דיי לא יכול

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: דיי לא יכול

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ג' 26 מרץ 2013 19:42

תסתכל על האתר שלך ותנסה לחשוב, על מה ולמה צריך את ה HEADER הגדול הזה?
האם הכפתורים בתפריט צריכים להיות דומיננטים יותר כמו בכל תפריט נורמלי שאמור לעזור לגולש לנווט באתר?
האם התוכן מספיק ראוי כדי לחדש לגולש, לייעל אותו וכו?
האם ה FOOTER שלך תקין ותורם לאתר ולהפך?

נראה כי המתחרה שבמקום הראשון במילת המפתח שלך נדרש לחזור על מילת המפתח שלוש פעמים בלבד בזמן שאצלך הצירוף הזה כתוב מעל 20 פעמים, כיצד אתה יכול להגיד שעשית בידיוק את מה שהמתחרים שלך עשו כאשר הם עולים עליך במיקום בגוגל?
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי Danielnet » יום ג' 26 מרץ 2013 20:07

Isra Ad כתב:תסתכל על האתר שלך ותנסה לחשוב, על מה ולמה צריך את ה HEADER הגדול הזה?
האם הכפתורים בתפריט צריכים להיות דומיננטים יותר כמו בכל תפריט נורמלי שאמור לעזור לגולש לנווט באתר?

נראה כי המתחרה שבמקום הראשון במילת המפתח שלך נדרש לחזור על מילת המפתח שלוש פעמים בלבד בזמן שאצלך הצירוף הזה כתוב מעל 20 פעמים, כיצד אתה יכול להגיד שעשית בידיוק את מה שהמתחרים שלך עשו כאשר הם עולים עליך במיקום בגוגל?

שלום לך, חאלס לקחת את הכל כמו ילד קטן ולומר 20 פעמים כי אתה ממש לא מדייק.
בתוכן של הברוכים הבאים בפוטר+בקטגוריות מקסימום 4-5 פעמים מודגש משהוא. וזה באמת לגוגל הפעם, אך עדיין. עשיתי את כל זה לאלה שלא רואים את הברוכים הבאים האחרים, ולא יודעים מה לעשות, ורובם מחפשים למטה או בחלק עליון.
כן התוכן שלי מספיק ראוי וכן הכפתורים מספיק דומיננטים וכן הheader ה''גדול'' הזה עוזר.
אני לא מוכן לקבל עצות לייעול וייעוץ ממך, כי אתה סתם חוזר על דברים שאמרתי. אם אתה רוצה לעזור כמו ילד גדול תתחיל לחשוב עם מוח תקין ולא מוח של ילד. כי זה הדברים הראשונים שעשיתי לפני שפתחתי עוד את האתר
DanielNet - שירותי כתיבת מאמרים למטרות קידום ותוכן איכותי.
אשכול רשמי: viewtopic.php?f=18&t=5716
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 1

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ג' 26 מרץ 2013 20:11

שיהיה לך בהצלחה ידידי, חג שמח וכשר
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ג' 26 מרץ 2013 22:58

וותק האתר איננו רלוונטי, כמו היתרונות העקיפים שלו.

אכן נראה שהשקעת משאבים בקידום האתר, אבל המשאבים הללו לא מבטיחים הצלחה וודאית.
כמו כן ישנה חשיבות גם לזמן ודיי נדמה לי שאתה ממהר להחליט שנכשלת מוקדם מידי.

אציג לך חלק מהתובנות שאפרסם מאוחר יותר מהובינר האחרון של גוגל.
-גוגל לא משתמשים בשום נתון שנמצא בגוגל אנליטיקס לדירוגי האתר(אך אין זה אומר שאין השפעה עקיפה), לכן הדין לגבי אחוזי הנטישה פחות אמור להדאיג אותך, כמו המקור שאליו הגולשים נוטשים(אם בכלל) לדוגמא- אם הם נוטשים למתחרים שלך.

-גוגל דורשים שתבחן את התייחסות הגולשים לתוכן באתר שלך, תבדוק אם הם מגיבים לתכנים שלך- האם הם משתפים אותו, האם הם משיגים את התכנים מהמתחרים.
לא ממש משנה אם אתה מפרסם מאמר של 500 מילים או 200, האם התוכן הזה הוא תוכן שקל לשתף, האם התוכן מספק(או מדרבן) לגולש במה לתגובה?
אם הוא לא, אזי התוכן הזה פשוט איננו עומד לתרום לגולשים ערך נוסף, הרי נאמר שעדיף להשקיע באיכות ולא בכמות.

תובנות נוספות אפרסם בעוד מספר דקות(ברשתות החברתיות) פשוט אני עדיין מעיין בסרטון(עוד 10ד סיימתי :)
תודה אגב על הפרגון(לי ולעמנואל) חשוב להגיד שבשוק ישנם כרישים לא קטנים(=מקצוענים)
אבל לא כולם משקיעים זמן בפעילות חברתית, אני למשל מוצא את עצמי משקיע שעות רבות בפעילות חברתית וזה רק בכדי לקדם את תחום הקידום בארץ כמה צעדים קדימה, לא כל איש מקצוע מוכן להשקיע את הזמן הזה וחבל(אינני יודע מה מניע את זקן השבט)
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי gil_y » יום ד' 27 מרץ 2013 02:13

Danielnet כתב:
Isra Ad כתב:תסתכל על האתר שלך ותנסה לחשוב, על מה ולמה צריך את ה HEADER הגדול הזה?

שלום לך, חאלס לקחת את הכל כמו ילד קטן ולומר 20 פעמים כי אתה ממש לא מדייק.
בתוכן של הברוכים הבאים בפוטר+בקטגוריות מקסימום 4-5 פעמים מודגש משהוא. וזה באמת לגוגל הפעם, אך עדיין. עשיתי את כל זה לאלה שלא רואים את הברוכים הבאים האחרים, ולא יודעים מה לעשות, ורובם מחפשים למטה או בחלק עליון.
כן התוכן שלי מספיק ראוי וכן הכפתורים מספיק דומיננטים וכן הheader ה''גדול'' הזה עוזר.
אני לא מוכן לקבל עצות לייעול וייעוץ ממך, כי אתה סתם חוזר על דברים שאמרתי. אם אתה רוצה לעזור כמו ילד גדול תתחיל לחשוב עם מוח תקין ולא מוח של ילד. כי זה הדברים הראשונים שעשיתי לפני שפתחתי עוד את האתר

דניאל סליחה אבל אני פשוט לא יכול לעבור על זה בלי להגיב.
1)נכנסתי לאתר שלך ועשיתי ctrl+F (חיפוש בעמוד) כתבתי "הורדת שירים מיוטיוב" וגיליתי 24 חזרות על הביטוי רק בעמוד הבית.
2) הברוכים הבאים מתחבא לו בתוך התפריט בצד שמאל ועוד באמצע ככה שממש צריך לרדת למטה כדי לקרוא אותו.
3) ה HEADER הגדול הזה לא עוזר לי אני גולש במחשב נייד במסך 15 אינץ' והוא תופס לי יותר מחצי מסך על תמונה של ענן עם כל מיני שטויות יוצאות ממנו...

עד פה סימנתי לך בבולט את הטעויות שלך בטקסט.

דברים נוספים. אפשר לשאול בן כמה אתה?

עוד דבר. אם יש לך ניסיון כמו שהזכרת כבר בעבר איך אתה מרשה לעצמך בשורה התחתונה של האתר לכתוב את השורה
כל הזכויות שמורות © 2013 - אתרינו מציע הורדת שירים מיוטיוב בחינם דרך שימוש בשיטת הורדת שירים מיוטיוב ללא התחייבות, עליכם להתחייב לתקנון הורדת שירים מיוטיוב ולהנות מהורדת שירים בחינם!.
כאשר הביטוי הורדת שירים מיוטיוב מוסווה מעיני הגולש בצורה כ"כ שקופה?!?! זה א' ב'...

הטקסט האיכותי שלך של "ברוכים הבאים" מוזר פעמיים בעמוד הבית. ממתי ברוכים הבאים נכנס לפוטר?!

ברוכים הבאים לYou-2ube.com - הורדה מיוטיוב בחינם~! באתר זה תוכלו לבצע את שיטת הורדת שירים בחינם וללא התחייבות. אתר זה קיים משנת 2013 על מנת לספק הורדה מיוטיוב You-2ube מתחייב לעבוד 24/7 על-מנת שתהנו משירותינו הרבים. בנוסף לכך, נספק שירות הורדה מיוטיוב בחינם! מקווים שתהנו באתר!
באתר תוכלו לבצע הורדה מיוטיוב

גם דאגת להבליט את הביטוי הורדה מיוטיוב...מה שנראה מכוון למנוע החיפוש ולא לגולש.
בנוסף לכך שהטקסט לא איכותי ולא תורם לגולש בכלום הוא דיי מעצבן וגורם לי לרצות לעזוב את האתר.

לפני שאתה תוקף את מי שבא לעזור לך ולהראות לך איפה אתה טועה תבדוק בעצמך. אלו דברים שקפצו לי לעין ב 5 דקות שהסתכלתי על האתר שלך (מתוכם 4 דקות התעסקתי בלצטט דברים וחלקים מהאתר שלך)
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 8

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ד' 27 מרץ 2013 12:59

יום טוב לכולם, מיד הנחתי שמדובר בילד קטן ומבולבל שמחפש רק שמישהו יגיד לו שהכל בסדר והאתר שלו יעלה במנוע.

ותן לי לכתוב את ההודעה הכי יעילה שתקרא, שאולי תציל אותך בעתיד:
בן אדם שפוי ובוגר לא היה פותח אתר אינטרנט בתחום אפור-שחור ומחכה כמו ילד טוב למכתב מעו"ד על פגיעה בזכויות יוצרים ובקניין רוחני, מעבר לכך, אין שום דרך לעשות מוניטיזציה רצינית מהאתר - כל פרסומת אדסנס שתשים תחסם וכל ליד כזה או אחר פשוט לא ימיר בגלל האיכות הירודה של הגולשים.

אני מקווה מעמקי ליבי שאמא ואבא לא יתעוררו לבוקר של תביעת קניין רוחני של מאות אלפי שקלים, על פרוייקט שאפילו לא היה לו פוטנציאל להרוויח.
הדבר הכי חכם שאתה יכול לעשות בקידום אתרים ובכדי להמשיך להתעסק בתחום הוא לסגור את האתר במיידי.
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי eitanya » יום ד' 27 מרץ 2013 22:50

Exploter כתב:-גוגל דורשים שתבחן את התייחסות הגולשים לתוכן באתר שלך, תבדוק אם הם מגיבים לתכנים שלך- האם הם משתפים אותו, האם הם משיגים את התכנים מהמתחרים.
לא ממש משנה אם אתה מפרסם מאמר של 500 מילים או 200, האם התוכן הזה הוא תוכן שקל לשתף, האם התוכן מספק(או מדרבן) לגולש במה לתגובה?
אם הוא לא, אזי התוכן הזה פשוט איננו עומד לתרום לגולשים ערך נוסף, הרי נאמר שעדיף להשקיע באיכות ולא בכמות.

בהמשך לדבריו של Exploter אני רוצה לנסות ולעזור לך בכך שאתן לך חוות דעת, אישית, על התוכן. (ראשונה אולי? לא בחנתי את כל התגובות עד כה)
אני לא אתייחס לרגע לטעויות כתיב או נוסח שעליהם, כמובן, עליך להקפיד.

אבחר מאמר לדוגמה: מדריך להורדת צלצולים

פסקה ראשונה: לא ברורה ,לטעמי לפחות, אוסף של משפטים מיותרים.

אולי המשפט: למה להוריד צלצולים יכול היה להיות רלוונטי במידה והיה מספק סיבה משכנעת מספיק לטעמי (למשל : על מנת לשמוע צלצול שונה בכל פעם שחבר כזה או אחר מתקשר ולזהות מי מתקשר עוד לפני שהרמת... - זו רק סיבה טובה אחת כמובן, כדאי לחשוב על רבות)

פסקה שניה: הורדת שירים מיוטיוב - מדוע לא ציינת מה הקשר בין זה לבין הורדת צלצולים? האם לא זו צריכה להיות התכלית אליה אתה חותר? כיצד יוכל המשתמש להפיק ערך מהאתר שלך בעת שהוא חיפש סה"כ להוריד צלצול? האם דוגמה של שימוש באתר לצורך הורדת צלצול לא יכלה לשמש את הגולש טוב יותר?

פסקאות לאחר מכן: מה זה יוטיוב, גוגל, צלצולים...

שוב, לטעמי, אוסף של משפטים מיותרים.
מעבר לעניין שנוכל להתווכח על העובדות, מדוע אתה חושב שהגולש אשר חיפש צלצולים להורדה מעוניין לדעת מהם כל הדברים האלו? האם אתה לא חושב שהוא יודע? האם אתה חושב שמי שיחפש "הורדת צלצולים" לא יודע כבר מה זה צלצולים?
ונניח לרגע שהעובדות היו נכונות ורלוונטיות להרחבת הידיעות של הגולש (בדרך להורדת צלצולים בהם הוא מעוניין, כאמור)- כיצד העובדות האלו מסייעות לו להגיע למטרה בה הוא חפץ?

לעניין הקישורים הם לא יוזיביליים, כלומר - לא ניתן ללחוץ עליהם, כך שזה שאתה (טוען) שאתה מספק מידע רלוונטי נוסף בהם, לא ממש משרת את הגולש ההדיוט שלרוב, לא יעשה קופי - פייסט של הקישור לשורת הדפדפן.

דניאל, זוהי רק דעתי וזכותך לחלוק עליה אולם זכור- אתה רק בן אדם אחד מבין עשרות, מאות ואולי אלפים אשר מוצאים עניין בביטוי כזה או אחר.
מבלי שתדע כיצד אנשים רבים "תופסים" את שימושיות התוכן שבאתרך, ותבצע שינויים בהתאם, גם אם תוסיף עוד מאות דפים עם טקסט, אודיו, וידאו- זה לא יועיל לך. סביר יותר להניח שיזיק במידה ולא תקשיב "לרחשי הקהל" אלא תפעל על פי הנחיות כלליות \ כללי אצבע שקראת במקומות שונים ברשת.

אם להיות פרקטי לרגע, אציין, בהערת שוליים שאינך יכול להיות, בהכרח, היזם, הקופירייטר, איש חווית המשתמש, המעצב, מקדם האתר ובונה האתר. יכול להיות שאתה אחלה של יזם- במידה וכך- שם עדיף לך להשאר. תן לאנשים שמבינים את הפונקציות האחרות למלא אותם (במידה ותוכל לעמוד בהשקעה הכספית)

נ.ב: העירו לך כאן, מספר חברים לגבי זכויות יוצרים- אינני מעוניין להכנס לנושא הזה אולם חשוב מאוד יהיה לבחון ולהבין את הנושא הזה בטרם תבנה אתר... כל אתר.
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

מוניטין: 4

הודעהעל ידי Danielnet » יום ה' 28 מרץ 2013 15:27

1)נכנסתי לאתר שלך ועשיתי ctrl+F (חיפוש בעמוד) כתבתי "הורדת שירים מיוטיוב" וגיליתי 24 חזרות על הביטוי רק בעמוד הבית.
2) הברוכים הבאים מתחבא לו בתוך התפריט בצד שמאל ועוד באמצע ככה שממש צריך לרדת למטה כדי לקרוא אותו.
3) ה HEADER הגדול הזה לא עוזר לי אני גולש במחשב נייד במסך 15 אינץ' והוא תופס לי יותר מחצי מסך על תמונה של ענן עם כל מיני שטויות יוצאות ממנו...

עוד דבר. אם יש לך ניסיון כמו שהזכרת כבר בעבר איך אתה מרשה לעצמך בשורה התחתונה של האתר לכתוב את השורה
כל הזכויות שמורות © 2013 - אתרינו מציע הורדת שירים מיוטיוב בחינם דרך שימוש בשיטת הורדת שירים מיוטיוב ללא התחייבות, עליכם להתחייב לתקנון הורדת שירים מיוטיוב ולהנות מהורדת שירים בחינם!.
כאשר הביטוי הורדת שירים מיוטיוב מוסווה מעיני הגולש בצורה כ"כ שקופה?!?! זה א' ב'...

הטקסט האיכותי שלך של "ברוכים הבאים" מוזר פעמיים בעמוד הבית. ממתי ברוכים הבאים נכנס לפוטר?!

ברוכים הבאים לYou-2ube.com - הורדה מיוטיוב בחינם~! באתר זה תוכלו לבצע את שיטת הורדת שירים בחינם וללא התחייבות. אתר זה קיים משנת 2013 על מנת לספק הורדה מיוטיוב You-2ube מתחייב לעבוד 24/7 על-מנת שתהנו משירותינו הרבים. בנוסף לכך, נספק שירות הורדה מיוטיוב בחינם! מקווים שתהנו באתר!

בנוסף לכך שהטקסט לא איכותי ולא תורם לגולש בכלום הוא דיי מעצבן וגורם לי לרצות לעזוב את האתר.

לפני שאתה תוקף את מי שבא לעזור לך ולהראות לך איפה אתה טועה תבדוק בעצמך. אלו דברים שקפצו לי לעין ב 5 דקות שהסתכלתי על האתר שלך (מתוכם 4 דקות התעסקתי בלצטט דברים וחלקים מהאתר שלך)

1) מה ציפית??? זה בלוג בנושא הזה!! אני לא יכול לכתוב להם משהוא אחר.
2) הברוכים הבאים הורדתי מהפוטר כי זה בכלל לא נראה טוב, לגבי בצד שמאל זה ישאר.
3) הHeader הגדול לא עוזר לך כי אתה לא מתאמץ להבין אותו כמו הגולשים שמחפשים את זה בגוגל.
הורדת שירים מיוטיוב - הורדה מיוטיוב - שירים להורדה מיוטיוב
להסביר לך מה זה אומר? למי שמתאמץ הוא מבין שזה הנושאים המרכזיים של האתר.

לגבי הזכויות, זה מופיע לי אוטומתי בתור התיאור של האתר לגוגל.

אתה סתם נכנסת לאתר והסקת דברים שאתה לא מחפש, נכנסת כדי לתת ביקורת ולא להנות ולקרוא מדריך מדריך של האתר.
ולכן הסקת שזה טקסט לא איכותי לגולש.

~~~~

כל מה שיש לי לומר לך על האתר הזה - בלאגן וכאוס...
אם הייתי צופה פשוט באתר הייתי יוצא ממנו תוך רגע...
בנית אותו כמו שעמנואל נוהג לומר "לפי רשימת מכולת", כמו שאמר גיל, יש המון חזרות והדגשות מיותרות, בלאגן בקיצור תעשה לו מייק אוור..

ובלי שום קשר
"שלום לך, חאלס לקחת את הכל כמו ילד קטן ולומר 20 פעמים כי אתה ממש לא מדייק.
אני לא מוכן לקבל עצות לייעול וייעוץ ממך, כי אתה סתם חוזר על דברים שאמרתי. אם אתה רוצה לעזור כמו ילד גדול תתחיל לחשוב עם מוח תקין ולא מוח של ילד. כי זה הדברים הראשונים שעשיתי לפני שפתחתי עוד את האתר"

מה אתה ערס או משהו כזה??
הבן אדם ניסה לעזור וענה לך בצורה רצינית , זה שאתה מתנהג כמו ילד קטן וכנראה לא מבין בכלל מה זה קידום אתרים...
יש כאן כמה אנשים חכמים, תקרא קצת מה עמנואל כתב וכותב פה.. תיכנס לאסק פבל וכו' תקרא קצת ותבין יותר ..

תסביר לי למה זה ''בלאגן וכאוס'' אם הפוסטים מסודרים באופן טוב, הקטגוריות בצד שמאל מסבירות לך חלקית על האתר.
יש מדריכון מתחת לחלק העליון, והמערכת מופיעה בחלק הלעיון.

אני לא ערס, אבל הוא חוזר שוב ושוב פעם על דברים שעברתי עליהם כבר עם הרבה גולשים, אני מבין טוב מאוד זה קידום אתרים אולי לא בתור מישהוא שעוסק בזה כל חייו, אך אני מבין טוב מאוד כדי לקדם אתר כזה.

יש כאן כמה אנשים חכמים, תקרא קצת מה עמנואל כתב וכותב פה.. תיכנס לאסק פבל וכו' תקרא קצת ותבין יותר ..
עמנואל וExlorter אלה האנשים היחידים פה שאוכל לקחת מהם לקח של קידום אתרים.
ובכלל אני גולש לפעמים בAsk Pavel

יום טוב לכולם, מיד הנחתי שמדובר בילד קטן ומבולבל שמחפש רק שמישהו יגיד לו שהכל בסדר והאתר שלו יעלה במנוע.

ותן לי לכתוב את ההודעה הכי יעילה שתקרא, שאולי תציל אותך בעתיד:
בן אדם שפוי ובוגר לא היה פותח אתר אינטרנט בתחום אפור-שחור ומחכה כמו ילד טוב למכתב מעו"ד על פגיעה בזכויות יוצרים ובקניין רוחני, מעבר לכך, אין שום דרך לעשות מוניטיזציה רצינית מהאתר - כל פרסומת אדסנס שתשים תחסם וכל ליד כזה או אחר פשוט לא ימיר בגלל האיכות הירודה של הגולשים.

אני מקווה מעמקי ליבי שאמא ואבא לא יתעוררו לבוקר של תביעת קניין רוחני של מאות אלפי שקלים, על פרוייקט שאפילו לא היה לו פוטנציאל להרוויח.
הדבר הכי חכם שאתה יכול לעשות בקידום אתרים ובכדי להמשיך להתעסק בתחום הוא לסגור את האתר במיידי.

שלום רב,
אתה יודע לדבר אבל בנושא הזה אני יכול לדעת במאה אחוז שאני מבין יותר ממך (הורדת שירים מיוטיוב).
האתר הזה לא עובר על שום זכויות יוצרים מכיוון שמערכת מתאחסנת על האתר Music-Clips ואינה עוברת על החוקים של זכויות היוצרים מכיוון שכבר נוצר הזיכיון לחברה.
פרסומות אדסנס אינן נחסמות תמיד, האתר הקודם שלי של הורדת שירים מיוטיוב הרוויח כ2.7$ ליום מפרסומות אדסנס במשך 7 חודשים עד שמכרתי את האתר.
עד עכשיו הרווחתי מאתר זה 1300 ש''ח על פרסומות שונות שאין לי כח להסביר עליהם.
אני לא מחפש מישהוא שיגיד לי שהכל בסדר כפרה, בגלל זה אני פותח אשכול כל שבוע שיעזרו לי קצת להבין במה מדובר?
אתה פה הילד שמחפש ''כוח'' בנוגע למדובר.

Eitanya.
תודה רבה על העזרה שלך, גרמת לי להבין כמה דברים שבאמת לא הייתי צריך לכתוב עליהם. אבל שוב פעם, לך תדע אם חברו של הבן אדם אמר לו לכתוב הורדת צלצולים כדי להבין מה זה?
תודה רבה! :)

ולשאר האנשים שהסבירו לי בנוגע הפוטר והטקסט, הסברתם לי הרבה ומחקתי את זה.
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ה' 28 מרץ 2013 16:20

Danielnet כתב:

1) מה ציפית??? זה בלוג בנושא הזה!! אני לא יכול לכתוב להם משהוא אחר.
2) הברוכים הבאים הורדתי מהפוטר כי זה בכלל לא נראה טוב, לגבי בצד שמאל זה ישאר.
3) הHeader הגדול לא עוזר לך כי אתה לא מתאמץ להבין אותו כמו הגולשים שמחפשים את זה בגוגל.
הורדת שירים מיוטיוב - הורדה מיוטיוב - שירים להורדה מיוטיוב
להסביר לך מה זה אומר? למי שמתאמץ הוא מבין שזה הנושאים המרכזיים של האתר.

לגבי הזכויות, זה מופיע לי אוטומתי בתור התיאור של האתר לגוגל.

אתה סתם נכנסת לאתר והסקת דברים שאתה לא מחפש, נכנסת כדי לתת ביקורת ולא להנות ולקרוא מדריך מדריך של האתר.
ולכן הסקת שזה טקסט לא איכותי לגולש.

להבין את ה header?
אתה צריך להיות בעל דימיון מאוד מפותח בכדי לקשר בין תמונה ענקית של ענן לבית הורדת שירים מיוטיוב.

בנוגע לחלק התחתון שדאגת להסתיר את הביטויים
אמרת שאתה אובד עצות ולא יודע כיצד לעבור את המתחרים שלך.
אחד הסיבות לענישה היא הסתרה של טקסט שכבר לפני שנים רבות גוגל ידע כיצד לעלות על זה. עליתי על זה ברגע וזה פשוט יביא לך לדירוג נמוך יותר.

אתה מתנהג כמו ילד שלא יודע לקבל ביקורת.

ביקשת ביקורת קיבלת אותה. אתה עושה מלא שגיאות באתר.

עמוד של 500 מילים (אין לך יותר מזה בעמוד הבית) נהנה מ 24 חזרות על הביטוי הורדת שירים מיוטיוב (שזה 72 מילים מתוך 500) זה קרוב ל 20 אחוז מהטקסט בעמוד הבית רק המילת מפתח הזו (והגזמתי עם ה 500 מילים בעמוד הבית יש לך עוד פחות מזה)

לסיכום:
אתה דוחס מילות מפתח בצורה טורפת
אתה מעלים טקסט על ידי רקע זהה לצבע הטקסט

אלו 2 פעולות שגוגל כותב שאסור לבצע אותן באופן ברור בהנחיות גוגל למנהלי אתרים.

עוד דבר- התמונה של הענן הזה למעלה תופסת לי כמעט את כל המסך ואתה טוען שהיא תורמת?

תהייה בריא.
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי Danielnet » יום ה' 28 מרץ 2013 19:04

להבין את ה header?
אתה צריך להיות בעל דימיון מאוד מפותח בכדי לקשר בין תמונה ענקית של ענן לבית הורדת שירים מיוטיוב.

אחד הסיבות לענישה היא הסתרה של טקסט שכבר לפני שנים רבות גוגל ידע כיצד לעלות על זה. עליתי על זה ברגע וזה פשוט יביא לך לדירוג נמוך יותר.

עמוד של 500 מילים (אין לך יותר מזה בעמוד הבית) נהנה מ 24 חזרות על הביטוי הורדת שירים מיוטיוב (שזה 72 מילים מתוך 500) זה קרוב ל 20 אחוז מהטקסט בעמוד הבית רק המילת מפתח הזו (והגזמתי עם ה 500 מילים בעמוד הבית יש לך עוד פחות מזה)

לסיכום:

עוד דבר- התמונה של הענן הזה למעלה תופסת לי כמעט את כל המסך ואתה טוען שהיא תורמת?

תהייה בריא.

אבל שוב פעם, אתה זה שמתנהג כמו ילד.
אני מקבל ביקורת בשמחה, אך אני מסביר לך למה אני עושה זאת.
שים לב שוב ש24 מילים זה בלוג אז אני אומר לך עוד פעם, מחקתי את הטקסט בפוטר סימן שירדו לך כמה.
לגבי החלק התחתון שכביכול ''הסתרתי'' זה אוטומתי דרך WP ואין לי אפשרות להוריד את זה כל עוד אני רוצה תיאור לגוגל.
החלק של הענן זה לא קשור אך לא על זה דיברתי, דיברתי על הHeader.
אתה מעלים טקסט על ידי רקע זהה לצבע הטקסט אשנה את זה ברגע שאדע כיצד
אתה דוחס מילות מפתח בצורה טורפת - איפה דחסתי חוץ מהברוכים הבאים?
שתהיה לי בריא אתה
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 29 מרץ 2013 10:33

2 הערות:

א. אין לנו, כמקדמי אתרים, כל דרך לדעת מדוע בזירה תחרותית דף מסויים נמצא במקום 5 בגוגל ודף מאתר אחר נמצא במקום 6, ולא להיפך. מאותה סיבה אין לנו גם דרך לדעת מדוע בזירה תחרותית דף מסויים נמצא במקום 1 ודף מאתר אחר במקום 30, ולא להיפך. ההסבר לכך הוא שגוגל מתייחס לפחות ל-200 פרמטרים ולנו ידועים רק כ-40. אם אנחנו לא מבינים מדוע תוצאת החיפוש ה"יותר גרועה" מוצגת הרבה מעל לתוצאת החיפוש שהיא "הרבה יותר טובה" זה משום שלתוצאה העליונה ציון רלוונטיות יותר גבוה בזכות ציונים יותר גבוהים בפרמטרים הסמויים מאיתנו ולמרות ציונים יותר נמוכים בפרמטרים הגלויים לנו, ולהפך.

ב. הותק הוא מידע גלוי, אבל הוא לבדו לא מסביר כלום, מהסיבות שציינתי. יתר על כן, אינני מאמין שהותק כשלעצמו הוא בכלל פרמטר. פערים גדולים בותק משקפים כמעט תמיד פערים גדולים בכמות עבודת הקידום המצטברת שבוצעה, והיתרון הכמותי הזה הוא ההסבר ליתרון שיש כביכול לאתרים ותיקים.

(ההסבר הזה מתעלם בפרטיו מהמהפכה שגוגל מחולל עכשיו, אבל הוא נכון בעיקרון.)
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ו' 29 מרץ 2013 11:06

Danielnet כתב:
להבין את ה header?

לסיכום:

תהייה בריא.

שים לב שוב ש24 מילים זה בלוג אז אני אומר לך עוד פעם, מחקתי את הטקסט בפוטר סימן שירדו לך כמה.
לגבי החלק התחתון שכביכול ''הסתרתי'' זה אוטומתי דרך WP ואין לי אפשרות להוריד את זה כל עוד אני רוצה תיאור לגוגל.
שתהיה לי בריא אתה

תגיד לי דניאל? אתה רציני?

אני אומר לך שיש לך מלא חזרות על הביטוי הזה. אתה לא מאמין לי? חושב שאני משקר ורוצה ברעתך?
כנס לעמוד הבית לחץ ctrl+f כתוב את הביטוי ותראה כמה פעמים הוא חוזר על עצמו.

מצידי גם שיהיה 1000 חזרות, שאלת קיבלת עובדה (!) למשהו שלא כשורה באתר שלך.

אל תסביר את זה לי, תסביר את זה לעצמך אחרי שגוגל יעניש אותך
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Danielnet » יום ו' 29 מרץ 2013 16:06

gil_y7 כתב:
Danielnet כתב:
להבין את ה header?

לסיכום:

תהייה בריא.

שתהיה לי בריא אתה

אני אומר לך שיש לך מלא חזרות על הביטוי הזה. אתה לא מאמין לי? חושב שאני משקר ורוצה ברעתך?

הבעיה היא שעד עכשיו זה היה אותו דבר וגוגל לא העניש אותי וכבר עדכן את האתר יותר מ20 פעמים בגוגל.
אני רוצה להבין משהוא, אתה מנסה לעזור? העזרה אחי טובה שלך בשבילי זה לשתוק.
חג שמח!

(תודה זקן השבט הפנמתי את זה)
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ו' 29 מרץ 2013 17:37

Danielnet כתב:
gil_y7 כתב:
Danielnet כתב:
להבין את ה header?

לסיכום:

תהייה בריא.

שתהיה לי בריא אתה

הבעיה היא שעד עכשיו זה היה אותו דבר וגוגל לא העניש אותי וכבר עדכן את האתר יותר מ20 פעמים בגוגל.
אני רוצה להבין משהוא, אתה מנסה לעזור? העזרה אחי טובה שלך בשבילי זה לשתוק.
חג שמח!

(תודה זקן השבט הפנמתי את זה)

תתבייש לך, אנשים פה, לא רק אני באים לעזור.

אתה מוזמן לבדוק את האתר www.usa-job.co.il
ואת הקישורים הנכנסים אליו
אקצר לך את הדרך- כולם מרוסיה, מרוקו, פולין, יפן. במילה אחת ס-פ-א-ם!

כמה זמן נראה לך שהוא יישאר שם? (מקום 1 בגוגל)
הוא שם כבר 3-4 חודשים אבל אל תדאג עוד חודשיים שלושה הוא לא יהיה בכלל על המפה.

אתן לך דוגמא שעמנואל נתן כמה פעמים.

פרצת לבית והצלחת לא להיתפס. אתה יכול להסיק מכך שהמשטרה לא עוצרת פורצי בתים?
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Danielnet » יום ש' 30 מרץ 2013 18:54

אבל מה הקשר עכשיו אני לא מבין אותך? באמת??
דיברתי איתך על ס-פ-א-ם קישורים?, אתה נותן דוגמאות מגוחכות פשוט.
אתה לא יודע זה העזרה שלך? כי אתה חוזר על אותם דברים שאינם רלוונטים בשבילים ואתה לא מפסיק להגיב פה עם דוגמאות מגוחכות.
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הקודםהבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: MSN [Bot] ו 48 אורחים