אוכלוסיות הגולשים.
BlogPRO כתב:[...]ובדרך כלל צפיתי עלייה במיקומים שלי רק לאחר בניית קישורים מאסיבית או מאתרים איכותיים[על פי הגדרה שלי] לכן, קישורים לא טבעיים, עדיין יכולים לעלות בערכם על הקישורים הטבעיים[...]
[/quote]
הנהלת גוגל החליטה, מסיבות שאינן ידועות לאיש מבחוץ, לחולל את השינוי המהפכני הזה באופן הדרגתי.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ד' 17 אפריל 2013 13:07

אוקי, "זקן השבט" סוף כל סוף הגענו להסכמה.
לפי הבנתי את דבריך "השינוי קורה באופן הדרגתי", כיום - ברגע זה, קישורים עדיין מהווים חלק משמעותי בתהליך הקידום.
לפיכך אתרים אשר ינצלו את המנגון הזה, סביר להניח שיעקפו אתרים אשר לא ינצלו את יכולת בניית הקישורים באופן מלאכותי(כביכול הטעיית גוגל).
מדוע אתה ממליץ להימנע מזה? אולי בעתיד זה יוכל להזיק, כאשר ה"שינוי המהפכני הזה" יושלם.
כרגע -> מומלץ לבנות קישורים מאתרים איכותיים ככל האפשר וכמה שיותר, קישורים שיביאו אליכם תנועת הפניה איכותית!
האלגוריתם כל הזמן משתנה ואנחנו בתור מקדמי אתרים מחוייבים לעקוב אחריו, ברגע שקישורים לא יהוו יותר סינגל רלוונטי בקביעת הדירוג של האתר ביחס למילות מפתח מסוימות, נפסיק לבנות אותם. עד אז...
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 17 אפריל 2013 15:03

BlogPRO כתב:[...]מדוע אתה ממליץ להימנע מזה? אולי בעתיד זה יוכל להזיק, כאשר ה"שינוי המהפכני הזה" יושלם[...]

כי גוגל איננו מפחית בהדרגה את ערך כל הקישורים ברשת. הוא מעניש אתרים מסויימים בשל ריבוי קישורים שאינם טבעיים ולא מעניש עדיין אתרים אחרים, מבלי שניתן להבחין מדוע אלה נענשו ואלה לא. ולכן אותה עבודת קידום יכולה להועיל לאתר שלך מחר ולהיענש כבר מחרתיים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי dukim » יום ד' 17 אפריל 2013 16:08

מאמר יוצא מן הכלל, שאהבתי 100% מהרעיונות בו ( :) )
גם את העובדה שהוא מפנה למקורות חיצוניים.
הוספתי לסימניות!
מוצעים לך שני לינקים קלים לאתרך, לא תיקח?
ב- Titles וב- Thing.
dukim
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 0

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 23 אורחים