דיי לא יכול

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

דיי לא יכול

הודעהעל ידי Danielnet » יום ג' 26 מרץ 2013 18:01

אין לי אפשרות כבר להתקיים בגוגל.
להגיד לכם תאמת? עשיתי כל מה שאתר בנושא שלי לא עשה, איך אני בודק? כי כל בעלי האתרים של האתרים בנושא שלי שמקודמים יותר ממני הם חברים שלי, ואני מכיר כל אחד ואחד מהם.
עכשיו, השגתי 3 קישורים איכותיים לא סתם, מאתרים בנושא שמקודמים מעליי ב8 מקומות+ 5 מקומות+ 3 מקומות.
ואני כרגע מקום 11 בגוגל במילה הרלוונטית, מה אני לא עושה?
עושה הגרלות לגולשים על ביטס סולו שעולים מעל ל300 שקל.
מכין סרטונים איכותיים בנושאים של האתר(מדריכונים)
משדרג כל פינה באתר
מציע דברים שאף אתר בנושא לא מציע
מעדכן כל 2-3 ימים תוכן של 500 מילה
הבאתי רדיו לאתר
פתחתי פורום מוזיקה עם עיצוב איכותי
משדרג את האתר שיתאים לגוגל
עוזר לגולשים, מפרסם ברשתות חברתיות.
מעצב דברים חדשים לאתר

שאר האנשים לא עושים פשוט כלום
מעדכנים תוכן פעם בחודש של 200 מילים
משיגים 2 קישורים חמודים
וזה הכל האתר שלהם נראה כמו חרא שנפל מהשמיים

אבל מה שכן? לכל אתר שמעליי יש וותק של מעל 3 חודשים ולי יש וותק של חודשיים ושבוע בלבד.
זה מה שנותן להם לעקוף אותי?
DanielNet - שירותי כתיבת מאמרים למטרות קידום ותוכן איכותי.
אשכול רשמי: viewtopic.php?f=18&t=5716
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: דיי לא יכול

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ג' 26 מרץ 2013 18:20

התפיסה שלך שגוייה לדעתי, במקום לעבוד לטובת הגולש אתה עובד לטובת גוגל. מעבר לתכנים לתמונות ולשדרוגים שאתה עושה, כנראה שהאתרים של המתחרים שלך יותר פרקטים מהאתר אותו אתה מנסה לקדם.
תעבוד נכון ולטובת הגולש - גוגל יתאימו עצמם אליך.
כתיבת מאמרים של 400 מילים בשביל הפרוטוקול כדי לעלות בתוצאות זה מיושן ועלול לפגוע, תלוי ברמת התוכן.

זה הרבה יותר פשוט כשלא חושבים על כל עניין הקישורים והמאמרים, תעבור אצל המתחרים שלך ותראה א' ב' ג' במה הם טובים יותר ממך, איפה הם יותר יעילים ותשתדרג בהתאם! אתה חייב לנצח אותם ברמת הערך המוסף שאתה נותן לגולש ואם הגולש יצא "יותר מאושר" מהאתר שלך, התוצאות יבואו במהרה.
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 26 מרץ 2013 18:28

Danielnet כתב:[...]אבל מה שכן? לכל אתר שמעליי יש וותק של מעל 3 חודשים ולי יש וותק של חודשיים ושבוע בלבד.

אם זה מה שמכריע - שפר את הוותק!
Isra Ad כתב:התפיסה שלך שגוייה לדעתי, במקום לעבוד לטובת הגולש אתה עובד לטובת גוגל. מעבר לתכנים לתמונות ולשדרוגים שאתה עושה, כנראה שהאתרים של המתחרים שלך יותר פרקטים מהאתר אותו אתה מנסה לקדם.
כתיבת מאמרים של 400 מילים בשביל הפרוטוקול כדי לעלות בתוצאות זה מיושן ועלול לפגוע, תלוי ברמת התוכן.
זה הרבה יותר פשוט כשלא חושבים על כל עניין הקישורים והמאמרים, תעבור אצל המתחרים שלך ותראה א' ב' ג' במה הם טובים יותר ממך, איפה הם יותר יעילים ותשתדרג בהתאם! אתה חייב לנצח אותם ברמת הערך המוסף שאתה נותן לגולש ואם הגולש יצא "יותר מאושר" מהאתר שלך, התוצאות יבואו במהרה.

עושה רושם שדניאל חקר את המתחרים ולא מצא שום ערך מוסף מבחינת הגולשים. בוא נניח שזה נכון. איך אפשר להסביר את העליונות שלהם במיקומים?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Danielnet » יום ג' 26 מרץ 2013 18:37

Isra Ad כתב:התפיסה שלך שגוייה לדעתי, במקום לעבוד לטובת הגולש אתה עובד לטובת גוגל. מעבר לתכנים לתמונות ולשדרוגים שאתה עושה, כנראה שהאתרים של המתחרים שלך יותר פרקטים מהאתר אותו אתה מנסה לקדם.

גבר אם לא הבנת את העניין, השדרוג והמאמרים הם לטובת הגולש.
המאמרים שאני אומר, זה מדריכים בנושאים של האתר, והשדרוג זה שדרוג עיצוב ותכנות האתר והוספת עזרים לגולש

לגבי זקן השבט. איך אוכל לדעת? אני כבר יודע שאני עושה יותר ממש שהעליון עושה ואני עדיין נשאר במקום 11.
האם זה הוותק שקובע?
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ג' 26 מרץ 2013 18:39

זקן השבט 3 כתב:
Danielnet כתב:[...]אבל מה שכן? לכל אתר שמעליי יש וותק של מעל 3 חודשים ולי יש וותק של חודשיים ושבוע בלבד.

עושה רושם שדניאל חקר את המתחרים ולא מצא שום ערך מוסף מבחינת הגולשים. בוא נניח שזה נכון. איך אפשר להסביר את העליונות שלהם במיקומים?

אפשר לשער שדניאל פעל לפי תיאוריות או דרכי פעולה שקרא ברחבי הרשת ויישם, ללא שום מחקר או ניסיון מהעבר ופשוט הניח שזה מה שצריך לעשות כדי להתקדם בגוגל.
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי Danielnet » יום ג' 26 מרץ 2013 18:40

Isra Ad כתב:
זקן השבט 3 כתב:

אפשר לשער שדניאל פעל לפי תיאוריות או דרכי פעולה שקרא ברחבי הרשת ויישם, ללא שום מחקר או ניסיון מהעבר ופשוט הניח שזה מה שצריך לעשות כדי להתקדם בגוגל.

אז זהו שלא. מצטער לומר על ההשערה המטופשת שלך.
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ג' 26 מרץ 2013 18:49

אפשר לשער שדניאל פעל לפי תיאוריות או דרכי פעולה שקרא ברחבי הרשת ויישם, ללא שום מחקר או ניסיון מהעבר ופשוט הניח שזה מה שצריך לעשות כדי להתקדם בגוגל.[/quote]
אז זהו שלא. מצטער לומר על ההשערה המטופשת שלך.[/quote]

אולי ההשערות שלי מטופשות, אבל אתה זה שפתחת את הפוסט הנ"ל וכתבת שאתה לא יכול יותר.
לאחר סקירה קצרה שלך ושל המתחרים שלך, הסיבות לכך שאינך מצליח לנצח את המתחרים שלך, נמצאות ממש מתחת לאף.
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי Danielnet » יום ג' 26 מרץ 2013 18:51

Isra Ad כתב:אפשר לשער שדניאל פעל לפי תיאוריות או דרכי פעולה שקרא ברחבי הרשת ויישם, ללא שום מחקר או ניסיון מהעבר ופשוט הניח שזה מה שצריך לעשות כדי להתקדם בגוגל.

אז זהו שלא. מצטער לומר על ההשערה המטופשת שלך.[/quote]

אולי ההשערות שלי מטופשות, אבל אתה זה שפתחת את הפוסט הנ"ל וכתבת שאתה לא יכול יותר.
לאחר סקירה קצרה שלך ושל המתחרים שלך, הסיבות לכך שאינך מצליח לנצח את המתחרים שלך, נמצאות ממש מתחת לאף.[/quote]
מצטער לומר אך לא התכוונתי שאני לא יכול יותר, התכוונתי שאני לא יכול להסתדר טוב עם גוגל, תחדד קצת את הראש ותבין.
לאחר סקירה קצרה שלך ושל המתחרים שלך, הסיבות לכך שאינך מצליח לנצח את המתחרים שלך, נמצאות ממש מתחת לאף
אז תגלה לי אותו? אם אתה כל כך חכם.
לדעתי המקדם הכי טוב שהנמצא פה בפורום הזה והיחידי שאני אפנים את התשובה שלו זה עמנואל ולא אחר.
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ג' 26 מרץ 2013 18:55

אני לא מבין מאיפה נובע הזלזול שלך, אנחנו מנסים לקיים פה דיון שיוכל לתרום לעוד אנשים במצבך.
נתחיל בזה שהHEADER שלך תופס חלק נכבד מהאתר, חשבת אולי שהוא יכול להשפיע על הגולשים ועל אחוזי הנטישה? אולי לגולש קשה יותר להגיע לבאר החיפוש (שהוא עיקר האתר) בגלל ה HEADER הענקי והלא שימושי שברשותך?
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי Danielnet » יום ג' 26 מרץ 2013 19:00

Isra Ad כתב:
Danielnet כתב:
Isra Ad כתב:אפשר לשער שדניאל פעל לפי תיאוריות או דרכי פעולה שקרא ברחבי הרשת ויישם, ללא שום מחקר או ניסיון מהעבר ופשוט הניח שזה מה שצריך לעשות כדי להתקדם בגוגל.

אז זהו שלא. מצטער לומר על ההשערה המטופשת שלך.

לאחר סקירה קצרה שלך ושל המתחרים שלך, הסיבות לכך שאינך מצליח לנצח את המתחרים שלך, נמצאות ממש מתחת לאף.

מצטער לומר אך לא התכוונתי שאני לא יכול יותר, התכוונתי שאני לא יכול להסתדר טוב עם גוגל, תחדד קצת את הראש ותבין.
לאחר סקירה קצרה שלך ושל המתחרים שלך, הסיבות לכך שאינך מצליח לנצח את המתחרים שלך, נמצאות ממש מתחת לאף
אז תגלה לי אותו? אם אתה כל כך חכם.
לדעתי המקדם הכי טוב שהנמצא פה בפורום הזה והיחידי שאני אפנים את התשובה שלו זה עמנואל ולא אחר.[/quote]

אני לא מבין מאיפה נובע הזלזול שלך, אנחנו מנסים לקיים פה דיון שיוכל לתרום לעוד אנשים במצבך.
נתחיל בזה שהHEADER שלך תופס חלק נכבד מהאתר, חשבת אולי שהוא יכול להשפיע על הגולשים ועל אחוזי הנטישה? אולי לגולש קשה יותר להגיע לבאר החיפוש (שהוא עיקר האתר) בגלל ה HEADER הענקי והלא שימושי שברשותך?[/quote]

כמובן שכן ולכן בHEADER מצויין הנושאים המרכזיים של האתר. ברגע שהגולש נכנס הוא מבין ע''פ הHEADER על מה האתר מסביר.
יש משהו יותר טוב מיזה?
הזלזול שלי נובע מכך שאתה מזלזל בי ויכולתי ע''י ''ההשערה'' שלך.
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 26 מרץ 2013 19:02

א. אם כל האתרים בני 2-3 חודשים יש להניח שגוגל עדיין לא הספיק לאסוף ולנתח די מידע אודות העדפות הגולשים, והוא נאלץ לדרג את תוצאות החיפוש על פי קריטריונים מיושנים.

ב. אפשר שאיש ממי שמנתח פה את תכונות האתרים בזירה הנתונה לא יצליח לגלות מה יש בהן שתואם את העדפות אוכלוסיית המבקרים באתרים אלה, כי כל אחד מאיתנו הוא חריג ביחס למאפייני אותה אוכלוסייה.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ג' 26 מרץ 2013 19:07, נערך פעם אחת בסך הכל.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ג' 26 מרץ 2013 19:07

דניאל זאת טעות לקחת חוות דעת מקצועית ולהפוך אותה למשהו אישי.
אני לא רוצה לזלזל, להפך רוצה לטובתך בלבד.
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי Danielnet » יום ג' 26 מרץ 2013 19:10

Isra Ad כתב:דניאל זאת טעות לקחת חוות דעת מקצועית ולהפוך אותה למשהו אישי.
אני לא רוצה לזלזל, להפך רוצה לטובתך בלבד.

דעה מקצועית? אני לא רואה פה מישהוא מקצועי חוץ מזקן השבט וExpolter

נ.ב

עמנואל, שמע אי אפשר לומר שאין שם איזה 2 אתרים שממש השקיעו, אבל רוב האתרים שמעלי לא השקיעו יותר ממני. מה שכן יש להם וותק יותר טוב משלי. אבל מה שאני לא מבין, שהייתי מקום 6 ובעדכון אחד עפתי ל11 ועכשיו אני מרקד בין 8 ל11 כל הזמן

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של Danielnet :
מנשה אברמוב
פופולריות: 20%
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ג' 26 מרץ 2013 19:15

אני מסכים עם הדעה שלך לגבי זקן השבט, אך בעידן של היום אתה לא יכול לדעת מי צודק ומי טועה אלא רק לשער לפי מחקרים שאתה עושה בעצמך. האם מה שאתה עושה לקידום האתר אכן פועל לטובתך או לא, ימים יגידו.
שורה תחתונה, כל מה שאתה עושה זה בשביל להתקדם בגוגל ולא בשביל לספק איכות לגולש, רואים זאת במאמרים שנכתבים על מנת שתצליח להוציא עוד קישור לעמוד הבית במילת המפתח אותה אתה רוצה לקדם, מבנה האתר ותוכן האתר מצביעים על כך שאתה תעשה הכל על מנת להגיע לתוצאה הרצויה בגוגל, עוד לפני שחשבת על הגולש.
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי Danielnet » יום ג' 26 מרץ 2013 19:34

Isra Ad כתב:אני מסכים עם הדעה שלך לגבי זקן השבט, אך בעידן של היום אתה לא יכול לדעת מי צודק ומי טועה אלא רק לשער לפי מחקרים שאתה עושה בעצמך. האם מה שאתה עושה לקידום האתר אכן פועל לטובתך או לא, ימים יגידו.
שורה תחתונה, כל מה שאתה עושה זה בשביל להתקדם בגוגל ולא בשביל לספק איכות לגולש, רואים זאת במאמרים שנכתבים על מנת שתצליח להוציא עוד קישור לעמוד הבית במילת המפתח אותה אתה רוצה לקדם, מבנה האתר ותוכן האתר מצביעים על כך שאתה תעשה הכל על מנת להגיע לתוצאה הרצויה בגוגל, עוד לפני שחשבת על הגולש.

אתה נותן טיפ או שאתה נותן משהוא שגוי אני לא מבין? בכיף ביקשתי טיפים והכל ותאמת לא ציפיתי משהוא הגיוני חוץ מזקן השבט וכדומה.
''בעידן של היום''', כתבתי שבן אדם שלא עשה כלום חוץ מלהשיג מספר קישורים חמודים ולעדכן תוכן פעם בחודש עם אתר חמוד לא יותר מזה עיצובים לא משהוא בכלל שלא מתאים לגולש, ואני עושה יותר ממנו, ונראה יותר ממנו. ההבדל היחיד שיש ביני לבין שאר האתרים שאם היה לי וותק של חצי שנה הייתי עכשיו בין שלושת הראשונים (אם זה הבעיה שלי)
אך שוב פעם, אתה נותן טיפ שגוי מבחינת משהוא שאתה לא יודע, לאחר שבדקתי מס' פורומים ומס' מקדמי אתרים המליצו לי לשנות הרבה את האתר ושיניתי ושיניתי כל חלק וחלק שאמרו לי שהוא שגוי, אפילו מבנה התוכן. לכן כל מה שאמרת עד עכשיו לא עזר לי.
אז אני שואל שוב, עשיתי משהוא שגוי או שזה בגלל הוותק?
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 43 אורחים