דיי לא יכול

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: דיי לא יכול

הודעהעל ידי gil_y » יום ש' 30 מרץ 2013 19:01

Danielnet כתב:אבל מה הקשר עכשיו אני לא מבין אותך? באמת??
דיברתי איתך על ס-פ-א-ם קישורים?, אתה נותן דוגמאות מגוחכות פשוט.
אתה לא יודע זה העזרה שלך? כי אתה חוזר על אותם דברים שאינם רלוונטים בשבילים ואתה לא מפסיק להגיב פה עם דוגמאות מגוחכות.

הבאתי לך דוגמה ל "למה מה שאמרתי לך כן רלוונטי".
קישורי ס-פ-א-ם הם פעולה אסורה בדיוק כמו הסתרת טקסט, דחיסת מילות מפתח וכו'.
ועדיין אותו אתר עדיין לא נענש. בדיוק כמוך, גם אתה כרגע לא נענש על כך אבל אתה צפוי להיענש בעתיד אם לא תתקן ותשפר את זה.

ראיתי שאת הטקסט המוסתר הורדת מהאתר. הייתי ממליץ לך גם לדחוס פחות ביטויי מפתח ולנסות לכתוב תוכן יותר עבור הגולש. התוכן שלך נראה כאילו הוא מכוון לגוגל כאשר אתה מזכיר הרבה פעמים את הביטויים של האתר ללא קשר כל כך לטקסט.

ואני לא מבין אותך, אם כל הערה שנותנים לך על האתר אתה אומר "מה הקשר" מה אתה מצפה? שנלטף לך את הראש ונגיד הכל מעולה? אבל לא! הכל ממש לא מעולה ואנחנו מייעצים לך פה איך להתקרב למעולה הזה. אם אתה חושב שאתה לא בוגר לקחת את הביקורת אל תכתוב בפורום.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 8

Re: דיי לא יכול

הודעהעל ידי Danielnet » יום ש' 30 מרץ 2013 19:57

gil_y כתב:
Danielnet כתב:אבל מה הקשר עכשיו אני לא מבין אותך? באמת??
דיברתי איתך על ס-פ-א-ם קישורים?, אתה נותן דוגמאות מגוחכות פשוט.
אתה לא יודע זה העזרה שלך? כי אתה חוזר על אותם דברים שאינם רלוונטים בשבילים ואתה לא מפסיק להגיב פה עם דוגמאות מגוחכות.

הבאתי לך דוגמה ל "למה מה שאמרתי לך כן רלוונטי".
קישורי ס-פ-א-ם הם פעולה אסורה בדיוק כמו הסתרת טקסט, דחיסת מילות מפתח וכו'.
ועדיין אותו אתר עדיין לא נענש. בדיוק כמוך, גם אתה כרגע לא נענש על כך אבל אתה צפוי להיענש בעתיד אם לא תתקן ותשפר את זה.

ראיתי שאת הטקסט המוסתר הורדת מהאתר. הייתי ממליץ לך גם לדחוס פחות ביטויי מפתח ולנסות לכתוב תוכן יותר עבור הגולש. התוכן שלך נראה כאילו הוא מכוון לגוגל כאשר אתה מזכיר הרבה פעמים את הביטויים של האתר ללא קשר כל כך לטקסט.

ואני לא מבין אותך, אם כל הערה שנותנים לך על האתר אתה אומר "מה הקשר" מה אתה מצפה? שנלטף לך את הראש ונגיד הכל מעולה? אבל לא! הכל ממש לא מעולה ואנחנו מייעצים לך פה איך להתקרב למעולה הזה. אם אתה חושב שאתה לא בוגר לקחת את הביקורת אל תכתוב בפורום.

הבעיה שהיא אם בכל מקרה אתה רוצה לעזור תעזור אבל לא צריך לחזור על אותם דברים ועל דברים שלא שאלתי בכלל.
ואיפה יש לי מילים מוסתרים?
DanielNet - שירותי כתיבת מאמרים למטרות קידום ותוכן איכותי.
אשכול רשמי: viewtopic.php?f=18&t=5716
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

הקודם

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 43 אורחים