שאלה

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

שאלה

הודעהעל ידי Danielnet » יום ש' 30 מרץ 2013 18:55

נגיד ויש לי אתר וורדפס שיש לו 10 עמודים+30 פוסטים של תוכן, ואני רוצה להחליף תאתר לאתר רגיל עם עיצוב+קידוד+תכנות, איך בידיוק אני מעביר את כל התוכן הזה?
DanielNet - שירותי כתיבת מאמרים למטרות קידום ותוכן איכותי.
אשכול רשמי: viewtopic.php?f=18&t=5716
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: שאלה

הודעהעל ידי gil_y » יום ש' 30 מרץ 2013 19:02

Danielnet כתב:נגיד ויש לי אתר וורדפס שיש לו 10 עמודים+30 פוסטים של תוכן, ואני רוצה להחליף תאתר לאתר רגיל עם עיצוב+קידוד+תכנות, איך בידיוק אני מעביר את כל התוכן הזה?

אם האתר החדש לא עושה שימוש זהה במסד הנתונים של האתר אז אין כ"כ דרך להעביר את העמודים מלבד העתקת הטקסט והקמת עמודים חדשים.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 8

הודעהעל ידי Danielnet » יום ש' 30 מרץ 2013 19:03

gil_y כתב:
Danielnet כתב:נגיד ויש לי אתר וורדפס שיש לו 10 עמודים+30 פוסטים של תוכן, ואני רוצה להחליף תאתר לאתר רגיל עם עיצוב+קידוד+תכנות, איך בידיוק אני מעביר את כל התוכן הזה?

אם האתר החדש לא עושה שימוש זהה במסד הנתונים של האתר אז אין כ"כ דרך להעביר את העמודים מלבד העתקת הטקסט והקמת עמודים חדשים.

אבל זה ישאר אותו דבר מבחינת הקידום?
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי gil_y » יום ש' 30 מרץ 2013 19:17

Danielnet כתב:
gil_y כתב:

בדר"כ כדאי לבצע הפניות מהדפים הקודמים לדפים החדשים בשביל "לשמור על הקידום".
אבל אני לא יודע כ"כ מבחינה טכנית איך לבצע את זה כשאתה עובר ממערכת וורדפרס לאתר רגיל שאין לו מערכת לניהול תוכן מאחוריו.

בגלל שאני מתאר לעצמי שאתה מחפש דרכים לקדם את האתר שלך של צפיות ביוטיוב אני מסיק שאתה רוצה להחליף לו מערכת.
2 עצות שלי.
1) וורדפרס פשוט אדירה, אין מערכת טובה ממנה כיום, בטח לא בחינם (לדעתי גם לא בתשלום אבל זה כבר דיון אחר)
2) האתר שלך עוד צעיר וייתכנו המון שינויים בקידום. שינוי העיצוב לא בהכרח יקדם את האתר שלך וידרג אותו גבוה יותר. הייתי ממליץ לך לשנות אולי את העיצוב למשהו קליל הרבה יותר. ראה דוגמא: http://www.elegantthemes.com/demo/?theme=InStyle
בתבנית הזאת הייתי שם במקום הכותרת הלבנה שבאמצע העמוד את התוסף שמאפשר להוריד שירים מיוטיוב. ב 3 ה"קוביות" באתר הייתי מכניס מעט טקסט, מדריך הורדה, מידע על האתר אולי וכו'...
את כל המדריכים והתוכן שלך באתר הייתי מכניס לתפריט עליות תחת קטגוריות כמו "חדשות" "כתבות" "מדריכים" "הגרלות" וכו'.

בהצלחה
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Danielnet » יום ש' 30 מרץ 2013 19:27

gil_y כתב:
Danielnet כתב:
gil_y כתב:

בדר"כ כדאי לבצע הפניות מהדפים הקודמים לדפים החדשים בשביל "לשמור על הקידום".
אבל אני לא יודע כ"כ מבחינה טכנית איך לבצע את זה כשאתה עובר ממערכת וורדפרס לאתר רגיל שאין לו מערכת לניהול תוכן מאחוריו.

בגלל שאני מתאר לעצמי שאתה מחפש דרכים לקדם את האתר שלך של צפיות ביוטיוב אני מסיק שאתה רוצה להחליף לו מערכת.
2 עצות שלי.
1) וורדפרס פשוט אדירה, אין מערכת טובה ממנה כיום, בטח לא בחינם (לדעתי גם לא בתשלום אבל זה כבר דיון אחר)
2) האתר שלך עוד צעיר וייתכנו המון שינויים בקידום. שינוי העיצוב לא בהכרח יקדם את האתר שלך וידרג אותו גבוה יותר. הייתי ממליץ לך לשנות אולי את העיצוב למשהו קליל הרבה יותר. ראה דוגמא: http://www.elegantthemes.com/demo/?theme=InStyle
בתבנית הזאת הייתי שם במקום הכותרת הלבנה שבאמצע העמוד את התוסף שמאפשר להוריד שירים מיוטיוב. ב 3 ה"קוביות" באתר הייתי מכניס מעט טקסט, מדריך הורדה, מידע על האתר אולי וכו'...
את כל המדריכים והתוכן שלך באתר הייתי מכניס לתפריט עליות תחת קטגוריות כמו "חדשות" "כתבות" "מדריכים" "הגרלות" וכו'.

בהצלחה

משהוא חדש,
עכשיו נגיד אני רוצה להכניס עיצוב קידוד ותכנות לאתר הרגיל: http://www.you-2ube.com ולשים את הוורדפס + הבלוג והכל בכתוב תכזאת: http://www.you-2ube.com/blog זה אפשרי? (לא ירד הקידום ז''א) ?
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי gil_y » יום ש' 30 מרץ 2013 19:44

האתר נהנה מקישורים נכנסים לא רק לעמוד הבית אלא לשאר עמודי האתר.
ברגע שאתה מעביר את האתר לכתובת xxxxxxx.co.il/blog אתה למעשה מבטל את העמודים הקודמים והקישורים שהיו מובילים כעת לשום מקום (שגיאה 404 עמוד לא נמצא). כדי לבצע הפניות לעמוד הבית בשביל לא "לאבד" את הקישורים שכבר קיימים.

לא כדאי להעתיק את מה שיש כרגע לכתובת xxxxxx.co.il/blog כיוון שאתה סתם תיצור עמודים בשביל גוגל שהגולש לא יגיע אליהם.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Danielnet » יום ש' 30 מרץ 2013 19:53

gil_y כתב:האתר נהנה מקישורים נכנסים לא רק לעמוד הבית אלא לשאר עמודי האתר.
ברגע שאתה מעביר את האתר לכתובת xxxxxxx.co.il/blog אתה למעשה מבטל את העמודים הקודמים והקישורים שהיו מובילים כעת לשום מקום (שגיאה 404 עמוד לא נמצא). כדי לבצע הפניות לעמוד הבית בשביל לא "לאבד" את הקישורים שכבר קיימים.

לא כדאי להעתיק את מה שיש כרגע לכתובת xxxxxx.co.il/blog כיוון שאתה סתם תיצור עמודים בשביל גוגל שהגולש לא יגיע אליהם.

זה יהיה בתפריט, מתי שאני מעביר לblog, האתר הרגיל: www.you-2ube.com נשאר רק עם עיצוב וקידוד ותכנות ולא תבנית וורדפס.
והקישורים נכנסים לכל הפוסטים למניהם נשארים אותו דבר כי הכתובת לא משתמש חוץ מהעמוד הראשי של האתר כרגע לblog, אבל מחליף אותו כתובת אחרת.
זה לאנחשב?
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי gil_y » יום ש' 30 מרץ 2013 20:28

אני קצת בקיא בשימוש בוורדפרס וכשתעביר את עמוד הבית ל www.xxxxxxxx.co.il/blog הפוסטים יעברו גם הם ויראו בצורה הבאה www.xxxxxx.co.il/blog/post...ככה שתאבד למעשה את הקישורים הנכנסים. לכן תשתמר בהפניה 301 (אם אני לא טועה זה 301)
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Danielnet » יום ש' 30 מרץ 2013 21:21

gil_y כתב:אני קצת בקיא בשימוש בוורדפרס וכשתעביר את עמוד הבית ל http://www.xxxxxxxx.co.il/blog הפוסטים יעברו גם הם ויראו בצורה הבאה http://www.xxxxxx.co.il/blog/post...ככה שתאבד למעשה את הקישורים הנכנסים. לכן תשתמר בהפניה 301 (אם אני לא טועה זה 301)

אני צריך להעביר פוסט פוסט בהפניה של 301?
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי gil_y7 » יום א' 31 מרץ 2013 02:28

Danielnet כתב:
gil_y כתב:אני קצת בקיא בשימוש בוורדפרס וכשתעביר את עמוד הבית ל http://www.xxxxxxxx.co.il/blog הפוסטים יעברו גם הם ויראו בצורה הבאה http://www.xxxxxx.co.il/blog/post...ככה שתאבד למעשה את הקישורים הנכנסים. לכן תשתמר בהפניה 301 (אם אני לא טועה זה 301)

אני צריך להעביר פוסט פוסט בהפניה של 301?

תפנה אל גיא
gytzhak.seo AT gmail com

תגיד שאני שלחתי אותך (זה אח שלי) הוא יעזור לך בנושא ההפניות.
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי seoפרפקט » יום ה' 04 אפריל 2013 19:54

אני אישית לא מאמין בהפניה 301 אם האתר מקודם בנישה תחרותית תאבד הרבה כוח.
סמל אישי של המשתמש
seoפרפקט
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 4

הודעהעל ידי פרנדלי » יום ש' 06 אפריל 2013 01:48

seoפרפקט כתב:אני אישית לא מאמין בהפניה 301 אם האתר מקודם בנישה תחרותית תאבד הרבה כוח.

אבל לפתרון צרכים שתוארו למעלה נועדה ההפניה 301 ,לכן אם אין ברירה, אז אין ברירה
לאוניד אוסטרובסקי - שיווק באינטרנט להצלחת עסקך ברשת עולמית תוך שימוש מושכל בתהליך קידום אתרים במנועי חיפוש, פרסום בגוגל ופייסבוק ועוד רבים וטובים... (Google+) | עיינו גם בהצעתי לקורס לקידום ושיווק אתרים
פרנדלי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 42 אורחים