ג'ונגל הסיליקון

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

ג'ונגל הסיליקון

הודעהעל ידי יורם » יום ש' 23 מרץ 2013 21:04

מישהו קרא את ג'ונגל הסיליקון?
אם לא, אז כדאי לכם.
מותחן מהנה שנכתב ע"י מדען חוקר בגוגל.
הספר אומנם בדיוני, אבל עדיין כשזוכרים מי כתב אותו זה בטח מעלה תהיות לגביי המידע שכתוב בספר.
אני הרהרתי לעצמי האם עמנואל פיתח את התאוריות שלו לפני או אחרי קריאת הספר :shh
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

Re: ג'ונגל הסיליקון

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 23 מרץ 2013 23:38

יורם כתב:מישהו קרא את ג'ונגל הסיליקון?
אם לא, אז כדאי לכם.
מותחן מהנה שנכתב ע"י מדען חוקר בגוגל.
הספר אומנם בדיוני, אבל עדיין כשזוכרים מי כתב אותו זה בטח מעלה תהיות לגביי המידע שכתוב בספר.
אני הרהרתי לעצמי האם עמנואל פיתח את התאוריות שלו לפני או אחרי קריאת הספר :shh

לא שמעתי על הספר הזה עד עכשיו. כל המקורות שלי הם פרסומים גלויים של גוגל וחקירה של שכיחות ההופעה של המילה link ברשימות החודשיות של עדכוני האלגוריתם המינוריים.

על המחבר (מתוך http://www.amazon.com/Silicon-Jungle-De ... 069114754X):
Shumeet Baluja, Ph.D., is currently a Senior Staff Research Scientist at Google. He works in the field of data mining, understanding users on the mobile internet, artificial intelligence, robotics, search and advertising, and has published and patented extensively in those fields.

Prior to Google, Shumeet held posts as the Chief Scientist at Lycos, Inc, Chief Technology Officer at Jamdat Mobile, and various roles incubating startup companies. He has served as an adjunct research scientist in both the Robotics Institute and Department of Computer Science at Carnegie Mellon University.

מתוך תקציר הספר באתר אמזון:
The Silicon Jungle raises serious ethical questions about today's technological innovations and how our most confidential activities and minute details can be routinely pieced together into rich profiles that reveal our habits, goals, and secret desires--all ready to be exploited in ways beyond our wildest imaginations
.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי יורם » יום א' 24 מרץ 2013 09:18

אם כך, כדאי לך לקרוא את הספר.
הספר מדבר על בניה של פרופילי משתמש באמצעות מידע שמגיע מהיסטורית החיפושים, תוכן המיילים, היסטורית הגלישה, שימוש ביומן ושימושים רבים בשירותי החינם של גוגל.
גיבור הספר מנסה ליצור פרופיל מייצג עבור אנשים בעלי מכנה משותף ולזהות בעזרתו אנשים אחרים שמתאימים לאותו הפרופיל.
זה הזכיר לי את התאוריה שלך של דירוג הדפים לפי התנהגותה של אוכלוסיית מדגם.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 24 מרץ 2013 12:35

יורם, אני לא המצאתי תאוריה מדמיוני הפרוע, אלא מניתוח פרסומים גלויים של גוגל, חקירה של שכיחות ההופעה של המילה link ברשימות החודשיות של עדכוני האלגוריתם המינוריים, וניתוח הפתרונות האפשריים לניטרול מלא של כל מניפולציה של תוצאות החיפוש. משמע, עבדתי על הפקת הערכה אמינה של מה ש-Shumeet Baluja ועמיתיו עושים בגוגל, מבלי לדעת את שמו.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 44 אורחים